• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
dobre ranko devcata :slight_smile: , dneska prvaaaaaaaaaaaaaaaa
24. zář 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: jak se dnes máte? A co budete podnikat?

Já jsem se včera už neozvala, jeli jsme za mamkou do nemocnice, byla po operaci...a pak jsem jen nachystala véču a váleli jsme se u telky :wink:
24. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj luci, ja tedka snidam u PC, divam se na modre z nebe a tak kolem 10h pojedu k nasim. Pekne se napapkam a lehnu si s darcou - pesanem a pak pro me prijede manza a pojedem na nakupy. Musime koupit dedovy darek k narozeninam.
24. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Mabe, tak to máš příjemné plány na tento den :wink: Já udělám k obědu špenát, pak pojedeme za mamkou a k večeru budu asi žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci mě budilo škrábání v krku a to jsem si myslela, že už je to za mnou...tak si teď dávám čaj a zase budu douft, že zabere :pensive: :wink:
24. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
me se v noci zdal sen, ze sem mela holcicku. polozila jsem ji na postel nahulatou a ona zacla curat a jak se hybala, tak me vsechno pocurala. strikalo to jako vodotrysk. :grinning: steny, lustr, okna atd. :grinning:
24. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Mabe :grinning: :grinning: :grinning: to je teda dobré :grinning:
24. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky, mě dneska pokračuje slabost, jsem nějaká divná uplně.

Takže dneska asi budu zase le´žet je to docela síla fakt.

Mabe dobrý sny.
24. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
suny, to je me lito, ze je ti az tak divne. zkus to rict dr., treba ti chybi nejaky vitaminky
24. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
no já nevímno co to je, ale neměla jsem to je to chvílama no takže se to dá no. ale i tak jsem docela slabá nevím.
jdu k dr až 16 tak to vydržím asi se mění počasí.
24. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojky Suny :slight_smile: Mabe má pravdu a nebo to taky můžr být tou změnou počasí...na mě to docela působí...od rána jsem jak přejetá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
tak ja jsem taky uz zase ospala a to sem spala od 11 do 8h
24. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
jj já od včerejšího odpoledne a dneska mi je blblě taky. takový slabo. no.
24. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Dobré ráno holky,

teda dneska jsem se moc nevyspala, začínám pěkně cítít mimiška. Ráno v 6 mě začal kopat do močáku a to jsem byla vyčuraná, ale i tak to bylo dost nepříjemné. Tak jsem se pořát převalovala, aby si našel jinou polohu. No jestli mi bude dělat každy den takový brzky budíček, tak mu budu muset asi domluvit :grinning:

mabe tak ty máš fakt brutální sny :grinning:

suny ty jo tak to není moc přijemné být každy den unavená, ale na mě platí to, že když jsem celý den doma tak jsem zničená a když jsem přes den trochu akčí tak jsem uplně vklidu. Já si hlavně nemůžu jít odpoledne lehnout, protože pak jsem strašně protivná a nesnesu se ani sama se sebou, tak to radši vzdám :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Mony tak já to mám stejně já bych byla akční a asi na to moc myslím ale dneska je mě teda fakt hrůza děs tak nevím no. budu ráda když nebudu nic dělat dneska.
24. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Mony teda ty máš akční miminko po kom asi je. kdy jsi začla cítit pohyby.
24. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
holky, chtela jsem se zeptat, jak se to rika, ze kdyz mas peknou plet, tak to bude kluk? ....
24. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
moni, je videt, ze mimiska moc chci a mooooc se na neho tesim a porad na neho myslim :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahoj Moni :dizzy_face: já jsem zjistila, že nemůžu ležet na levém boku...začne mě pak píchat a bublat v bříšku a budí mě to...takže stále ležím na pravém a ráno vstávám s úplně otlačenou tváří a proleženým uchem :rolling_eyes: Zkusím si nějak podkládat bříško polštářem, když budu ležet na levém boku, třeba to pomůže :wink:
autor
Suny já je začala cítit okolo 18tt-19tt, ale to bylo spíš takové štoucháti a bublinky, ale ted citím jak mi tam někdy pěkně řádí. přes den to až tak moc nevnímám, ale když se koukám na telku nebo když odpočívám tak to jde hodně dobře cítít:slight_smile:, ale byla jsem jednou na jedné diskusi a tam si právě o těch bohybech psaly a říkaly, že to u každého začne jinak. A někdo tam dokonce psal, že kluci koupu dřív než holky, ale co je na tom pravdy to opravdu nevím, když mě zklamaly všechny příznaky na holku:grinning:
A po kom je? Tchyně říkala, že přítel byl taky hodně akčí tak asi po něm:grinning:, ale já taky nebyla asi žádný svatoušek, protože po mě má mamka celé břicho popraskané :sweat_smile: :zipper_mouth:
No Mabe říká se to že holky berou krásu a kluci ne no. já mám zničený vlasy nehty mám koutky u pusy a jsem celá jaká si jiná . a všichni mě tipujou na kluka je to divný.
24. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj Luci no já právě spím ted nejradši na levém boku, přitom má oblíbená poloha byla vždy na pravém a ještě k tomu na břichu, ale ted už to nejde a právě jsem dneska z toho levého boku už byla otlačená tak jsem se chtěla převalit na pravý a vždy si pod bříško zachuchlám peřinu, nevím proč:grinning:, ale vůbec se mu to teda nelíbilo :confounded:
24. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Mabe, mě každý říká, že jsem začala mít pěknou pleť (i když sem tam, nějaký ten beďar vykoukne) a bude to chlapeček...ale jak píše Mona, ze začátku jsme měly obě příznaky na holčičku a opak je pravdou, že Moni? :grinning:
24. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
holky, tak ja jedu k nasim. ukazu se od nich a reknu vam, co jsem teda mimiskovi koupila :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
suny tak já mám nehty uplně zničené ( ato jsem je měla vždy dlouhé), ted jak jsem byla u kadeřnice tak říkala, že se mi pěkně zničily vlasy a o obličeji ani nemluvím. Takže moc na ty prověry už nevěřím :angry:
24. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Mabe, měj se hezky a přeji Ti příjemné nákupy :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Luci přesně tak a to mi babička i kroužila s prstýnkem a 2x vyšla holka. No včera babča tvrdila, že jsem se taky změnila po tváři, ale bedary jsou pořát :unamused:
24. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
No tak to je Luci bezva, takže já měla totiž to samý co vy s MOny a tak asi budu spíš čekat kluka.

Mony tak já když si lehnu na levej bok už tak přes týden tak žabka vypouští bublinky ty už cítím ale takovej ten kopanec envím jeslti poznám. dneska začínám 18tt řídím se teda podle utz ve 12 tt to mi řekl dr že se mám řídit.

a když ležím tak mám vypouklý bříško nalevo tak envím asi je tam mimís schovanej. proto se mu nelíbí ten levej bok asi.
24. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
mabe pěkny den ti přeju a příjemný nákup :dizzy_face:
24. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Mabe hezky nakup.

Mony takže to mám uplný příznaky jak ty ale mě každej říká kluka. i babička s prstýnkem
24. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
suny já si nemyslím, že to musí být každopádně kluk, každy člověk je jiný a třeba na tebe to pravidlo platí. Kdo ví?
Jinak ty pohyby jsi už tak přesně nepamatuju jak začaly, ale to určitě poznáš, když ležím u telky a mám položenou ruku na bříchu tak citim jak do mě štouchne. někdy je to sranda :grinning: . Přítel hned, že chce zkusit a mimišek ho vždy sklame a nebo to ještě není takové intenzivní, aby to cítil i on. Fakt nevím...
24. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.