• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car co vím tak do víc školek se podávat přihláška nemá a já jinouš kolku nechtěla :wink:

Moniko mě to řekla u zápisu hned že když jsem na další MD že moc šancí nemáme. Vikínovi byli 4 roky v lednu tak jsem trošku doufala že vzhledem k věku šance máme :wink: .

Mabe malá je kouzelná :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
marki, dekujuu :slight_smile:
1. dub 2010 v 11:20  • Odpověz
že tady už od včerejška není Monča, že by ? :slight_smile:
1. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz
holky, tak jsem vyspinkana - 1,5h s anickou, ono jeste dospava. vidim to tak do 15h, pak uz bude mit hlad.

moni, ze by uz monca rodila? :slight_smile:
1. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
Asi to tak vypadá, už tady nějakou dobu není - že by se chuděra konečně dočkala :slight_smile:
No já jsem zvědavá, jak to všechno budu zvládat, jak to tady od vás čtu - teď si to moc neumím představit :confused:
1. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj tak včera mě psali ze školky že nás neberou a dneska mě přišel další mail že se omlouvají a že poslali špatnej soubor :wink: tak pokud to neni aprílový žertík tak jsem z vyrozumění pochopila že Vikína přijali :grinning: , jen teda Viki se moc nadšeně netváří :wink:
1. dub 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky tak jsme po procházce dneska je krásně oproti včerejšku malej má dneska uplakanej den a včera jak bylo hnusně tak byl moc hodný.
markét tak to gratuluju určo se tam Vikčovi bude líbit bude mezi dětma a to je důležitý
1. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Suny :slight_smile: , Vy už se zase snažíte o mimčo :grinning: . A jak jinak, já teď čekam až se Tomík vzbudí, dostane novou lahvičku tak jsem zvědavá jak se mu bude líbit :wink: . O to mě právě šlo aby se dostal mezi děti, i tak bude chodit jen na dopoledne ale potřebuje do kolektivu, přece jenom je jinak jen mezi dospělými a to neni ono, on potřebuje mezi děti a proto jsme za školku fakt ráda, navíc v září mu budou už 4 a 3/4 takže i věkově už má na školku nárok. před rokem vim že by to tam nezvládnul ale letos už by to mohlo být ok.

Tomík spí od 14h a ještě spí :wink: .
1. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Market, tak to je super, mají v tom nějaký bordel :grinning: :grinning:
1. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
dobre ranko, tak vecer naprd zase. mala nechtela vecer usnout. pak se poblila o pulnoci, ale moc. normalne vyhrkla 3x obrovsky mnozstvi. asi ji to papani nesedlo. pak teda s 2,5h kojenim do 6h do rana spala. pak nechtela zabrat az v 8h á v 9h vstavala. tedka usina na rukach, ale krouti se a breci sem tam. asi ji trapi vetry, porad to v ni buble. nevim,co uz mam delat. dieta, caj, kapky - zabira to az za nekolik dnu nebo jak to je?
2. dub 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Ahoj holky, jak se máme???

My se máme celkem fajn, až na to, že mě není od večera nějak dobře. Rozbolelo mě v krku a začala jsem frkat. Snad to nechytne i Kubík, to by byla teda radost :frowning2: ....Dneska má k ám přijít tchyně, to zase bude radost, ale jestli bude do mě opět hučet s čajíčkem, tak jí už oprvdu něco řeknu, protože ve středu bude nejspíš hlídat, máme už písemnou z ČJ a nepřeju si, aby mu něco dávala bez mého vědomí. A to ani nemluvím o tom, že se na to dneska vůbec necitím, protože musím uklidit, at mě ještě někde nepomluví :unamused: ...to bude dneska den teda.... a o počasí ani nemluvím....
2. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz
autor
jde vidět, že jsem už fakt magor, píšu některé věty podobně....jak asi napíšu tu ČJ s takovou :grinning:
2. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz
Moni vklidu, jestli se tchýni něco nebude chtít líbit, tak si stejně něco najde, tak to už bývá :frowning2:
takže pomaličku a nepřeháněj to s úklidem :wink: :wink:
2. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
Ahoj Monin, no já ještě ani nezaala, fakt se moc necitím, jen uklidím co se mi dostane pod ruku :slight_smile:....a co ty? nechystáš se rodit????
2. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, přidala jsem pár nových fotek :slight_smile: . Už tomík začal zlobit s jídlem stejně jako Viki v jeho věku. takže zkoušíme různý lahve, je možný že jak má kratší uzdičku pod jazykem tak se mu asi hůř pije. Už má i oblíbenej dudlík a jinej nechce :wink:
2. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz
mě čeká stejná návštěva večer :sweat_smile:
No dneska jsem šla s těžkou taškou do 4. patra a nic :grinning: .... jinak mě děsně bolí spodek a břicho taky nic moc, ale neodešla mi zátka, tak nevím ....
2. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
Monin jo taky jsem zkoušela všechno možné, abych vyvolala porod:grinning:....my bydlíme v 6 patře a taky jsem se je snažila vyjít a u prostřed jsem si musela přivolat vytah jak už jsem nemohla :grinning: ...neboj to přijde :slight_smile:

Monika už asi porodila, dlouho tu nebyla :dizzy_face:

markét krásné fotečky :wink:
2. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
holky,tak nakonec jsem si nakonec zdrimla s anickou. ja hodku a pul a ona zatim spi. :slight_smile:

moni, az to prijde, tak to prijde. brzicko uz se dockas. :wink:
2. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahojte babule hlasim sa aj s davidkom nenapisala som vam mala som to moc tazke 29 mi praskla voda a trapila som sa 18 hodin a potom urgentny cisar ked budem mat cas napisem porod lepsie povedane ked budem mat na to odvahu a sili malicky je v albume :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
moni, ahoj, gratulujuuuuuuuuuuuu. ten je krasnej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
taky sis prosla cisarem, jizva a brisko bude par dni bolet, ale bude to cim dal lepsi. :wink:
2. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
mabe jo prela ale aj hororem ktori nikomu nezelam :frowning2:
2. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
chuderko mala, 18h je dlouha doba. nakonec to dobre dopadlo. takze malymu se nechtelo ven? a ty jses jeste v nemocnici, ne?
2. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
mabe-ja som uz doma tu pustaju skor
2. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
to teda brzo, a jak se ti chodi?ja dostala malou 3 den na pokoj a teda byla to fuska. jak to zvladas?
2. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
ja som mala maleho hned po cisari na pokoji ja som ho mala 24 hodin v kuse zvladam to hlavne proto som sa tesila domu ze mi to troska viacej pomozu ale bola som uplne mimo za tieto dni za 3 dni som asi naspala 2 hodiny
2. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
moni, tak to ses sikulka. ja ji mela az treti den a byla to uz fuska. ja taky po navratu z porodnice byla vyflusla. doma je fajn, ze si muzes lehnout s nim a nikdo jiny nekrici.
2. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
mabe-ide ti otvorit fotolog s malickym?
2. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
moni, ted ti nejak nerozumim. vsak mas album malyho...
2. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Moni gratuluju ke krásnému chlapečkovi, sem si říkala, že tu nějak dlouho nejsi a hele :dizzy_face:

Tak to pouští fakt brzo, když jsi po císaři....

Takže už můžu jo? :grinning:
2. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.