• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Koukam že Moni to má taky za sebou :wink: . gratuluju, malej je nádhernej :slight_smile: . Hlavně že jste oba v pořádku, to fakt pouští dost brzo co. u nás ten 6 den :wink:
2. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
autor
Moni garulujii k Davídkovi :dizzy_face: ....a neboj ten škaredý zážitek zapomeneš jako já, já bych už klidně do toho šla znovu :grinning:
2. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
holky odešla vám všem zátka?
2. dub 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
monin mě ano, ale někdo to nemusí ani zaregistrovat. Moje mamka říkala, že ani nevěděla, že něco takového je a že si nevšimla ničeho takového a to jsme 3 :slight_smile:
2. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
aha, protože já mám jen klasický výtok jako celé těhu.... ale prý snad někomu nemusí odejít. Pak se v tom má člověk vyznat :grinning:
2. dub 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Monin klidně se může stát, že ti odejde až s plodovkou kdo ví, podle toho bych se moc neřídila:slight_smile:
2. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
no takže uvidíme, co mi řeknou v úterý v porodnici - pokud do úterý vydržím... :confused:
jen doufám, že Vítkovice nebudou plné
2. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky...
Moni mooooc gratuluji, malý je moooc krásný :slight_smile: Hlavně, že jste v pořádku a ted si užívej uzlíčka doma :dizzy_face:
Monin mě zátka vůbec neodešla, měla jsem akorát zničehonic bolesti.
2. dub 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
moni, tak uvidis jak vydrzite. :slight_smile:

monako, tak ja bych jeste nesla na dalsi porod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. dub 2010 ve 20:21  • Odpověz
holky, premyslim, ze bych zacla chodit po sestinedeli cvicit. v tom sdruzeni,ktere ma moje pani dr. je cviceni po porodu do 6 mesicu ditete. chodi se tam i s mimiskama. tak premyslim, ze se rovnou prihlasim. byva tam naval. myslite, ze hnedka po sestinedeli to zvladnu? je to hodka tydne. myslim, ze bych to mohla zvladnout.
2. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
mabe to záleží na Tobě. já třeba vim že bych to nedala, jakmile trošku víc namáham břicho tak mě ta jizva docela bolí :unamused: . Ale když budeš cvičit jen cviky co nebudou moc namáhavé tak si ymlsim že by to šlo :wink:

Už máme upečenýho beránka :slight_smile: , Tomík usnul v 19:30, nějakym zázrakem a ještě spí :wink: . původně jsme chtěla ještě uklidit ale encham to až zítra až budu mít dovařeno :wink:
2. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
marki, ja prave nevim, jak se budu citit, ale zase bych neco chtela delat a clovek se dostane mezi ostatni maminy. vy jste teda sikovni, to ja budu barvit asi jenom vajicka. anicka usla o pul osme - tatka ji uspal a zatim porad spi. jedla naposledy v 18h, tak cekam, ze se kazdou chvili vzbudi. hlavne aby spala v noci, ale dneska toho pres den moc nenaspala, tak si myslim, ze bude spat.
2. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já chtěla začít cvičit te´d po velikonocích a zatim radši ne, jen změnim jídelníček :wink: . fakt se na to necítim ale to neznamená že Ty taky. tak to zkus a uvidíš. No my moc Velikonoce neslavíme, takže dělam jen toho beránka, vajíčka nebarvim vůbec. tomík ještě spí ale vytírat budu až zítra protože máme zítra větší vaření takže by byl v kuchyni stejně bordel. Ale tim že jsem berana udělala už dneska nemusim ani moc brzo vstávat :slight_smile:
2. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz
marki, co je pro tebe brzo vstavat? :slight_smile: ja se zeptam dr. po sestinedeli podle jizvy a stavu. ja taky velikonoce moc nemusim, ale prijde tchan a deda, tak aspon ty vajicka.
2. dub 2010 ve 22:02  • Odpověz
:slight_smile: no Viki vstává kolem 8. teď už usnul tak půjdu beránka dozdobit a hlavně tam musim přidat ty čokoládový vajíčka :slight_smile: . my s Tomíkem většinou vstáváme až v 9 :slight_smile: . Já zítra už jen uvařim a pak vytřu, ale to je tak za 20 min aodpoledne přijde tchýně a kluků prababi :wink:
2. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
vy s vikinkem v 9h? to je parada. a v noci kdy kojis?
2. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
S Tomíkem :grinning: , já nekojim, na mlíko se budí většinou mezi 3-5h :slight_smile: , ale dneska vytuhnul hned po koupání tak ho budu muset vzbudit než půjdu spát :wink:
2. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
marki, aha, ty nekojis. tak my to mame 2-3h ale tedka spi uz 4,5h. to je to nespani pres den. budit ji nebudu, vsak ona se ozve za chvilku.
2. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
mabe tak já už jsem 2 měsíce po porodu a už to nemám v takové živé pamněti, tak bych klidně šla :slight_smile:..jsem z malého uplně hotová a chtělo by to ještě holčičku :grinning: , ale samozřejmě si počkám nějaký3 ročky, byl by to masakr za sebou mít mimča :grinning:
2. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
monako, ja sem taky z anicky vedle po tom vsem co mame za sebou, ty neuspechy. ale pockam si aspon dva roky, mozna tri. :slight_smile:
2. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz
Tak jsem nakonec stihla i vytřít když všichni spí :grinning: . takže zítra jen oběd a nic jinak nedělam :wink: . je fakt že na to špatný z porodu se rychle zapomíná co :slight_smile: . Mě te´d jedině štve ta cukrovka :frowning2: , ale nedá se nic dělat než se sní smířit. Tak uvidíme jestli ještě půjdu do 3 císaře :slight_smile:
2. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
marki, ze by jeste do tretice? :slight_smile:
2. dub 2010 ve 22:59  • Odpověz
:slight_smile: možná jo, uvidíme. Říkam si že jestli 2 nebo 3 už takový rozdíl neni. navíc tetokrát nic prodávat nebudu tak by pak vábavička nevyšla na takový prachy :wink: , ale uvidíme. jen vim že jestli jo tak to aby jsme začli tak za 2 roky aby se mě povedlo otěhotnět do Tomíkových 3 narozenin :slight_smile: , ale uvidíme co a jak budu mít s tou cukrovkou. V červnu mě bude 30 tam zase tolik času už nemam, nejsem zastáncemm rodit po 35 roce :wink:
2. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz
marki, tak drzim palce :wink:
2. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz
:wink: , uvidíme. Na kontrolní test půjdu asi v červnu a pak uvidim co mě vůbec řeknou :wink:
2. dub 2010 ve 23:19  • Odpověz
ahojte, sly jsme spat v 1h, nemohla usnout po tom dlouhym spanku vecer. celou noc skucela ze spani. takze jsme byly porad vzhuru. v 3, 5, kojeni a od 7h nespime. takze jsme trosku vyflusĺy. manza sel na tenis a ja se snazim ji uspat. v pledne pride prababicka a odpo tetka se podivat, takze nebude klid. :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi delam neco spatne, vcera vecer zase 2x zvracela. po kojeni s ni asi moc hejbu nebo co. :confounded:
3. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky..jak se mate?

market..to uz bude urco dobry:wink:

mabe..koukam ze anicka vas trosku zlobi..no snad bude spinkat lip a necha te odpocinout

moni..gratulujuuu

u nas paradicky
no vcera jsme cely den s malou trajdali a vyridili kopec veci...byla hrozne hodna a pak unavena jako kote...jinak my vcera vecer meli navstevu,jsem uvarila,udelala jednohubky a parada no o pulnoci jsem sla do sprchy a manzilek ete s nima zustal..taky mi uklidi kuchyn aby mi pomohl,zlaticko moje..
joo a pali jsme vsichni cely dopoledne luxus..odpol jsem varila,mala byla venku pred kuchyni a pak jsme se s ni az do vecera mazlili paradne se nam rozpovidala,prestava ji to bavit na brisku a uz si pinka do hracek na hraci dece..a ted uz chrni..
3. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz
Carcul, tak to máte hodné zlatíčko :slight_smile:
3. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
monin..tojo,fakt si stezovat nemuzu..je fakt zlaticko :grinning:
3. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
Ahoj carcul, tak to se máte fajn, že spolu trávite tolik času. Tiše zavidím teda:slight_smile:...Snad se taky brzo dočkám :wink:
3. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.