• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, otazka: v cem vam spi deti v noci? ja mam fusak a ma obleceny polodupacky a kosilku. bojim se, aby se neprehrala. v mistnosti cca 22stupnu.
25. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
tak mam zase chvilku casu. tatka uspava. :slight_smile: pekne se o ni stara. ma teda trosku rymu, snad to nic vaznyho nebude (jako tatka)

a dneska se naucila novou vec - cucat si palec - hladoun hladovej
25. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Mabe tak to tam máte moc teplo :unamused: . píšou že jim stačí 19 stupnů. Tomík má bodíčko s dl rukávem, tepláčky a spí pod peřinou ale přes den měl krátký rukávky :wink: . Tomík potřebuje být přikrytý tak jestli bude víc teplo tak i v noci bude spát jen v bodíčku.

Jinak co popisuješ při císaři je normální, ěm to nějak extra enbolelo, spíš to bylo nepříjemný. A první vstávání je mazec no, ze mě ale krev nějak moc netekla :wink:
25. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
marki, uz sem stahla hodne topeni. tak to snad srazime a jeste vyvetram. takze staci pres den 22C a v noci 19C? a pres den kratkej rukav a teplacky? vis, ja si v tom nejsem jeste jista.
25. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak Tomík do dneska měl pořád dl rukáv ale jestli budou horka tak bude muset být v krátkym. jinak je většinou v overálku nebo bodíčko a tepláčky a ponožky. Když si nebudeš jistá tak jí šáhni na zátylek a musí být příjemně teplý, když bude studený je jí zima akdyž vlhký tak je jí horko. Ručičky můžou být chladnější. My už doma netopíme a celodenně mam nastevřený okno. O víkendu se má ochladit tak nejspíš ještě zůstanem u věcí s dl rukávem ale mylsim že je lepší mín věcí než víc. měla by mít o vrstvu víc než ty a já doma chodim jen v tričku s kr rukávem :slight_smile: . Hlavně klid, přijdeš na to sama :wink:
25. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
v Rossmannu mají do 27.3. v akci pampers premium care a pampers active baby za 249 Kč :wink:
25. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
holky a když si na pampers.cz vytisknete slevový kupon tak budou ještě o 80kč levnější a to už vyjdou za super cenu. Otázka je jestli ještě je budou mít, dost píšou holky na MMB že je to už všude vyprodaný takže asi budu muset ject zítra jestli je budou mít.
25. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
a někde píšou holky, že jim ten kupón neuznali, že to není na slevněné zboží.... Ale už i těch 249 je super cena
26. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
to je divný ne :unamused: , co všude slyšim tak prý v pohodě. No spíš je otázka jestli je někde ještě budou mít, navíc se max vyplatí ta vel 3-6kh tak uvidim. dneksa budu mít kupony tak tam asi zajedu jestli ěnjaký budou mít.
26. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
psala to tu nějaká holka, že jí kupón nevzali, tak že zkusí jinou prodejnu. Ani bych se nedivila, někde ty prodavačky opravdu nejsou zrovna ochotné :unamused:
já už pampersky v zásobě mám, kupovala jsem je na jinou slevu :slight_smile: tak doufám, že budou sedět
26. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
ale ten kupón se vztahuje Market jen na větší plínky - midi, maxi......
26. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
tak to jsem si ani nevšimla :unamused: . tak uvidim, ještě mam v záloze kupon z toho prenatal boxu, tam je sleva 40kča zrovna zase na ty menší velikosti :wink: . Spíš hodně holky píšou že jsou všude plenky vyprodaný a vzhledem že akce končí zítra tak budou mít zásoby až v pondělí. Já zase kupovala zásoby v bývalé hypernově kde měli taky dobrý slevy, takže mam ještě doma 4 balíky ve vel 4-9kg :wink: , jinak bych je ani nekupovala ale že ta akce by se vyplatila :wink:
26. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Ahoj holky jak se vám daří?? Nám s Kubíkem dobře, dneska je venku opět krásně, tak se určitě chystáme ven. Jen udělam nějakou polívečku a oblečeme se :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak na noc mala radila. dobu mezi kojenim nechtela vubec usnout. v noci uz to bylo celkem dobry. tedka rano tady byla nasi, tak jsem se rozbrecela. mamka tvrdila, ze ten opruzenej zadek nemam natirat pityolem, ale bepanthenem. tak jsem ji rekla, ze me to rekly v nemocnici, tak to tak budu delat. a ona ze to je spatne. pak ze ji mam oblikat vic nez kosilku a polodupacky. tak jsem ji rekla jeste v klidu, ze vcera byla prehrata, takze ji mam tak. a pak kdyz to znova zopakovavala, tak jsem na ni trosku vyhrhla a tatka, at se porad nehadame a ja to nevydrzela a rozbrecela se. poradne jeste nejsem zabehla, nejsu dospana, mam toho myslim dost za sebou, snazim se anicce porozumet, snazim se co nejlip a ona takhle. vim, ze to nemyslela zle, chtela pomoct, ale ja hlavne asi potrebuju klid. musim si zvyknout na vsechno doma a zabehnout se. manza rika, at si z toho nic nedelam a myslim jenom na nas. on me teda dooost pomaha. na ty nerviky mam narok, ne? jsem teprve jeden den doma.
26. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Ahoj mabe, vítej doma:slight_smile:...jasně, že máš nárok být ted citlivější, vždyt tělo prodělalo samé změný, těhotenství, porod a ted se znovu dává do kupy, takže to potrvá než budeš svá. Navíc si myslím, že by ti do toho neměli kecat, pokud budeš chtít radu tak se sama zeptáš. Moje mamka do mě nehučí a když se jí něco nezdá, tak mi to řekne a bud jí řeknu, že má pravdu a nebo jí řeknu, že se to ted už dělá jinak, ale už do mě nehučí a když něco nevím, tak se ji sama ptám. Horší je spíš tchyně, ta pořád do mě něco hučí at dávám malému čaj atd., kdyby to řekla jednou nebo dvakrát, ale mluví to pokaždé co jsme spolu a já chytám už taky nervy, protože když bude do mě pořát hustit, tak já to just neudělám :grinning:
26. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
monako, ahoj, jo tchyne me ceka odpo. nechci jim uprit navstevy, chapu to, prvni vnouce, ale nejradsi bych asi navstevy zakazala. predevcirem v nemocnici tchan malou probudil a ja pak ji 2h uspavala. fakt uz jsem byla nasrana.
26. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
holky právě jsem se vrátila z venku a je tam opravdu nádherně, řekla bych nejtepleji, skoro léto :wink:
26. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Moni máš super, že můžeš jít s Kubíkem na procházku, už bych taky drandila s kočárem :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Holky můžu se zeptat, taky jste ty poslední 3 nebo 4 týdny tolik přibíraly? :confused: já jím furt stejně, nějak se nepřejídám, jím často malé porce , sladkého jím málo a přibírám přes kilo týdně :frowning2: to jsem přibírala dřív za 3 týdny .... Vím , že malá teď hodně roste, ale abych tolik kynula :unamused:
26. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Mabe hlavně klid, my návštěvy povolili až po šestinedělí a byl klid. To je ta generace, nejradši by jim navlíkli i čepici :unamused: . ty jsi máma a musíš vědět nejlíp jak malou oblíkat. jestli tě poradili pityol tak ho dávej. Třeba Viki bepanten vůbec nesnesl a jediný co mu pomáhalo když už měl něc tak mastička od Nivei, ta byla super a teď mají ještě nějkaou speciální už na opruzeniny, prý rychle léčí. kdybych se bavila s tchýní tak by taky měla kecy že ho málo oblíkam ale sama vidim že je spokojenej tak proč ho budu nabalovat, já sama mam taky radši míń věcí než být celá zpocená :unamused: . tak to prober s manželem a zkuste návštěvy omezit na minimum, přece jenom potřebuješ klid a spíš odpočívat :wink: . Já v tom šestinedělí byla ráda že sem nikdo neleze, prostě je to období kdy se tělo dává zpět do kupy. A je fakt že je to už jiná generace a co bylo před 20-30 lety se nedá dělat teď. každá doba má svoje a rovnou jim řekni že to budeš dělat jak uznáš za vhodné a víc to neřeš :wink:

Moninka co se týká váhy tak je to fakt individuální. Já do tohohle týdne nikdy nedošla :unamused: , ale někdo ke konci i hubne a někdo naopak. může tě být útěchou že je to už jen na chvíli :wink: . já za celý těhu přibrala asi 11-12kg, u Vikína jen 8 a děti byli velký. někdo zase přibere 30kg a porodí 2,5kg. takže to neřeš a dopřávej si dokud můžeš. Já si ještě budu dopřávat do velikonoc a pak začnu asi i cvičit i když mě ta kůže na břiše pěkně bolí při dotyku, jakoby necitlivé místo :unamused:
26. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
mabe no jo, musíme to nějak vydržet a nebo to za včas zarazit, já jsem ještě nic tchyni neříkala radši, ale kdyby do mě měla pořát něco hustit, tak jí asi připomenu, že Kubík je moje dítě a já si budu dělat vše po svém. A až budu chtít radu, tak se zeptám....

Monin já ten poslední měsíc nejvíc přibrala, taky co týden to kilo. Ono se ted hodně zavodnuješ bych řekla. Já jsem hned po porodu shodila 12kg a asi to byla jen voda, ten zbytek jsou tuky :sweat_smile: ....ono tjsem se i celou dobu držela se striema, jen na bocích se mi udělali a břiško krásně hladké, no a 3 dny před porodem mi i trochu popraskalo břicho, no to jsem byla fest naštvaná :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
já právě doteď taky nepřibírala moc, ale teď se to začlo nějak rozjíždět ... kdybych aspoň ujížděla na sladkém tak, jak mám na něj chuť, ale ne :unamused:
uvažovala jsem, jestli bych mohla třeba za 4 měsíce, nebo možná později chodit na spinning - někdo chodí ikdyž kojí a prý v pohodě, ale někdo říká, že to je moc namáhavé, že může hořknout mlíko
26. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
Moni já právě teď poslední dva týdny celkem dost piju, mám pořád žízeň a top u mě nebývalo zvykem, otýkají mi sice ruce a nohy, ale není to nějak hrozné, tak nevím, jestli to může být voda....

To člověka zamrzí nejvíc, jak popraskáš těsně před koncem, ale určitě ti to vybledne a vyhladí se to :wink:
26. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
tak holky mala spinka po kojeni. kojime cca 3-4h. vcera teda i po dvou, byla nejaka rozbrnkana. pri spinkani knoura, heka, vzdycha, ona je takova herecka. hodim dalsi fotecku.
26. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Mabe je to andílek vi´d a jaký má tvářičky :grinning: . mylej pije jak kdy, např ráno pil v 8 a pak hned v 9 zase vypil 60 a v 10 50 a teď spí. jinak jí většinou po 3h, večer nemůže usnout tak jí taky po hodině a někdy po 30 minutách ale v noci vstává jen 1x :slight_smile: tak si asi večer dělá zásoby na noc :wink: . Tomík taky dělá zvuky a manžel když na něj začne mluvit tak začne kroutit pusou a prý celá maminka, ale je fakt že když ho pozoruje tak se v něm fakt vidim, až to neni možný. Manžel říká že jestli bude i povahově celej já tak že ještě něco zažijeme :grinning: :grinning: :grinning: . po manželovi má snad jen to že rád spí pod peřinou. manžel říkal že je to můj klon až na to že je to kluk :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Mabe malá je moc pěkňoučká :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
marki, kdyby mohla, tak by me snedla. :grinning: tak v tom nejsme sami, ze jedla po 2h. ja se pak bojim, aby nemela prdiky a bolesti briska. takze chci jit davat cca 3h ideal.
26. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
jo a jinak uz mame vse pro stavebni povoleni, konecne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pristi tyden architekt, dodelat projekt a dame to. snad zacneme teda letos aspon tu hrubou.
26. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
moni, diky :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Mabe tak to je super, že budete stavět :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.