• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, tak ja budu muset taky zabrat. :grinning:
23. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Nechtěla jsem tě vystresovat, klííííííííííd, jen já nerada nechávám všechno na poslední chvílu. spíš jen tak koukám abych věděla co je na trhu a tak.

jejda mě je jakýsi horko. teda co to je???

bývá ti taky tak??
23. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
horko nee, ale to motani hlavy mam, kdyz se prudceji pohnu. pred chvilkou jsem vrazila do dveri. :grinning: cetla jsem, ze je to normal v tehu, potrebujeme vic kysliku. a to horko je normal, mas vic krve, tak je ti vetsi horko. Ja zase zacinam premyslet nad tim pichanim. ale mam to od zacatku a vse je zatim ok, tak to asi bude normal, vzdyt deloha se zvetsuje, mimisek se hejbe atd.
23. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Mabe to je fakt uplně normální, se musí někam posouvat malý ne? už je taky větší a větší. :grinning:
23. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
to je pravda, ono me nepicha v podbrisku, ale jakoby vevnitr - spodem to citim :confounded:
23. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
jj já taky klid neboj je to dobrý. fakt prostě si protáhne nožku a píchne to je normál. toho už se neděsím spíš takový ty občasný bolesti jak na ms ale to se mi stává tak 3 krát tydne chvilu. mabe co to cvičení??
23. zář 2009 v 18:18  • Odpověz
suny, tak me podbrisek neboli jako pri MS. Me boli vetsinou streva a to pichani spodem a nebo kdyz se protahnu tak vazy. cviceni - kde by to melo byt? Mas nejakej internetovy odkaz nebo neco?
23. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
No mamka chodído posilky je to u sparu na vídenské posilovna průvan a maj tam i cvičení pro těhu a je tam příjemná paní. každou středu od půl 5 myslím. ale na stránkách to těhu nemaj vím to od mamky.
23. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
hih koukám že tu ej mabe i suny :grinning: :grinning:
tak budu tady ju??
abych nemusela suny psát IP a mabe do zamklin
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
no nejdriv se musim zeptat dr. na kontrole, jak to se mnou vypada, jestli me nedoporuci jenom to plavani
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
No mě zatím kůvli zádům to cvič zakázala ale plavat nemůžu. páč mám ty mykozy jsme mohly chodit spolu. aby nám nebylo smutno
23. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
ok, pak se muzem domluvit. ted musim jit se vykoupat
23. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Mabe máš tam ulic. :grinning: já jdu na ni pak se tu možná ukážu dneska manža prý příjde dřív z práce. tak uvidím.
zatím se měj krásně a písnemeju? papa
23. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
aha tak nic :frowning2:
23. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Mury jsem tu tebe si nenechám ujít. :grinning:
23. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
tak vy jste si mě nevšimly a zmizly jste :unamused:

jak se jinak cítíš páni 18tt to je krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: a co pohyby??
23. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
no mury tak normál. pohyby ne jen bublinky když si lehnu na levej bok se to žabce nelíbí.

Jinak momentálně je mi slabo a hrozný horko. nevím co to je asi změna počasí zítra???

Jinak koukám na autosedačku na fusak a tak jen koukám no. v říjnu jdu na velký utz
23. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
no však bublinkami to začíná :wink: :sunglasses:

počkej až s eti bude vlnit celé bříško :grinning: :grinning:

jo slabost to znám já i parkrát omdlela.... :unamused:

a ty nebudeš mít kočárek tu trojkombinaci?? :confused: :confused:

no já si jdu 6.10 pro papíry na mateřskou :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:39  • Odpověz
Mury ty už mám 14 dní.

Mury to tak strašně letí už jsi 31tt to je mazéééééc. je to supr za chvilku budeš mít Sofinku v náručí.
už brečím.

Jejda až omdlela? no to snad ani ne. enbudu mít murynko asi budu mít jinej.
Uz pro mateřskou ty jo to je fakt síla. mury a jinak malá dobrý? a co tatínek??
23. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
suny tak za chvíli čekej první kopaneček :wink: :slight_smile: a užívej si to :slight_smile:

už aby to bylo ještě 10tt ale touž nějak zvládneme :sweat_smile:
omdlela jsme asi v 16tt to je prostě normální změna hormonů atd.....takže opatrně :wink:

malá dobrý pořád má škytavku :grinning: :grinning: a převaluje se jakmile přijde tatínek konec :sweat_smile: přestane ani ho neposlouchá když jí říká sofinko no tak pohni se :grinning: :grinning:

náš tatínek maká na baráčku za týden stěhujeme babičku nahoru a začínáme na svém patře :dizzy_face: :dizzy_face:
do půli listopadu snad bydlíme....
23. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Mury už si to užívám docela.

Jj návaly mám no tak si lhnu a většinou je to lepší jen začnu panikařit že jsem sama doma no.

Mury tak to budete mít docela těsný stěhování a porod. no teda.

No nevím kdy mám čekat kopaneček ale asi ještě chvilu počkáme no čekal každej. je to můj malej mazílek tak hrozně malou žabku miluju že to snad ani nejde. už ted si hladím břísko a mluvím s ním.
je to bomba pocit. takovej uzasnej no.

Sofinka bude fixovaná na tátu. třeba ji jeho hlas uklidnuje. :grinning:
23. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
suny ty víš že to bude holčička????? :confused: :confused: :confused:
23. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Ne proččč????? :grinning:
kopaneček čekej v noci lehni si na záda přilož ruku a čekej neboj ona se brzo ozve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Nevíme co to bude pořád se schovává dáva nohu přes nohu tak envímne no.
23. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
ale jen jak jsi psala malou žabku miluju tak jsme si vydedukovala holku :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Ve 12 tt mě dr řekl že vidí pindíka ale že je to hafo předčasný jeslti je to vůbec pidník.
ale my si počkáme třeba nám to žabka ukáže
23. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
Aha no to je pracovní název pro malý. něchci mu říkat ONO. nebo to no
23. zář 2009 v 18:52  • Odpověz
suny mě také řekli ve 12tt na 70%kluk tomu něvěř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
no já to mu taky nevěřím ale už bych to ráda věděla aji. :grinning:
23. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.