• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moninko, byl a jsem mu za to strašně vděčná :dizzy_face: Hodně mi pomáhal, při bolestech jsem ho mačkala tak, že musel mít rozdrecnou ruku :sweat_smile: Dělal mi ve sprše aroma masáž a byl moc statečný...On se hrozně bál, ale říkal, že skutečnost je jiná, že si to celé představoval jinak...hůř...on nenávidí krev, omdlívá i při odběru :grinning: A tam žádnou krev prakticky neviděl :wink:
A tvůj jde s tebou?

http://www.hracky-vybavicky.cz/85-to-musite-mit-/623-baby-otisk-trojramecek-prirodni-svetle-drevo/
16. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Moninko, nejhorší na tom je, že jím za tři...ani v těhu jsem tak nedlabala...Teď do sebe valím každý den, banány, tvarohy, mlíko, jogurty, maso, hodně piju...no prostě všechno a hlavně mám šílenou chuť na sladké, pořád něco chroupu...jako by mi stále něco chybělo :rolling_eyes: takže si říkám, že by mlíčko mělo být kvalitní, ale asi je to i v něčem jiném...fakt nevím :pensive:
16. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
ten rámeček, je úžasný :wink:

Právě, že můj manžel je takový jak popisuješ - z krve se mu dělá zle, nemá rád doktory ani nemocnice a říká mi, že to nezvládne, tak tam nemůže jít, že by to bylo ještě horší a přidělal jim starosti.... Prostě ho to všechno děsí - a zas na druhou stranu mu kamarádi říkají, že by měl jít, tak chudák neví, jak se rozhodnout....
A právě v těch Vítkovicích mi to připadá podle fotek takové příjemné, že by to nemuselo být pro něj tak hrozné, a říkala jsem, že bude u hlavy a nic hrozného neuvidí - teda doufám
16. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
to já mám takové chutě teď ke konci nejhorší - každý den jím něco sladkého a váha leze nahoru :angry:
16. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Moninko, můj manžel je fakt posránek...když to tak musím napsat :grinning: A dokonce mu dr. při porodu říká, chcete vidět hlavičku? A on se šel podívat a říkal, že viděl jen kousek hlavičky a vlásky...a je z toho nadšený do teďka :grinning: A dokonce...to mi hlava nebere ještě pořád...on přestřihával pupečná šňůru :confused: :grinning:
Je fajn, tam mít nějakou oporu a hlavně v těch Vítkách to je fakt super, porodní boxy perfektní, vůbec si nepřipadáš, že rodíš v nemocnici...
16. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpet. teda dneska to bylo otravny. prisly jsem na 9h a dorazily jsme az ted. plno mamin a tri urgentni prijmy na porod. nejdriv jsem sla na monitor a az po 3,5h na radu na kontrolu. byla tam mlada dr., te se nezdal monitor az sem ji rekla, ze jsem KP, tak rekla aha, tak dobry. pak me prohlidla - otevrena stejne jako minule, takze nepostupujeme, a pak UTZ. ptala se me, kdy byl naposledy delanej - pred 3 tydny , 2,75kg. tak se divila, ze ma mala cca 3,70kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: . pak sel kolem sef porodniho, tak me udelal UTZ znova a rikal, ze teda 3,4-3,6kg. ptaly se me co jim? tak jsem rekla, ze jim stejne. pak se me ptaly teda na porod a jak jsme si povidaly, tak ten dr. rikal, ze je videt, ze si nejsem jista normalnim, takze cisar. takze ve ctvrtek v 11h nastup do nemocnice, odpo vysetreni interna atd. a patek cisar. ta dr. rikala potom, ze jsem udelala dobre, ze si nema cenu hrat na hrdinku. jinak kontrolni monitor potom uz ok. tak co rikate devcata? sice jsem se chystala psychicky na porod normal, ale myslim, ze cisar je lepsi. Jeste rikaly, vzhledem k tomu, ze se otevirani neposunulo, tak by to bylo hodne tezky. cisar zvladnu, ne? vzdyt jsem postoupily dve revize behem dvou let a toto je taky operace takova podobnejsi, no.
16. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
takže se vždycky rodí na porodním boxu, na sál se jde jen když ti dělají císaře?
A měla si nadstandart?

Tak to zvládnul úžasně.
Já ho nechci nutit, ale ráda bych ho tam měla , ale bude se muset rozhodnout sám - musí se to hlásit hned u příjmu, nebo nebude problém, když se rozhodne třeba až těsně před samotným porodem?
16. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Mabe, já myslím, že super :slight_smile: To zvládneš levou zadní :wink: Hlavně to bude všechno v klídku, ty se nebudeš stresovat co by kdyby a v pátek očekáváme zprávičku :slight_smile:
Anička je teda pořádný kus ženský :grinning: A to je moc dobře :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
luci, ahoj, tak to jsem rada, ze me to schvalujes. :grinning: asi je to nejlepsi v me situaci. je velka (nevim, jak je to mozny, kde to nabrala?? :confused: ), nema idealni polohu jen zadkem, a neotviram se, jak mam. takze to pujde rovnou. bylo by fajn, kdybych mela epidural, to zalezi na vysetreni. a takhle vim presne kdy budu rodit. :slight_smile: akorat ta jizva pak a den na jipce nebudu s malou. :unamused:
16. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Moninko, oni tam jsou moc hodní a veřím, že vyjdou vstříc ve všem...Ale myslím si, že pokud budeš rodit, tak manža určo nebude stát na chodbě, já navíc měla většinu porodu dveře otevřené...takže tě tam určo nenechá samotnou. Protože mě chodili jen občas kontrolovat a ptát se, jestli vše ok.
Měla jsem nadstandart a byla jsem spokojená...návštěvy od 9 do 21 hod., v jídelně jsem si při jídle pokecala s ostatníma rodičkama, takže dobrý :wink:
16. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Mabe, já myslím, že to nejlepší je :wink: Já porodila večer a malého jsem taky dostala až ráno, takže ono to v mnoha případech výjde na stejno....Je dobře, že má krásnou váhu...nic jí nechybí :grinning:
16. bře 2010 ve 14:32  • Odpověz
Luci otevřené dveře? :confused:

Já doufám, že si to rozmyslí - navíc, jak kolikrát vidí fotku krvavého miminka, což mu nedělá dobře, tak jsem mu říkala, že se na to bude koukat jinak, když to je jeho miminko :slight_smile:
A cena toho nadstandartu?
16. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
už jsem to našla na jejich stránkách .... Dvoulůžkový polonadstandardní pokoj 400,- Kč, Nadstandardní pokoj 650,- Kč
:slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Moninko, neboj...nikdo kdo tam nemá být tam není... :wink: A zavřít si je můžeš kdy chceš :grinning:

Platila jsem 600,- na den...je to sice dost, ale zase co se týe těch návštěv, tak to bylo super...manža dorazil třeba odpoledne a byl tam s náma až do večera :wink:

Holky, jdu se vyvětrat se psem na pole...když bude chvilka, tak se ukážu :wink: páááá.
16. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
dííky Luci za info... hezkou procházku, taky bych měla jít s hafíkem :slight_smile:
16. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
luci, bojim se, co to bude za michelinku :grinning:
16. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
mabe já na tom budu asi podobně nebo hůř, naše malá měla před týdnem přes tři kila - to jsme měli 4 týdny do porodu :wink:
16. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
moni, a ty ji budes mit normal porod? celou dobu to vypadalo, ze je mala a tedka najednou tak rychle poskocila. nebo mely blbej UTZ, ale uz jsem na toho cisare objednana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
tak jsem vas docetla a uz si zas nepamatuju na co jsem chtela reagovat :sweat_smile:
jo vlastne, moninko, epidural jsem nemela ani u jednoho porodu, u prvniho bych za neho dala cokoli, ale odmitli mi ho pichnout a u druhyho to bylo tak v pohode, ze jsem ho nepotrebovala, takze uvidis podle situace :slight_smile:
mabe, tak to je fajn, ze bude cisar, ne? me to hrozne nervovalo kdyz jsem se smirovala s normal porodem KP a jaka pak byla uleva kdyz mi doktorka slibila cisare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Mabe doktorka mi říká od začátku, že bude malá větší, má být taky po kom, ale nikdy neříkala, že bych šla na císaře...
Příští týden se máme domluvit na porodu, tak nevím, co bude....

Maji no uvidím, jak se to vyvrbí a jak budu statečná :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Holky můžu se zeptat, kolik jste přibraly a vy co už to máte za sebou, kolik vám zůstalo? :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
moni, ja jsem pribrala 18kg, ale kolik mi zustalo ti nepovim, nemame doma vahu :grinning: ale uz se vlezu do nekterych kousku svyho netehotenskyho satniku :grinning: :grinning: :grinning: i
16. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
tak to je super, děsím se toho, kolik mi zůstane :unamused:
Maji ale ty jsi taková "štipka" :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
maji, jsem rada, ale jak jsem psala psychicky jsem se chystala na normal KP, takze tedka se preorientovavm.
16. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Mabe určitě všechno dobře dopadne - a za chvilku máš Aničku u sebe :dizzy_face:
16. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
moni a kolik uz mas navrch?
mabe :grinning:
16. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
asi 13 kilo .... ale teď ty chutě jsou šílené, snažím se krotit, ale letí to nahoru
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
mabe-ja si myslim ze sa budes menej stresovat a je to pre vas lepsie vies niekedy je to tak ze miminka vedia preco sa neotacaju dole hlavickou a ten cisar bude urco lepsi :slight_smile: mam s teba radost
16. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Moninko, já jsem měla 11kg nahoře a zůstaly mi 2kg. Ale podle všeho v mém případě až tak na kilech nezáleží, jako na cm, protože mám problém narvat se do všeho, co jsem předtím nosila :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
no tak to nejsou dobré vyhlídky.... :angry:
Ale co to zvládnem a budem zas holky šikovné :grinning:
16. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.