• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci, mam tu soupravu do porodnice + svetrik + cepicka a rukavice a ten fusak. uz ma byt tepleji, ze? :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
jsem tu jen na skok a bezim

tch nic nepochopila a byla pekne nasrana :frowning2:
15. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
carcu, vyser se na tchyni, promin, ze pisu tak blbe. kdyz to nepochopila...jeji problem. vy ste mely stesti.
15. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
luci my už 14 dní chodíme normálně na procházky, ale je pravda, jen když bylo tepleji a když né tak alespon na hodku at si zvyká. Fakt se už těším na jaro, to už bude paráda :slight_smile:

carcul tak to mě mrzí, mela by bát rada, že se vám nic nestalo a vys.. se na auto :angry:
15. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Car, to je síla...ona je fakt nemožná :angry:

Mabe, jj...má být tepleji. Jo, ještě čepičku jsme měli :wink:
15. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
holky, ja mam takovou obavu, aby anicka vydrzela do toho ctvrtka. nevim, mam takovej pocit. nevim proc. sem tam mam ten vytok zbarvenej do hneda az ruzova, pak me tam popichuje a tak.
15. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
ale vzdyt vy jste mely vetsi priznaky. poslicky atd. to ja nemam.
15. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
mabe Monča neměla skoro žádne posličky a včera ještě psala na face večer jak už to neřeší, že ji jé pořat dobře a ejhle asi j to chytlo v noci a to jí bylo dobře... :grinning:
15. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
moni, vidis, neda se nic predvidat, stejne mam jit zitra na ko :grinning:
15. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
nojo holky vsak manzel ji prastil telefonem..
15. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
mabe přesně nedá se nic předvídat, každá jsme jiná :slight_smile:

carcul doufám, že jen zavěsil a ne praštil jako praštil :grinning::grinning:
15. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Holky tak jsem se dozvěděla, že monča budila přítele v 6 hodin ráno, že má bolesti v 8 ráno vyjeli do nemocnice a v 9.52 byla malá na světě, to je rychlovka co? Toše zavidím :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak to mela monca rychly :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
mabe tak ono se říká, že druhé dítě jde vždycky rychleji, tak těžko říct :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
tak ja byla uz podruhe na velke - taky bych si to mohla vysvetlovat tim, ze uz se neco chysta, ale urco je to tim mastnym obedem vcerejsim i dnesnim a dvoudenni pauzou na zachode. uz vim, ze to prijde, tak jsem nervozni.
15. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
mabe tak že by??

Monča nakonec rodila ve Vítkovivich nevím sice proč, ale vím, že je mermomoci nechtěla, ale nakonec byli rádi, že jeli tam. Prý bylo vše super s čím já můžu souhlasit :slight_smile:....já se na tom face dozvím snad všechno :grinning:
15. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
mabe tak to se možná tělo čistí :grinning: .

Tak to ěmla Monča docela rychlovku co, to se dá jenom závidět a jestli neni moc šitá tak super porod :wink:
15. bře 2010 v 15:12  • Odpověz
ahoj holky
car to snad není možné, díky bohu že jste v pohodě....
malý přibral za týden 390 g hehe asi mám smetanu či co :grinning: doktor koukal jako by viděl cvalíka poprvé
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na chvili. malej nám dává zabrat, jako že si musíme zvykat no. vyžaduje pozornost, fotečky dodáme až to trochu upravím jsou na koníka moc velký.

jinak porod docela v pohodě už ani nevím jaký byly bolesti. myslím že jsem ho měla ještě super. jak budu mít víc času tak písnu víc.

mony gratuluju.

jinak se všechny mějte moc krásně a držte se. :grinning:
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Míšo tak to prostě máš kvalitní mlíko ne :slight_smile: . já jsem zvědavá kolik malej přibral, ale do poradny jdem až za týden :wink: . Podle oblečení si ymslim nestrádá, dokonce te´d už pije 120ml na dávku a v noci s ebudí jen 1x a asi mu to stačí :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Suny tak to máš krásné s tím porodem, neboj zvykneš si..... do 14 dní si najdete system a bude to lepší :wink:
Market i malá mi tak přibírala ony ty velké děti asi mají větší apetit :grinning:
15. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
ahojky, tak jsme po spinkani. tedka chlebik s pastikou a caro. mozna se z toho pos*, ale aspon se vycistim. :slight_smile: tak dalsi den skoro za nama a zitra dalsi ko.

suny, no vidis, pohoda porod, ze? to bylo strachu. :grinning:

holky, prosim vas, jak je to u manzi porod a pak nejaka dovca nebo OSVČ? nevite na co je narok? u manzi jsou neschopni na personalnim. :unamused:

holky, ten zachod je spis ta moje zacpa nejaky dny a pak se telo potrebuje vycistit. uvidime zitra. :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
mabe-mozno sa uz telo chysta :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Sunny tak pak ho´d nějaký fotky ať můžem malýho omrknout :slight_smile: a vidíš jak jsi to nakonec zvládla.

Míšo no Viki právě moc ani jíst nechtěl,a si měl zásoby ale tomášek pije hezky a přišlo ěm že ta 100 už mu nestačí tak pije víc a zase spí dýl :wink: . On je na UM tak stejně po 4 měsíci zase najedem na příkrmy, ty vikínovi chutnali, vždycky sněd hned celou skleničku :slight_smile: . prostě tomík asi bude větší, protože co Viki nosil i ve 2 měsících tak jemu už je malý ale hlavně roste do délky :wink:

mabe většinou má manžel nárok na volno když veze a přiváží ženu do porodky a pak domů. Jinak ošetřování si pak berou na starší dítě takže to asi nic takovýho jinak neni :unamused:
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
moni, myslis? :unamused: tak to tim carem mu jeste pomuzu :slight_smile: tak musi vydrzet do zitrka. a jak je tobe?

marki, takze nic. :unamused: tak si bude muset vzit dovcu dalsi tyden. a na ten ctvrtek asi dve propustky by mu mohly potvrdit, ne? kdyz bude se mnou cekat az...no abysme necekaly do patku. :confused: :grinning:
15. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
čauky holky :grinning: :sunglasses:
15. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
anebo ten prujem mam z toho, ze jsem uz nervozni. vzdyt je dneska uz 15.3. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
cim dal tim vetsi strach z poroduuuuuuuuuuuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
dneska bude priprava - velka koupana i s hlavou, oholenim :grinning:
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.