• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
jojo tak to je fajn, na brusle bych šla hned, ale nejprv si musím nějaké koupit a to se mi moc nechce lítat po obchodech a hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....kde chodíte bruslit, ono je málo míst v Ov kde jsou dobré chodníky....
21. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
mona, chodime do Martinova k rece, je tam nova asfaltka a nejezdi tam auta, akorat hodne cyklistu, tak jsem se bala abych se svym bruslarskym "umenim" nekoho nesmetla do reky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak to jsem ráda.Jsem už dneska moooooooooooooc zvědavá na tu prohlídku,jen abych se pak do těch Vítkovic dostala,prý je tam teď nával.
21. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Rezervace se mi,ale platit nechce. :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
majo aha, tak děkuji za tip :slight_smile:

kasa tak to já právě chtěla do Poruby, protože jsem měla strach, že mě ve Vítkovicich nevezmou, že tam bude plno, ale bylo to uplně naopak. V Porubě měli plno, tak mě poslali do Vítkovic, kde měli uplně prázdno :grinning:....taky bych tu rezervaci neplatila, je to zbytečné, porodit musíš tak či tak :grinning:
21. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojte zlaticka moje
tak sa hlasim stale 2v1 a neviete nikto nic o mabe?????? :unamused:
21. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky holky, copak je nového, mrňousci Vám určitě krásně rostou :dizzy_face: A mně se to blíží :slight_smile:
Mě dneska poprvé otekly nohy - ale jen jedna, to jsem myslela, že to není možné - buď obě nebo nic :confused: :sweat_smile:
21. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
moni-nechcem ta strasit ale vraj je nebezpecne ked len jedna noha neviem presne ako sa to vola
21. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
fakt? o tom jsem nic neslyšela... :unamused:
21. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
no každopádně to vůbec nevypadá hezky
21. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
moni-radsej si zavolaj dr
21. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
ahoj holky o mabe zatím nic nevím tak snad je vše ok.
jinak mám dotaz na ty holčenky co rodily a byly šitý. mě to bolí už 14 dní a nemůžu si ani pořádně sednout je to normální? mě říkali v porodce že se mám sprchovat i 10krát za den ale nějak to nestíhám s malým. tak nevím jeslti je možný že to štípe ten jeden steh teda příšerně a mám ho i zarudlý. tak jeslti je to normální.
22. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
autor
Ahoj suny, no mě to bolelo 14 dní, ale já jsem byla šitá až k zadku...tak počkej ještě chvili a pokud to nepřestane bolet, tak zavolej na gyndu a oni ti řeknou jestli máš přijít a nebo jestli je to normální. Jinak se už citíš dobře??....musíš tu hodit, že už máš Kubíčka a nebo se snažíte už o druhé?:grinning:
22. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
sunny co vim tak šití bolí dost dlouho :unamused: . prý je dobrá dubová kůra. někdo to má tak blbý že si klidně nesedne měsíc a bolí to ještě dýl. znam jednu co je 3 měsíce po porodu a ještě jí to furt bolí :unamused:

My jdeme dneska do poradny tak pak dam vědět kolik vážíme a měříme :slight_smile:
22. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
holky to je krásné počasí co?? Přemýšlím jestli umýt okna a nebo jít raději ven, asi zvítězí venek:grinning:...jen se mi nechce samotné :confounded:
22. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Suny, mě to taky bolí, jen jsem teprve týden po porodu, někdy sedím normál, někdy musím bokem. Myslím si, že je to normál, přece jenon je to šití :slight_smile: Jinak holky kdy jste šli s mimíšky poprvé ven? My půjdeme asi zítra na půl hodky nebo ve středu, dnes jedem k dr. :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz
Moni hned bych šla stebou, pokud se ti bude chtít odpol. tak přijd, budem doma asi kolem 2, ve 3.....
22. bře 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, no ty radši ještě počkej...myslím si, že by jsi dlouhou procházku nevydržela, když tě bolí ještě spodek, jedině fakt na půl hodinky. Jinak já šla s malým ven až po 3 týdnech, ale u nás byla ještě kosa a byl snih :unamused:, dneska je venku parádně, už peru prádlo a pověsím ho na balkon :slight_smile:...

Jinak s tím odpoledne nevím, Libor by chtěl taky vidět malou, tak mu potom zavolám v kolik asi zkončí a došli bychom spolu ju?:slight_smile:
22. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Moni jo no, jenom na půl hodky, taky nechci moc na dlouho procházku, aby se něco nestalo. Tak jen chvilinku, at si pomalu zvyká. No ani nemluv, konečně hezky. Už se těším až bude venku s kočárem lítat :grinning:
Jo tak pak napiš co a jak :wink:
22. bře 2010 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
neboj dočkáš se :grinning: ....venku už je parádně a prý už nemají byt zimy, ted ještě aby Libor koupil to auto at můžeme jezdit s prdolkou na vylety a jsem spokojená :slight_smile:
22. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Ahojky holky, venku je opravdu nádherně a říkám si, že ještě že jsem nekupovala fusak , jak jsem chvíli o něm uvažovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Po jak dlouhé době je dobré, aby se na mimčo chodily koukat návštěvy ? A po jak dlouhé době jste teda vyrazili ven?
22. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já vás nějak nestíhám.Malý mi nechce přes den spát,jen v kočárku usne,ale v postýlce,to ne :frowning2: Potřebovala bych vyžehlit a něco doma udělat,ale nejde to :frowning2: Má taky nějak často hladík,tak mu někdy musím dát i po hodině,protože si lokne jen párkrát,prostě má někdy takové svoje dny.Dneska v noci nás nechal vyspat jen na dvě hodiny :wink:
Co je tady nového?Mabe se nikomu neozvala?
22. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahojte, zase nakukuju :slight_smile:
my mame doma pohodicku. Tobik uz se docela zklidnil, sice si furt hraje na miminko, ale to uz je dobry :slight_smile: Bibi sem tam zlobi prdiky, ale nic drastickyho :slight_smile: rano vzdycky uklizime, varime apod. pak jdou deti spat a odpoledne travime venku kdyz je tam tak hezky, no a noci jsou paradni, deti kolem devate zazenem do postylek, Tobik se nebudi vetsinou vubec a Bea tak po dvou, trech hodinach, ale tim ze spi se mnou ju vzdycky jen prehodim na druhou stranu, pricucne se a spim, ona se pak pusti kdyz usne taky a tak dvakrat prebalujem, ale to se stridame s manzelem :slight_smile:
dneska se pujdu zaregistrovat do knihovny at mam po vecerech co delat, tak to spojime s prochazkou a vyzvedneme martina v praci :dizzy_face:
cipis, Bea v postylce taky nespi, premyslim, ze ju zase zrusime a aspon bude v loznici vic mista :sweat_smile:
22. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
Holky, tak to Kubík mi taky krásně spí v kočárku odpoledne a to i 5 hodin, když se s ním hrká:grinning:, v postylce mi taky spinká večer hezky, já ho kolem 9 dám do postylky, on se kouká nejprv na zvířatka v postylce a pak sám usne, i přes noc ho jen nakojím a hodím zpět do postylky a opět usne. Já to tak dělala od té doby co jsem přišla z nemocnice a on si na to zvykl. Měla jsem navíc strach, aby spal s náma v posteli. Sice mám lehké spaní, ale co kdybych zabrala tvrdě a zalehla ho. :grinning: A přitel by ho určitě zalehl, když zalehne i mě a vytlačuje mě z postele :grinning:.....
22. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Tak já teď zase hodinu uspávala a konečně si ohřívám oběd.Nechápu,že nemůže v klidu usnout a potřebuje u toho chovat,dala jsem ho do postýlky,tam nechtěl být,tak nakonec spí v obýváku na gauči...odpoledne ho dám zase na balkon do postýlky.My dneska ven nejdeme,protože přítel přijede až večer a já sama kočárek neunesu do schodů od výtahu.Byli jsme včera,tak jsem si aspoň vzala kočár na balkon,abych ho tam dneska dávala.Jsem tak unavená.Normálně spí v noci krásně a dneska prostě ne,člověk neví,co ho trápí :frowning2: Možná je fakt jen rozmazlený a chce se jen chovat...když začne vyvádět hlady,tak se třeba taky jen přisaje a nepije,jen mu stačí,že je u mě přisátý,tak mu dám dudlík a ten nechce.Ach jo,máme to těžký maminy,co?Ale je to krásná starost :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
pardon,napsala jsem pěknou kravinu.Myslela jsem na balkon do kočárku :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Mě to bolí a štípe. ale snad to přejde chodím jak tučnák. my jsme ted dorazili z venku byli jsme tam asi hodku a půl malej nadšenej a spinká.jinak my jsme dávali malýho po týdnu na balkon a pak jsme šli ven a už normálně chodíme. a v tomhle počasí je to ideální jen jsem ještě vyfluslá. přišla jsem uplně zpocená ale malej chrní ještě v kočárku.

mony nesnažíme se podruhý já to napravím. ted musím utíkat Kubajs se vzbudil a dožaduje se papaníčka. :grinning:
22. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahooojte tak ja som bola dnes u dr a povedala nam ze malicky je pekne zosunuty dole(no konecne) hehe aj som dnes chytla dost velku bolest az do zad a konecniku mi to slo ale po minute to preslo a koniec :frowning2:
zacinam mat o mabe strach
22. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky...jak se mate?

moni..prochajdu fakt radsi mensi :wink:

jinak nase mala spi fakt hodne az mi to prijde obcas blby ze jen spi :slight_smile: je spac po nas..a jinak jak je napapana je spokojena,pres den se mnou kopec veci objezdi,taham ji jak kete a spinka,kocarek miluje..jinak pres den je zvykla ze jsem s ni,haja na mne,hrajem si,jdeme ven,jeden autem pryc a leccos zaridime,hrajem si,spinka-proste jak kdy..koupem mezi pul osmou a osmou,pak nakrmime a do postylku-pustime ukolebavku a spi..vzbudi se na jidlo-nakrmime,prebalime a sup do postylky ale jak nastane rano uz vi ze jde k nam a proste v postylce nechce byt.. :grinning: ..ale jinak je supracka :dizzy_face:
22. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky, dneska je venku opět krásně :dizzy_face:

nepsal náhodou někdo z vás mabe smsku? Že bych jí napsala, číslo by mělo být v té tabulce ne??? :confused:
23. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.