• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
suny to jsem si taky říkala, jestli náhodou mu třeba moje mlíčko nestačí, protože chtěla tak často, ale fakt to je jen nějaké období. Jinak já mu kapky dávám jen jednou denně a to na večer, přes noc ho to nejvíc trápí a tak, aby se mu dobře spinkalo.

jinak já taky nic nestíhám, bud vklidu, přes dopoledne lítám kolem málého, když je odpoledne tak s ním jdu radši ven a večer zase lítám kolem malého. Jen ted posledních pár dnů mi spinkal i dopoledne a tak jsem stihla uvařit a vyprat. Jinak neboj nejsi v tom sama, ono trvá než se dostaneme do nějakého režimu. Já třeba nikdy nikam nejezdila pozdě a ted jezdím všude pozdě i když se chystám dříve, prostě to nemám ještě vychytané :grinning:
24. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Moni neboj, myslím, že tě nepředběhnu - ikdyž už mi doktorka 3 týdny říká, že už je to všechno nachystané k porodu :slight_smile:
Malá má 3250g :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
mony snad máš pravdu já se snažím jíst tak nějak rozumně ale moc mi to nejde páč to nestíhám. ted se chystám do lékárny ale nechce se mi ho nechávat venku tak asi půjdu až zítra s kamoškou a dneska si střihneme jen procházku. uvidíme. taky podle toho jak bude baštit. před hodkou si jen cucl asi žízen a ted čekám až bude jíst normálně abysme mohli jít ven
24. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
senát zamítl vrácení mateřské na loňskou výši :frowning2: :angry:
24. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
no ted to čtu. vrátila jsem se z procházky celá nadšená a ted taková pecka zase. senát poblblej fakt.
24. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
uvidíme, třeba se to ještě změní :slight_smile: kéž by
24. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
ahooojte :slight_smile:
24. bře 2010 v 16:22  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
25. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
moni-ahoj dobre aj tebe :wink:
25. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
tak jakpak se dneska cítíš?
Já šla ráno na srdíčko, včera se jim to nějak nepovedlo-prý malá spala, tak jsem musela jít znova....
25. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
moni-a dufam ze vsetko v poriadku
no dnes od rana mam poslicku
25. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
snad jo, sestra říkala, že dobrý, k doktorce jdu až ve středu

tak že by se dneska malému už chtělo ven? :slight_smile:
Jaké tam máte počasí?
25. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
mame tu tak pod mrakom
moni ja tomu uz ani niako nedavam nadej lebo vzdy som potom sklamana
ono neviem do coho idem to je ten problem dnes som uz od rana od 5;30 hore co isiel moj do prace a poboliva mna podbrusek ale keby to bolo ono tak mna boli viacej v intervaloch aloe toto je nepravidelne a slabe :frowning2:
25. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
tak šup na velký úklid a schody :grinning: :grinning:
se divš, že se malému nechce ven, když nesvítí sluníčko? :grinning:

vydrž, dá si říct, musí jít ven :wink:
25. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jsem tady jen na chviličku...jdu vás pozdravit :wink:

Koukám, že zbývají ještě dvě těhulinky :dizzy_face:

Mabe moc gratuluji k Aničce :dizzy_face:

U nás vše při starém...ale rosteme, jako z vody :grinning: Dneska jdeme na kyčle...
25. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj Luci, to je super, že rostete a malý vám jen dělá radost :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky,tak se hlasim z domova. Zatim jenom kratce. Anicka uz bude kazdou chvilku vstavat. Naposledy kojena v 12h, tak uz mruci. Parada byt doma, akorat zabehnout nejakej ritual, v nemocnici byl jiny. Jinak porod - co vam mam rikat...Sice cisar, ale bolel jak svina. Jizva porad boli, ale asi sem mela malo epiduralu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uz je to za mnou a mam jit u sebe. Krasnej pocit. Zkusim hodit nejaky foto rychle a pak jak budu mit cas, tak prijdu. Jinak manza ma tyden dovcu, tak je to fajn.
25. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
mabe-ani nevis jak ti zavidim
som rada ze ste obe v poriadku bala som sa o vas ked si nam nepisala co je s vami
25. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Mabe gratuluju k Aničce, jsem zvědavá na fotečky :dizzy_face:
25. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
moni-ako sa citis ved ty to mozes mat tiez uz kazdy den ziadne predbiehanie :grinning:
25. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
na koníkovi mi jdou špatně týdny - jsem teď 38+1. Termín mám za 13 dní
Podle doktorky jsem nachystaná k porodu :slight_smile: Jinak mě bolí břicho, hlavně podbříšek , kříže a zjistila jsem, že se mi v noci už blbě spí i na boku :frowning2:

Neboj, jako nejnovější člen poslušně čekám, až na mě dojde řada :grinning: :grinning:
Takže čekám až ty písneš, že už jedete :dizzy_face:
25. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
moni-no to si myslim :wink: heheh
25. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Mabe tak vítej doma :slight_smile: . kolik vůbec malá vážila?

A vy ostatní šup rodit a´t už jsme kompletní sestava :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
market-ja bych rada len malemu sa niako nechce :unamused:
25. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
žádnému miminku tady se nějak nechtělo :grinning: ale co, vydržely jsme to devět měsíců, tak tu chvilku už to vydržíme ne? :sweat_smile:
25. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Mona tak snad už brzo ne :wink: , už se oteplilo tak to malýmu vysvětli že už nemrzne že může ven :slight_smile:
25. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
market-ja mu to hovorim aj to ze naco sa tlaci v brusko ked ho caka tak pekne pripravena postielka a ze cho chcem vypusinkovat :sweat_smile:
25. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
holky, omlouvam se, ze jsem se neozvala z nemocnice, ale bylo toho dost.

mala vazila 3,56kg 49cm
25. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
mabe-ani sa ti nedivim :slight_smile:
25. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Tak mala spinka a ja mam na vas trosku casu. Co mam povidat.

Ctvrtek: nastup do nemocnice, navecer zacaly bolesti. rikala jsem si, ze zase poslicci.
Patek: rano pry monitor na porod. Asi mala vedela, ze uz je treba. V 8:30h me odvezly na sal. Samo vselijaky hadicky, katetr atd. Dostala jsem epidural. Rezani v poho, tahani male taky, ale pak to zasivani... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolelo to jak svina. Nevim, jestli je to normalni, ale me to bolelo moc. Manza mel skrabance v rukach. Jeste ze jsem ho tam mela a drzel me za ruku. Malou me pekne donesl, ukazal, zkontroloval. Pak tech dalsich 24h na jipce taky mazec. Jenom lezis a vsechno boli, plno kapacek, hadicek a bolesti.
Sobota: dopo vyhnani z postele do sprchy. Sla jsem tak 1cm za cm, bolelo to jak svina, krvacela jsem na zem, atd...Mela jsem jeste dren z rany. Pak obed do sebe nasoukat a odpo presun na normal pokoj aji s tim drenem. Malou me prikladaly kazdy 3h k prsu uz od porodu. A najednou v sobotu navecer ji nikdo nedonesl. Tak jsem se ptala a az pak me rekly za 2h, ze ma infekci ze zakalene plodovky a vysokou horecku. Ze musi dostavat antibiotika. To byla pro me rana. :unamused:
Nedele: dopo prisla dr., ze se stav trosku zlepsil, ze bych ji mohla dostat k sobe. Sice jsem porad byla mimo, ale uz jsem ji chtela u sebe. Takze od ty doby u sebe. A jinak casty ko na jipce a davani antibiotik.
A tak to slo dal. Zvykaly jsme si na sebe. Myslim, ze tedka uz celkem vime. Je to moje prdolka. Porad ma hlad, jedla by furt, musim ji krotit a pak se vzteka. Je to takovej velkej vzteklon. Asi po mamce. :grinning:
25. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.