• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Moninko :grinning: no, snad jo :sweat_smile:
Ale neboj, každá to máme jinak :wink: Moje ségra přibrala 22kg a už má všechno dole :wink: i bez diet...dítko dá zabrat :grinning:
16. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
je mi to jasné :slight_smile:
já před těhu akorát byla zvyklá chodit 2x týdně na spinning , tak mi to možná bude trošku chybět , ale malá mi to 100% vynahradí ....

A myslím, že budu ráda, jak se zvládnu postarat o malou, domácnost a ještě vařit :unamused:
16. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
Moninko, pokud je mimčo hodné, tak to jde :wink: Já už se těším, až bude tepleji...budeme pořád venku :slight_smile:
Na spinnning? Jsi dobrá :slight_smile: Já na na něm byla jednou a pak jsem se z toho v šatně pozvracela :grinning:
16. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
tak to musím doufat, že nebude po mně :grinning:

musíš trefit dobrého trenéra, aby to člověka i bavilo :slight_smile:

A chodíš už s Borískem ven, nebo ještě ne?
16. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
Ahoj, nemůžu ani dočíst :grinning: , mam na sobě malýho tak píšu jen jednou rukou.

vítam novou tvář :wink: , měla jsi se přidat hned, přecejenom v těhu jsme tady byly víc :slight_smile:

mabe tak v pátek to budeš mít taky za sebou, určitě to bude pro vás obě lepší. přecejenom při kp můžou nastat komplikace a jestli má kolem 3,5kg tak už bych se asi bála. no nebudu lhát, císař bolí. nejhorší je ten druhý den když musíš vylézt z postele a pokud nebudeš mít ty dreny tak to celkem jde. nejhorší je ten druhý a třetí den pak už je to ok. já zažila 3 revize během 1 měsíce a to fakt srovnat nejde. císař je břišní operace takže to prostě bolí, ale tak za 10 dní už o jizvě ani vědět nebudeš a jedno pozitivum, manžel mě včera říkal jaká je to paráda že mě bude 30, mam 2 děti ale spodek mam pořád jako novej :grinning: :grinning: :grinning: . tak hlavně klid a nech si dát spinál, at vidíš malou hned jak jí vyndaj, sice pak až tě budou zašívat tu hodinu tak nic moc ale alespon uvidíš a uslyšíš malou hned po vyndání :wink:
16. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
jeee, holky, ja se tak tesim az bude hezky, dneska jsem si koupila koleckovy brusle, tak doufam, ze o vikendu vyrazime na testovaci jizdu :grinning:
16. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Market díky - já Vám to nechtěla narušovat, tak jsem Vás jen šmírovala, ale teď už mi to nedalo :grinning:

Nevadí, i tak mi povíte hromadu věcí, které už máte za sebou a já před sebou :wink: Navíc já dřív byla v práci, jsem doma měsíc
16. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Maji, já jsem právě doma testovala nosítko :grinning: No, sluší mi :grinning: Už se těším, až ho provětráme :wink:

Ahoj Market :slight_smile:

Moninko, zatím jsme byli jen 2x u dr., jinak nikde...ale už se chystáme...má být lepší počasí :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
tos ses přidat mohla, jseš celkem podobný týdny tak by bylo o čem povídat. klidně se ptej na co chceš, jo já přibrala 11kg, i když dle fotky pupíku to nevypadá :grinning: . po císaři jsem vážila hned -12kg ale zatim nosim ještě těhu džíny, nechci si mačkat břich ve svých. ale po velikonocích asi začnu trošku cvičit a změnim jídelníček, ted bych furt jedla, v těhu jsem moc nejedla jak mě bylo zle tak si ted tělo asi doplnuje živiny :grinning:
16. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
ahoj marki
16. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
ahoj holky, tak jdu krmit :slight_smile: , pak nakouknu jestli malej usnu, jak je takhle kolem 18h tak hůř usíná :wink:
16. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
moni,dekuju, tedka jeste aby to bylo v epidurale a mohl tam byt aji manza :slight_smile:
16. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
bylo by super, kdyby už bylo lepší počasí, ta zima už je děsná....

A když jste přišly z porodnice, kdy k vám tak začly chodit první návštěvy? Rodina už plánuje, kdy přijde, protože mám i narozky a nedokázala jsem jim říct, jak dlouho po porodu je dobré, aby přišli

Já bych potřebovala nosit po porodu normální rifle, ty těhu se mi už trhaj a budu ráda, že je donosím :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
Mabe snad jo :wink: ale za to bývá taky příplatek ne?
16. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
moni, jojo, plati se 400kc. pokud by to slo, tak chci manzu u porodu.
16. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
to je jasné, taky bych ho chtěla...
ty se máš, už to bude za chvilinku :wink:
16. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
to jo, jenom zitrek a hotovo. ve ctvrtek se rano nasnidam, jedu do nemocnice, tam prijem, interna, uz je vecer a dopo na to. :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
A Anička bude na světě :dizzy_face: budu na tebe myslet :slight_smile: budu se těšit na další fotku miminka :slight_smile:
16. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
mabe to je fakt už za chvíli a ušetříš si porodní bolesti, čekají tě až poporodní :wink: , ale dá se to zvládnout, než se mordovat normálnim porodem a třeba by to císařem taky zkončilo tak takhle už alespoň víš co a jak :wink:
16. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
moni, prihodim neboj

marki, tak nejaky bolesti mit musim, ne? to by asi nebylo fer, kdyby ne. vsak me muzou dat nejaky proti bolesti, ne?
16. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Mabe a co manža, už je taky nervózní?
16. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
ne, on je klidnej. ja mam flegmousa. nebo to nedava najevo, on je moje velka podpora. :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
tesi se na anicku mooooooc :wink:
16. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Mabe předporodní mít nebudeš :wink: , po porodní jo ale na JIp to je ještě ok, tam tě dávají léky na bolest takže ten den ani o ničem nevíš ale jak pak musíš začít chodit tak je to náročný a prostě to bolí, přece jenom je to řez přes břicho, ale hojí se to rychle a když jdeš ten 6 den domů tak už se jde celkem dobře :wink:
16. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
marki, no tak a co ty ocistky, kdy lezis na te jipce a nemuzes se nijak umyt a tak?
16. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my jsme už konečně doma, malý jedl naposledy o půl 2 a vydržel do 19ti, ale to je tím, že jsem tim očárem nikde nezastavila a jemu se tam hodně dobře spí, takže počítám, že přes noc budou oči jako baterky. Jinak malý má už 5.67kg a 58 cm:sweat_smile:, takže dr. říkala, že my až moc dobře přispíváme a že nějaký přikrm určitě nepotřebujeme:slight_smile:...

Jinak vás zdraví Monča a hned jak budu mít chvilku, tak vám tady hodím fotečku krásné Nelinky, bobek má fialové tváře z porodu, ale říkali, že to zmizne.

majo já taky planuji koupit brusle, ty moje staré jsou už KO, takže budu jezdit s kočárkem :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
:slight_smile: prostě ležíš a nic neděláš ani bys nebyla schpná. od toho tam jsou sestry a prostě každou hodinu tě ty vložky vyměnujou. Jo a největší lahůdka je pak večer kdy přijedous lavorem a všechny Vás umejou a to už se musíš sama nadzvednout :unamused: . Ale dá se to zvládnout. kdyby tě zajímalo ještě něco tak se ptej, zítra tady budu asi dopoledne :wink: , manžel jde do ěmsta a já pak odpoledne- fotit na občanku, do tesca, majáí tam být slevy na oblečení a nesu Vikínovi přihlášku do školky :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky tak já jsem šla třebas po císaři 4 den domů a celkově jsem po týdnu byla úplně fit jakoby mi nic nebylo to u Sofi to bylo horší, ten týden mě to bolelo, ted jsem ani nechtěla nic proti bolesti, co mě děsně bolelo bylo ztahování dělohy to jsem zase nezažila předtím tak si nevybereš no....
Moni tak to je pěkná váha gratuluju :grinning:
16. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
tak to ma kazdej jinak, uvidime, co bude u me. ja byla akorat dvakrat na revizi a to jsem byla uspana celkove a po 2h od zakroku jsem vstala a uz mohla se sama o sebe postarat. takze nevim, jak to chodi pri cisari.
16. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
ten první den jsi na jipce když je všechno ok tak jdeš další den na pokoj a m,ůžeš se rozhodnout jestli už budeš chtít malou k sobě, já měla Sebíška hned byla jsem úplně v poho skoro bez bolesti u Sofi jsme ležela 5 dní na jip a pak byla jak lemra líná :grinning:
16. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.