• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Ahoj Moničko, to mi povídej byli jsme dopo něco vyřizovat děs..... ted šla kámoška s malou na plavčo tak jsme se sebíškem sami....zítra musím jet do ovy do práce lempl jsem zapomněla jsem že jsem ještě v pracovním poměru tak to musím dovyřizovat blééé to nesnáším, ale ve čt mám relax kadeřnici malá v jeslích a na víkend jde k babi :grinning:
měly bychom až bude i Monika fit zorganizovat ten náš ostravský sraz :wink:
15. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
Ahoj Míšo ten sraz musíme zorganizovat za každou cenu, už se na to moc těším:slight_smile:...tak to máš fajn pěkně relaxík, u kadeřnice jsem už taky byla, nutně jsem potřebovala vypadat jako člověk a ted když jsem byla na poště tak jsem se stavila do obchodu s prádlem a koupila si nové spodní prádlo, protože moje podprsenky neobleču a ty kojicí mi už lezou krkem, moc mi nepřijdou erotické :grinning: :grinning: když už jsem dneska skončila to šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning: ....

Míši kam chodíš s malou na plavčo a nevíš, kde je třeba někde nějaké dobré cvičení s dětma?? Na něco chci s malým chodit, ale nevím kam....
15. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
autor
Tak ted jsem mluvila s Mončou, holky jsou obě v pořadku. Říkala, že měla šílené bolesti a jak přišla do nemocnice tak už byla na 7 cm otevřená a pak už to byla rychlovka. Malá šla sice těžko ven, protože byla veliká, ale zvládly to holky naše :dizzy_face: ...říkala, že prý už má odrozeno :grinning: :grinning: ...zítra jdeme s malým do poradny právě kousiček od nemocnice, tak se tam za nima na chvilinku stavíme, alespon je pozdravit. Tak vám Nelinku vyfotím :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
moni, tak ji pozdravuj a tesime se na fotecky. :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj holky..tak jsme dorazili po sedmy,rychle vykoupani a ted jen ulozime..jsem byla dnes u kadernice :grinning: a sp.pradlo musim tAky poridit nekdy ted :grinning:

jee moni ta to mela supeeer
graatuuluujuu

skoda ze je srazek tak daleko
:frowning2:
15. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj car, tak malého se snažím už hodinu uspat, ale dělá blbosti lump jeden :slight_smile:....jojo pradlo je supr, přítel ho uvidí asi až zítra, přijede někdy v noci z cest :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...

Car pokud budeš chtít tak se můžeme my dvě někdy domluvit, přítel jezdí po celé republice a hlavně často do Prahy, tak by jsme se s ním s Kubíkem svezli a daly bychom si někde třeba v Praze sraz, co ty na to?? :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
mona,urco...kdyby nekdy jel do plzne jeste lepsi..ale do prahy bych taky sjela :wink:

takze pak bude noc divoka vid:slight_smile:
a jak dela blbosti?my spinkame uz..mam nak hodny dite,dost spinka,kdyz se naji je spokojena :grinning: a dns je zas utahana nez se mnou vse objela :grinning:
15. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
car dobrá tedy, řeknu příteli at si ty cesty někdy dobře naplánuje..

car noc divoká, uvidíme:slight_smile: zítra chci jít na gyndu na KO a hlavně si nechat napsat prášky až pak může být divoká :grinning:

no usíná, ale zase se budí a rozčiluje se a ted se přímo vsteká tak budám napít a uvidíme :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
mona..takovy vztekloun je?a co chce chovat?
taky furt nekde trajdate s malym vid :grinning:
15. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
Ahojky holky, myslíte, že se k Vám můžu přidat? :slight_smile: čtu Vás od začátku, ještě z předchozí diskuze.... moc Vám gratuluju k mimískům, každý den čtu jak se máte a neměla jsem odvahu se přidat, ať Vás neruším :grinning:

Mám v plánu taky rodit ve Vítkovicích a chtěla jsem se Vás zeptat, kolik jste potřebovali plínek v porodnici?
15. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
carno začal se mi ted pár dní docela vztekat, ale už spí, tak uvidíme jak dlouho....Kubík on má dny jak kdy, někdy mi prospí skoro celý den, někdy tak normáálně a někdy nemůže usnout a proto se vzteká. Je unavený a ne a ne usnout....Jinak mi trajdáme noo a až bude teplo, budeme trajdat víc :grinning:

ahoj Moninko vítej, koukám, že ty už to máš taky za pár co??? To tady už bude 4 Monika :grinning: ....Jinak já byla s Vítkovicema hrozně moc spokojená, na porodním jsou strašně moc hodní a to jsem jela do poruby, ale naštěstí měli plno :wink: ....Jinak počítej tak 7 plenek na den. Vem si jich tak na 4 dny a když tak ti donese manžel, když ti pochybne....
15. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Díky za přivítání :dizzy_face:
dneska jsem si balila tašku a je to šílené, kolik místa zabírají plínky, vložky.... a to tam nemám pořádně nic pro sebe a tašku mám skoro plnou, takže asi ze mě budou mít radost, jak uvidí, jak jsem nabalená :grinning: nevěděla jsem, jestli ty plínky nestačí, že by třeba manžel donesl druhý den, jestli je potřebuju hned...

Moni a kdo tě rodil?
15. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
Holky, tak my máme taky vzteklouna :sweat_smile: Před chvílí mě celou pozvracel...ho kojím, on začne tlačit do plenky, do toho dostane škytavku...pak se nervne a pozvrací mě :pensive:

Moninko, vítej :dizzy_face: Vítkovice jsou fajn, hlavně na porodním jsou báječní :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj Luci, děkuji :slight_smile:
já si nedokážu představit, jak to všechno zvládnu, včetně porodu.... obdivuju Vás, jak jste už šikovné maminky :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
autor
Monin ani nemluv, jak si já balila tašku, tak jsem měla obrovskou cestovní, jsem měla strach, že mě s ní vyhodí :grinning: , ale vklidu vůbec nic neřekli :slight_smile:....jinak mě rodili porodní asistentky a jeden dr. takový šedivý co mi skákal po břiše a pak mě i zašival a Monča říkala, že u ní byl taky :slight_smile:

Luci jako by jsi mluvila o nás :grinning:....to já myslela, že už spí a zase dělá blbosti v postylce, se směje na kolotoč, má ho hrozně rád, kouká na ty zviřátka a směje se jim, ale vypadá, že bude za chvili klimbat tak uvidíme...potřebuju do vany tak šup šup Kubíku :grinning:
15. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Moninko, taky to zvládneš :wink: to vím 100% :slight_smile: Já měla taky obrovskou tašku a nikdo nic neříkal :wink:

Moni, no dneska večer je fakt akční...já už jsem naštěstí osprchovaná...To vidím, že tak do 12ti bude vzhůru...on večer není vůbec unavený....
15. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Luci to my taky normálně usináme před 12 hodinou včera dokonce až o půl 1 :angry: a to jsem si šla lehnout v 11 v domění, že už spí....Dneska spal po chvilkách dopoledne a až pak jak jsme šli ven tak mi spal v kočárku i jsem ho tam nechala spát doma a asi takové 2 půl hodinky spal...tak snad ted usne na chvili, abych se mohla sprchnout...vypadá, že spát bude, ale když tam přijdu tak na mě pootevře očko ještě :grinning: ...
holky já přišla na to, že kubík je strašný herec už si umí vyřvat svoje...řve řve jak tur, jako by jsme ho doma řezali a když ho vemu už do polohy jako bych mu chtěla dát prs, tak přestane a hledá:grinning: tak se tomu vždycky směju :grinning:
15. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
ta moje cestovní není obrovská, tak budu muset mít asi ještě něco dalšího.... no děs...
aha, takže nějaký starší doktor - ale je fakt, že oni už asi většinou chodí jen na ten konec, takže to je asi jedno....
A kolik bývá lidí na tom porodním boxu celkem?
15. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Luci zvládnout to člověk musí, ať chce nebo ne :grinning: :grinning: ale jak se to blíží a mám poslíčky, tak se začínám bát....

Holky a měly jste epidural?
15. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
tak konečně sprchnutá:slight_smile:

Monin nevím kolik bývá normálně, já tam měla snad 5 lidí, ale já měla těžky porod, takže se tam u mě střidali na skákání po břiše....Jinak já epidurál neměla a myslím, že žádná z nás, ale nevím to jistě....
15. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
moni-vytaj do moniiiiiiik hehe ale nas tu je uz :slight_smile:
15. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
aspon nebudem posledna tehulka hehe :slight_smile:
15. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
vitam novou tvar :grinning:

holky u nas jak je hlad,hne rev..driv zacla knoiurat,otvirala pusinku a tak a az pak rev,ted rovnou spusti :sweat_smile:

a kolotoc musime konecne taky poridit :grinning: ..
mona jaky mate vy?

luci..tak mame pekny zroutiky :wink: a ete mona :grinning:
15. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz
autor
carcul jojo kolotoč je fajn věc, jinak já nevím co to je za značka, dostali jsme ho. Asi to nebude nic drahého, ale malému se moc líbí a to je hlavní :slight_smile: ....
15. bře 2010 ve 23:24  • Odpověz
mona a jak vypada?nevim jaky mam koupit a ted se mi taky nechce davat moc penez
15. bře 2010 ve 23:47  • Odpověz
autor
carcul mám ho v albu v těhptenství jak jsem fotila postylku, tak zkus kouknout. Jinak já určitě preferuji s plyšovýma hračkama, s těma plastovýma se mi to vůbec nelíbí, ale je to zase věc názoru :wink: ....my se ted jdeme chystat, jdeme s Kubíkem na kyčle, ve 14 hod. jdeme do poradny, v 15 hod. za Mončou na chvilku, pak na gyndu a pak si chce přítel koupit boty, tak mu pomůžeme vybrat:slight_smile:....takže dneska se nudit určitě nebudeme :grinning:
16. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
koukam nova dusicka, tak Moninku vitam :slight_smile:
nejak sem nestiham chodit, vcera jsem byla s detma celej den sama, Tobik zacina zarlit, tak vyzaduje hrozne moc pozornosti a navic ma potrebu se o Bibi starat, takze ma kazdou chvili zapichlou strikacku az v krku a on ji krmi, nebo ji skace do postylky, ve ktere lezi a chce tam hajat s ni (na ni), Bea je furt hladova a neumi poradne tahat, tak odstrikavam a davam ji to ze strikacky aby byla aspon hodinu klidna a spokojena, do toho domacnost atd....no vstavam v 7 a v 9 vecer padam s deckama do postele totalne vystavena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Co jsem slyšela od kamarádek, tak každá kolotoč chválí jako super věc - my ho máme taky, ale koupili jsme trošku dražší - reaguje na pláč.... Naše malá bude asi rozmazlená, člověk kupuje i zbytečnosti jen proto,. že se mu to líbí :grinning:

Děkuji za přivítání :dizzy_face:

Moni vím, četla jsem, žes měla těžší porod, ale hlavně, že to všechno dobře dopadlo, to je nejdůležitější....

Právě mě zajímalo, jestli ten epidural má nějaký smysl, někde jsem četla, že to někomu ani nezabralo
16. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Mono, no budu poslední, už to tak vypadá :slight_smile: na jednu stranu jsem ráda, že je ještě chvilka času, jak se začínám bát, ale na druhou stranu, jak mě chytnou poslové, tak bych to už chtěla mít za sebou :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
moni-neboj mozna poslu ani nebudes mat :slight_smile:
jo a epidural no tu v anglii si ho dava kazda druha je to tu na dennom poriadku ale asi aj preto ze je zadarmo :slight_smile: ja som si ho napisala do porodneho planu ako poslednu moznost keby som to nemohla vydrzat uvidime ako sa to vyvinie ale nehovorim ze som proti :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.