• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
:grinning: to je ale koblížek vi´d :slight_smile: . malej už od 19h spí u mě v posteli :slight_smile: a já to vidim ž budu mít angínu :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
market,no jsem zvedava na zbytek fotecek :grinning: jeste nas bude dofocovat at mame spolecnou fotku vsichni tri,tady fotila jen malou a se mnou asi jednu nebo dve..manzilek ten nebyl doma..no mooc se tesim,mala je na tech fotkah uzasna..ale ze dalo foceni zabrat :grinning: vubec a vubec se ji nechtelo a furt kakala a curala :grinning:

market snad ne,nestras,urco to bude dobry..ale chce si skocit aspon do lekarny
11. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
car ale je to fakt super :wink: . Tomík naštěstí kadí jen 1x denně ale čůrá taky furt, hlaně když je bez plíny :slight_smile: . manžel mě tam chtěl dojít, jenže na mě ty volně prodejný léky nefungujou :unamused: , kapky na rýmu mam a do krku stříkam bioparox ale koukala jsem a na mandlích mam bílý čepy takže ráno valim k doktoru, nechci to nechat přes víkend. Už to vidim že mě dá atb, hlavně aby to malej nechyt když jsem s nimv 1 pokoji, ale snad má dost imunity a tak to chci alespoń rychle zaléčit, protože je mě jasný že přes víkend by to lepší nebylo a v pondělí bych musela stejně tak a´t vim co to je a můžu se léčit už od zítřka :wink:
11. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak dneska uz mam rymu spustenou. tatka rikava, ze je to dobre, ze bacily opousti telo. lezet nebudu, pak me z toho boli zada, jinak krk celkem v poho, tak snad to tak zustane. takze nic nedelat, pit cajicky a hotovo. jak jsem psala, ze v noci mam bolesti v krizi a podbrisku, ze si myslim, ze to mam z toho zachodu, ze se me chce curat. tak dneska jsem to mela dvakrat, celej podbrisek a krize a nesla jsem curat a za chvilku to preslo. ze by to byly poslicci? a jenom v noci? nebo proste otevirani porodnich cest? :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerozumim tomu.

car, krasny. :wink:
12. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
car krásné malá je nádherná :wink: já se taky chystám ale až bude mít Sebíšek tak dva měsíce a dohromady se Sofi to bude záhul :grinning:
12. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
holky, tak co myslite? byly to v noci poslicci? pres den nic takovyho nemam, sem tam ztvrdne bricho trosku, ale bolesti nic.

ahoj misi.
12. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj mabe teď už to může být fakt cokoliv... Teď už jen čekat na pravidelné kontrekce :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
misi, vis, je zajimavy, ze to je jenom v noci. ale jak rikam, jakmile vstanu, tak uz je to pryc.
12. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
mabe- to mas asi poslicku :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak je??

ten snih mě už opravdu štve, těšila jsem se na teplo a jaro a takhle to vypadá, že to ještě potrvá. Snad dneska přítel koupí auto, at alespon můžeme někam jet....Zítra pojedeme do karviné na oslavu k přitelové tetě, tak se chci dát trošku do kupy a asi si dneska koupím něco na sebe, uvidím podle času :slight_smile: ...
12. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
moni, monako, ahoj holky

moni, myslis? ze to citim jenom v noci a tak 2-3x, jakmile vstanu, tak je to pryc. ty uz taky poslickujes? vis, je to pro me neco novyho a nevim, co od toho cekat?
12. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
jdu si udelat obed. peceny brambory a syrova omacka, ale jsem tu porad s vama :wink:
12. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
mabe-jo mala so par krat poslicku ale asi 3 dni nic :slight_smile:
a jinak uspech, dneska jsem kakala :grinning:
aj ja sa idem konecne najest :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
a mela jsi je i pres den?
ja nevim, jak dlouho byly, protoze jsem to zaspala :grinning: , pres den mam sem tam tvrdnuti bricha
ja se o to zajimam, abych vedela, kdy jet do porodnice, at neco neprosvihnu. ´

asi jsou 3 zaklady:
praskla voda - to bych mela poznat
krvaceni - to taky
kontrakce - v tom zatim nemam jasno, ale asi kdyz me bude delsi dobu bolet bricho jako pri MS
12. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
asi to moc rozebiram, ale rada vim, na cem jsem :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
mabe to co popisuješ jsou posličci, já je taky měla hlavně večer jak jsem si lehla, kolikrát jsem si myslela, že to bude ono a pak to nějak přešlo a já usla ani nevěděla jak :slight_smile:....až prostě jeden den jsem neusla a bylo to intenzivnější a pravidelné :wink:
12. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
monako, a jak si ty poslicky mela dlouho pred porodem? musim mit poslicky, kdyz se otviram,ze?
12. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
mabe, víš že ani už nevím? myslím, že takový měsíc, ale nebylo to každy den....tak nemusíš mít posličky, když se otviraš, někdo je celé těhu v pohodě a pak to z ničeho nic přijde....Monča se taky otvírá a říká, že ji nic není....
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
moni, mozna je to i tou kostrci. no, nebudu moc rozebirat, at se z toho nezblaznim. :slight_smile: proste az me bude bolet bricho v kuse nebo pravidelne a hodne, tak jedu a at me reknou :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
holky, jeste se chci zeptat. prisla me vyse materske na jeden den, normalka to mam vynasobit pocty dnu v mesici, ze? mozna blbej dotaz, ale ja fakt nevim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
mabe jojo, ale radši bych vždycky chvili čekala jestli to nepřejde...samozřejmě pokud nepraskne voda, to musíš hned...já čekala skoro 3 hodiny dokud mi nedošlo, že to asi fakt nepřejde :grinning:
12. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
no, snad to nebudu muset resit a budu to mit jisty :grinning:
12. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
mabe, určitě vydržíte do čtvrtka,... teda snad :grinning: ..každopádně máš jisté, že do přištího týdne máš Aničku u sebe. Mě už je líto Monči, bobek už přenáší, dneska šla na KO do nemocnice tak jsem zvědavá s čím přijde, ovšem pokud přijde a rovnou si jí tam nenechají :grinning:
12. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
monako, uvidime, jak vydrzime. kazdopadne se to blizi. :slight_smile: monca sla vlastne dneska na ko, tak to jsu zvedava
12. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
moni-vcera som si s nou pisala chudato uz je to nad hlavu uz jej zelam nech to ma chuda za sebou
mabe-jo to mas super ze vies ze malicku mas uz na buduci tyzden :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
jojo, touto dobou uz bude u me. to je mazec :slight_smile: . dva neuspesny pokusy, plno vysetreni, trapeni, a cil uz je za chvilku tady. :wink:
12. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.