• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dobre ranko devcata,

tak nemoc nic moc. je me nejak slabo a mam tu rymu zatracenou a potim se. dneska teda budu lezet a pit cajiky. snad anicka do zitrka jeste vydrzi do kontroly.
15. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Hezké dopolko :wink:
Jdu vás v rychlosti pozdravit :wink: Borinek je zatím v klidu, tak mě čeká žehlení a vysávání...

Mabe, drž se!!!! Anička určo vydrží :wink: Hlavně, aby Ti bylo lépe...čtvrtek se blíží :grinning:

Car, je mi to líto...ale oddychla jsem si, že jste v pořádku...Zatni zuby a vydrž :pensive:
15. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojte zlatka moje ako co noveidem vas docitat vcera som mala strasne silne poslicky az hruza ale po horkej vane to preslo
15. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
mabe-drz sa a vyliec sa za chvilku mas Anicku pri sebe ako ti zavidim ze vies kedy :slight_smile:

a co je s Monickou?
15. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
Ahoj jmenuji se Nela Chromá, važím 3900g a měřím 52 cm. Narodila jsem se v 9:52 hod.

Hurááá Monča to má za sebou... :dizzy_face:

luci tak už nemusíš, už jsem se konečně připojila...
15. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
jeeee akurat som na nu myslela no pekny cvaliiiiik
Nelinko len to vsetko naj aby si len robila radost rodicom a bola moooooooc zdravucka

monicko-gratuluuuujeme :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
moni jojo pěkny macík, ale není divu když už přenášela. :slight_smile: ....Dneska má Kubík 6 týdnu a Nelinka se narodila o hodinu dřív jak Kubík :grinning:....to se mi bude dobře pamatovat :grinning: ....bože mě až vyhrkly slzy jak jsem to četla, už se těším na podrobnosti :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Tak super,, další miminko. MOc Monču pozdravuj, malá je pěknej cvalík, ale to se dalo čekat když už měla termín :wink: .

Nám bude 6tt ve středu takže už začnou chodit i návštěvy :wink: a v pátek jdeme na kyčle. Zatim malej ode mě ani rýmu nechytil tak snad už to bude ok :wink:
15. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
jeee holky no to tak letiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
15. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
monce posilam velikou gratulaci k Nelince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mabe, ty uz jsi posledni? :slight_smile:

a co vy maminky? Jak se s prdolkama mate? :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem si dala hodku dopo spanku. krk dobry, hlava neboli, akorat ty oci od smrkani. ryma spustena, tak snad zitra to bude lepsi. asi odchazi postupne hlenova zatka, byla jsem na velke a mela vic vytoku nahnedlyho.

moni, tak ze by si me predbehla?? ja uvidim, kdy to bude. zitra budeme chytrejsi.

monicce, gratuluju, tak dalsi mimisek. :wink:
15. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
market no my máme jít taky tento týden na kyčle. tento týden mám samé lítání po dr. zítra jdeme s Kubíkem do poradny a chci se objednat na gyndu. Ve středu jdu k zubaři a ke kožní a měla bych jít ještě na ty kyčle, tak uvidím v který den tam půjdeme :slight_smile:

Později napíšu Monči jak se citi a jestli nám pošle fotečku, ted bude ještě v eforii a určo si to ted uživá, tak nebudu rušit :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
maji, nene, jeste mona, ale ja mam byt driv, uvidime kdo bude posledni :grinning:
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky, ja se strasne tesim, ale zaroven mam strach z toho KP.
15. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Monííí, velká gratulace k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mončo, já se semka dříve nedostala...jsem kojila hladovce :grinning:
15. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
holky, pripada me, ze mala uz nema vubec misto nebo vodu nebo ja nevim. porad je dneska vyboulena, zadek vystrkuje s hlavou, chuderka mala
15. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
luci to je v poho, já myslela, že se tu dneska nedostanu vůbec, mám problém s mozilou, ale pak jsem si vzpomněla že mám ještě spouštěč internet explorer a šlo mi to, tak jsem ráda, že tu můžu zaživat tu radost s váma :dizzy_face:.

A co jinak luci a co mlíčko, přikrmuješ??? Já zkouším dávat z toho menšího prsa, ale už mě strašně bolí bradavka, tak už musím davat i z druhého. Pořát se to ještě nevyrovnalo, asi to chce čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...No o hladovci mi ani nemluv, včera a dneska má abnormální přijem a nedej mu když řve jako by jsme ho řezali :grinning:
15. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Moni, přikrmovala jsem jen 2x, včera nepotřeboval a dneska má zatím taky dost. Piju ten fenyklový čaj...mě teda moc neleze, ale co bych pro prcka neudělala :wink:
Jinak se mámde fajn...koukala jsem na počasí a má být čím dál líé, i když to zatím není moc vidět..Už se těším s Boriskem ven :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
mabe-ako ja sa rada predbehnem ale pochybujem ty to uz mas najnesjor stvrtok :slight_smile:
no uvidime :slight_smile:
mabe-neboj :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Holky, tak už jen dvě a zakládáme novou diskusi, ne? :grinning:
15. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
moni, ctvrtek je "az" za 2 dny, no 2,5 dnu. takze to je cubydup. ja se fakt tesim, ale.....dneska se slecince zatim hejbat moc nechce. to zase bude az vecer a budu ju zase premlouvat, at spi. :grinning: me tam tak jako popichava nenapadne. ty jsi si udelala koupel v noci? a co tedka?
15. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
luci, nerikejme hop dokud jsme neprekrocily :grinning:
15. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Mabe, však my počkáme :wink: :grinning:
15. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
Luci tak to je fajn, že jen 2x a ten fenyklový čaj je dobrý hlavně na prdíky:slight_smile:.....Jinak tady ráno byla chumelenice a ted už svítí sluníčko a snih se roztápí, prý konečně začnou tepla, tak už se moc těším. Škoda, že nemám auto, jsme se mohli na někdy domluvit až by bylo pěkně a projít se s kočárkama. Snad už přítel něco vybere, na každém autě má nějakou chybu, ale chápu to nestojí to pár kaček :unamused:
holky, je to neuveritelny, ze uz se blizi konec :grinning:
Moni, až ho budete mít, tak budu ráda, když s prckem dorazíš :wink: Mě stejně do konce šestinedělí zbývají 3 týdny, takže je ještě čas. Zatím budu při lepším počasí courat jen po vesnici na kratší zvykací prochajdy :wink:
15. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
holky, vy se mate. my mame doma autosedacku, dneska zkusim do ni nejak nastelovat fusak. aby pak manza vedel a v porodnici jsme se neztrapnovaly. :slight_smile: jak jste mely prcky obleceny na cestu domu?
15. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
mabe jojo je to neuvěřitelné ještě nedávno to začalo mnou vlna porodu a už jsme skoro na konci.

Holky pamatujete si jak jste přišly do těhulinek na uplném začátku poprvé? A jak jsme se na všechno ptaly a řešily první screening a davali sem fotečky z UTZ? Bože a už budeme řešit jen ty naše ratolesti jak rostou atd. :confused:

Luci potom by to chtělo novou diskusi:slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
moni, zbyva ten posledni krok. ja premyslim nad tim, ze si necham dat epidural, kdyby nahodou to neslo prirozene, tak at me nemusi davat celkovou narkozu na cisare, kdyby se neco po...to by jenom pridaly do epiduralni kanyly. no, musim se zitra pobavit s dr.
15. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Mabe, my měli podvlíkací overálek, dupačky, kabátek, zimní bundu a látkové capáčky a fusak. No, on do té autosedačky úplně zapadl, ještě s tím fusakem...tam byl úplně, jak bobek :grinning:
15. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.