• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
suny, vy se mate, ze uz chodite ven. a v noci spi? mala nastesti v noci a pres den zatim odpo
29. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
dneska v noci spal 8 hodin ale já už nemám záda furt ho chovaám ale furt řve nestíhám ani na záchod je to na pytel
29. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
suny, znam. tedka ji mam od 9h u sebe. u me spi, ale v postylce nechce. sem tam krici. ale kojit po hodine mazec. on nevydrzi, hodne krici? my nejmin 2h, ale vetsinou 3h
29. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
nevydrží a pořád řve ale asi se dojídá po té noci
29. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
suny, tak to ti nezavidim. manza byl nejakou dobu s tebou doma? a co ted, kdyz ses u PC? ja ji mam na rukach a zpivam nedvedi jako v tehu a ona pospava
29. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
řve
byl ale to jsem byla těhu a pak musel do práce jenže je tam 6 dní v týdnu od rána do noci.
29. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
ahojky holky :wink: tak se zase po delší době hlásím,nějak nestíhám chodit na koníka.Lukášek teď spinká,ale on vydrží tak půl hodinky,přes den se mu nechce,naštěstí v noci spinká dobře.

Co tady nového?Obě Monči zatím celé? :wink:
Suny,taky někdy kojíme po hodině,i méně,protože malý si dá málo,pak se třeba vzteká,takže pokračujeme až třeba za půl hodiny.Někdy se stane,že večer třeba od půl osmé do půl jedenácté nedělám nic jiného než kojím a uklidňuju ho.Někdy se chce jen přisát a nepije :frowning2: Jojo,chce to trpělivost :wink:
29. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
ahoj cipísku já jsem dneska na doraz jako on se od rána dycky každou hodku nají a řve zas ten zbytek a pak se zase nají a znovu nespí a když jo tak max 20 minut a to mě v náručí. na záchod musím chodit s ním v autosedačce. no prostě fakt záhul jen se bojím aby mu stačilo mlíčko. i když ho mám dost tak aby bylo dost hutný. ale jdeme na převážení tak uvidíme jeslti se nějak pohnul. mamka říká že je větší tak nevím. jinak máme potničky chudák celý osypaný čelo. do toho musíme dávat široký balení kvůli kyčličce a navíc ještě kapeme každý dvě hodky do očiček prostě fakt sranda a kdy jako mám čas na sebe jako že bych se asi šla aspon vysprchovat nevím. došla mamka tak jdu do té sprchy. je zlatá bez ní bych to nedala fakt.
29. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
ahojte babule tak sa hlasim stale 2 v 1
no co uz zvykla som si :grinning:
holky ste sikulky ja som zvedavaako to budem zvladat
29. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj kočky :dizzy_face:
Tak já mám taky chvilku :wink: Borinek spinká v zádveří v kočárku při otevřených oknech a zatím je mu tam fajn :grinning:

Suny, a co dáváš na ty potničky? Boris je osypaný už víc, jak dva týdny...natírala jsem muto bepanthenem a to je na prd...a včera mi říkala švagrovka, že je na to dobrý líh na pupík, žeto vysuší...tak pořád váhám, jestli to zkusit či ne...aby ho to ještě nějak víc nerozdráždilo.
29. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Ahoj Moni :slight_smile: Ty teda pěkně držíš :wink: Koukám, že už máte po termínu :sweat_smile:
29. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Holky, a to vám ty mimča neublinkávájí, když tak často kojíte?Já kojím během dne tak co 2,5 - 3 hoďky a v noci co 3-4 hodiny a ublinkává stejně :frowning2:
29. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
holky, tak si pripadam jak spatna matka. anicka po vyspani ma cely oko zapelepny zlutym. tedka jsem ji to setrela. jako na to oko se diva, ale zalepene. jestli jsem nemela hnedka zavolat dr. tedka uz tam neni az zitra. otiram tou borovou vodou. snad se do zitrka nic nestane. cetla jsem ruzne o zanet spojivek atd. :frowning2:

luci, me taky casto ublinkava.
29. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
Mabe, my měli taky potíž s očičkem, dostali jsme na to framikoinovou mastičku a za dva dny byl klid...
29. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Tak holky,já teď připravovala večeři.Malého jsem při tom měla v lehátku,tak byl hodný a usnul tam.Přítel dorazí dneska až po sedmé.

Luci,mě malý ublinkává málokdy,dneska teda dvakrát,ale to jen proto,že si neodkrknul po kojení.Sice kojím často,ale on pije málo,nejlepší je,když jsme venku,to vydrží v kočáru a aspoň mu vyhládne a pak pěkně pije nějakých 10-15 minut.Nebo v noci,to je taky vyhladovělý.

Jinak holky,s tím očičkem jsme taky měli potíže a od dr. jsme dostali gelové kapky,jmenují se Fucithalmic a do dvou dnů byl klid.Jsou fakt supr,tak se na ně optejte.Už to máme ok,měl to od narození,prý z plodové vody a nějak se to táhlo až do minulého týdne.

Moni,my chceme další miminko,tak Davídkovi domluv :grinning: :grinning: :grinning:
29. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
cipisku-ja som z toho uz na nervy este k tomu sme vsetci ochoreli vsetko mna boli aj od nemoci :rolling_eyes:
29. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
luci, ja jenom doufam, ze sem nic nezanedbala a do stredy to bude ok. uvidim zitra, kdyztak zavolam dr. jeste zitra.
29. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak my už jsme taky doma, jsem vyrabovala sekáč s nextem :grinning: :grinning: ....

mabe klid, malému to taky telo, koupili jsme kapečy a byl klid, pokud budeš chtít vědět název tak ti ho napíšu....

ahoj cipis :slight_smile:
29. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
Moničko ahojky,tak si malému nakoupila hadříky,jo? :wink:

Já si budu muset nakoupit oblečení pro sebe,protože mi nejsou žádné kalhoty :frowning2:

Mona...neboj,už to bude každou chvilku :wink:
29. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
cipis koupila jsem mu dvoje ryflky a jednu košili :dizzy_face:

já si taky budu muset něco na sebe koupit, taky hlavně ryfle, ale čekám jestli ještě zhubnu, zatím mi jde váha dolů a už mám tolik jak ve 3 měsíci :grinning:
29. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
No já jsem v těhu přibrala 13 kg a v porodnici jsem nechala 11 kg,ale mám vytahané břicho a z toho důvodu nezapnu žádné kalhoty,štve mě to,ale co nadělám.Snad se to změní.Zatím nosím těhu kalhoty,není to poznat,ale chci nové džíny.

Já jsem se konečně najedla a čekám na přítele,chtěla bych do sprchy a trochu odpočinout,tak aby se postaral o malého.
29. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
cipis vytahané břicho mám taky, ale neboj to se ti ještě zpraví, já už to mám celkem dobré, ale ještě by to chtělo, ale to už budu muset začit cvičit :confounded: ....
29. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky, já jsem taky stále 2v1, ale teď ty bolesti jsou zase děsné :frowning2:
Tak mě napadlo, když mám ten velký míč a skáču na něm, působí to na urychlení porodu, nebo jen jako úleva od bolesti? :confused:
29. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
ahoj holky tak po včerejším extempore po hodinách řvu a jídla jsem šla k dr , jeslti mám dostatek mlíka bo se mi to nezdálo a malej za 14 dní přibral půl kila. takže asi mlíko mám dobrý.
30. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak je při pondělku. Tomík včera usnul ve 22:30 a vstával až v 5:30 :grinning: a teď se najed a zase spí. Jinak už zase kapeme do očíčka :unamused: . hned jak jsme přijeli z nemocnice tak mě dětská když tady byla dala atb kapičky a měl cca týden klid a má to zase, tak mam ještě zbytek těch kapiček a už mam ophtalmo septonex, mam podezření že to je ten slzný kanálek. jestli to do týdne se nezlepší tak budu muset kontaktovat dětskou a to tam máme jít až 16.4.

Suny tak to přibírá hezky, bohužel jsou děti co jsou hodně plačící :unamused: , ale jestli řve jen večer tak to bude bříško :unamused:
30. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak mala byla vcera od 19h do 24h vzhuru a pak jsme spinkaly az do 9h, samozrejme i s kojenim. tedka dopo zase nechtela usnout hodku a pul a tedka spi. asi to tak ma, ze hodiny cca od 8-12 a 19-24h ma preee. aspon ze spi v noci. ocicko je lepsi, takze pockame do zitrka k dr.
30. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
Ahoj holkyyy:slight_smile:...to je dnes opět krásně, takže vyrážíme opět ven :slight_smile:

Jinak já taky Kubikovi dávala do očička ophtalmo septonex a pomohlo nám to......Jinak my už máme poslední týden pravidelný režim, ale potřebovala bych ho trošku ještě přeorientovat...dopoledne mi spinka tak po hodinkách, ale odpoledne venku spí krásně celou dobu a jak přijdeme domů tak se budí na hlad a pak v podvečer se myjeme a jíme, usne na hodku ale pak se zase budí. A tak čumakuje do 9 hodin, pak ho kolem pul 10 hodím do postylky a sám mi usne a spíme až do 3 a pak až do 6-7 jak kdy.....Ale chtěla bych, aby šel spát dřív než o půl 10 a nevím jak ho ted přeorientovat.......
30. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Market, tak to Ti Tomík krásně spinká :dizzy_face:

Mabe, je to k nevíře, ale máme to podobně, jako vy s tím spinkáním....

Suny, Boris taky pláče večer...včera večer mi vycucal obě prsa...byl vykaděný, přebalený a pořád křičel, tak jsem mu zkusila dát malíček a sál mi ho, jako by ho chtěl utrhnout...tak jsem udělala Nutrilon a vypil ještě 60ml a byl klid a spal od 24h do 5h :slight_smile: to byla paráda :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Teda...někam mi zmizela fotka z pasu :confused:
30. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Ahoj Luci, jak se ti daři?...jsem tě ted ani nepoznala bez té hlavní fotečky :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.