• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj holky, tak dneska se nachlazeni prohloubilo. mam rymu jak svina, boli me hlava a oci a mam desne ucpanej nos. v lekarne sem si koupila nejaky cucaci bonbony a caje, ktery muzu a paralen. jinak mam do nosa kapky. tedka jsem hodku spala a byla jsem na zachode a zacla jsem spinit. asi hlenova zatka. doufam, ze anicka vydrzi jeste nejakej den, abych tu rymu dala pryc, jinak teda nevim. no, musela bych porodit, ze? nic jinyho by me nezbylo. trosku me poboliva bricho a v krizi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Ahojky,je tu nekdo s kym bych si mohla psat?
14. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
ahoj krakenko, ja jsem na chvilku tu.
14. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
holky jsem uz hotova,to co na za posl.dobu potkalo nestaci :angry: dnes jsme eli pro my auto ze uz je spraveny a ze vratime tamto zde zminovane tchyni a napalil to do nas magor,malemto napalil do maly nebyt manzela a jako tim narazem jsme malem skonzili pod kamionem-opet nebyt manzela..manzel vylit z auta a peknou mu natahnul..ten debil se ani neomluvil,policajty volat nechtel a snad by i ujel kdyby manzel na nej nehulakal a nenaridil mu zavolat poldy...auto na sracky-tchyne nas zabije,nepochopi ze mi za to nemuzem a malem to odnesla mala..no prijeli policajti a on zacal ze mi jeli rychle a proste dal blekotal atd(kravovina,´jela kolona a kdyby to nenapral do nas byl by pod kamionem a jeste k tomu manzel neprekroci predpisy kdyz vezem malou),takze jsme nechali zavolat dopravku a co myslite-my nemame sebemensi vinu a on je proste magor..do ted tam manzel byl,pro nas dojel tatka a vezli jsme malou zkontrolovat k dr,ted jsme dorazili..byla to hrozna rana..nastesti je v poradku,jen se lekla
14. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
ahoj carcu, jezisi, no hlavne, ze je mala v poradku. na tchyni se vyserte, ja vim, ze to bude neprijemny ty kecy, ale reknete ji, ze je snad prednejsi, ze jste ok.
14. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
mabe,jako ale uz fakt nemuzu,jakoby vseho uz nebylo dost za posl dobu :angry: a to jsme rikali ze s novym rokem bude lip ,jelikoz to bylo furt neco a zas sype se jedna smula za druhou
14. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
car, mate krasnou holcicku :slight_smile: . vim, ze na cloveka uz je toho dost. ja si taky rikala, ze dva MA, pak stitna zlaza, pak u dalsiho tehu porad se neco nezdalo a ja si rikala, ze uz toho mam dost, ze se porad neco novyho naleza. ale ten vysledek. :wink:
14. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ja mam tedka obavy, aby nezacal porod. :unamused: chci se zbavit trosku te rymy, tak az od uterka....kdyz mam jenom takovy tlaky a malinky pobolivani podbrisku, tak to nemusi jeste nic znamenat, ne? mely jsme na obed hodne mastny masisko, tak to mozna bude z toho, ale zase to mensi spineni tedka... :confounded:
14. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
No me ta hl.zatka odchazi postupne a to od patku,tak ted uz jen cekam kdy to prijde...
14. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
krakenku, a muzes ji popsat? a mas nejaky bolesti?
14. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
vis mabe,nas uz toho potkalo strasne a kdyz jsme doufali jak bude lip,tak vykradenej barak pred porodem,auto ukradeny,nalezeny zdevastovany,my auto odeslo pri ceste pro nas do porodky,plus dalsi prihody a ted tohle...proste nevimjak se ze vseho vyhrabem a smula nekonci..a to nebudu rikat co jsme si zazili minuly rok a predtim
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
mabe porod muze byt z niceho nic a nebo mit dlohodoby priznaky..tezko rict
14. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
je to hlen soplovite konzistence,pusobi to jako sopel,je to vetsinou hnedozelene barvy a muze tam byt i trochu krve,to ja mela taky,ale jen trosku,vzdy to ze me vypadne,kdyz jdu na velkou,jinak nic.Boplesti zatim zadny nemam,jen nuceni na malou a sem tam nejaky mensi tlaky dole v podbrisku.
14. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
carcu, ja vim, ja bych chtela mit nejakou jistotu, ale jedina je, ze mala pujde ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a chapu, ze pokud uz porad neco mate, tak uz toho mate dost. :confounded:
14. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
tak ja pokud ho mam, tak je nazloutlej nekdy nahnedlej nebo ruzovej. ale asi to bude vytok + nejaky spineni, jak se roztahuji porodni cesty. ja taky dneska hodne chodila, tak mozna z toho mam to spineni a to boleni bude od strev. no, uvidime, tedka nic nevymyslim.
14. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
akorat me stve ta ryma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
mabe,tak to asi muze byt ta hl.zatka,no zalezi jestli to bylo takove soplov.konzistence,ale i podle toho zbarveni to klidne muze byt ono.Nekdy to vypadne zaraz,nebo na voickrat a pred porodem a nekonu primo u porodu,a vim to protoze,jsem to studovala na netu,pak ctu ruzny casaky a knizky nebo me i poradi zkuseny matky.S tim nachlazenim Ti verim,ze Te to trapi,ja byla nachcipana dost v lednu,musela jsem i na pohotovost,brala jsem i antibiotika,co muzou tehulky.
14. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
krakenko, aspon se dostat z te nejhorsi rymy
14. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
to jo,ja taky trpim na rymu,kdyz uz jsem nachlazena,tak to stoji za to.Co mas z toho,me zase ted zacla alergie na pyl,zacina spousta stromu kvest a ja uz trpim... :frowning2:
14. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
tak to budeme mit trosku komplikovanejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
jdu se divat na telku s manzou, pa zitra
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
asi jo,ale musime to vydrzet,tak zitra,pápá
14. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
paaa holky
14. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahoj car, ty jo vy máte fakt smůlu...ještě, že se nikomu nic nestalo hlavně Sofince...co to měla tchyně za auto???
14. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
peugot 206..fakt uz mam ty smuli dost :angry:
14. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
carcul neboj bude určitě líp, však ono vám přijdou nějaké peníze z pojištovny. A co tchyně teda? Pochopila to??....snad jste si tu smůlu vybrali tak na rok do předu a bude už jenom dobře :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
jeste to nevi :frowning2:
a z pojistovny-ta zaplati opravu auta a je tam spoluucast(to nase),jinak ani n..a my ted musime nechat opravit jeji auto a cekat az to pojistovna proplati..no nevim kde na to vemem ted
14. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
aha tak to jo. tak to vám budu držet palečky at to nějak vyřešíte a hlavně at to tchyně pochopí....snad bude ráda, že se vám nic nestalo a na kusy plechu se vyprdne....
14. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
no bude mit kecu :frowning2:
14. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
no snad ne :unamused: ....tak at to nějak vyřešíte, já usi půjdu lehnout když mi malý už usíná, tak at jsem taky vyspaná. Dobrou noc :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.