• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
misi, tak uvidime, jak to pujde. a procpak jsi byla tam 5 dni, pripomenes? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
určitě to budeš mít v pohodě já měla velké komplikace rodila jsem 18h pak malá přestala dýchat, akut císař, moc jsem krvácela, 3 transfuze, špatně jsem to snášela pořád jsem ztrácela vědomí.... atd atd nic pěkné ho to nebylo ale to byl krajní případ, ted to bylo o moc lepší i když bych to raději zaspala ne ve spinální anestezii to se mi moc nelíbilo i když jsem malého hned viděla tak už bych do toho nešla :unamused:
16. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
jeee mabe ja ti tak zavidim ze vies kedy budes mat malicku pri sebe mna tato neistota kedy to pride asi zabije :cry:
16. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ahojky holky...

mona..jsem zvedava jak pritel naplanuje tu sluzebku :grinning:

holky,dnes nam privezli nabytek do loznice,pak jsme byli na prochajde a pak se uzivali tatinka...

jinak ja mela nahore 18nebo 19 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vsichni tipovali pry max 12 :sweat_smile: byla jsem jak velryba tak nechapu..jinak doma vahu mame ale ja se zasadne nevazim :grinning: proste to poznam dle obleceni :sweat_smile: vahu nemam rada :grinning:

misi tos mela fakt krusny ten prvni :frowning2:

luci jaky nositko?

maji..co tobik?jak se stara o sestricku?

mabe..to bude mit mala podobny miry jak nase:slight_smile:a jsi na tom podobne,u nas mala jeste v 32ttbyla mrnous dle ostatnich deti ve stejnym tt a pribrala az ke konci a fakt hrozne :grinning:
16. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
holky rano nam bude mesic :dizzy_face: k neuvereni
16. bře 2010 ve 23:59  • Odpověz
car, vsechno nej k prvnimu mesici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tobik se stara, na Bibi je hodnej, ale vyzaduje hrozne moc pozornosti a chova se jak mimino aby jsme kolem neho taky skakali jak kolem Beaty (prece jen zacal zarlit...)
17. bře 2010 v 07:11  • Odpověz
Dobre ranko devcata,

tak dneska jsem v noci pekne spinkala, akorat 2x na zachode. vcera vecer jsem zaspinila, tak jsem z toho byla takova rozmrzela, ale urco to bylo z te kontroly, jak me kontrolovala porodni cesty a jeste ty 4h v nemocnici, tak jsem byla hodne unavena a to ja mivam pak spineni. dneska budu odpocivat, odpo prijdou nasi, pak navecer tchanovci me poprat. rymecka trosicku jeste je, ale myslim, ze to nevadi na porod cisarem.
17. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
car, gratuluju k mesici. jakou velikost mas pro malou, nebo teda si mela od zacatku?
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
akorat skoda, ze nemuzu prijit v patek rano do nemocnice. ze musime s anickou spat sami bez tatky :confounded:

jduu papat mame obrovskej hlad :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my už jsme oba napapaní a začneme se pomalu chystat, mamka hodí Kubíka k babičce do práce a já si rychle odskočím ke kožnímu a k zubaři :confounded: , au au :unamused: ....

car gratuluji k měsíci :slight_smile:

mabe už se ti to blíž co? :slight_smile: zítra?
17. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
moni, jojo, blizi. zitra nastup v poledne, pak nejaky predoperacni vysetreni a v patek na to. tesim se na anicku a zaroven jsem nervozni. tak at ti nevrtaji :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
Mabe já myslela, že bude už rodit zítra na ty tvé narozeniny :slight_smile:...takže zítra jen nástup a porod v pátek....No jinak si myslím, že se vrtání nevyhnu :unamused: ..po těhu mě docela dost bolí zuby...

Jinak jsem hodila Nelinku do alba :dizzy_face:
17. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
moni, ja si to taky myslela, ale oni delaji jeden planovanej cisar za den a uz tam nekdo byl. takze mam smulu. bude mit narozky s mym dedou a na jeho jmeniny. :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
ty deti jsou nadherny :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Tak to nevadí, hlavně aby jste byli s Aničkou v pohodě... takže ty jdeš už rovnou na císař? nebudeš teda rodit normálně???
17. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
moni, nebudu rodit normalne, protoze porodni cesty od minule nepostoupily, takze pravdepodobne bych se spatne otvirala, coz u KP byva a mala ma cca 3,5kg, coz je moc na prvorodicku a KP. divily se, co jim, ze mala tak moc pribrala za posledni tri tydny. :grinning: odhad byl, ze bude mit cca 3kg. :grinning:
17. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
mabe aha tak to jo, tak to malinká bude cvalík :slight_smile:. A půjdeš pod celkovou anestezii a nebo pod častečnou???...dáš potom někomu vědět až bude malinká na světě??
17. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
ja bych chtela pod castecnou, ale pry se musi rozhodnout anesteziolog podle predoperacnich vysetreni. dam vedet, neboj :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
holky, ted jsem cetla, ze lokalni anestezie nemuze byt provedena pokud jsou problemy se srazlivosti krve. ja mam tu mutaci MTHFR heterozygot, ale na hematologii me rekly, ze srazlivost je v poradku. tak uvidime, ja bych nechtela byt celkove uspana :confounded:
17. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
mabe aha, tak snad ti ta častečná vyjde...my teda s Kubíkem fičíme at to všechno stihneme :slight_smile:...papa
17. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
ahoj holky tak jsem tu zase jen na chvili. Kubíček nám dává trochu víc zabrat. :grinning: pořád by se jen choval tak ho zvykáme na postýlku. ale moc se mu teda nechce.

jinak porod se dal i když jsem prý říkala že chci umřít. :grinning:

Dojeli jsme do porodky v 23h v sobotu 6.března pravidelné kontrakce, které se ale do rána zastavili. nechali mě ale na porodním boxu už. ráno v 9 šoupli vyvolávačku protože mi postupně odtekla voda což jsem jako pomalu ani nezaregistrovala. furt jsem mylslela že je to ten hlen s něčím. no a pak bolesti jak hrom málo jsem se otvírala normální porod přirozeně by asi nešel v 10 druhá tabletka na vyvolání a už to jelo, sprcha nepomohla klystýr ještě horší. nejlíp mi bylo v posteli. blbě jsem prodýchávala ale snažila se. v 11 mi dali epidurál a ten vydržel hodinu do 12 pak bolesti na novo no a pak asi 4 zatlačení nástřih a malej byl venku. bylo to docela rychlý.

Musím jít, máme hlad. tak papa
17. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky, mabe už to máš za pár :wink:
To já měla dneska děsnou noc, nepříjemní poslové, nevěděla jsem, jak si lehnout a co bude :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj suny, vitame te. :slight_smile: ja jdu zitra do nemocnice v poledne, odpo udelaji predoperacni vysetreni a v patek jdu na cisare. vypada to, ze mala ma cca 3,5kg. gratuluju ke kubikovi. :slight_smile: zvladla jsi to krasne.

moni, jojo, za par. ty poslicky asi mam taky trosku, ale jakmile se pohnu, tak dobry. me hodne mala tlaci, kdyz sedim,, lezim atd. ma chudak malo mista, taky je to obrice. :grinning:
17. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
tak mě jak to chytne, tak mi nic nepomáhá a nešlo mi to zaspat, podařilo se asi až po hodině :unamused:
U nás to je to samé, malá je taky velká :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
čauky holky moc jsem bez vás nevydžela a teď jsem tu naskok papa
17. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
Dobrý den dámy
Nevím jak to tady u vás funguje,tak snad se vám to nějak zobrazí. Až monča zjistí,že jsem byl na koníku tak mi asi dá :grinning: . Udělal jsem nějaké fotky z našeho porodu tak se kdyžtak koukněte do alba snad se vám to ukáže. Jinak vám všem přeji hodně štěstí................. čau těhulinky až do konce......................................
17. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
to je super, tolik foteček :slight_smile: taťku to tam bavilo :grinning: :grinning:
gratuluju ke krásné holčičce
17. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
nazdarek veselej tatko, krasny fotecky :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
HOLKY JA SOM SA TERAS ROZPLAKALA NELINKA JE NAAAADHERNA A HNED SOM SI ZACALA PREDSTAVOVAT NASEHO DROBKA TO SU ASI HORMONY ALE BRECIM JAK ZELVA :sweat_smile:
VED JA UZ MOZEM KAZDU MINUTU PORODIT :grinning: HURAAAAAAAAAAAAAAAAA TO SU TAKE NALEVY NALADY :sweat_smile:
17. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
moni, hormony to je svinstvo :grinning:

tedka tady byly nasi. mamka mela vychazky, tak se prisla naposled podivat na bricho a rozloucit se. nejak to na me pada, sakra. uz zitra do nemocnice a v patek.....v 19h prijdou tchanovci me poprat a taky rozloucit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zacinam byt dost nervozni. kamoska tady byla kolem obeda - ma termin 2.5., tak rikala, ze me zavidi, ze vim, kdy to prijde a bude.
17. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.