• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni-ahoj aj ty mas uz strach vsak :frowning2:
23. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky ahoj...
No je divné, že se mabe neozvala, je to už docela dlouho co by měla mít berušku u sebe a nepíše :confused:
23. bře 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
zkusím najít tabulku a napíšu jí....
23. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Moni zkus. Pak dej vědět.
23. bře 2010 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak sms je odeslaná, tak uvidíme jestli odepíše :unamused:
23. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
tak přeposílám od mabe....

Ahoj, omlouvám se. Máme se fajn. Anička bere antibiotika-infekce z plodovky. Já mužu jít zítra domů-budu asi do čt nebo do pa tady s ní. Zvykáme si na sebe:slight_smile:.
23. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Moni tak to je fajn, že se ozvala a malá at se brzy uzdraví a jsou obě už v pořádku doma :slight_smile:
23. bře 2010 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Tak Lukášek spinká na balkoně a já snad doma něco zvládnu udělat,venku je tak krásně.Až se vrátí přítel z práce,tak půjdeme trajdat ven.

O Mabe mám taky starost,protože psala,že až porodí,tak se ozve,že jo?Nevím tedy komu měla psát.... Tak jí Moni napiš,ať víme,jak je na tom,snad je vše v pořádku :dizzy_face:

Carcul,tak to teda máte hodňoučký dítě.Já si taky nestěžuju,jen přes den moc spát nechce.Dneska v noci spal krásně,dokonce se mnou ráno vydržel v posteli až do třičtvrtě na jedenáct :grinning:
23. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Mabe držím palečky, ať je malá brzo v pořádku a potom Vás budou čekat už jen hezké věci :dizzy_face:
23. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
jeee mabe sa ozvala :slight_smile:
gratuuuulujem a nech je anicka coskoro fit :wink:
ja stale 2v1 ako kinderko :frowning2:
23. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
Jinak jsem se ptala na porod a říkala, že to dost bolelo...V noci prý už měla stejně poslíčky, malá už chtěla ven...Začíná se rozkojovat, zatím jsou příkrmy :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Mabe tak to moc gratuluju. hlavně že jste v pořádku antibiotika zaberou a vy povalíte domů. venku je nádherně budete mít hezký odjezd z porodky. protože má být takhle hezky dlouho. jen my jsme jeli domů a sněžilo. :grinning:
já mám dneska den blbec je mi blbě ani nevím z čeho manžel zůstal půl dne doma. připadnu si jak neschopná nic nestíhám. snad to bude lepší. a ty očistky jsou taky hrůza teda. fuj.
takže ještě monča a jsme kompletní???
23. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Moni ještě má Davídek chvilinku, aby se dral na svět sám, vydrž :slight_smile:
23. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
moni-myslim ze ma najvyssi cas prenasat urcite nechcem je to na palicu na konci ani jednu noc se poradne nevyspis a poslicci no hruza a hlavne ked je teras maly v panve tak je to dost neprijemne
23. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
sice nejsem tak daleko jako ty, ale taky se nevyspím a poslíčky taky znám :frowning2:

takže tě chápu, že už to chceš mít za sebou a že se už moc těšíš :dizzy_face:
23. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj holky..dnes jsme jeli neco vyridit a na zbihavost auto(vyjizdeli jsme v pul devaty) ,zajeli na postu,dali tam auto-v 11melo byt hotovy..volam jim jestli uz(s maliou jsem zatim byla v parku)-ze pry ne ze se jim rozbilo predni skol-nechapu :angry: ..ze ve dve,tam zenu jak debil,mezitim jsem oblitala neco s kocarem a jeste nebylo-pra ve tri -volam-zas ne-ze zavolaj a jako v pul paty :angry: :angry: :angry: ..mala uz protivna,jelikoz se mi odpoledne chudinka parila-jsem mela obleceni slabsi pro ni v aute,tez koj.vodu atd(protoze dve lahvicky jsem mela u sebe v termoobalu)no a dalsi..mela jsem vyridit ete dalsi veci a prd jelikoz jsem cekala naauto,ktery se neustalo posouvalo :angry: no pekne uz me vytocili..no jako uz fakt pech..mala je zlata ale tohle bylo dost i na ni..byt bez auto,daleko od domova(byla jsem na uradech ,poste atd-kde mam et trvaly bydliste,jak jeste nemame kolaudaci baraku-v jiz.cechach) a veci v aute-nic moc..ale kdo by to cekal kdyz v 11to melo byt..bylo jim fuk ze mam s sebou maly decko,ze by treba chvatali... :angry: ..no fakt jsem myslela ze je uskrtim..a to jel jeste kolem manzel,jelikoz mul dnes taky streku a jel tam -v poledne a upozornoval je at je to v tolik kolik rekli,nebo at kdyztak reknou dyl-pry ve dve to bude urcite..haha :angry:

a jak se mate vy?

sun.nebuj se vse podda :wink:

mabe..cudinky nase..tak at jste brzy doma a fit :wink:

monako-krasny fotecky na fc :wink:
23. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj, tak čtu že Mabe už psala :slight_smile: . Atb bezo zaberou, Tomík je bral taky ale nebylo to z polodvky a měl je jen pár dní. Hlavně že už to mají holky za seboua za pár dní už budou doma.

My byli včera v poradně a Tomík váží 4970gr a měří 56,5cm. Dostal pochvalu že hezky zvedá hlavičku, jen prý má kratší uzdičku pod jazykem ale prý když pije mlíko normálně tak se uvidí a lepíme tu pupeční kýlu, prý je malinká tak by se měla zatáhnout sama. Za 3tt jdeme ještě na váhu a pak až na 3 měsíční :wink: .

Aco jinak, jak Vám mimča spí, my vstáváme v noci jen 1x ale večer má problémy s usínáním takže většinou usne až kolem 23h :wink:
23. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojte babulky moje tak mne sa dnes pridalo aj palenie zahy ale straaaaasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
market-gratulujem ku kontrole :slight_smile:
23. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Moni tak to ti závidím, že máš žáhu až teď, to mě pálí už asi 3 měsíce a je to hnus :zipper_mouth: babské rady nezabírají a rennie mi nechutná :angry:
23. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

carcul tak to jsi měla dneska pech, to bych byla taky naštvaná a asi bych se neudržela a něco jim řekla :unamused: ....jinak děkuji, nějaké fotky jsem i tady hodila.....

Market to my minulé útery jak byli na poradně, tak měl Kubík 5.67kg a 58 cm :sweat_smile: , doktorka čuměla, jak rychle roste. I já sama nechápu a to jenom kojím, prý se přibírá nejvíc u umělé stravy :unamused: ...včera jak jsme byli u Monči tak taky říkala, že šileně vyrostl, to jsem si toho malinkého miminka moc neužila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mě se malý taky budí 1x za noc na kojení a pak až ráno. A usiná mi taky až kolem půl 10, zrovna ted usl...
23. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
moni-niekedy mna palila ale co som mala pred chvilou az sa mi pred ocami zahmlievalo dala som si suchy chleba a troska polavilo toto bolo hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
moni-ty to mas tiez za chvilku este aby si mna nepredbehla hehe
23. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
Holky, když pálí žáha, ak jsou děti vlasatéé...U mě to vyšlo :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Moni tak mě žáha nepálila nikdy a vlasatce teda máme :grinning: . To jste teda pěkně velký vi´d, Tomík právě měl při narození 4140 ale na JIp potřebovali aby schodil tak nejmíň měl 3700. ono záleží spíš jak kvalitní máš mlíko :wink: . Tomík je furt o půl kila větší než měl Viki v jeho věku :wink:
23. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

tak mám zase nějaký problém :angry: ...po kontrole v 6nedělí jsem si nechala napsat antikoncepci, po které bych neměla mít MS a od včerejška jsem špinila a dneska se mi to více spustilo, fakt nevím co to je. jestli mi ty prašky nesedí nebo co....

market tak to mám asi hooodně kvalitní :grinning:
24. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
ahoj holky tak to naše zlatíčko se vybarvuje. dneska chudák nemůže usnout od rána a pije po hodině a půl a já nevím jeslti mu tak brzo mám dávat. ale prý 3 týden je nějaký období kdy víc roste tak já nevím.

mony jak kojíte vy? už to máte pravidelný???
24. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Ahoj suny, to mi někdy Kubík taky dělá. Snažím se mu dát dudlíka, ale nechce ho a vyloženě si vyžaduje prso, dr. říkala, že mu mám dávat co 2 hodiny, ale když řve hlady tak co mám dělat. Asi možná proto tak vypadá jak vypadá:grinning:....ale má to ted už jen některé dny, ve 3 týdnech mi taky hodně pil....
24. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
mony no mě právě dr říkala taky tak po dvou hodkách, když on to má nepravidelný někdy spí 4 hodky z toho nic a každou hodku a půl by chtěl pít. tak já nevím co mám dělat jeslti mu to mám dávat prý když se kojí často tak se mu to mlíčko nezpracuje a pak má ty koliky protože na prdíky trpíme.

kvalitní mlíčko máš to je pravda malej krásně přibírá. a jíš hodně jogurtů?? já furt nevím pořádně co jíst.
24. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
Suny tak to je přesně i u Kubíka, spinká dlouho a pak by chtě pořát pít. ale u nás většinou nejvíc kojím dopoledne. Já to třeba dělám tak, že když je to dříve jak po 2 hodinách, tak mu dávám jen napit a odpojuju ho a pak je klid.

jinak jogurty jím, ne každy den ale dám si častěji. Jinak já jim poměrně všechno, samozřejmě né z čeho nadýmá. Jinák nás taky trápí prdíky, ale to každého chlapečka...
24. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
mony já právě moc nejím protože nestíhám ale jako jogurt nebo pribinák každej den do toho kojící čaje a pak jsem si koupila meltu. ale jako teplý jídlo moc nedávám prootže na něho nemám chut tak nevím.
ted se trochu bojím aby mu to moje mlíčko stačilo když tak pije ale to začal dneska tak nevím. ale není to pořád ráno třeba spal 4 hodky a ted dvakrát pil po hodině a půl.
prdíky máme dáváme sabíka ale myslím že moc nezabírá dávám mu ho průběžně celý den ale nevím. jinak jsme koupili probiotické kapičky prý do 10 dnů by měl mít pokoj od prdíků. tak uvidíme.

ale nestíhám níc ani se sprchnout na tož vařit. prostě si připadnu jaksi neschopná a když malej dlrouho brečí tak já s ním páč nevím co mu je. chjo teda. to jsou hormony.
24. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.