• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
tak já už je mám, proto si říkám, že už to chci mít za sebou :sweat_smile:

aha, tak tady si to člověk musí zaplatit, tak si to asi každá rozmyslí :slight_smile: Jak dlouho seš v Anglii? A jaká tam je zdravotní péče, je to dobrý?
16. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
moni ja som uplne spokojnaaaa som tu 4roky
16. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Tak to je hlavní :slight_smile: a plánuješ se vrátit?
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
moni-ani nie aspon v blizkej dobe urcite nie maly tu bude mat aspon dobre vzdelanie a hlavne jazyk
musim sa ist obliect pomaly pretoze idem k dr tak drzte palce :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
ok, držím palce a pak písni, jak jsi dopadla :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
autor
tak jsme zpět doma z kyčlí, jsou sice v pohodě, ale máme radši balit na široko, aby to bylo uplně supr a za 5-6 týdnu na KO. Za hodku a půl vyrážíme do poradny a pak za Mončou do porodky, už se na ně tešííím :slight_smile:

Monin jinak já jsem nechtěla epidural, protože se za prvé bojím jehel a za druhé to tam v té páteři nějak háčkujou a ta představa mě teda děsí, už jsem si zvykla v těhu braní krve, ale tohle mi je proti srsti fuj...Navíc Monča co ted porodila, tak říkala, že jak rodila poprvé s malý tak ten epidurál měla a ted má problémy se zády. A říkala, že porod stejně bolel, takže já do toho nešla :slight_smile:

Majo ahoj, tak koukám, že to máš doma náročný, tak snad se dostanete do nějakého pohodového režimu, neboj malého to žárlení přejde, jen se mu budeš muset taky více věnovat :slight_smile: ...však počkej až bude teploučko, tak dáš malou do kočárku tam ti bude spinkat a půjdete blbnout s Tobíkem na hřiště :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak mám chvilku, nerváček konečně usnul...alůe předtím mě stačil pořádně vycucat :grinning:
Včera nespal až do půl jedné...kolem půlnoci dostal strašný záchvat řevu, byl najezený, přebalený a ani se nekroutil, že by to byly prdíky. Vůbec jsme nevěděli co s ním je, byl až modrý a úplně přestával dýchat...se mi chtělo brečet s ním. Nakonec usnul a k ránu se trápil, protože se nemohl vykadit, nakonec se podařilo hned 2x :dizzy_face:

Maji, moc díky za radu ohledně nosítka...dneska přišlo Beco (černé se sobíkama) a je báječné :slight_smile:

Moni, a jak budeš balit na široko, budeš kupovat nějaké kalhotky?
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Moninko, já jsem epidural taky neměla, ale když jsem se o tom bavila s dr., tak mi ho doporučoval, protože jsem měla vyvolávaný porod + oxytocin v žíle a porod byl prý bolestivější než klasický. Ale nakonec jsem se tak rychle otvírala, že už na nějaký epidural nebyl čas...Uvidíš, sama se rozhodneš podle situace :wink:
16. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
Luci ahojky, tak hlavně že Boriska přestalo bolet břiško, bobek :dizzy_face: ..To včera Kubík překvapil usl o pul 10 a čekala jsem kdy se probudí na jidlo, kdybych věděla, že bude spinkat až do 3, tak už dávno ležím v posteli, abych se vyspala :unamused: ....Jinak s tím na široko jsem taky nevěděla jak balit, ale mamka říkala, že má někde ještě po nás ty hadraky co se balí normální plenky a říkala mi, že dám normálně pamprsku, na to latkovou plenu a zavažu to tou hadovou kalhotkou nebo co to je:grinning: nevím jak to nazvat:grinning:
16. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
Moni, aha :slight_smile: tak to naše mamina po nás už nic nemá...tak to máš fajn :wink:
Já už jsem včera byla bezradná :frowning2: fakt jsem nevěděla, jak mu pomoct. Ale přišli jsme na to, že ho ukolébá hudba...normálně už dvakrát usnul na Elvise :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky,delaji kalhotky pres úleny-kdyz se dava siroke..takze papirovku,latkovku a ty kalhotky a krasne to drzi

mona..taky chci plysovy :grinning:

luci-...mate teda vzteklounka..tak hlavne ze ho ted nic netrapi
16. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
autor
Luci tak s tou hudbou to je pravda, mě když malý řve, že chce jíst co chvili, tak ho taky zabavuju hudbou, aby nemyslel furt na jidlo :grinning:...pouštím mu to co jsem poslouchala v těhu a taky mu do toho zpívám a hnd je klid, vždycky usne :grinning:...Jinak mamka má snad všechno pomalu po nás, je ji to totiž líto vyhodit:grinning:, ale některé věci se hodily, třeba fusák, byla jsem v něm já, brácha, segra a ted Kubík a je pořát jako nový. :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Car, to teda jo...ale i tak bych ho neměnila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to mazlík....
A jak se máte dneska vy? Je už trošku klidněji?
16. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
ahojte holky tak bola som na kontrole a prcek sa nam drzi ako kliest stale je dost vysoko :angry:
16. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
luci..jojo jde to jen v noci jsme bez jidla nebyli ani dve hodiny :sweat_smile: manzel uz neveril ze se dalsi lahev do ni vejde:slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj Mona, no tak to ho budeš muset asi začít vyhánět :wink: :grinning:

Moni, no ted´zase začal křičet, tak už zase kojím a druhou rukou píšu :grinning: Zítra máme poradnu, jsem zvědavá, co mi poradí na to ublinkávání, mám dojem, že je to tím dál tím horší :pensive:
16. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Car, já jsem říkala, že zvlándu všechno, jen to ponocování a nevyspanost mě ničí....
Teda ta bude krásně vypapaná :slight_smile: A kojíš ještě?
16. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
luci-sexik provozujeme uz od 37 tt :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
luci ja mam tez rada spanek :grinning: dnes ale nebyl zadny..no ete trosku kojime,aspon neco
16. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Mona, no není to tak jednoduché, co? :sweat_smile: Mimču neporučíš, ale přeju ti, aby se mu chtělo ven co nejdřív :wink:
16. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Moni někdy musí vyjít ven, zůstat tam nemůže :grinning:

Luci tak to bych taky nevěděla teda co mám dělat, když mui nic nechybělo a tak bobek plakal :frowning2:
Zeptám se na ten epidural svojí doktorky - četla jsem , že můžou být potom problémy s bolestí zad. A stejně se nakonec uvidí, podle situace :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
A jak často teda holky kojíte přes den, co dvě hoďky?
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
luci já taky kojím a jednou rukou píšu :grinning: a za chvilku jdeme do poradny tak jsem zvědavá....

jinak holky to ponocování mě taky ničí, já takový spáč :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
tady se potvrzuje, že ženská dokáže v pohodě zvládat víc věcí najednou :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
holky no to viem ale ja uz ho taaaaaak chcem vonku :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
neboj, dočkáš se, třeba tě ještě překvapí , jak rychle se bude drát ven :sweat_smile:
16. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Moninko, prý někoho i po epiduralu docela bolí hlava...Zvládnout se to dá i bez něj :wink: jsme toho s holkama důkazem :grinning:

Moni, tak pak dej vědět, jak jste dopadli v poradně...Nám dneska přišel rámeček na obtisky ručiček a nožiček :grinning: tak jsem zvědavá, jak bude Borisek spolupracovat :grinning:
16. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
Moninko, já mám dojem, že kojím pořád :confounded: Někdy co hoďku, hoďku a půl, dvě...a kdž se zadaří, tak co tři :sweat_smile: Manžel mě nechce nikam pouštět, že prý musí být pořád mlíkárna na blízku :rolling_eyes:
16. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
určitě se to dá zvládnout, ale momentálně malinko panikařím :grinning:

Luci a s tebou byl manžel u porodu?
Jé, ty obtisky musí být super, něco už jsem o tom slyšela, neposlala bys mi odkaz, kdes to objednala?
16. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
právě si říkám, jak člověk potom pozná, že to mlíčko třeba nestačí, jak si psala, že musíš přikrmovat... protože může plakat, ikdyž mu nic nechybí :unamused:
16. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.