• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni-stejne na houby heheh
27. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
už to nebude dlouho trvat :slight_smile:
27. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj holky tak zase chvilinku pauza. v noci nám to s Kubíkem moc nejde usíná i dvě hodiny. ted v tom 3týdnu jí po hodině někdy po dvou jak kdy, přes den moc nespinká.
jinak jsem četla Mabe a já taky nevímjak ho oblíkat. ted se mu vyrazily potničky a nevím jak se jich zbavit jinak my máme v bytě teplo ale snažíme se větrat a stahovat hodně topení ale u našich jak se budeme stěhovat takový teplo není tam je tak 20stupnu a je to dobře. my tady máme fakt teplo no. a jak ho oblíkat ven to taky netuším. to tak prostě dycky oblečeu a pak uvidím. ale Kubčovi když je teplo tak neknourá on je hodnej.
v pátek jsme byli na očním kyšou mu očička tak mu dali kapečky prý má nedovyvinutej oční kanálek a le prý je to normální tak uvidíme ve středu na kontrole. dneska zkusím stáhnout fotečky z fotáku a dát to sem.
mějte se krásně zatím papa
28. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Dobré ránko, v noci děs- silná bolest jako při MS, střílelo mi to do kříže a stopovat se na tom nic nedá, když to je bolest v kuse :frowning2: teď zas, takže to jsou asi poslové ..... chjo, proč to není jak to říkala Suny, ať zezelenají prsty, kdo se má v tom vyznat :confounded:
28. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak včerejšek jsem měla opět náročný. Já se snad až dneska zastavila po celém týdnu, je škaredě, tak se nikam nechystáme a budu doma uklízet ten bugr, když už budou ty velikonoce. :grinning:....hlavně bych už mohla sundat z oken ty vánoční motivy :grinning::grinning:
28. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Dobre ranko devcata, tak v noci jaks taks. nespala 2h mezi jednim kojenim. tedka zase radi, chvilku ticho a pak zase rev. manza ze ji mam nechat lezet v postylce, ale to nejde. ono breci hystericky az nemuze popadnou dech. pak ji hojdam, vsechno v poho a pak z niceho nic rev a neda se to skoncit.
28. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
mabe zkus jí pustit hudbu co jsi poslouchala v těhu, na Kubíka to zabírá, ještě když mu to broukám :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
monako, myslis? tak ja to zkusim.
28. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
autor
mabe zkus, u nás to zabírá, když nevím co s ním a usne :grinning:
28. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky :wink: , tak jak je při změně času :wink: . včera Tomík vytuhnul už v 19h, jak ho dam na bříško tak je klid. Pod krčkem má nějaký pupínky :unamused: , Viki na tohle trpěl taky a mam pocit že to měl jak bylo horko takže se máme v létě na co těšit. zvažuju jestli nekoupim mastičku s konopim jak je na ekzémy, to prý pomáhá. Asi mu dneska vyndam hrací deku, sice asi z toho nic moc mít nebude ale když je rád na bříšku tak by ho to mohlo trošku zaujmout, hrazdičku asi až za měsíc.

Co se týká velikonoc tak jedinou výzdobu mam jen v 1 okně a příští neděli upeču jen beránka a dam kolem něj čokoládky. my nějak velikonoce neřešíme, jen dělam každý rok kuřecí roládu, nádivku a špenát a jinak fakt nic. navíc je blbost mýt okna jen proto že jsou velikonoce, to radši počkam až bude trvale hezky.

mabe a co kolotoč, ten se Tomíkovi líbí,ale jsou mimča co v postýlce být nechtějí, tak si jí zkus vzít k sobě do postele a uvidíš. Chce to čas abys přišla na to co se malý líbí a co ne. u Tomíka vim že skoro vždy pomůže poloha na bříšku, takhle kdybych dala Vikína tak by se uřval takže na každýho platí něco jinýho :slight_smile:
28. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
autor
market ty pupinky to jsou potničky, malý je má taky pod bradou jak tam má ty faldíky. :wink: .....jinak kolotoč taky zabírá na kubíka, ale do postele bych ho netahala, potom by nechtěl spát v postýlce. Do postele si ho beru jen na tulitkovaní :dizzy_face: na spinkání má postýlku, je to určitě pro oba pohodlnější než se krčit v posteli spolu :wink:
28. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
tak tedka jsem kojila 30 minut, dokud neusla. snad bude spat. uvidime, jestli jsem ji davala malo.
28. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Moni tak jsem to myslela :slight_smile: , vzít si tam mimčo jen na chvíli. pro mě zase lepší než třeba s nim pochodovat, jemu teda stačí kldyž sedíme a mam ho jen na sobě :slight_smile: . A na ty potničky asi ta mastička nezabere vi´d? :unamused: . Viki to právě měl taky ale jemu to šlo pak do dost ošklivý vyrážky a vzhledem že z m,anželovi rodiny jsou všichni alergici tak viki jak začnou pyly tak to měl z toho. loni už to bylo lepší :wink: a tak počítam že až to začne tak tomík to bude mít podobný :unamused:

Mabe Tomík ráno vypije dávku a za hodinu si ještě vypije tak 30ml a pak teprve usne, naštěstí poloha na bříšku je 100% uspávadlo :slight_smile: . Jestli byla nedojezená tak se jim těžko usíná :wink:
28. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
market to mají z toho, že pod těma faldikama nemají vzduch a potí se, mamka mi říkala at tam dám zásyp at to má suché, ale ještě jsem to nezkoušela. Nemá to ještě nějak hrozné. Jinak nevím co na to právě....Ale kdyby to měla být nějaká ošklivá vyrážka, tak to asi potničky nebudou. potničky jsou jen takové pupinky do červena, ale nic drastického....Já to mívám v létě na zadku, když mám na sobě ryfle :grinning::grinning:
28. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
No zatim to má jak píšeš, pupínky, spíš taková krupička :unamused: . Pak Viki to ěml dost do červena právě přes léto. někde jsem četla že prý je to dobrý potírat líhem ale ještě jsem to enzkoušela. je fakt že Viki a i tomík mají 2 brady takže tam se moc vzduch ndostane a jestli mu tam třeba v noci zkápne trošku mlíka tak se to tam asi zapaří :unamused: . Já právě možná mastičku koupim a kdyby se to zhoršilo tak a´t tady něco mam ale na potničky asi nic nebude. jo doktorka vlastně říkala že řepík, jenže to budu mít zase zničený oblečení :unamused: . jedině ho tim otřít a oblíct až to zaschne :wink: . u Vikína jsme dávali odvar z řepíku na puchýřek po očkování TBC a všechny bodíčka byly na vyhození :unamused:
28. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Moni taky mi tchýně říkala, že se záhybky -na nožičkách, ručičkách a krček zasypával pudrem, aby právě neměli opruzeniny :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky
Nestíhám Vás číst, tak Vás jdu jen pozdravit. Nějak nestíhám :grinning: Doma čurbes, tak dokud malá spinká jd uklidit.
Jinak malá je moc hodná, až poslední dva dny nás zlobí prdíky. Ale spí v noci krásně, dnes jsem jí musela před 4 ráno budit na kojení, jinak by spala asi až do rána :sweat_smile: Ale za to mě pak tlačila pořád a spali jsme pak tak na půl.
Malý ten je ukecaný jak blázen, tak je doma veselo. Zítra jde do školky, tak si psychicky od něj trochu odpočinem :wink:
Ukecaný je fakt hrozně od rána co rozlepíte oči jede a jede a nezastaví se :zipper_mouth: Tak já se jdu dát na to uklízení, odpol. přijde mamka s bráchou tak at tu není binec, mějte se pá
28. bře 2010 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky, hodila jsem pár foteček, tak koukněte pokud samozřejmě chcete :grinning:
28. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
ahojte
moni-nadherne fotecky :slight_smile:
28. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
Ahoj Moni, děkujeme:slight_smile:.....jak se citíš? Davidkovi se nechce ven co?? :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
moni-nie nechce a som z toho uz na nervy keby mna vsetko nebolelo tak v poho ale kazdym dnom su horsie tie klby a dnes ako som chcela vyjst schody skoro som sa rozplakala asi hormony :frowning2:
28. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Moni vydrž ještě chvilinku, už tě určitě dlouho trápit nebude :wink:
28. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
moni-ja hovorim ze este mna ty predbehnes :grinning:
28. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Monako - Kubík úžasně kulí očka :slight_smile:
Super fotky jsou ty spinkací s tatínkama :grinning:
28. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
holky, tak novinky: mala dostala v poledne najest do syta - 30minut - 15 minut z kazdyho prsa az do usnuti, pak spanek 3h a pak jeste jednou a hnedka spanek. tedka jeste spinka a uz je to 3h. jsme zvedavi s manzou co bude delat v noci? snad spat. bylo by fajn, kdyby to breceni a nespavost predtim byla tim malo jezenim.
28. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
jakpak si na to přišla ? :grinning:
28. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
to je hrůza, já už dneska nevím co bych sežrala, strašně mě honí mlsná :angry:
28. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
moni, tak on te tak trapi? uz mas jenom chvilicku. :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:16  • Odpověz
mabe-jo je to lenivec :wink:
moni-zakazuji predbihani :grinning:
28. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Moni neboj, já se nikam necpu :grinning:
Chceme jít s manžou do kina, tak doufám, že mě to tam nechytne :grinning:
28. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.