• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona,my uz mame jakou dobu plenky tri az sest a jsou uplne tak akorat..jinak je super ze si to tak uzivas :wink: fakt ja to mam bez toho auta na houby,jak nejsme ve meste,ale nastesti se prostridame..chcem se prihlasit et na masaze kojencu,v kvetnu plavani,pak od leta cvico..,s kamoskou jsme domluveny na pondelky a ze se vzy domluvime jaky dalsi den v tydnu-kocarkovani a vylety..a pak dalsi program :grinning: ktery ted omezujem nez budu mit svy auti
a z vlasky taky tahame :grinning:

a co ete umite?
30. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
mabe ty delas chute
30. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
autor
car taky chceme chodit na plavčo a na cvičo, ale ještě nevím pořádně kde, musím si to konečně zjistit....Jinak já jsem naštěsti ve městě, tak je to pohoda, ale když chci jet zase k mamce na barák na zahrádku, abych se tam mohla vklidu učit, protože kubík je v kočárku hrozně hodný a tak bych se více naučila a to bez auta se těžko jede....navíc mě nebaví se prosit lidi, aby mi pomahali s kočárkem, radši si zjištuju nikopodlažku, protože se divat na ty kysele ksychyt je děs....Jinak já doufám, že taky na nějaké vyletu budeme jezdit, třeba s Mončou a nebo od přitele se sestřenkou, ale ta bydlí u karvine a k tomu fakt potřebuju auto....

no tak krásně už držíme hlavičku, hrozně jsme se rozpovidali a reaguje když na něj mluvím, hračky už vnimá a už jsme se koupali ve velké vaně. Ono se mi do vaničky moc nevleze lehátko, tak jsem mu ho dala do vany a pěkně se vyřadil, hrozně má rád vodu :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
a jak je daleko ta sestrenka?
no dyt vy uz mate plny program denne ne:slight_smile:..ale u nas fakt musi byt dve auta..ikdyz my aspon obden i castejc jsme nekde aspon na kousek dne a obcas nekde ete tady :grinning: ..ale pak fakt budem mit nabito az nas nebude auto brzdit
30. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
car no je to nějakých 20min. cesty k ní, ona má barak a tam ani autobusy nejezdí, to si fakt počkám na auto :grinning:....já jsem bez auta jak bez ruky :grinning:.....tak já se snažím každy den něco vymyšlet, protože bych se doma asi zblaznila a kubíkovi dělá jen dobře, že jsme venku :slight_smile:....někdy si uděláme i výlet za vama :grinning: ...už jsem domluvená i s luckou, to bude sranda :grinning:
30. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
no uz se na vas tesime :grinning: tak na tom jsme stejne,jak jsem doma je to bes a i mala je vic v pohode cim vic trajdame,jak jsme oma je k veceru protivka :grinning: a fakt se auta nemuzu dockat,mam abstak kdyz se musim domlouvat kdy muzu nekam jet,takhle budem mit plan skocime do auta a vratime se az se nam bude chtit :grinning:
30. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
carcul uplně s tebou sohlasím, auto je k nezaplacní.....tatka nás sice někdy někde vyzvedne, když se s ním domluvím, tak napichnu na kolečka sedačku, ale není to ono...přítel má totiž firemní auto, tak alespon že tak na víkendy, ale pujčovat mi ho stejně nemůže....Jinak stejně není doma, ani ted ještě není :unamused: :pensive: .....jinak malý je taky nejhodnější, když trajdame....dopoledne je taky protivny, špatně mi spí dopoledne a jak ho dám do kočarku tak spi okamžitě, ale přitom večer nemá problém spát v postylce, prostě ráno chce už být nejlpe venku :slight_smile:...

No musím někdy domluvit s přitelem jak pojede na cesty, že mě přibere a sejdeme se. ted nebyl na cestách 14 dní, když se ted stěhovali....má jet ted ve čtvrtek, ale to bude všude možně, tak příští cestu snad bude mít volnější :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
tak to bude supr az dame spicha:slight_smile:

a jinak mala jak rikas-vecer postylka pohoda,doma kdyz jsme cely den(ale v kocaru odpoledne u nas)tak protivka a kdyz trajdame a taham ji jak kote vsude,tak uplna pohodicka a hrozne spokojena..a to ji taham autosedacka-kocar-autosedacka apod..a ji se to libi:slight_smile:
30. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
To je dobře, že se jí to líbí, ono když to dítě učiš hned od mala, tak si na to zvykne....nechtěla bych mít doma lenivce :grinning:......

nevím jestli mám čekat ještě na přitele a nebo už jít koupat, chtěl se s ním poprvé čvachat ve vaně:slight_smile:
30. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
mona tak to jsem zvedava -musis rict jak se mu cachtani libilo:slight_smile:
30. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
minule jsem nahravala na foták jak řádil:slight_smile:...chci si pořidit kameru, abych mohla všechno dokumentovat:slight_smile: :dizzy_face:

jj řeknu jak se mu to líbilo :slight_smile:
30. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
jee tu chci taky
30. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
autor
jj pak na to budu za 10 let koukat a divit se jak to uteklo :cry:
30. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
mona to jo:slight_smile:ale fakt bych ten cas zastavila nebo zpomalila..
a co budete delat zitra?nas pry veme tatinek nekam na vylet
30. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
tak to se máte, to jsem zvědavá, kdy nás tatínek vezme na výlet :frowning2:

Zítra jdeme do školy a musím se naučit alespon jednu otázku, tak půjdeme ven a já se budu někde na lavičce učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
to ti nezavidim :confounded:
30. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
no já si to taky nezavidím :grinning: ....

tak kluci jsou okoupaní, byla to paráda a ted jen dát napapat a uložit :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:
Moni tak co, rodíš, nebo ne? :grinning:
Já jdu v úterý do porodnice,kde se rozhodne, jestli mi vyvolají porod, nebo jestli mě můžou nechat přenášet.....
31. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak mala usla az o pulnoci, ale pak pekne spinkala do 8:30. pred chvilkou jsem ji dala lehnout, tak uvidime. tatka jel na stavebni urad dat projekt na stavebni povoleni. k dr. jdeme na 13:30h. mame to kousek, ale pojedeme autem, venku prsi a my mame doma jenom autosedacku. mam napsanych pet bodu, na co se chci zeptat. pripada me, ze anicka ma vetsi brisko, asi z toho peknyho papani. :slight_smile: dodrzujeme 3h prestavku a nekdy 2h, tak myslim, ze je to ok. uvidime. jinak si delam polivecku z vyvaru a dam si tam zeleninku. jeste dojime sekanou a zitra budu mit peceny kure s ryzi a zeleninou - to si udelam vecer.
31. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
hodila jsem dalsi fotecku
31. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak nás do školky nevzali :unamused: . Ještě jsem psala mail do školky kterou máme naproti baráku ale tim že jsem tam nedala přihlášku máme prostě smůlu a Viki do školky půjde až jako předškolák :unamused:
31. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Jak to, že vás nevzali?
31. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
:unamused: důvod je jasnej. jsem doma s miminem. jenže vikínovi v lednu byli 4 roky takže by do kolektivu potřeboval a takhle půjde až jako předškolák :unamused: A co ty, do termínu koukam že máš 7 dní tak to už je za pár vi´d :slight_smile:
31. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
jo jo za pár :slight_smile: v úterý mám jít do porodnice, aby přesněji zvážili malou, protože celé těhu říkají, že bude větší a podle toho se rozhodne, jestli mě nechají přenášet, nebo mi vyvolají porod ....
Ale přenášet se mi moc nechce a pak rodit obříka :frowning2:
31. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
tak to je hloupé, je fakt, že by potřeboval mezi děti, už je velkej a líp by se mu zajel nějaký denní režim před školou
31. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
ahooj

market..a to jsou skolky tak narvany?a proc sis nepodala prihlasek vic?
31. bře 2010 v 17:04  • Odpověz
market nebo ho davej aspon na jeden den v tydnu do tech skolicek-je to asi pres kilo na dopoledne
31. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahoj holky.
Moc Vás nestíhám a nestíhám vůbec :confounded:
Malá je nemocná, tak moc nespíme a pořád odsáváme, hlídáme, chováme no už jsem hotová :sweat_smile:
Markét, myslím si, že to není tím, že jsi s mimčem doma, znám holky co mají miminka a starší jim normálně do školky vzali. Školka je totiž od 3 let povinná, pokud máš mateřskou na něj do 3let. Aspon nám to tak říkali na třídních schůzkách na začátku jak ho tam vzali. A já nepracovala a byla doma a taky mi ho vzali. Tak to je škoda, ale myslím si, že nějakou školku určitě seženete. Zkuste víc a ptát se a uvidíš, že se chytnete... Určitě mu to prospěje :slight_smile:
Ještě když bude mít 4 tak tím tuplem by ho měli vzít.
31. bře 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak noc nic moc. anicka sice spala od pulnoci a spi jeste ted. ale dvakrat si ublinkla a porad vzdycha - asi prdiky. takze jsem byla porad vzhuru. tedka si delam snidani, treba to stihnu nez se uplne probere. manza je uz dneska v praci. vcera jsme byly u te pani dr. na ocicka nam dala nejaky antibiotikovy kapky, pokud se to nezlepsi, tak nas posle po tydnu na ocni. do nosu chrciciho taky kapky na tyden a vzala vyter z nosu, jestli tam neco jeste nemam z te infekce z porodky, pak vitamin K, D, na zadek Imazol a umyvat po kakani jenom vodou, na prdiky Sab Simplex a ja kojici caj a kojici stravu. takze jsem zdravi, ale mely jsme 3recepty o dvou polozkach. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsme vyrostli o 2cm od narozeni a od propusteni z nemocnice, coz je tyden nabraly 220g. :slight_smile: rikala, ze to zvladame s manzou uplne bezvadne, podle toho jak se chovame. tak jsem teda podekovala a cucela. zepry to vypada, ze uz mame nekolik deti, jak jsme klidni, sehrani. ze prvorodice byvaji chaoticti, nervozni, jeste nevi co maji delat, na prvni navsteve u dr. :slight_smile:

moni, chudak mala. my mame taky trosku ucpanej nosik, tak taky hlidam v noci.
1. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
dala jsem dalsi foto
1. dub 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.