• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, a pekne si v tom borisek spinka?
12. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
Holky já taky ted dost často peru :unamused:

Luci přesně tak za 3 ročky bych to taky viděla, až trošku Kubík vyroste a nebude s ním tolik práce, abych si mohla uživat i druhý těhu :slight_smile:...ormálně se už těším:grinning:

mabe neříkám, že to nebolí, ale vydržet se to dá, i když jsem měla komplikace, ale za ten pocit, že držíš své dítě to prostě stojí:slight_smile:
12. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
moni, jasnacka, ze to za to stoji, jenom si to nedokazu predstavit jak moc. ja pri MS mivala velky bolesti a podruhe kdyz tehu nevyslo jsem tyden mela v noci sileny krece a bolesti s krvacenim. uvidime.
12. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
jinak manza by chtel dalsi dite co nejdriv, ale ja vubec nevim. rikala jsem mu, ze nevime, jak to budem zvladat s anickou a uz budu premyslet nad dalsim??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Market, zkusím to :wink: Vždycky si říkám, že v něm snad něco zůstane, aby něco přibral....

Mabe, no právě, že kňoural, tak jsem mu vyměnila plenu pod hlavou a už zase spinká :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
luci, to je sikulka chlapecek :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Moni já používám normální pampers nebo ty premium, ty sleep třeba nemají ani v DM a právě tam mi taky prodavačka řekla že je nemají protože nejsou moc dobré...
Byla po nich opruzená v létě přes zimu taky néééé
12. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
mabe uvidíš jaké budeš mít dítko a jak se budeš cítit ty, já jsem věděla hned že chci další, vždyt já jsem si přála i dvojčátka at to mám při jednom :grinning:
strašně rádi cestujeme Sofi do roku sjela půl světa, proto se těším až se za dva roky pustíme do nějakého většího extrému ted si musíme vybírat země kde je to vhodné i pro malinké děti....
Moc své děti miluju ale představa že bych měla být 6 let doma na mateřské je pro mě něco jako noční můra, ale já zase nejsem prototyp typické mamky takže každý jak se cítí, zatím to jde ale myslím že za půl roku bude stav ještě lepší ted je Sofi přece jen ještě malinká ale za dva měsíce má 2 to letí....
12. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
Tak mam vybráno co nakoupit kdyby nás rýma postihla :unamused: . Jinak malej začíná pěkně zkoušet, řval jak pavián v postýlce a jen co ho vezmu tak je klid a ted na mě pospává :grinning:
Míšo to je fakt že každá to máme jinak, to jsi dobrá ke 2 letý mít mimčo. Viki ještě ve 2 letech neuměl skoro nic takže to by bylo asi hustý. V lednu mu byli 4 a už je víc samostatnej takže pohoda ale právě každý vyhovuje něco jinýho. J8 až když Vikínovi byli 2,5roku tak jsem teprv začla toužit po dalšim mimču a to Viki od 6 měsíců spí celou noc ale je to lenoch takž až teď se většinou sám nají, v ledničce si vezme jídlo atd :wink: . Ale zase třeba rozdíl 6 a víc bych nechtěla, navíc jsme ani nevěděli kdy se zadaří tak jsme začli po těch 2,5 letech a malej trval 10 měsíců než jsem otěhotněla :wink:
12. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky, tedka jsem cetla o vyvolani porodu. a jsem prekvapena, jak to dlouho trvalo? ja myslela, ze ve ctvrtek me prijmou a ve ctvrtek porodim. :confused:
12. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Mabe, záleží na tom, jak jsi dole připravená a jestli ti budou zavádět tabletku nebo hned píchat vodu. Mě píchl dr. vodu a za necelé 2,5 hoďky byl Bori na světě :wink:
12. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
luci, aha, tak dr. rikal, ze se otviram, tak jak mam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jde me o to, jak s manzou a tak. ja ho chci u porodu, preci tam nebude dva dny. a to jsi cekala na porodnim boxu, ze?
12. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
tedka me mala udelala takovy dve boule na brise. nejde me to do hlavy, jak tam lezi :grinning:
12. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
Mabe, já byla taky otevřená...Jestli jdeš ještě na ko, tak se zeptej, co s tebou zamýšlí. Já přišla na box, natočili monitor, pak hned rupl vodu a okamžitě jsem měla kontrakce po 3 minutách. Celou dobu byl se mnou manžel...
12. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
luci, v utery jdu na kontrolu. neboj zeptam se, co se mnou zamysli :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
Mabe, třeba se Anička rozhodne dřív :wink: Ale ty by jsi chtěla raději v ten čtvrtek, že?
12. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
ne, ja na tom netrvam. bylo by to lepsi, ze budou na nas nachystani. urcite ve vsedni den, tam bude dost dr., ne? ja tam musim mit dva, ale zase v takove nemocnici, urcite bude dost dr.
12. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
Market co Sofi chodí do jeslí tak je strašně samostatná, nakrmí se obleče, všechno chce dělat sama.... takže pro mě je to docela pohoda, jen kdyby nebyla tak tvrdohlavá a všechno nechtěla dělat po svém, ale každé dítě je jiné.... hlavně že je zdravá to že je čert už nějak snesu :grinning:
12. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
tak jsem zpět, jsme okopaní a čekám kdy začne řvát o jídlo, zatím si lebedíme v lehátku :slight_smile:....a jsme opět sami, je mi z toho smutno :cry:

Míšo tak to jsi fakt dobrá, že to tak pěkně zvládáš, já bych chtěla miminko i po 2 letech, ale máme byt 2+1 a to by jsme se tu už tlačili. A do většího chceme jít tak za 3 roky, až nám skončí fixace. Tak proto, navíc přemýšlím, že půjdu pokud bude malý šikovný ve 2 a půl do práce, alespon na těch pár hodin co mi ho pohlidají ve školce, já bych se totiž doma asi taky zbláznila, proto už jsem na nervy z toho, že je venku hnusně a ani ted nemám auto, abych mohli trajdat :confounded:...fakt mě to doma nebaví....
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
moni, kde mate tatku?
12. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
mabe no šel s kamaradem na pivo, ale nic mu říkat nebudu, sám musí chtít být snámi, nutit ho nemá cenu :pensive: ....
12. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
moni, my jsme taky sami doma. manza sel na basket. minulej patek ani utery nebyl, protoze byl nemocnej. jel autem, takze na pivko nepujde. vsak jednou za cas je treba, aby si odskocil, ne?
12. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
mae já vím, taky mu nic nezakazuji, ale jsme ted doma často s kubíkem sami a je mi jen smutno :frowning2:
12. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
moni, jasnacka, ze pokud jste doma casto sami, tak je vam smutno. pritel v praci a pak jeste vecer a tak. chapu naprosto. a jak se teda zvladas mimiska? ze zacatku asi fuska, ale da se zvyknout, ne? spis nekdy i s nim mezi kojenim? ja si to nedokazu zatim predstavit. ja spac.
12. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
Mabe tak zvládám celekm dobře si myslím :slight_smile:. Kubík je naštěstí hodnoučky, plače fakt jen když ho něco trápí. Je to noční vstavaní je mazec, ale už si pomalu zvykám. Já přes den moc nespím, nejsem zvykla a navíc bych byla protivna a nechci, aby to tady chudáci doma odnášeli. Tak spím asi 6-8 hodin. Nic moc no, když to mám ještě potrhané, ale co už :slight_smile: ...
12. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
moni, tak to mas s nim fajn. uvidime co nase raubirka :slight_smile:
12. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahojte tak ako vydim vsetky sa venuju bud malickym alebo manzilkom
ako vydim dlho sa nam tu neozvala monicka ze by? :grinning:
13. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

přišlo mi divné, že se Monča včera neozvala ani na icq nebyla. Tak jsem ji ráno psala sms jestli si jí tam nechali na vyvolání a nebo už je Nelinka venku. A tak mi napsala, že se jim včera nezdály ozvy a tak si jí tam nechali na pozorování, ale dneska už jede domů....té Nelince se nechce a nechce ven :grinning: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
moni-no to mna podrz a ja nacisto uz myslela ze malicka je vonku chodatko monika no saj ja budem ako ona uz to citim :slight_smile:
13. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
moni nemusíš, může tě to ted už chytnout kdykoliv a předběhneš třeba i monču a mabe, to by byla sranda :grinning:
13. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.