• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
bože co to je? to nějak blbne ne? Ukazujou se vám taky ty příspěky vickrát? A nebo jen mě??? :angry:
19. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
moni,je to pomaly a aktualizace tez nejde..se pak ukaze znova ten prispevej-jako ze pridat
19. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
autor
přesně tak, vůbec se mi to teda nelíbí :rolling_eyes:
19. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
me tez ne..hlasuju za staryho kone..tohohle bych dala na jatky
19. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
ahojte zlaticka tak o mabe este nikto nevie?
no je teda dost spomaleny stary kon bol lepsi
19. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky. :slight_smile:
Jak se tady všechny máte?
Vdím, že naistalovali už tu novou verzi, která se mě nelíbí :sweat_smile: Příjde mi to složitější :grinning:
Jinak my už jsme od včerejška doma :dizzy_face:
20. bře 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko tak sa hlasim stale 2v1
moni-ahoj zlatko vytam ta zasa doma ako sa citis?
neviete nikto o mabe?
20. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, konečeně to funguje ale než ěnco najdu tak to docela trvá :unamused: . Uvidíme časem, třeba to je lepší ale zatim změna k lepšímu to dle mého není :unamused: . včera jsme byli na kyčlích a je to ok a kontrola až za 10týdnů. Dneska přijde na návštěvu tchýně :unamused: ... te´d dovařuju oběd a pak akorát vytřu a zapnu pračku a mam hotovo :wink:
20. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Moni, cítím se fajn, až na ten spodek, bolí to, tak jsem ještě taková nemotorná :grinning:
kOUKÁM, ŽE TOBĚ SE TO UŽ PĚKNĚ ZKRACUJE A BUDETE MÍT POKLÁDEK TAKY BRZY U SEBE, A JAK TI JINAK JE? :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
market ahoj aj ja som z toho este niaka pomatena
gratulujem ku kontrole
moni-uz malickemu dohovaram nech ide von ale nechce sa mu :unamused:
20. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Moni nebuuj, dočkáš se :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahooooj holky:slight_smile:...jak pak se daří??? :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
ahoj moni no da sa nam tu zacalo dnes prsat takze ziadna slava :frowning2:
20. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
Přidala jsem fotečky, kdyžtak jukněte. :wink:
20. bře 2010 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Moni Nelinka je krásná holčička :slight_smile:
20. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahojky...

moni..ahoooj..Nelinka je fakt krasna :dizzy_face:
20. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
monin a carcul moc děkuji :slight_smile:
Holky koukala jsem na vaše fotečky a máte doma krásné zlatíčka :dizzy_face: Monin, ty to za máš za pár :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj mony moc gratuluju malá je nádherná. :grinning:
21. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Jinak jsem dala do albíčka aspon nějakou fotku Kubíčka, z fotáku je musím ještě překopírovat.
malej je hodnej jen ho zlobí trochu prdíčky ale já už piju bylinkový čaje tak snad mu udělají dobře. předevčírem jsme byli poprvé na procházce včera taky a dneska valíme taky. moc se mu to líbí a dycky usne. je to zlatíčko holky ani nevím jak to popsat že jsem hrozně štastná.
21. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojki tak se hlásím zase po malé pauze,a koukám kolik je tu už nových mamineka minek.Holky moooooooooooc vám gratuluji a mimískům hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka do života.
No my se jdeme dneska večer o půl 7 podívat na exkurzi do vítkovické porodky.Chtěla jsem se zeptat jak jste byli spokojeni s péči v této porodce,chci tam jít rodit od začátku a teď jsem slyšela ,i špatné ohlasy,ale zase sestřička co nás měla na těhukurzu mi přišla strašně milá.
Jé já vám tak závidím ,že už máte broučky u sebe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .No ikdyž my musíme s Vojtíškem vydržet ještě na sestřinou svatbu,slíbila jsem jí ,že ji udělám ještě květinovou výzdobu a svatební kytici,sice bude to zajímavé,už budu na začátku 37 týdne ,tak budu už asi jak koule. :grinning: :grinning: :grinning: .No snad,ale ne tak velká,protože zatím jsem přibrala 3kg,tak snad to bude v poho. :slight_smile:
Vkládám aktuální foto.
21. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Jé koukám,že mi na začátku vypadlo pár písmenek,tak se omlouvám,samozřejme ,že tam mělo být hodně nových maminek a miminek. :wink:
21. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Moni ,Nelinka je nádherná. :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, copak nového??:slight_smile:

suny tak to je fajn, že se Kubkovi líbí v kočárku:slight_smile:...a jak se citíš? Už je to po porodu lepší?? Nevíš náhodou něco o mabe??

Kasa já jsem byla s Vítkovicema maximalně spokojená, při porodu byli na mě všichni strašně hodní a ty porodní boxy jsou taky supr. Já původně chtěla do poruby, ale nakonec jsem raa, že neměli místo a jela jsem do Vítkovic, i když ani nemůžu porovnat. Ale příště bych chtěla asi znovu do Vítkovic, pokud nějaké příště bude :grinning:
21. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
moni malá je nádherná a koukam že je taky vlasatá :grinning:

Sunny tak hlavně že je malej hodnoučkej a prdíky má snad každej, my dáváme kapičky baby calm a už o bolestech bříška nevíme, ty mu fakt pomáhají na 100%.

Kasa tak ty si na mimčo ještě chvíli počkáš, ale ono to uteče tak rychle že za pár týdnů taky už budeš mít malýho u sebe :wink:
21. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojte holciny :slight_smile: koukala jsem vam vsem na fotky, ty deticky jsou taaaaaak krasny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
ahoj majo, Beatka je taky užasná, Beatka je kopie Tobíka, jen v menším vydání :grinning:
21. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Moni tak děkuji za názor,jsem dnes hodně zvědavá na tu prohlídku.
Jo ,jo ,Markét ještě si počkám,ale snad to rychle utěče a budu mít Vojtíška brzy v náručí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
mona, me prijdou kazdej uplne jinej, ale rikalo mi to uz vic lidi, tak na tom asi neco bude :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
majo jsou si fakt hodně podobní, ale aby né, když mají stejnou maminku s tatinkem :slight_smile: :grinning: ....a už chodíte na procházky???

kaso není zač a řekla bych, že i ostatné holky co rodily tydy ve Vítkovicich ti to potvrdí :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
mona, jasne, prece nebudeme sedet doma :sweat_smile: :confused: vcera jsme byli bruslit, tak me ted boli celej clovek :grinning:
21. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.