• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak to se mi Moni nestalo zatím ani u jednoho dítěte ale kdo ví třeba to přijde, ted oba chrní i když Sebi chrní pořád zatím to vypadá že je po Sofince
12. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Moni ty používáš sleep and play? ty nejsou nic moc, já je používala až tak v roce, jsou o dost slabší. Ale co vim tak u kojených to bývá že to maj až na zádech :grinning: . tohle anštěstí neznam :wink:
12. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Jsem tam byla včera a jen jsem si všimla jak jsem něco podepisovala že tam byl první Boris no tak mě napadlo že když jsi z Ha tak že to musíte být jedině vy :grinning:
12. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
Taky nemám dobré zkušenosti se sleep´n ´play malá byla po nich opruzená
12. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Miši, tak to jsme byli asi my :grinning:

Moni, sleep and play máme teď taky, ale už dobíráme. No, před hodinou měl tu svou vaječinku taky až na zádech a proteklo mu to i bokem, takže taťka se utíkal taky převlíknout :grinning:
Docela mi vyhovujou Bella Happy....
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
A nebo to neumím zabalit kdo ví :grinning: ....market slabší? já slyšela od švagrovky na ně jenom chválu a tak mám doma ještě pár balíku, tak to dobereme a zkusím koupit jiné.....

míši tak to máš fajn, že se ti to ještě nestalo, nám už teda parkrat ano a je to teda mazec :grinning:

luci tak to mi teda v noci taky bude řádit, tak to budu na tebe myslet, že jsi taky vzhůru :grinning:
12. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
autor
Míši tak malý po nich opruzený není, jen nám to protéka no..A jaké použiváte??

Luci já ještě jiné ani nezkoušela plíny, protože jsem si udělala velkou zásobu těch sleep and play jak byli v akci :grinning:
12. bře 2010 v 15:30  • Odpověz
Moni, jsem dneska volala ohledně toho železa a bylo mi doporučeno ho hned přestat užívat...nna wecku jsem zatím nebyla, ale snad už to nebude tak drastické.....
12. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojky, uz jsem zpet. vyspinkani a napapani. :slight_smile:

luci, to zelezo jim ja cely tehu a na zachod chodit hruza. tak vajecinka vsude, to musi byt teda legrace. nedokazu si u toho manzu predstavit. :grinning:
12. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
Luci no to se nedivím, mě to taky tak řekli...No ono ještě to železo bude možná učinkovat, takže ted ještě ta stolice nebude přijemná, ale ta další by už mohla být lepší. Doporučili mi hodně jíst zeleniny a vypít ráno na lačno sklenici vlažné vody a řekla bych, že to mi pomáhá. Koupila jsem si i akctivie a fakt už je to o mnoho lepší....
12. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahojky Mabe :dizzy_face:
Říkáme tomu doma vaječinka...to tak vypadá :grinning: :grinning: :grinning: Však poznáš sama...si na mě vzpomeň :grinning:
12. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
Luci jojo vaječinka, to když někdy Kubíka přebaluju a zvednu mu nohy, tak to na něj ještě přijde a obhodí nejen mě, ale i koberec a postel:grinning:...Minule jak jsem byla na navštěvě u mamky, tak ho to znovu chytlo při přebalování a to jsem chytala do ruk at jim to tam neušpiníme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
luci, jojo, urco me to anicka ukazu, jsu zvedava na tatku, co bude rikat. :grinning:
Moni, mě říkali na lačno vodu z kompotu ze švestek...Ale zkusím i tu vlažnou vodu :wink:
autor
Luci to nevím kde bych vzala vodu od švestek :grinning:
12. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
me toto vsechno taky rikaly, ale ja su nejaka lajdacka na toto :astonished: . takze trpim a pak si nevezmu rano zelezo a jdu treba odpo.

holky, ja se na ni tak tesim. :slight_smile: uz za tyden bude venku, je to vubec mozny? prcina moje mala :wink:
12. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Moni :grinning: :grinning: :grinning: tak takový zážitek zatím nemám, jen jsem byla párkrát při přebalování počůraná :grinning:
12. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
holky, jsem zvedava co nas ceka vodotrysky, spenaty,... :grinning:
12. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Moni, já žádnou taky nemám, ale mamka zavařovala nějaké švestky, tak by ještě něco mohla mít :wink:

Mabe, a ještě vaječinky :grinning: :grinning: :grinning: No, za chviličku ji máš u sebe, to bude paráda...docela závidím tu poporodní euforii, já z toho byla nadšená ještě několik dnů...i dneska si říkám, jak je to možné :grinning: Tím zážitkem budu žít ještě hodně douho :wink: :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
luci ani nevíš, jak mám ted z přebalovaní trauma,jen si malý prdne a já už uhybám :grinning:...tak rychle jak ho přebaluju, to snad nedělá nikdo:grinning:...počuráná už jsem taky byla v lepším případě, dokonce nám počurál i paní doktorku, taky nestačila uhnout :grinning:

mabe je se na co těšit opravdu.....

holky jak jsme včera leželi s přitelem s malým v posteli a koukali na něj, tak mu říkám, že i když jsem měla těžký porod, tak se těším až budeme čekat druhé, že to trápení za ty usměvy fakt stojí, tak na mě koukal jako puk. A říká mi, ale druhé chci holčičku a já na něj to každpádně :grinning:...Ale pár let počkáme, užijeme si pěkně kubíka :dizzy_face: ...Holky jak se dělají holčičky co je čekáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Moni prostě jsou tenký :slight_smile: . Vikimu sice neprotýkali ale měl z nich vyrážku, evim jaký jsou teď ale prve tam byl heřmánek :unamused: . Tomík měl do porodky huggis a ty nejmenší byli fajn a teď má klasický pampersky a ty jsou fajn :wink: . těch mam zase já docela zásobu. ty nový z tesca si taky chválí a le chce to zkoušet po 1 balíku co bude vyhovovat :slight_smile: . měla jsem i 2ks z Rossmanna a taky ok :wink:

Lucko tak tomík taky rád čůrá když měnim pleny :grinning: , tohle Viki nedělala a poslední den v nemocnici si ho sestřička nesla nahýho na váhu a normálně jí celou pokadil :grinning: asi na rozloučenou :slight_smile: , naštěstí to te´d už právě díky UM nemá tak řídký takže ok ale čůrá s oblibou když na přebalovák dam čistou látkovou plenu, takže peru docela často :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
holky, nejvic mam strach z tech bolesti, nevim jak budou velky
12. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Moni, já jsem říkala, že bych do druhého mimča taky šla :slight_smile: Tak za tři roky :wink:
Jéé, já chci taky poradit, jak na holčičky :grinning:
12. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
monako, nedivala ses jednou u Krause v Uvolnete se prosim. on vysvetloval, ze spermie s zenskym genem vydrzi dele, takze po dvou az tridenni prestavce prvni davka spermii, ze zenska. :grinning: pokud dojde k oplodneni po tretim nebo druhym styku behem jednoho, dvou dnu, tak bude kluk.
12. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
tak to vypada holky, ze ten porod neni zase tak strasnej, kdyz uz premyslite nad dalsima mimiskama :slight_smile:
12. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Tak jsem kojila před hoďkou a půl, usnul na mě...žádné ublinknutí, nic...Přendala jsem ho do postýlky a teď na něj koukám a má zase celou poblitou plenku, kterou má pod hlavou...chjo.....
Market, já peru, jak nikdy :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
No holky jak na holčičku teda fakt neporadim a jestli je to i genetický tak jedině změnit manžela :grinning: . Nikdy jsem to newtudovala ale v těhu dle všech zaručených metod měla být holka a fakt to je kluk :slight_smile: . Už tchán je ze 2 kluků a od tý doby se holka nenarodila :wink: a mylsim že u nás by byla tak jedině klabzubova 11, ale mam po 2 císařích tak max 3 skupina a už s holčičkou fakt nepočítam. v tomhle těhu jsem si fakt myslela že to bude holka a ve 24tt bylo jasný že to holka neni a do 3 bych šla s tim že to bude zase kluk :slight_smile:

Mabe tak s naší frekvencí asi holku mít nebudem :grinning: , manžel nakonec řek že alespoň v 15 nepřijde že je těhotná :grinning:
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
ja mam holky koupeny huggies na domu, do porodky babylove a pampersky jeste
12. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
marki, tak jestli mate zkracenej interval, tak to nebudete. :grinning: musely byste si udelat pauzicku 2-3 dny a pak.... :grinning:
12. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Lucko tak zkus zvednout tu polohu spinkání. pod nohy postýlky dej knížky, sklon tak 30 stupnů a uvidíš. já peru tak 2x týdně, dneska dorazil balík s většíma věcma tak mam vypráno, pak jen asi dokoupim v Tescu ěnjaký body s dl rukávem a mylsim že vel 68 bude dost. Až mě bude líp tak to ve skříni předělam a 56 už sklidim :unamused: , tedy většinu, skoro všechny bodíčka a overálky, tepláčky a kalhoty mu snad ještě chvíli budou :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.