• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Holky, normálně máme pidi miminko, ale nohu má teda obrovskou :grinning: Už se mu nevelze chodidlo ani do dupaček ani do overálků :sweat_smile: Jsem se smála a říkala jsem, že mu tam budu muset vystřihnout prostor na prstíky :grinning: Má drsně dlouhé i prsty :grinning:
11. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
Luci já se taky mazala bepanthenem a vůbec mi to nepomohlo, tak to zkus a uvidíš. Nic tím neskazíš :slight_smile:.....

Jojo březen, matura na krku a já ještě neměla čas si vzít učivo do ruky :sweat_smile: ...jojo přítel taky maturuje, jsme ve stejné třídě a sedíme v jedné lavici, sranda :grinning:... No já doufám, že přimhouří oko :grinning:, no jsme říkali, že Kubík to docela blbě načasoval, ale co už osud to tak chtěl :wink:
11. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Moni, jak to máš s weckem? Já docela bojuju, to železo je svinstvo!!!! Už se bojím chodit na záchod, od včerejška jde ze mě i krev...snad to nic není :confounded:
11. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Luci to my už nosíme 62 číslo, malý je otesánek :grinning: ...už mu říkám mišelinku, bobek:grinning:...Kubík má zase veliký palec u nohy, po tatkovi. Já se přiteli celou dobu směju, že musí kupovat o číslo větší boty kvůli palce a Kubík to po něm podědil :grinning: ...no a po mě má křivou dupku, chudááák :grinning:
11. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Luci vidíš a mě u Tomáška jako první zaujalo jakou má malou nožičku :grinning: ale jinak dupačky jsou mu taky malý a počítam že za týden už budeme nosit vel 62 :wink: . Pokud má malej prdíky tak pij i tewn fenyklový čaj a ono to přejde do mlíka. Možná pro Vás bude řešení dávat nutrilon na noc a možná bude i líp spinkat :wink: . Za týden už nám bude 6tt :unamused: a půjdeme na kyčle tak snad bude vše ok :wink:
11. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
Luci a jeje, tak ti fakt nepřeju, když už jde krev, tak to už mě hodně bolelo. Musela jsem kvůli toho na chirurgii a naštěstí to nebyli ani hemeroidy ani trhliny. Mám to prostě podrapané z té tuhé stolice. Musela jsem to železo vysadit a jíst hodně zeleninu a už mi to jde o něco lépe, ale pořát to není ono :confounded:
11. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Market, vyzkouším, co se dá. A asi je to dobrá volba, dávat ten příkrm na noc, přes den ho fakt nepotřebuje...Ráno jsem ho nakojila a spí už přes dvě hodiny, takže zatím dobrý.
My máme 56 velkou, ale na noze néééé :grinning:
A kontrolovali vám kyčle i v porodce?
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
dobre ranko babulky niake novinky? :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
tak to vyzkoušej, on ho ten nutrilon zasytí, Tomíkovi nutrilon nevyhovoval, měl po něm pořád hlad :wink: , ale v porodce měl taky nutrilon HA a nějak mu neseděl :unamused: . Kyčle nám kontrolovali než jsme šli domů a měl to ok :wink: . On by to musel mít jedině vrozený protože při císaři se mu nic stát nemohlo, co si pamatuju tak u Vikína se hned při vstupu ptal jestli se nenarodil KP, to to asi víc hlídají :wink: . Tomík jak co, něco neoblíknul otva nás pustili domů a každá 56 je jinak velká. většinou máme anglický značky a ty jsou o něco větší, takže overálky mu jsou ale moc místa tam nemá, min pátek měřil už 55cm :wink:

Mona dneska se tu sešli asi samé mamči :grinning: , tak šup rodit a´t už jsme komplet :wink:
11. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
ahojte holky, tak my jsme hodku spinkaly. snad to nachlazeni se nerozjede a bude lip. hlavne na ten porod. lezim u telky v perinach a nic nedelam. nadobi umyje manza. pred spanim jsem mela bolesti v podbrisku, nebyla jsem uz dlouho na velke, zase s tim mam nejaky problemy. tedka si dam to mastnejsi rizoto a zavareny tresne, tak snad to pomuze. :confounded: jinak mamka jde tedka na pul dne domu, tak cekam az zavola. je to sice jenom na skok, ale aspon se podiva domu, musi byt zpatky do 17h na veceri. ma jednou tydne pul dne a jednou celej den, pristi tyden bude moct jit na vikend domu, to my s anickou v porodnici a je to 5 minut od nasich. takze mamka o nic neprijde. :slight_smile:

moni dobre ranko??? ty si teprve vstavala??? ja jsem mezitim uz 1h spinkala. :slight_smile: tak jaka? ja zatim dobry, chci vydrzet aspon do toho uterka. :wink:
11. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
holky, jinak ja porad premyslim, co jeste mam udelat. co mam jeste nachystat pro anicku. postylku povlikat nebudu, at se na to neprasi, to udela az manza nez pujdeme domu. jinak taska nachystana, vcera jsem ji jeste trosku zredukovala.
11. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
mabe-dneska celkom dobre sama sa divim :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
no, aby to nebyl klid pred bouri. :grinning: ja jak jsem nachlazena, tak me boli trosku oci, nesmrkam,ale jsem nachlazena. :confounded:
11. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
mabe-keby si tak mala pravdu ale neverim tomu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
uz by jsi chtela? ja vcera si taky rikala, jeste tyden. mala po celym dnu mrveni a kopani - uz to dost bolelo ty jeji boule, tak jsem vstala a kymacela se, aby sem ji uspala. :slight_smile: nevedela jsem uz, jak si lehnout a sednout. jinak bych potrebovala se zbavit co nejrychleji toho nachlazeni a jit se vykakat :grinning:
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
mabe-jasne ze hej uz sa nemozem ani hybat a to tesenie na malickeho je take silne :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
ja se taky tesim :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
nikde nikdo.... :confused:
11. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
holky hodila jsem nějaké foto do alba :grinning: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
ahoj monako, muzu se zeptat? od rana se me chce na velkou, ale nejde to. jak se mala hejbe, tak mam bolesti v konecniku jakoby a ve strevech. mamka ze poslicci,ale je to jenom pri pohybu anduly. nebyla jsem poradne od ctvrtka na zachode, takze to bude urco tim. co si myslis? mrknu na foto
11. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
bricho me totiz neboli, jakoby jenom streva
11. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
moni, ten je krasnej :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
uz je to velkej kluk :wink:
11. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
to nejsou jako bolesti podbrisku celyho, ale pichani
11. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
autor
mabe, tak kdo ví. Můžou to být jenom střeva, ale klido to můžou být i posličci. Pokud je to takových intervalech, že to začne a přestane a znovu, tak to můžou být posli. Teda pokud to ovšem není porod, ale to by jsi musela mít pravidelné... :slight_smile: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
moni, nemam to pravidelny. proste dneska me tam picha. tak uvidime, jak to bude pokracovat.
11. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
mabe uvidíš, třeba tě to prožene na záchod..... :grinning:
11. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz
ahoooj holky..no dnes jsme byli u dr-kuli ty opruzenine,jak se ji nemuzem nicim zbavitvyzkouseli jsme kopec masticek,vetrame,dva dni davame i hadrovy pleny,atd atd,vsechny rady..no ted snad zabere ten zelenej ajrajt a masticka) a mame 3,8kg:slight_smile:a dr se rozplyvala jak mame krasnou holcicku jak se nam povedla :slight_smile:
jinak mala je celej den spava,jsem ji vzdy pekne utahala :slight_smile:

luci,nam nejdriv stacilo taky jen trochu dokrmu,ale pak uz ne,mame flasku ale s nejmensi dirkou,ze to prez ni pije skoro pul hodky...my dokonce vypijeme jeste vic nez je na krabicce :slight_smile: dr rikala ze kdyz neblink tak ok..a k tomu kojime:slight_smile:..jinak ja chtela kojit pulrok,ale mlicko nestacilo a hlavne vubec nezasytilo,takze takhle jsme spokojeni..a to jim,hodne piju a i ty caje..proste kazdymu to neni dano kojit :frowning2: ale ason kojime jk zakusek :grinning: a pak se dopapame..
a luci,krev mi taky tece kdyz jdu na velkou,je to humac :angry:

mona..krasny fotecky :wink:
11. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahujte :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz
moni-ako si to predstavujes co tu este robis? :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.