• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak zatim nebudu nic shanet a kdyz me to nebude stacit, tak si koupim
10. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
uz mam dozehlenoooooooooooooo :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
jdu se divat na basketbal :slight_smile:
10. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
moni, pijes malinik? ja sem si tedka udelala hrnek, asi to zacnu pit ten tyden, treba to pomuze
10. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlásím, stále v celku :confounded:
Zítra ko, tak jsem zvědavá...chjo... :unamused:
10. bře 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
Ty Moni ještě mě napadlo s tou menstruací, já to tak taky měla....tři týdny z toho poslední týden úplně nic skoro pak byl sex :grinning: a znova jsem začla krvácet ale mírně asi tak pět dní. Jenomže jsem to měla císařem ale rána po placentě je stejná takže já jen jestli to taky nemohlo být tím :sweat_smile:
10. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
Mišo no musím se přiznat, že sex byl :sweat_smile: , tak myslíš, že to bylo tim??? Vím, že se to nemá, ale nějak jsem neodolala :pensive:, ani mě nenapadlo, že by to mohlo být z toho....
10. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Přišla jsem Vás pozdravit....Borisk dneska skoro celý den nespal, tak doufám, že v noci se vyspíme všichni :grinning:
Byli jsme dneska u dr. pro kapičky na pupík a příští týden máme poradnu...Jinak nevím, jestli nemám začít přikrmovat...jeden den je v klidu-zasycený a další den má hlad co hodinu. Snažím se jíst tak aby bylo mlíčko kvalitní, ale asi není :frowning2:
Jen se bojím, že příkrm bude malého zatvrzovat...máte s tím někdo zkušenosti?

Holky, které jste ještě kinderka :dizzy_face: myslím na Vás a šup, šup do porodky :grinning:
10. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
moni tak já po sexu taky začla víc krvácet :grinning: .Tak to asi bylo tim, už mě to taky přišlo jako MS ale pak to ustalo :wink:

Luci jestli máš mlíka dost tak je příkrm zbytečnej: Tomík je na UM ale někdy jí po 4 h a někdy po 1,5h, prostě jak má hlad. Uvidíš na další poradně jak bude přibýrat, příkrm můžeš dát vždycky.Hlavně hodně pij at je z čeho by se tvořilo mlíko :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Moni hehe tak to je tíííííííííííím :grinning:
10. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Maket, mlíka mám dost, ale Boris jí za dva a na váze téměř nepřibývá...Uvidím v poradně příští týden, c mi řekne dr. My ho vážíme doma, takže mám přehled.
Mám dodělané bradavky a s kloboučkem se nechytám, on ho nevezme :frowning2: A když kojím co hodinu, tak se mi ani nestačí nijak zregenerovat, i když je pořád mažu...je to boj.
10. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Lucko tak to je divný ne že nepřibývá :unamused: . Tomík přibral za 2 týdny 500gr :wink: ale je na Sunaru :unamused: . tak uvidíš v poradně a jestli nepřibere nic nebo hodně málo tak jestli třeba jen nepije to přední mlíko, to je jen na žízeň a až to zadní je tučné a pak by přibrat musel nebo jestli nemáte blbou techniku sání :frowning2:
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahoj luci,tak nase mala je taky zroutik,mliko bylo v poho a pak ji prestalo stacit,rvala mi hlady ikdyz vypila cely prso a ete se dopila..museli jsme zacit prikrmovat a mala je moc spokojena...fakt mi modrala vzteky jak mela hlad..ted mame prso jen jak zakusek,a to ho pekne vysaje :grinning: ..takze dostane pozitiva mater.mlika ale musime dat pak davku um(celou,ze zacatku jen treba pulka stacila)a jak je spokojena..
10. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky, on mi přibral za týden cca 100g...Prsa mám úplně vycucané a on stále nemá dost.

Ahoj Car :dizzy_face: a čím přikrmuješ?
10. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
luci,rikam nam to stacilo a z niceho nic prelom a ani napad,jako ja dokojila a rvala mi furt hlady..a to fakt sala..jsme nemeli problem ani s usinanim u kojeni nebo s cumlanim-kdyz predtim mela dost,pustila se a spala...a nebo za chvilku(cca pet deset min)a zas otvirala cumacek..takze ted jsme spokojeny :grinning: nutrilonem comfort(je to proti kolikam)po normalnim nutrilonu jsme meli problem s briskem..
jinak jako mala se nakoji(hlavne rano,odpol a tak,vecer uz mam prd)
a vypije davku um a nekdy ji ete musim pridelat trosku :sweat_smile: ale snazim se ji spis zabavit(dokud se na me nenastve ze uz ji musim pridelat :grinning: ),ona je hroznej zroutek...
10. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska uz rymecka a takova jsem presla. takze cajiky a lezet u telky, jinaci program nemam. neboli me nejak v krku, ale jsem zalehla. snad se to nerozjede, jsem doma a nikam nepujdu a budu lezet. jinak je me dobre. teda vcera vecer mala radila a ja uz nevedela, jak si sednout, lehnout, tak jsem chvilku stala a houpala ji(kymacela jsem se ze strasny na stranu :grinning: ).
11. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
lucko když máte doma váhu tak zkus zvážit před kojením a po kojení abys věděla kolik vypije. 100gr za týden mě přijde málo ale záleží kolik vůbec vytáhne :unamused: . Pak bych to řešila s doktorem v poradně. Možná mu to fakt nestačí, hlavně záleží kolik vypije, třeba má blbou techniku sání a vytáhne fakt míň :unamused:
11. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak jsem v noci prvně přikrmila...V jednu se Bori vzbudil, vycucal mi obě prsa a ještě ve 3 nespal a byl protivný, tak jsem mu dala 20ml Nutrilonu, mám doma HA, protože mám alergii, tak bychom mu měli dávat tenhle. A spal pak přes 4 hodiny, což je paráda :slight_smile:

Mabe, mrzí mě, že na Tebe něco leze, ale snad to nějak zabrzdíš a nerozjede se to. Už se ti to taky krátí :slight_smile: Brzy už budeš mít stejné starosti, jako ostatní :grinning: :wink:

Moni, tak jak jsi to vyřešila s tou školou? Kdo Ti nakonec bude hlídat?

Car, malému taky mlíčko ze začátku stačilo, spinkal i přes den a teď toho moc nenaspí, nechápu, že není unavený...jakmile je večer, má oči jak baterky a spát nebude :sweat_smile: Musím pozjišťovat, jestli ten Nutrilon proti kolikám mají i HA.
11. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Luca tak to je jasný že malýmu tvoje mlíčko fakt nstačí :unamused: . uvidíš jak nakonec budeš dokrmovat. je možný že se tě brzo odstaví když mu nutrilon dáváš přes láhev, možná by bylo lepší odsát a dávat 1 dávku svýho a 1 UM. Bohužel Nutrilon comfort HA neni :unamused: . jediný mlíka HA jsou Nutrilon, Beba a Sunar.
11. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj Market, já mu ho dávám přes stříkačku :wink:
11. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Aha :slight_smile: tak to jo, ale asi je to náročnější vi´d :unamused: . Jak tak kolem sebe vidim a čtu tak to kojení fakt neni tak jednoduchý jak vypadá :unamused: . malej většinou odpoledne nebo večer blbě usíná ale jinak právě asi i díky UM spí dobře :wink:
11. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak já už jsem vzhuru, ale malý ještě usnul:slight_smile:

Luci tak já nakonec radši zůstanu doma, přijde mi to i dloho být takhle od něj. Půjdu přiště až budou poslední hodiny nějaké předměty, které nejsou důležíté a tak odejdu dříve.... :slight_smile:
Tak jsi musela nakonec dokrmit? Nevzdavej to kojení, zkus si koupit čajiky na podporu mlíka a hodně pij, třeba se začne dělat více. Já piju ten čaj 2x denně radši preventivně:slight_smile:
11. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Market, je to složitější, ale když je pak výsledný efekt to, že klidně spí, tak to za to stojí :grinning: S tím kojením máš pravdu, není to sranda...chtěla bych kojit aspoň do půl roku, ale s takovou nevím, kam to povede...
11. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Moni, já kojit chci, ale bradavky mám v jednom ohni a stejně maličký není spokojený :frowning2:
Vypiju přes 3 litry denně, takže v tom to asi nebude. Jaký máš ten čaj? Budu muset naklusat do lékárny...
S tou školou je to na prd, viď? A ty letos maturuješ?
11. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Moni, ještě jsem četla o nějakém fenyklovém čaji pro kojící matky, je to proti prdíkům...
11. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Moni asi nejlepší řešení vi´d :wink: . Já taky od malýho nikam moc enchodim, max když jdu koupit UM a to jdu když spí :wink:

Hlavně že je spokojenej vi´d :slight_smile: . Viki taky dobře spinkala Tomík taky dobře spí ale asi to fakt dělá to UM :wink: . Uvidíš, třeba se to ještě zpustí, hlavně fakt hodně pij to prý pomáhá. U ěm to vypadalo docela nadějně a stejně se mlíka začlo dělat míň a ani to už nemělo cenu, tak dostával asi týden něco málo ode mě. My určitě budeme už po 4 měsíci zase přecházet na příkrmy, prostě někomu kojení neni dáno. Ale vy jste menší takže to mlíko se ještě rozjede, zkus i ty čaje a uvidíš. zase nemá cenu aby měl malej hlad a radši dokrm :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
autor
Luci ty bradavky boli já vím, myslela jsem že bolesti zešilím. Mě až poslední týden nebo 14 dní přestaly tolik bolet, ted už se to dá....Nemaž je žadnou mastičkou, nechej je na vzduchu, vím že to je blbé chodit nahatá po doma, ale fakt je na to nejlepší vzduch. A když si trošku vymačkeš toho mleziva nebo mlička a necháš to zaschnout, tak to prý nejlépe hojí. Řekla bych, že to mi pomáhalo nejlépe. Radili mi to v nemocnici i jsem četla, že žádné mastičky nejlépe...Jinak já piju od HIPP pro podporu mléka, je takový granulovitý a docela mi i chutná.

Jinak s tou školou je to opravdu ted na prd a letos maturuju, tak tím tuplem je to blbé, snad to nějak zvládnu. Nechci se učit přes léto :confounded:
11. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Market, říkala jsem si, že to zkusím...a vidíš, stačilo trošku přikrmit a spal, jako dudek. Je fakt, že teď asi potřebuje více mlíka, než před dvěma týdny...Jen jsem se bála, aby ho z toho nebolelo bříško a zatím dobrý. Ráno mám mlíka dost a do odpoledne mu to vždycky stačí, ale k večeru už ne...jako by mě vycucal a nestačilo se tvořit, či co....
11. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Moni, já je mažu Bepanthenem a je to na houby, vůbec mi to nijak nepomáhá...štípou a bolí mě pořád stejně. Tak díky za radu :wink: zkusím to. Ten čaj si koupím :wink:

Tý jo, vlastně už je březen, takže matura na krku...a přítel tím pádem taky maturuje, že? No, žádná sranda...máte to náročné. Ale třeba by mohli nad Váma přimhouřit oko, ne? :wink:
11. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
http://eshop.lekarnakuklik.cz/dnn/productdetail/cid/31/category/caje/sid/196/subcategory/granulovane-caje/pid/2888/productname/hipp-caj-pro-kojici-matky-200g

Luci takhle vypadá a je tam i fenykl obsažený....mám nějaký i čaj sáčkový, ale nechutná mi tolik co tenhle....
11. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.