• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moni :grinning: No já vím no, ale ta malá si nedá říct čoveče... A venku je zase hnusně, tak to asi cítí :grinning:
Ale už mě to .... už bych to chtěla mít za sebou, už to není sranda ten balvan nosit před sebou :confounded:
A co ty? Jak se cítíš?
11. bře 2010 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
moni-dneska v pohodicke len normalne tehotenske potize hehe
11. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahoj car, tak vás trápí opruzenina? bobek, no já při každé přebalovaní mažu tím bepanthnem no a někdy se objeví opruzenina a zase zmizí a furt dokola :confounded: . Ted máme taky, tak uvidíme ujestli zmizne.....Jinak my v tom týdnu měli o 1 kg tolik co vy:grinning:...tak jsem zvědavá příští týden kolik nabral náš mišelinek :grinning:
Jinak děkuji :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
mona..hmm a to jem se dnes ptala jestli nevadi ze mala sni vic nez je psano k jeji vaze na nutrilonu a jeste papa z prsa-pry ne kdyz to dobre stravi :grinning: mame zroutika :grinning: ..jojo trapi nas uz druhy tyden a ma to fakt hodne osklivy a nezabira vubec a vubec nic..tak snad ji ted zazenem..jsme zkusili x masticek,stalo to kopec penez
11. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
car no a to já jenom kojím no :grinning:...ale tak malý měl už jenom 3.65kg když se narodil, tak asi proto...Dneska má nějak abnormálně hlad, pořát vyžaduje prso a nemůžu ho nějak uspat. Asi si zvykl, že v tenhle čas jsme venku a spí v kočárku :unamused: ...myslela jsem že už spí a už zase pláče, to už asi z unavy....
11. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
my meli 3,66..pak se spadli a ted nabirame pry akorat :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
ahoj holky, tak kakani porad nic, sakra. je to i asi tim, ze dneska jenom lezim, tak se ty streva nemaji jak rozpohybovat. za chvilku dojde manza s nakupem, tak si dam rohlicek cerstvej a kakajicko, treba me to prozene, v poledne jsem mela ty tresne. jinak moni premyslim, jestli to nejsou poslicci, ale ze by to bylo pichani a jenom nekde, mam to i v konecniku totiz.
11. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
mona jinak kolem 3.t a 6t je rustovy spurt..deti rychle rostou a maji velkou spotrebu jidla..muze to byt ono..trva to 3-5dni
11. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
monci-nadheeeerne fotecky malicky je nadhernuckyyyyy
carcul-ja nemam to heslo viem ze si mi ho raz posielala ale ja som vymazala vseky spravy :cry:
11. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
dneska je mala v brichu nejak natlacena, chudacek, asi ty streva ji utlacuji :grinning:
11. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
idem si ja lahnut niako sa mi zacalo chciet spat
11. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
moni, tak to sme se vystridaly pekne :slight_smile:
11. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
to je to pocasi zamraceny, mokry
11. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
tak jsme měli plnou plínu, tak chápu, že v tom přece nebude spinkat:slight_smile:...ted už snad spinkáme. Nechávám ho samotného usinat v postylce at nemusím hojdat. A docela se nám to daří, v noci ho vůbec nehojdám, po kojení ho dám hned do postylky a usne sám a odpoledne jak kdy, někdy usne v křesílku, ale odpoledne je zvyklý v kočárku, ale tak snad usne i ted v pohodě....

car aha, vlastně ono první váha padá. no dr. mi řekla, že malý přibral extremě a že mám omezit kojení, ale či to jde když páče a hledá prso...Snažím se ho ted zabavit, aby nemyslela na jídlo, někdy se to daří někdy ne noo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....uvidíme příští týden kolik bude mít, sama jsem zvědavá....
11. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
mona děkuji ti moc:slight_smile:

mabe, to počasí je fakt hnus, takhle nemáme co s Kubíkem dělat v tak hnusném počasí a bez auta....Takže ani žádná procházka, chjooo....

měla bych jít něco uvařit, mám už docela hlad :unamused:
11. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
mona ,tak mate doma poradnyho chlapa ne :wink:
11. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
jojo,pocasi na spani.
11. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
autor
carcul no to máme:slight_smile:, ale rychle mi roste z toho miminka :unamused: .....mamka mi říkala, že na fotkách vypadá veliky a ve skutečnosi je malinky, ale mě už se zda, že dost vyrostl až je to neuvěřitelné jak to jde rychle...ono ten první rok bude strašně rychly, jak se ti naši bobišci budou měnit z minuty na minutu...příští rok, nám budou litat po doma a my za nima :grinning:
11. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
mona..to bude teprv sranda :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
autor
car no jak se to vezme:grinning:...ale určitě to nebude nuda:grinning:
11. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
mona..ja se na to tesim ikdyz to bude vetsi zahul..tesim se na kazdou minutu s malinkou,aby mi nic neuteklo :grinning:
11. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
autor
car jojo přesně tak, dneska jsem vytahla štěrkatka a jak jsem viděla, že už je udrží v ručičce a macha s nima, tak jsem se uplně rozplyvala :dizzy_face:
11. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Tak paráda :unamused: , mam rýmu a začlo mě bolet v krku :unamused: , to jsem zvědavá jestli to vyléčim doma nebo zase atb. Asi v tom šestinedělí jsem víc oslabená. Jinak malej začal jíst přes den po 2h :slight_smile: , manžel říká že nás za chvíli asi sní :slight_smile:

Na opruzeniny teda netrpíme, te´d ho mažu mastičkou jen po kakání jinak ne a nemá nic. Ale u Vikína nám na opruzeniny 100% pomohla mastička od Nivei a te´d je snad ještě nějaká lepší od Nivei ne jako prevence ale na léčbu opruzenin :wink:
11. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
marki, ty taky? neco radi a to ja jsu doma. :confounded:
11. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
mona....jeten je sikovnej :dizzy_face:

holky mala furt chrni :grinning: od vcera jak s ni furt nekde litam tam je hrozne unavena :sweat_smile:
11. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Mona to je fakt šikulka, to Tomík zatim teda neumí :slight_smile:

Mabe no paráda, snad to malej ode mě nechytne :unamused: . Snad to nebude zase na atb když mam i rýmu tak to snad během pár dní přejde :wink:
11. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
Holky jako nevezme si je ještě sám, ale dám mu je do ručky a drže je normálně a mácha s nima, ale musí to být lehké štěrkátka. Já to dneska jen tak ze srandy zkusila a nestačila jsem se divit :grinning: ...nejvíc se mi líbí jak by si s náma už chtěl povídat a jak začina žvatlat, fakt to je super... :slight_smile:
11. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
mona...to je kraaaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
holky, ta nase prdolka zase radi. bojim se, aby se neprodrala pres kuzu. a vzdycky kdyz se hodne vzdouva, tak me jakoby cosi lupne :confused: , nevim, co to je? rikam si, jestli to neni ta moje kostrc, nevim. :confounded:
11. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
11. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.