• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak jsem po papani, jezis, to jsem si smlsla. tedka chvilku pauza a dam si cokoladicku a potom spinkat. :slight_smile:
12. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, já myslím, že máš poslíčky...Jéé, příští týden už budeš mít Aničku u sebe, to už uteče :wink:

Moni, jak to máte s nehtíkama? Už jsi stříhala? Někdo říká týden po porodu a někdo tři týdny, tak nevím...dávám mu rukavičky, ale ty má hned dole a občas se tak drápne, že vypadá jak pirát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
luci, ahoj, ja uz si to taky myslim. je zajimavy, ze je to jenom v noci.
12. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
chtela bych vydrzet do toho pristiho tydne, ale kdyz to nepujde jinak....
12. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj tak jsem byla radši u doktora a mam zase jako v těhu zánět nosohltanu, takže atb. když jsme řekla že máme doma malý mimčo tak udělal i výtěr a kdyby něco tak zavolá :unamused: , naštěstí na plicích to je ok. teď hlavně aby to malej nechytil protože fakt nevim jak by se to řešilo :unamused:
12. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
marki, tys to vedela. me je dneska lip, sice porad ryma a ty oci boli, ale uz je to lepsi. kazdopadne nic nedelam, cucim na telku a lezim v perinach, zitra to stejny. v nedeli bude mamka doma, tak jdeme na obed.
12. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
mabe no já to tušila, protože na mě volně prodejný léky prostě nfungujoua v 90% dostanu hned atb a kvůli malýmu jsem šla radši hned když je zítra víkend tak jsme to nechtěla nechat až do pondělí, takhle už v úterý budu mít atb dobraný a počítam že už v neděli mě bude fajn a na rýmu mam kapky :wink: . zatim jsem ještě ani nekoupila žádný kapky kojenecký kdyby náhodou tak uvidíme, naštěstí ma u baráku 2 lékárny tak můžu kdykoliv dokoupit :wink:
12. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Mabe, ono se říká, že když se na večer tělo uvolní, tak děloha začne více pracovat...

Market, to mě mrzí, ale udělala jsi dobře, že jsi šla...brzy to bude zaléčeno. Držím palce, aby to dětičky nechytly.
12. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky....musím se vám omluvit,že vás tak zanedbávám,ale příští týden už tu snad budu víc.Máme doma taťku,tak si společně užíváme každé chvíle a na internet není čas.Taky je to u nás samá návštěva :dizzy_face:

Držím palečky Monče,aby už to měla taky za sebou,chudinka,uplně vím,jak jí musí být,když už přenáší :frowning2:

Mabe,ty už se taky dočkáš,jupííí :wink:

Tak ještě zbývá Mona12071? Nebo jsem na někoho zapomněla?
12. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
Luci já až tento týden někdy stříhala nehtíky, taky jsem nevěděla od kdy se můžou stříhat, ale jinak se prý mají okusovat:grinning:...já to zkoušela, ale u Kubíka to nešlo, pořát se cukal :grinning:...no taky právě byl dodrapaný šíleně, mazala jsem mu to placentou a hned se mu to vždy zahojilo...A jak se jinak má Borisek?

cipis vůbec se neomlouvej :slight_smile:...jak se jinak máte???
12. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Cipísku, užívejte si :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moni, v noci spal normálně od 11 do 3 a pak od 4 do 8 :confused: To jsem byla úplně v pasti, nechápala jsem, že tak krásně spinká....překvapil :grinning: Ani přikrmovat jsem nemusela :slight_smile:
Jinak je zlatíčko, nepláče, jen se rozčiluje...a umí t teda perfektně :grinning:

Koukala jsem do alba...Kubík je božíííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Musíte z něj být hotoví, viď? :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Luci tak to ti spla krásně, u nás se ten čas pořát mění, jeden den se budí co 3 hodiny a včera mi spal od 24 do 6 rána vkuse. Tak to je fajn, že jsi nemusela přikrmovat, snad se ti to zlepší a co prsa? pořát bolí co?? já včera po bytě zase chodila nahá, včera kubík vyžadoval pořát prso a tak už jsem je měla taky bolavé :slight_smile:...hlavně mě trápí, že mám jeden prs o hodně větší než ten druhý, více se mi nalívá, tak z něj musím dávat častěji..... tak kubík se umí taky pěkně rozčilovat, přitel mu říká, že je nerváček po mamince :grinning:.....Jinak jsme z něj opravdu hotoví, včera jsem říkala přiteli, že se už těším až budeme čekat druhé, že i za ten hnusný porod mi to prostě stojí, ale pár let si radši počkáme a užijeme si naplno Kubíka :slight_smile: .... Musíme se někdy sejít, aby měl Kubík kamoše na hraní :grinning: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Lucko díky :wink: , teď mě spíš jde o Tomíka aby to nechytil :unamused: , ani nevim jak by to bylo kdyby teď něco chytil, fakt mam nemocnice dost. Mě je celkem fajn, já na teploty netrpim takže mě jen bolív krku a mam tu rýmu.

Co máte pro mimča doma na rýmu? kdyby náhodou tak a´t vim co koupit. Snad to teda nebude nutný. Jo a to příští týden jdu s přihláškou do školky a v pátek bych chtěla jít na kyčle.
12. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
Moni, určo se sejdeme...musíme!!!!!!! :dizzy_face:
Já mám taky jedno nalitější :grinning: levé....Ale už se to o trošku zlepšilo...bylo mi doporučeno z toho nalitějšího méně kojit, aby se tam netvořilo pořád dokola tolik mlíka, více jsem kojila z toho menšího a to větší jsem si rozmasírovávala ve sprše a kojila jsem z něj jen občas, když se fakt hodně nalilo. A už je mám skoro stené :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Luci fakt??? takže říkáš více kojit z toho menšího?? No já to právě dělala naopak :confused: ...tak to můžu vyzkoušet, já mám právě strach, aby mi to tak zůstalo, ono má jako každy o něco trochu větší jedno prso, ale to je abnormálně a jde to vidět, přítel se mi směje doma :-P a taky mám levé :grinning: ....Luci no to každopádně se sejdeme :dizzy_face: , až budu mít auto, tak to bude hned jednodušší a můžu pak kamkoliv :slight_smile:
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Market, Viki bude mít premiéru, co se týče školky, že? A už jste mu to říkali?
Já taky nevím, jak se to řeší, když jsou takoví prcci marodi...no, raději na to nemyslet.
Doma mám do nosu jen mořskou sůl ve spreji, kterou jsem používala v těhu. Myslím, že se dává i miminkům....se zeptej v lékárně.
12. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Lucko tak teď jsem to probrala na MMB a co je ve spreii tak se nemá :unamused: . Tak jedině libenar ten se kape a ten jsem dávala i Vikínovi kdžy byl mimčo, nebo koupit vincentku, nechat vybublat a pak kapat. zatim je ok tak spíš zjištuju co kdyby náhodou.

No Viki to ví, ale říká že ho nevezmou když máme Tomíka :grinning: , tak nějak s tim počítáme, jedině by mohlo pomoct jeho věk, jinak fakt moc šanci nemáme. On do školky nechce ale potřebuje jít mezi děti, takže bych byla ráda a to by chodil po obědě domů :wink:
12. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Moni, já to taky tak dělala a nalívalo se mi ještě víc...teď už je to o moc lepší, ale musím ho rozmasírovávat v té sprše, protože se mi tam občas dělají boule a pak dávám malému z toho prsu trochu nacucat, aby se tam mlíčko nepřestalo tvořit.
Už se na vás těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, jak se snažíte předcházet ublinkávání? Borisek někdy hrozně hltá, pak se zakucká a všechno mlíko je venku. Nebo pije, pak dostane škytavku a ta způsobí, že začne blít taky. Nebo někdy ublinkává i hodinu po jídle. Snažíme se ho nechat hnedka po pití chviličku ležet a po několika minutách ho dávám odbrknout, ale moc to nepomáhá, jakmile s ním začnu hýbat, tak hned blije :pensive: Nebo se snažím kojit ho pár minut, nechám odbrknout a kojím dál...to by prý mělo pomáhat, ale nám teda ne :frowning2:
12. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Lucko co vim tak nic moc udělat nejde, max zvednout polohu při spaní. Tomík ublinkne málokdy ale zase má pořád škytavku. to Viki blil víc :frowning2: . a přebaluj před jídlem, jak se snima víc hýbe tak taky blinkají :unamused:
12. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
Market, vím, že ségra tu mořskou sůl používala pro malého,ale on už má rok a netuším, jestli to náhodou neměla v kapičkách...to bych kecala.
12. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
Luci s tím ublinkavaním to máme stejně, jednou se celý obhodil i mě i postel, on strašně hltá a neví kdy má dost, tak ho vždycky musím dříve odpojit i když třeba pláče, že chce ještě, ale uklidním ho a pak už si na jídlo nevzpomene na chvilku:slight_smile:, ale taky pořát ublinkavame, alespon trošku. neporadím ti, sama nevím jak na to :frowning2: .

Dobře tak já to teda zkusím, sice to bude brutální, že bude jedno nalité a druhé uplně vycucané, ale tak snad se to zlepší :confounded:
12. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Market, a jak mu mám zvednout tu polohu? On má škytavku taky v jednom kuse...mě to štve!!!! Přebaluju před jídlem, ale on se většinou u jídla pokadí, takže se pak snažím počkat, než začne vyšilovat, že v hovínkách nebude :grinning: a přebalujeme i po jídle...
12. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Dneska mi Kubík nějak celý den spinká, včera byl protiva a nemohla jsem ho uspat a dneska usíná sám a ani neprotestuje, jen se vzbudí, že má hlad a zase spí :slight_smile:
Jinak Kubík má taky škitavku a to docela často :unamused:
12. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Moni, mě se v tom pravém začalo více tvořit mlíko, když jsem mu z něj začala více dávat...měla jsem ho fakt malé a teď už ho mívám pěkně nalité :wink: Zkus, uvidíš :wink:
12. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
my máme klín do postýlky ale je to na nic, protože tomík se během 2 minut sesune a leží napříč a ještě s oblibou si pod hlavu dává peřinu :grinning: . jinak se zvedne poloha tak že dáš pod nohy postýlky třeba knížky aby prostě měl hlavičku a tělíčko výš ale u vikína nepomáholo ani to a měl to asi do roka. Oni ten reflux nemají ještě takový takže se jim jídlo vrací a v lepšim případě mají škytavku a v horšim blinkají :unamused: . Viki byl klidně v pokaděný plíně jak dlouho ale tomíkovi se to taky nelíbí :wink:

Holky četli jste na seznamu jak našli nahou holčičku, čerstvý mimčo :frowning2: , to je až neskutečný co se děje :confounded:
12. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Moni, dneska je nějaký únavný den, Borisek je taky hodný jen papá a spinká :slight_smile: NO, takže v noci asi bude mít zase oči jak baterky :sweat_smile: Včera během dne moc nespal a v noci to bylo super...takovou už zase asi dlouho nezažijeme :confounded:
12. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
luci já taky přebaluji po jídle, protože se mi vždy běhěm jídla zesere a taky čekám, až se mu to nelíbí, protože někdy přebalim a hned se mi pokaka do nové plíny a kdž přebalim znovu, tak to samé. Tak těd už vyčkávám a až vím, že je hotov, pak přebaluji :grinning:...

holky taky se vám stává, že se pokaká až tak, že to vyteče, nám to někdy proteče až na záda a tak ho musím celého poslíkat a umyt a převlict. Přitom si dávám bacha, abych tu plínu dobře zabalila, tak to fakt nechápu a prý sleep and play :grinning::grinning::grinning:
12. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
luci Borisek je u revírní viď???? :grinning:
12. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Market, to je hnus!!!!!! Teď jsem to četla a normálně jsem se rozbrečela...já tomu nemůžu uvěřit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Miši, jak víš? :grinning:
12. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.