• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Čauky Mončo :dizzy_face: my jdeme taky dneska ven...Škoda, že Vás nemáme blíž :frowning2:
Ten pravidelný režim závidím, u nás je to stále jak na houpačce...dřív jak ve 24h nezabere a dělá scény....
30. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
Luci neboj, hned jak bude auto tak přijedu ju??? A nebo někdy ty, však se domluvíme :slight_smile:.....Přitel se pojede dneska na jedno podívat, tak se modlím, aby to už konečně vyšlo :slight_smile:

Jinak my ten režim nemáme dlouho, je to tak přes týden, ale chtěla bych, aby chodil soát ještě dříve :slight_smile:...taky se vám to ustalí uvidíš :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Moni, to budu ráda...už se na Vás těšíme :slight_smile:
Já už jsem z toho nevyspání úplně praštěná...se musím přiznat, že jsem dneska udělala pěknou pitomost...Na stole jsem měla kapky Baby calm a Vigantol, a já mu ráno místo desti kapek BC dala deset toho Vigantolu....a všimla jsem si toho až za půl hodiny....ono to má totiž stejné kapátko a jak jsem byla rozespalá, tak jsem si toho nevšimla. Tak jsem hnedka volala dr. a ta říkala, že je to ok a smála se, že mu ten Vigantol nemám tak 4 dny dávat, že teď bude mít dstatek vitamínu D :grinning: Já jsem ale kráva, co? Ještě, že to byl jen vitamín....
30. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Jejda Luci, to se může každému stát :grinning:...Já jsem kolikrát šahla misto na kapky tak na líh na pupík, ale toho jsem si vždy všimla, nemá to kapatko :slight_smile:....

Luci taky se těšíme :slight_smile:..bude to paráda :dizzy_face:
30. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Moni, no nejdřívjsem byla v šoku, ale pak jsem zavolala dr. a oddychla jsem si...je to přece jen olej, tak ho to trošku prohnalo :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
A taky jsem se ptala na ty pupínky na obličeji, tak prý to může být z čehokoliv, takže se máme stavit a dostane na to nějakou mastičku...
30. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
autor
No jasně, nic se neděje....a jak se jinak ty citíš???.....já už týden krvácím a dost silně a nevím proč a to jsem minulý čtvrtek volala dr. a říkal, že když mě nic nebolí, tak to tak byvá u antikoncepce, ale přitom jsem četla, že by se při ní MS dostat neměla...tak nevím...stále čekám kdy to přestane :-/
30. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Moni, cítím se už o moc líp...tam dole už prakticky ani nevím, že jsem rodila...Ale ještě po troškách krvácím, příští čtvrtek je konec šestinedělí a pak jdu k dr. pro antikoncepci :wink: A jakou bereš?
30. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
autor
Vidíš to jak to uteklo, ty pomalu končíš 6nedělí a my máme ve čtvrtek 2 měsíce :unamused: ...utíká to šíleně teda....

Jinak já beru Cerazette prý je to jediná vhodná antikoncepce při kojení, ale musí se brát vkuse. Nabízel mi pak nitroděložní tělísko, ale bylo by to na 5 let a to já chci mít do té doby druhé :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Moni, tak to zřejmě bubu brát to samé, co ty...No, jsem zvědavá...
A cvičíš? Já se pořád nějak nemůžu dokopat ani na chvilku...Vždycky mám něco dležitějšího na práci nebo chvilku odpočívám...
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
Tý jo, dva měsíce :confused: :grinning: letí to neskutečně....
30. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
Luci, že bych cvičila to se říct nedá, já normálně nemám čas, přes dopoledne se snažím uklidit a nebo se okoupat, když malý spí, odpoledneme ven, vracíme se později. Pak hned koupeme a večer jsem ráda, že se kouknu na telku....než jdu jen spát tak posiluju jen prsa, at mi nevysí :grinning: :grinning:...Potřebuju někam chodit spíš a chystám se na to, ale přitel ted byl od rána do večera v práci, protože se jejich firma stěhovala do většího a tak mi nemohl hlídat malého, abych si někam skočila. Tak snad od toho příštího týdne už bude doma dříve. Jen je problém, že se mi nechce chodit samotné, tak stále vyčkávám, kdo se ke mě přidá :grinning:..ještě si chci koupit brusle a budu jezdit s kočárkem....Jinak se vlatně dá říct, že pohyb mám, každy den nachodím dost km:slight_smile:

letí to šíleně, ještě kubík nám roste nějak rychle a už má 6 kg :frowning2: ...takže už má plenky od 3-6kg nějaké malé a já mám doma ještě 4 balíky, nějak jsem nepočitala s tím, že mi tak rychle poroste....
30. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
luci, tak je to asi normal. zase je dobre, ze nespi v tyhle hodiny. ze v noci aspon spi. tedka usla v 10h a porad spi. cekam ze budeme za chvilku kojit.

jinak me uz ocistky pomalicku konci, je to vubec mozny?
30. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
mabe já to taky tak měla, nejdřív mi jakoby zkončily ale pak se mi to po týdnu rozjelo znovu....
30. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahoj Lucinko, no dneska jsme u paní dr dostali na ty pupínky zinkovou mast nejsou to klasický potničky. ale prý to zmizí.
holky to 6ti nedělí je hrozný jáchtěla včera malýho už prodat. :grinning: ale jako fakt jsem brečela že nevím co s ním. dneska brečel jen hodinku a ted je s ním mamka venku. jinak dneska nálada lepší hlavně po tom jak mi dr řekla že malej přibral
30. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Tak jsme přišli z venku...já totálně dobitá,jako kdybych byla někde na tůře :grinning:

Moni, tak to já jsem trochu zkoušela dělat lehy sedy, ale udělalo se mi blbě...Na prsa ani nevím jaké mám dělat cviky :sweat_smile: Jsem na ně nikdy necvičila :sweat_smile:

Mabe, to ti malá vydrží pěkně :slight_smile:

Suny, my s těma pupínkama taky zajdeme, má to čím dál víc horší. To je moc dobře, že Kubíkovi roste váha :slight_smile:
Šestinedělí uteče jak voda, stresy jsou v tomhle období normální...taky taky občas brečím z nevyspání :sweat_smile:
30. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
luci zajdite nám dala tu zinkovou mast tak uvidíme jak nám to pomůže. já dojdu z vycházky (jsem tam tak hodku a půl) a můžu se koupat páč jsem zpocená až někde. :grinning: :grinning:
to šestinedělí už at je za nama je to na prd no.já brečím kvůli všemu je to na zabití fakt.
jinak ty očistky já mám jako pořád a když malýho víc nosím tak zas krvácím. nosím teda podpůrnej pás doporučili mi ho ale jako cviky necvičím moc na to zavinování dělohy nemám jaksi čas.
30. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
ahoj holky..jak se mate?

sun,nebuj vse se rychle upravi a bude pohodicka...

holky me je normalne lito jak to leti,uz ted mi chybi to maly mimi,nejak to hrozne rychle leti...hrozne si to uzivam..jen se tesim az zas budem mit obe auta,to teprv budem furt nekde fuc
30. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
ahojte, jak je? co prdouskove? :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem si dve hodky zdrimla. dala jsem slecinku spat v 14h, porad nechtela spat az jsem v 15h ji dala do postylky a ona rvala, ja si rekla, ze ji tam chvilku necham a stalo se me to, ze jsem na 10 minut usla. normalka pak sem se probudila a ona porad rvala. chuderka, ja jsem krkavci matka. byla cela cervena, pak jsem ji dala cucnout a pak zabrala vycerpanim. uvidime, jak ji to dlouho vydrzi. dopo byla vzhuru, pak 3,5h spanek a tedka spi ty 2h.

maji, ahoj.

suny, taky jsem plactiva. vcera a dneska nic, ale predtim kvuli vsemu, pripadala jsem si jak magor. co takhle se sejit az budeme moct jit ven?

luci, myslis, ze me spi pekne?
30. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
holky ja teda moc plactiva nejsem,jen asi trikrat ale to ne kuli maly,to zavinila jina osoba :angry: akorat tch stale nevydychavam a to tu nastesti od patka nebyla...

mabe..prd krkavci matka,si vycerpana..

holky mi dnes chrneli do pul11 :sweat_smile: ..v pul 9 po koupani jsme usli,pak jsme se vzbudili ve tri a v pul osmy a jeste jsme si schrupli,pak si hrali do jedny a zas chrneli venku :grinning:

ahoj maji..jakpak se mas?
30. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
carcu, tak ta tvoje tchyni vyvadi? to mas dobry, ze od patku tam nebyla. to u nas je navsteva kazdej den. ale co mame delat. nejdriv tchanovci, pak nasi, pak pradeda, zitra jdeme k dr., ve ctvrtek teta, ale vzdycky tak na hodku a malou nikdy nebudim. pokud spi, maji smulu. ja vim, ze vycerpanim, ale ona chudak tak plakala. manza je doma se mnou do zitrka, ale zrovna jel umyvat auto.
30. bře 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
tak my jsme už taky přišli z venku a už se začináme vrtěn na papani....

luci na prsa dělám cviky, že ruce stlačuju k sobě...sedy lehy taky jsem dělala, ale mamka mi říkala, že pokud nejsem alespon před tím 15 minut zahřata, třeba běh nebo ježdění na kole, tak mi to prý stejně nepomůže. Moje mamka se v tom vyžírá :grinning:

Ahoj carcul, vm přesně o čem mluvíš, já už ani nevím jaký byl Kubík jako malé miminko a bude to rychleší a rychlejší....mě ještě k tomu Kubík roste rychleji než normálně... :angry:
30. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
jinak s tím autem to mám taky na prd, stále čekám a přítel ne a ne nic sehnat :frowning2:
30. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
mona..nase mala je taky vetsi..takze tez vim o cem mluvis..prijde mi to hrozne lito..bych snad chtela aby zustala malinka :sweat_smile: nemuzu se ji nabazit a hrozne to leti..a zitra nam je sest tydnu...

mabe,tak aspon ze ti pomuze..to ja jsem na malou sama,manzel kdyz uz ma cas tak se s ni veztsinou smudla jen..ale zvladame super

vcera jsme byly s kamoskou kocarkovat a i obidek jsme si dali :slight_smile: parada..pak jsme nakoupili a mala prijela domu pekne utahana
30. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
no moje ma tch nez se opravi jeji po ty bouracce jak jsme meli :angry: uz abych ho zas mela a nemuseli jsme se stridat o jedno..budem pak mit program denne :grinning:

mabe,proste od toho tydnu v praze mam na ni fakt averzi..a stve mi jak sisla na malou,do vseho se montuje,radipenim z toho),furt mi nuti ze ji pohlida(jak uz temer nekojim,tak ze ji flasku da i ona prej),proste mala je malinka a je zvykla ze jsem pobliz a nebo manzel..a radsi bych ji sverila kamaradce na hodku nez ji..s tou jak jsme byli vcera,s detma to fakt umi
30. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
Car to mi ani nemluv jak to je mě líto, ted jsem malého musela zase celého umýt, protože se mi cely doslova sesral, on už má ty plenky 3-6kg malé a teče mu to všude. Musím jít někde už koupit větši...Jinak my jsme taky každy den v tahu, možná proto to tak letí, každy den jsem s někym. Včera jsme taky byli včera s kamoškou po obchodech a hlavně v sekačích. Jsem malému koupila ryflíky next a pak jsme šli do cukrarný. Dneska jsem byla s jinou kamoškou, tak jsme se venku prošli pak šli do shopinu na kafe a pak zase venku. takže já se fakt nenudím :slight_smile:

Takže holky kdo chcete ještě plenky 3-6kg jsou kupované v akci a mám tu ještě 4 balíky. přítel jezdí po republice, tak by je eventuelně i někam hodil :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já jsem taky na malého sama. přitel je vždycky doma až večer a když je doma, tak je na netu a schání auto a taky se vyloženě s malým jen pošušná a na druhý den na novo. Už mi je to líto, ale tvrdí mi, že jak se to uklidní, tak se nám bude více věnovat. Tak jsem zvědavá :unamused: ...jen mě mrzí, že mu uteče to nejkrasnější, jak začal žvatlat a ted už lump umí tahat za vlasy, dneska mě chytil za naušnici :sweat_smile: :grinning:
30. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
autor
omlouvám se za chyby, to je děs :grinning:
30. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
holky, co strava tedka pri kojeni? ja jim uplne nezdrave. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tedka premyslim, ze si udelam vareny jablka v pudinku s piskotama do zasoby.
30. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
autor
mabe já to taky nějak neřeším, dávám si spíš pozor na to co nadymá, ale vyloženě se neomezuju :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.