• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe je jasné, že jsi nervózní , ale výsledek bude stát za to :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
autor
Tak jsem holky zpět, u zubaře to dopadlo dobře, bez kazu hehe :grinning: , kožní jsem nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....A pak jsme byli u babči a dědy, popřát dědovi narozeninám a babči k svátku :wink: ...Koukám, že tu máme nového člena, novopečeného tatku:grinning:

Ahoj Luki vitám tě :grinning:
17. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
mona..gratuluju k uspesne ko u zubare :wink:
17. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
já se k zubaři během těhu nedokopala :frowning2:
17. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
Holky, jdu Vás pozdravit :slight_smile:
Dneska jsme byli v poradně a še ok, dokonce Borisek přibral docela dost...ta naše váha doma je na houby!
Zítra dopoledne plánujeme prochajdu...už se těším.

Holky, tak zubař není nic příjemného :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já byla v pátém měsíci těhu, takže se zatím nechystám :grinning:
17. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
luci ja byla na konci tehu a mam prijit az v lete pry..a vy ete na prochajde nebyli?
17. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
autor
Car děkuji.... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
Luci tak to je super, že Borisek přibírá a roste jak má :slight_smile:

holky tak to jste šikovné, mě dělá problémy chodit k zubaři co půl roku...
17. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz
ahoooj holky..jak se mate?

kdyby jste chteli,pridala jsem nekolik fotecek a pak tech par profi:slight_smile:
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
kde jsteeee?
19. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
Ahoooj, konečně nám to funguje :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
moni ahoj..

holky posl.dva dni nejak blinkame..normalne nanejvys malinko ublinknem a ted ublinkava dost a asi dvakrat se regulerne poblindila,uplne savli hodila..nevite cimto muze byt?jinak vcery byla i zvysena teplota
19. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
carcul tak to netuším, čím to bude, mě malý taky ublinkavá, jenže u něj to je tím, že se přepije a já u toho kojení nevímkolik toho tak asi vypije, to je vyhoda u uměle stravy, že víš kolik vypije :confounded:
19. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
no ona prave blinka i po normalni davce nebo i po malu,dnes toho tolik nesnedla a taky se poblindila, a dopol dost ublinkavala..a to se driv prezirala a i sem pridelavala a max mini ublinkla,spis uslintla..a vtsinou vubec...a ted :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
tak já nevím zkus v pondělí zavolat dr. co to asi je a řekla bych jí i o é horečce a ona ti řekne jestli máš přijít a nebo, že je to třeba normální. Já když nevím tak prostě volám :grinning: ....

Jinak malá je opravdu krásná, je strašně podobná na tatinka, toho nezapře :grinning:
19. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
ze jo:slight_smile:ja mu to taky rikam,jen on tvrdi opak...
no jestli to neprejde,zavolam ji hned v pondeli...fakt mi to stve

a jak se mate vy?
19. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
ten kun jehrozne pomalej :angry:
19. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Čaute holky :slight_smile:
Teda....konečně to jde...už jsem začínala být nervní :sweat_smile:

Nevíte, jak je to s Mabe?

Car, Boris ublinkává a hází šavle denně....prakticky po každém jídle. Dr. mi říkala, že je to normál, že to prostě odezní samo, že některá miminka to mají víc a třeba i půl roku, rok :frowning2:
Doporučila nám Nutrilon proti ublinkávání, tak jsem mu ho párkrát daka a super, jenže on je takový hustý a Boriho to zatvrdilo a nemohl se celý den vykadit (včera), to bylo něco strašného...a pak to lepidlo, co z něj na 3x šlo, bylo fakt hnusné...musel se trápit. Takže už mu ho moc dávat nechci.
19. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
luci ahooj

s mabe-nevim :frowning2:

no ale mala takhle hodne vubec neublinkavala,jina my mame nutrilon comfort a je proti bolesti briska-po normalni mela koliky..a vy kojite nebo ne?
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Car, kojíme :wink: a podle toho, co jsme zažili včera s tím Nutrilonem, tak bych kojit ještě chtěla. A malou nezatvrzuje? Kolik Ti toho vypije najednou? U toho proti ublinkávání se dávají na 90ml vody 3 odměrky a je to fakt husté. Chtěla jsem mu tam dát jen třeba odměrku a půl, ale jestli by to nebylo zase slabé...
Zeptej se na to ublinkávání dr., mě to taky štvalo, hlavně pořád peru. Prý pokud dítě ublinkává a váha mu jde nahoru, tak to vůbec neva...
19. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
luci,me delaj starosti i ty savle a jeste ze to ublinkavani zaclo az vcera..a dost..jinak z nas si priklad neber,my spapame 130 a jeste nekdy pridelame,vyjmecne nekdy neco zbyde..a to mela chvilky kdy jedla kazdy dve max tri hodky a do toho kojeni to malo co jde...a neublinkavala ani savle nehazela i dr jsem se ptala ze toho sni hrozne a kdyz ji nechci dat tak rve hladem az zmodra...ze napapana je spokojena..no a od vcera ublinkava a ji 130 a vzdy neco zbyde...a i min casto..nam ten comfort do ted vyhovoval a to ho snedla kvanta..a brisko nas po nem nebolelo,krasne prdela
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
tak maléj ne a ne zase usnout...přitom už tři dny v tuto dobu spal až do 3, tak snad v té v postylce usne...

car jinak my se máme fajn, tento týden jsme měli náročný, jen dneska byl volnější...zítra nám jde tatka vyjmečně do práce, tak nevíme co budeme dělat....a jak pak vy??

Ahoj Luci jak se vede???

Co ta mabe? už by to určitě měla mít za sebu.....
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
mona,my meli dneska behani ..a byla teda zlata,jen doma jsme druhy den protivni..asi ji neni nejlip,nebo nevim :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
autor
mě dr. říkala, že by ted neměli být nemocni, že v mlíčku je hodně na imunitu, ale ty vlastně už moc nekojiš. :unamused: Tak kdo ví....

To malý když litáme, tak celou dobu prospí, skoro není nikdy vzhuru, v autě a v kočaru automaticky usne....
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Car, on včera prděl, ale vykadit se nemohl...katastrofa!!!!

Ahoj Moni, no včera jsme byli na prochajdě...a dneska jsme jeli do centra Ostravy, manžel trajdal s Boriskem venku a já si šla koupit nové prádlo. Mám strach ho tahat ještě někde po obchodech.

Vy už s prckama chodíte všude, že?
19. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
mona tak u na vetsinou taky :grinning:
19. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
luci,vsude jeste ne,jen kde neni tolik lidi :wink: a poridilas nejake hezke?
19. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
Luci tak to jste se měli stavit :slight_smile:.... Jinak taky nechodíme tam kde je hodně lidí, ted totiž řádily ty střevní potíže.....
19. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
Luci tak to jste se měli stavit :slight_smile:.... Jinak taky nechodíme tam kde je hodně lidí, ted totiž řádily ty střevní potíže.....
19. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
mě dr. říkala, že by ted neměli být nemocni, že v mlíčku je hodně na imunitu, ale ty vlastně už moc nekojiš. :unamused: Tak kdo ví....

To malý když litáme, tak celou dobu prospí, skoro není nikdy vzhuru, v autě a v kočaru automaticky usne....
19. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
my zacnem trajdat bez omezeni tak v pulce dubna si myslim,melo by byt teplo a po virozach
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.