• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
holky, zadny predbihani, pekne poporade :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
moninko, a na co jdete?
28. bře 2010 v 18:20  • Odpověz
Já se snažím nepředbíhat :grinning: ale pokud se Monča rozhodne, že bude malého ještě schovávat dlouho, tak za sebe neručím :grinning: :grinning:

Mabe na ženy v pokušení
28. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
Moni neboj, to přijde už brzo, taky jsem se dočkala a zítra už je malému 8. týdnů :pensive: .....

Monin, tak at se líbí filmik
28. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
monin jinak děkuji :slight_smile:
28. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
moni-ja neeee tak Davidko strajkuje :sweat_smile:
my mame pres tyden :slight_smile:
No uvidíme, jestli tam dneska půjdem, jestli to nebudem muset odložit, manža mi usnul :sweat_smile:

Moni a kdy máš další kontrolu?

Monako - pořád přemýšlím, jestli si mám koupit kloboučky na kojení a navíc mě na nich mate ta velikost - jak to poznat, která je ta pravá? :confused: vím, žes psala dřív, že je máš
28. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
mabe no letí ten čas šíleně teda :unamused: ...Kubík už je hrozně velký, každy ho tipuje tak na 3-4 měsíce :pensive: ...včera měl na sobě kalhoty, které jsou od 3 až 6 měsíců :confounded:
28. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
A jakou teda Monako nosíte velikost a kolik váží?
28. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
moni já jsem kloboučky použivala, v nemocni když mi malý rozkousal bradavky a měla jsem tu nejmenší velikost a stejně mi byly velké.

Jinak malý už má skoro 6 kg :sweat_smile: a 58cm......nosíme užpomalu 62 číslo, ale ještě oblečeme overalky 56 některé co jsou větší, ale už je to tak tak :unamused:
28. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
je to teda podle velikosti bradavek ne?
Tak to je dobrý, myslela jsem, že už má větší velikost a že jste těch malých věcí moc nestihli vynosit :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Monako a co vůbec váš pejsek, nežárlí na Kubíka?
28. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
Monin já jsem naštěstí těch malých věci moc nekupovala, mám spíš plno věci v 62. Takže jsem to docela vychytala :grinning:
28. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
já jsem na tom stejně, nemám ani jednu věc 56, většinu 62 a pár 68 :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
monin, zatím jsem si nevšimla na něm změny. Když je Kubík v křesilku, tak k němu jen přijde očuchá si ho a odchází, vůbec ho nějak nezajímá. Uvidíme později až si budou navzajem krást hračky :grinning:
28. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
tak to je dobře a s těma hračkama si to trefila :grinning: a bereš na procházky s kočárkem i psa?
No jsem zvědavá, jak to bude u nás :slight_smile:
28. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
monin, já ho moc neberu on je to lovecký pes a pořát jen stopuje a moc se s ním na procházky nedá a na volno ho mít moc nemůžu, poslechne jak kdy. 4asto ho bere na procházky tchán, ja ho spíš večím tak, že mám maléh v tom vaku. Ale to jen kolem baráku
28. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, tak zatim dobry. mala ponocovala od 8-10h a pak papat, a spanek a do 9h s prestavkama 3h na kojeni. tedka ji mam u sebe od rana, nechce se ji byt samotne v postylce. poslouchame country jako v tehu, mamka ji zpiva a ona spi. ze by to kojeni delsi zabralo? sem tam poplace, ale ne hystericky. :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
holky, poradite me s ocickem? dneska se anicce delaji u jednoho cicka ospalky a je takovy trosku tekouci. jestli mam jenom borovkou vytirat nebo radsi zavolat dr.? na ko jdeme ve stredu, normalne pres neho vidi.

a je normalni, ze ma po sobe fleky? vzdycky se objevi jinde. tedka ma na brisku cerveny skvrny. kdyz nema teplotu a neni to nijak zvlast zarudly, tak to muze byt reakce na jidlo a tak, ne?
29. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky mabe - nejedla si nějaké citrusové plody, ovoce, nebo nepila nějaký džus, něco takového? To by mohla mít alergickou reakci
29. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
moni, nee, vim, ze nemam takovyho nic jest. mozna se trosku zaparila, jak spala. uvidime, jak to bude vypadat dal.
29. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

mabe malému se dělal jakoby hnis v očičku a prý se to stává. Dr. nám na to napsala kapky a byl klid, ale s těma skvrnama nevím, to se budeš muset zeptat dr.
29. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
AHoj holky, dneska zase plačeme a jíme po hodině. mony fakt jsi to vydržela a jak dlouho?
malej má navíc asi potničky a nevím co s tím neporadíte někdo?

jinak očičko máme neprůchodný kanálek tak jsme b yli u dr.
29. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
autor
suny, my to míváme i ted někdy malý je otesánek :grinning:....třeba dneska by pořát chtěl prso u pusy, ale on si z toho už vyloženě dělá dudlík :slight_smile:...a potničky jsou normální máme je taky, prý je na to nejlepší zasyp, aby byla suchá pokožka, ale ještě jsem to nezkoušela....
29. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
ahoj suny, a jaky to oko mel? nam trosku tece a mame ospalky.

holky, ty skvrny budiz asi z jidla koenenyho. jak jite vy?

a co mliko? me rikaly co nejvic a nekdo rika nee
29. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
já jdu na převážení,dneska jen brečí a jí nic nestíhám.mony jako po hodine je to fakt normální?
29. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
mabe on to má od narození a nezabraly mu už dvoje kapky.

mlíko nepiju jen kysaný nápoje.
29. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
suny, takze ti skoro nespi? jak casto chodite k dr.?
29. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
mabe on spí na procházce jinak přes den ne jen tak po půl hodinách.

u dr jsme byli jednou a ted napřevážení ale to jsem si o to řekla
29. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.