• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe-to su hormony niesi jedina a urcite si tym prejdem aj ja neboj
inak dala som posledne fotecky briska aspon dufam :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Moninko, já bych chtěla taky začítcvičit, zatím jsem domazkusila pár lehů sedů, ale nijak dobřemi z toho nebylo...takže počkám, až po šestinedělí. Zavodněná je v těhu každá :wink: Po porodu to půjde dolů, neboj. Já mám teď docela problém s jídlem, pořád bych jedl...no, snad ještě víc, než v těhu :sweat_smile:

Mabe, drž se...já měla po příchodu z porodnice úplně stejné stavy...vlastně jsem i v porodnici každý den brečela. Bylo to něco strašného, vyčerpaná, nevyspaná a hormony do toho, ale věř, že bude líp :wink: Vše se zaběhne, zvyknete si na sebe a na vše se za pár dnů budeš dívat jinak :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Mona, to je teda parádní bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky, tak ja se pred chvilkou tak vydesila. malou jsem nakojila, pak ji dala lehnout a slysim chrceni, tak se jdu podivat a ona blinkala z pusy i nosu. tak sem ji hnedka zvedla a trepala s ni. chvilku byla takova drevena, tak jsem se lekla, aby si nevdechla. sla jsem nahoru za babickou (manza je na zapase), jestli je vse ok a pak uz mala zase radila. ja se tak vydesila, kdyz zvracela i z nosanku. byl to jeden hrk, ale uplne me to dostalo.

luci, doufam, ze to tak bude. fakt jsu teda na rozsypani. snazim se vse delat nejlip. ale kdyz pak malou nemuzes uspat hodinu, dve a ona ma ty hystericky zachvaty, tak uz je to na me moc.
26. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
Mabe, my měli to samé...já jsem brečela vyčerpáním a pořád si říkala, že to nikdy nedoženu...pomalu jsem usínala vestoje. Když člověk nemá energii, tak jeto fakt na bednu...
Určo se vše urovná :wink:

A dávala jsi ji odbrknout? mě se dneska Boris začal dusitpři kojení, hltal, pak začal kašlat a najednou jen vytřeštěné oči a nemohl se nadechnout, tak jsem s ním zatřepala a on se rozplakal...božátko, no nic příjemného...takže chápu, žejsi měla strach.
26. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
Ahooooj holky, tak my dneska celý den trajdali, byli jsme v centru, na papu, pak u mamky na baráku a ted si děláme večeři. jsem celý den s kamoškou, protože tatinek celý den pracuje a ještě není ani doma a zítra to bude to samé. Stěhuje se jejich firma, tak musí pomáhat. jen nevím co zítra budeme dělat, když má pršet :unamused: ....

Copak nového???
26. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile:
Užmáte vozítko? Doufám, že se pak domluvíme na prochajdu :wink: Už chodíš všude s Kubíkem?
26. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
luci, ja zatim porad drzim, ale od toho ctvrtka poradne nespim, takze je to na me znat. je to fakt na budku. az si na sebe zvyknem a rezim, tak se to urco srovna. rikala jsem si, jestli jsem normalni? praveze jsem ji davala odbrknout, davam vzdycky, ale tentokrat to trvalo dlouho a ja si rikala, ze asi si neodrkne a jeste k tomu pekne usla v seda a po tom dnesnim odpoledni probdenym jsem si rekla, ze aspon bude pekne spat. :unamused: mamka rikala, ze si musi vzdycky odbrknout. nebo me u prebalovani trosku ublinkne.
26. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
luci, a jak ti malej spaval? taky mel obdobi pres den, ze ne zabrat mezi kojenim? anicka v nemocnici pekne spavala. sice nekdy dyl usinala, ale spala.
26. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
holky, já bych taky chtěla začít cvičit, ale nevím zatím co, aby to mělo efekt a moc se mi nechce samotné....

Luci budeš chodit s Boriskem někam na cviča???
26. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
moninko..ja se nevazim,nemam to rada a ted se nebudu stresovat,ale po prichodu z porodky mi nebyli zadny my kalhoty(bejvavalo cislo 36-38)no a pak jedny pribyli a ted uz jsou mi asi patery..sice tesnejsi ale jsou..tak ted do toho zbytku schodit..jinak jsem rekla ze se zvazim u dr na prohlidce po sestinedeli,at je to na stejny vaze..

mona..takze si uzivate:slight_smile:uz chodis s malym i do obchodaku?a kde jste byli na papu?normalne v restauracce?

mabe..uvidis vse se srovna...

my meli dnes vecer tedy :frowning2:
26. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Moni, chtěla bych určitě chodit na plavčo...

Mabe, mě ublinkává u přebalování pravidelně....I kdyžho přebaluju dlouho po kojení...
Přes den spával hodinku po kojení a v noci téměř vůbec nespal...teď už je to lepší...

Nic holky, mějte se...já už zase musím :pensive:
26. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
luci, tak u prebalovani to taky, ale ve spanku jsem se dost lekla.on ti v noci vubec nespal? a co jsi delala?
26. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Moni já už myslela, že rodíš a ty nic :slight_smile:

Luci určitě bych to cvičení taky nehrotila, je čas, ale byla jsem zvyklá a dost mi to chybí, ale jestli budu mít čas nebo náladu, to je věc druhá :grinning:

Ježiš holky, mně stačilo, když se mi dusil pes a už jsem zmatkovala, ještěže byl doma manžel, ale jestli se mi něco takového stane a budu doma sama.... :frowning2:

Carcul a na co je teda prosím tě ta mastička na to očičko?
A používáte teda něco na ten pupík?
26. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
moninko...co myslis na pupik?my mame kapky sabsymplex
jsou to kapicky na ocicka
26. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
kdyz je treba zhnisany a tak,tak se tim vytiraji...
26. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
Car, my už ted chodíme všude, ale jinak my jsme dneska chodili dopoledne po centru, a pak jsme šli do obchodáku na jídlo, kde ještě nebylo tolik lidí, v restaračce jsem byla minule jen 10 minut pozdravit kamarádku a to byly menyčka, takže se nekouřilo....Ale jinak jsme ještě po restauracích nechodili, jedině by musela být nekuřácká místnost a v létě třeba budeme chodit na zahrádky.

luci a kam budeš chpodit na plavčo, do Haviřova nebo do Ostravy???
26. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
jsme to chytli krasne,vid..ze s detma chytnem super pocasko a da se leccos delat a i chodit :grinning:
26. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Carcul někde jsem vyčetla,že se má koupit na hojení pupíku líh v lékárně, víš :slight_smile: proto se ptám :slight_smile:
26. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
jojo taky jsem to říkala, nejdřív jsem byla sklamaná, že jsem těhotná přes zimu, vždycky jsem si příla přes léto byt thule, ale takhle je to o mnoho lepší :slight_smile:....už si jenom přeju, aby už konečně přítel koupil auto a budeme s Kubíkem více trajdat :slight_smile:....Vy už za chvili budete mít po 6neděli co???
26. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
monin jojo lih, musí byt max 60%, víc určitě ne, mohla by jsi mu popalit kůži, ale jak řekneš že to chceš na pupík tak oni budou vědět :slight_smile:
26. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj, tak co nového. pročítala jsem co jste tu napsaly :wink: .

Lucko to co popisuješ tak to je novorozenecké akné, bývá po mateřském mlíku, je to hormonální záležitost. Viki to měl hodně a pak kolem 4-5 měsíce samo zmizelo. S tim se fakt nic nedělá, zatim to Tomík nemá.

Mabe to co tě dělala malá dělal včera Tomík taky. Vzbudil se v 16:30, najed a byl v klidu cca do 19h a pak to začlo. byl unavenej tak řval a nemoh usnout, i manžel choval a jakmile položil do postýlky malej otevřel oči a spustil znova. Nakonec usnul až kolem 22h a spak do 2:30. on prostě ty večery má takový náročnější. Jinak docela rád spinká na bříšku což u Vikína fakt nehrozilo. Kolikrát po nočnim krmení ho musim dát na bříško a tak usne. te´d taky spinká na bříšku a je spokojenej a už vim že zase večer bude náročnej. navíc jsi v šestinedělí tak to chce čas aby ses zaběhla a pak už to bude ok.

Car s tchýní teda nezávidim, ta moje viděla Tomíka min víkend sotva 5 minut :slight_smile:
27. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
měly jste v porodnici normální plínky, nebo jsou fakt lepší ty vykrojené na pupík z DM?
27. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
jo a braly jste si do porodnice nějaké svoje pití?
27. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak mala spala v noci porad krome teda kojeni. Dopo dneska spala na rukach, ale do postylky ne a ne. Od 13h do tedka spinkala a tedka se ji taky nechce. Ale jinak v pohode. Tatka je nachlazenej, snad to anca od neho nechytne.
27. bře 2010 v 15:19  • Odpověz
ahoj holky

moninko..na pupik mit lih musis z lekarny..ja mluvila o tom na ocicka,jak ses ptala..

moni...tak to uz se pak doma vubec neohrejete,vid :grinning: ...no ve stredu nam konci :grinning: tak ted uz jen chybi aby se tchyni opravilo to auto-and do 14dnu...a nemusela jsem ji pujcovat moje¨(tak 2do tydne si ho bere a musime jelikoz jsme jeji meli my,kdyz bylo my v opravne a stala se ta bouracka)..tak pak to bude uplna parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budem furt nekde :grinning:
27. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
ahojky, tak mala porad nechce spat v postylce. uz nevim, co s ni mam delat. v naruci jo a pak v postylce zacne radit. babicka rikala, jestli nemam ridky mliko, ale to by nespala v naruci, ne?
27. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
mabe,jo to nevim..ja treba mela asi ridky a maly to nestacilo(nestaci ji ani normalni davky nutrilonu natoz to)...ale to mi rvala i v narucia jen jsme krmili..pak jsme dokrmili a najednou usla..jinak nase mala je pres den navykla lezet na me,u me nebo ze sem u ni..nebo na velky posteli.v postylce moc nebyva..pak trajdame a budem vic tak pres den doma moc nebudem..ale v noci je zvykla na postylku,jen rano uz vi ze jde k nam a stoji si za tim :sweat_smile: :grinning: ..mabe treba jen potrebuje citi maminku...jinak si treba lehni a dej si ji na brisko na sebe at nemusis jen chovat
27. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
ahojte babulky moje ako sa mi mate?
27. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Nazdárek Moni, tak jak seš na tom? :slight_smile: Jak ti je?
27. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.