• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
milerrka, vítam tě tady, i když my tady za chvíli už končíme :grinning: :grinning: :grinning: , teď koukam že máš doma docela malou holčičku a k tomu čekáš dvojky :slight_smile:

mabe, jo nervíky taky dělaj svoje vi´d. Já se čistila od pondělí, asi moje tělo ěvdělo víc než já a ve středu byl malej venku :wink: a ani hlavu jsem si nestihla umýt :wink:
15. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
mabe-mne je ok vcerato bola hruza boli sme na prechadzke a ledva som prisla domu tak mna bolel spodek potom som si dala horku vanu a ok :slight_smile:
dnes je fajn
15. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
marki, tak ja si ji vecer snad stihnu umyt a do zitrka vydrzime. zadny bolesti a nic dalsiho nemam, vytok byl jenom rano.
15. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
marketko,Jo čekám dvoječky a ktomu mám doma Danielku. :grinning: A díky za přivítání
15. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
moni, tak to ses asi prepnula nebo tak neco

ja mam strach z neznama. jaky budou bolesti, jestli zvladnu tlacit, jak mam pri tom KP, jak to nakonec skonci atd. :unamused:
15. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
mabe-neboj sa hlavne neboj zvladli to ostatne zvladneme to aj my ja viem ze ty mas kp a mas to horsie ale ja sa vobec nebojim prave naopak ja sa tesim vcera jak mi skoncili bolesti tak som bola uplne sklamana :frowning2:
uz to chcem mat za sebou a prdolku u seba
15. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
moni, ja vim, ze to musime zvladnout, taky uz jsem na anickuk zvedava a moc. :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
milerrka tak to bude asi dost náročný vi´d :slight_smile: . K vikínovi ještě dvojčata by byl docela záhul a to mu už byli 4 roky :slight_smile: . Ale zvládli to jiný tak ybch to taky nějak musela zvládnout, navíc abych vůbec otěhotněla jsem do sebe cpala hormony takže vždycky jsou dvojčata docela reálný, taky je tentokrát na UTz docela hledali, nakonec našli jen jeden váček a k tomu cystu :wink: . Snad se sem přidají další holky, my jsme tady super parta ale už čekáme na poslední a asi půjdem do jiné diskuze, přece jenom už těhu enjsme, teda zatim :slight_smile:

Mabe já to vše plánovala až na víkend a nějak jsem to nestihla, ty už jdeš ve čtvrtek na vyvolání?
15. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
jééé já si přála dvojčata a nic no...a to je máme v rodině škoda :wink: milerrka to ti moc gratuluju to bude radost :wink:
15. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
marki, jojo, ja jdu zitra na ko posledni a uz jsem se domluvila minuly tyden, ze ve ctvrtek nastupuju na vyvolani. toho vyvolani se taky bojim, jak to bude probihat a tak. zase je to zasah do prirozenyho deni. nebo me mozna zitra rekne podle nalezu, ze bude cisar, nevim.
15. bře 2010 v 16:34  • Odpověz
marketko,náročný to bude ale snad to zvládnu plísky holky držtemi pěstičky
15. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Mabe vůbec neboj ono s tím vyvoláním je to různé ale každopádně kdyby nebyl důvod tak ti ho zbytečně nedělají....a když císař tak taky zbytečnš nebude. Musíš to brát tak jak to je a věřit že je to pro mimi i pro tebe to nejlepší :wink:
15. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky,jsem tu opět na skok.Moc gratuluju Moničce k Nelince a přeju oběma hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To je něco,už zbývá jen Mabe a Mona a můžeme založit novou diskusi,to uteklo :wink:

Já se celý den věnuju Lukáškovi a když spí,tak se snažím něco doma udělat.Docela mě bolí jizva po císaři,asi bych měla víc odpočívat,ale nejde to,to už bych nestihla vůbec nic,stále jen peru a peru a nevím,kdy to vyžehlím.No jo,ale jsem spokojená maminka,jako vy všechny.Ty dětičky jsou radost :wink:

Snad se tu brzy objevím na delší dobu,mějte se fajn a Mabe,přeju rychlý porod a ať máš už taky Aničku v náruči :dizzy_face:
15. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
Mabe tak to už bude taky brzo. No vyvolání je prostě zásah a asi jestli to tam nebude nějak nachystaný tak nic moc :unamused: . Ale nemůžu říkat z osobní zkušenosti, v obou případech enbyl normální porod možný a třeba sami navrhnou že císař bude lepší a pak záleží na Tobě jak se rozhodneš. zase jsem slyšela že vyvolávanej porod je víc bolestivý ale zase rychlejší a hlavně jak tvoje tělo na to bude reagovat :wink:
misi, oni to vyvolani chteji udelat, aby mala nebyla moc velka, pokud bysme cekaly, az sama pujde ven. to muze trvat jeste dva tydny a ona bude porad pribirat. a hlavne tam u KP prirozene musi byt dva dr., takze to musi byt vsedni den. aby mala nechtela jit ven o vikendu. takze proto je to naplanovany. kdykoliv se to muze zvrtnout v cisare, pokud se porod nebude rozbihat, tak jak ma. ja prave vubec nevim, na cem jsem. muze nastat spoustu variant.. :confounded:
ted kdyz me to naplanuji, budu rodit uz v ten ctvrtek nebo az v patek? co manza? ja ho chci u porodu, to tam bude porad chudak se mnou?

marki, dr. rikal, ze se pekne oteviram, ze se mu to libi, tak snad nejak nachystana budu.
15. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
přesně záleží jak bude tělo reagovat co jsem ležela v porodncii kvůli ozvům tak tam byla paní co ji to vyvolávaly 3 dny už a nic a zase jedna co po první tabletce praskla voda a do tří hodin porodila ale zase už byla druhorodička a otevřená myslím byla už taky, je to bolestivější a kratší protože přijdou rovnou větší bolesti ale není to taky pravidlo pro všechny záleží jak na to tělo zareaguje a jak je předtím k porodu připravené
15. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
misi, proste nic nemam jasnyho. ale dosly jsme az semka, tak to zvladneme. po tech vsech trapenich, co mam za sebou
15. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
mabe-to iste sa moze stat aj ked je male hlavickou dole vzdy mozu nastat komplikacie a dr robia vzdy to co je najlepsie pre vas neboj vsetko dopadne dobre a za chvilku mas malicku u seba dover aj jej aj doktorom oni vedia co robia :wink:
15. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
cipisku ahoj to by už bolet nemělo, nenamáhej to a snaž se odpočívat!!!!!!! není to legrace masíruj at se neudělají srůsty
15. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
mabe jasně že zvládneš, já taky zvládla první porod byl to fakt masakr a nekonečný příběh ze kterého mě vysvobodil císař a dneska na to ani nevzpomenu jako konkrétně na to trápení a bolest
15. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
ahoj cipisku, dekujuuu, dam pak vedet. uvidime, jestli se jeste zitra ukazu, ale myslim si, ze jeste jo.

moni, jasnacka, nezbyva nez verit. zbytecne riskovat nebudou. a ja budu mit dvojitou podporu - dr. a primar :wink:
15. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
mabe tak jestli se otvíráš tak by to mohlo jít rychle. Až nastoupíš tak bu´d ten den nebo až ten další tě zavedou tabletku a uvidíš, někomu se to rozjede hned a někomu zabere třeba až 3 tableta. Záleží na vás, bu´d tam bude od začátku nebo ho zavoláš až se to fakt rozjede, nebuj že by to byla otázka chvíle. To už bys musela nastoupit s kontrakcema a když to teprv začnou vyvolávat tak to fakt potrvá, hlavně a´t je manžel na telefonu :slight_smile: , oni tě pak sami řeknou na jak dlouho to vypadá :wink:
15. bře 2010 v 16:46  • Odpověz
papapa holky jedu manžovi na proti
marki, manza ma v patek vecer basketbal - zapas a pak se chysta slavit, takze to musime do te doby stihnout :slight_smile:
tedka to na porod nevypada, mala je nasunuta co nejvic nahoru, mam pod zebrama obrovskej hrb, nevim co dela. jakoby nechtela dolu klesat. :grinning:
15. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
No to uvidíš :slight_smile: , jestli začnou vyvolávat až v pátek tak kdo ví, třeba manžel bude slavit zápas a i malou :grinning: , aby to nevyšlo až na ten víkend :wink: . jestli začnou s vyvolávánim už ve čtvrtek tak snad bude v pátek venku. Známý vyvolávali porod od čtvrtka a rodila až v neděli, prostě se malýmu ven nechtělo ale zase nebyla nějak připravená a jestli už máš vyšší CS tak bude stačit málo :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
dr. me nerekl kolik CS mam, ale rekl, ze se pekne otviram a pak me dal terminy vyvolani st az pa, tak jsem si vybrala ct, protoze mam ty narozky a nedoslo me,ze to nemusi jit tak hladce
15. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
jdu se natahnout k telce, at ji nemackam :grinning:
15. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
tak jsem zpět, byla jsem na poště a lidí jak sra.. vám teda povíma všichni přijemná jak....no asi pusobí to hnusné počasí, tady svítí slunko a před chvili chumelilo, rozumíte tomu? Počasí se asi fakt zbláznilo teda :confounded: ...aa nová těhulka?
15. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.