• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
jo, uz se na to tesime. teda ja budu s malou. uz to resime pres rok - ten projekt. tak snad se blizime do finale.
26. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Mabe po 3h je super ale co naděláš, Tomík pak začne otvírat pusu a prostě hledá tak nezbývá než dát flašku a včera když viděl lahev tak se začal smát :slight_smile: . je fakt že Ty když máš hlad tak se taky najíš a nebudeš čekat až na nějaký čas. Zase v noci vydrží 5h takže to někdy dohnat musí :wink:
26. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
marki, ja vim, ze si to moc idealizuju, ale zkousime ji nejak zabavit, aby to tak vyslo. musim si ty hodiny teda psat, protoze hlava derava. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
ahoj holky...

chjo..tch :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu ted nak casto..jak vidate casto ty svy?

jako uz by chtela hlidat ale ja malou proste z ruky dat nechci ani na vozeni
26. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
car a proc ne? ja bych nekdy s takovou chuti aspon jednoho vypakovala ven...jenze me nema vozit kdo :sweat_smile:
mabe, super, ze uz jste doma, ted uz bude dobre..ale uzila sis teda :unamused:
26. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
maji..proste ji posl.dobou nejak nevydychavam
26. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
car, nazdarek. tak nasi tady byly dneska a chystaji se v nedeli a tchanovci asi dneska, nevim. ale nejak se me nechceeee.ty ji nedas malou ven? je pravda, ze jak byly za mnou v porodnici a tchyne chovala, anicka zacla plakat a ona se tak usmivala a nic. nezvladala ji, ale sama nerekla, at si ji vezmu, tak me dlouho svrbely ruce, ze sem nakonec ji malou vzala.

maji, ahoj, uzila, ale stalo to za to.

tedka je tatka nemocnej, tak snad to nechytnem. ma rymu a trochu v krku.
26. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
car, no jestli ju tam mas nasackovanou furt tak se ani nedivim, ze ses z ni nervni..tak ji zkus nejak jemne naznacit, ze by ti bylo lip s malou o samote :grinning:
26. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
holky proste mi depta-jak sisla na malou,ty jeji rady,to co mi vnucuje co mam a nemam s malou atd...

stejne si to udelam po svym a depta mi to okol poslouchat a kdyz ji to vysvetlim za chvili na novo,jak hazet hrach do zdi...

tak ted ji vidam 2x 3x tydne driv tak 1 za 14dni...proste po tom tydnu nedavnym stravenym s ni a to u konce tehu-s ni mam fakt na cas vybrano se stravenym casem

a jak se mate vy?
26. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Zdravím všechny....
Hodila jsem nějaké nové foto, tak kdo bude chtít...ať jukne :wink:
26. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahojky luci...teda-fesak to je :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahojky Car :dizzy_face:
Děkujeme :grinning:
No, tak jsem si říkala, že si tady s váma chvíli písnu a Borinek už si mě žádá...má hlad :sweat_smile:
26. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahoj Luci, malej je fakt úžasnej, má sladký nosík :dizzy_face:
26. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
my spinkame krasne v kocarku a ja si sedim na terasce :grinning:
26. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Moninko, děkujeme :dizzy_face: No, my máme s manžou docela frňáky, tak mu určo ještě dost povyroste :grinning:
A jak se jinak cítíš?
26. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Car :slight_smile: :slight_smile: ty se máš :dizzy_face: Já právě kojím...ještě, že mám druhou ruku :grinning:
26. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Car, maličký má samé pupínky na obličeji...prý se pořád čistí...ale já nevím. On to m až poslední týden, jsou to takové pupínky s hnískem na vymačkání...a prý na to nic není, mělo by to vyschnout samo. \Nemáš s tím zkušenost?Vypadá jak v pubertě :sweat_smile:
26. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
luci nam se to ted taky udelalo trosku..jsem si rikala co to,ze to vypada jak mini uhriky..jsem myslela ze jsou to potnicky

tak jsme dostali hlad,tak uz jsme doma
26. bře 2010 v 16:40  • Odpověz
Luci psala jsem na předchozí stránce, že mě štve , že teď celkem dost přibírám ikdyž se nepřežírám :confused: ... tak nevím, jestli můžu zadržovat vodu, ruce i nohy mám sice oteklé, ale ne moc....

Jinak už mě to moc nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
holky cvičila některá z vás nějak víc před těhu?
Nebo máte to v plánu, ikdyž budete kojit?
26. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat, co mám mít doma pro malou kromě bepanthenu - nějaký líh na pupík?
26. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
moni,ja jednou tydne pilates a jednou power jogu..v tehu dvakrat tydne tehu cvico...v osmym mesici jsem skoncila,nestihala jem to,mela jsem honicku...jinak jsem to v planu mela i u kojeni ted uz kojim jen malinko..uz jsem chtela zacit ale bylo mi blbe zacnu pristi tyden jak skonci sestinedeli delat doma sklapovacky a pak chci v dohledny dobe jednou tydne power jogu-kamaradka tam hlida deti

jinak ja do nakyho 25 tt pribrala docela malo a pak jsem pribirala kilo tydne :sweat_smile: ...ale neresila jsem to,brala jsem ze to pak schodim..hlavne na sladkym jsem ujizdela vic nez normalne..ale vsichni tipovali ze jsem pribrala malinko-opak byl pravdou

lih,bepanthen-nam nepomaha-mame nekolik masticek,vatovy tycinky,neco na myti,olej nebo mlicko na mazani,opthaloseptonex,odsavacku,libenar
26. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
neco na teplotu
26. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
gazovy polstarky
26. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Carcul a kdybych kojila, je myslíš problém spinning? Prý po velké námaze hořkne mlíko....

Mám bepanthen, těl. mléko, mýdlo, tyčinky, vlhčené ubrousky.
Já teda nevím, ale praskla mi bradavka a mě ten bepanthen nějak nepomáhá :unamused: a ten opthaloseptonex - to je na očička? Dá se to koupit bez receptu? Gázu na co?
26. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
A kolik si teda nakonec přibrala a kolik máš teď ? Já teď poslední 3 týdny taky přibírám kilo týdně, kdybych se aspoň přežírala :frowning2:

Nevím jestli budu stíhat chodit cvičit, ale nechci vypadat jak hroch :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
moni muzes cvicit doma..ja mela 19 nahore a vsichni tipovali max 12..

jojo da bez receptu..jinak bych se zeptala dr co je pravda na horknuti,ale znam hoky co makaji v posilce a koji
26. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
A je to teda na očička?Na co přesně?
No buď můžeš přijít o mlíko, nebo prý hořkne a jdou tam toxiny....

A na ten pupík teda nějaký líh, nebo čím se to ošetřuje?
26. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
a kolik ti z těch 19 zůstalo?
26. bře 2010 v 18:02  • Odpověz
holky, tak ja mela zase dalsi depku. anicka mela hysterie od 4 do 7h. clovek ji uspal, polozil a ona zase. pak tatka nekolikrat zkousel a porad se to opakovalo. asi jak toho mam za sebou dost a nejsu jeste psychicky zklidnena ani fyzicky, tak jsem brecela, ze to asi nezvladam a je toho na me moc. :unamused: chce to asi cas, ne nadarmo se rika sestinedeli.
26. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.