• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mona..no ale treba vcera jsme byli jen sami s malou do vecera ,milacek prijel tesne pred navstevou..vy jste zas byli jen s Kubikem i dnes?
3. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
holky chtěla jsem se zeptat, vytíráte očička třeba borovkou preventivně, nebo až když s nima něco měly?
3. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
Car my jsme ted skoro pořát sami a když je přítel doma tak kouká na inzeráty na netu :unamused: ...přitel je bud do večera v práci a nebo schání auto, dneska jel zase koukat na auta, ale opět přijel s prazdnou. Asi si už pořídím měsičník na MHD, protože s takovou se nejspíš nedočkám :frowning2:....My jsme ještě ani za celou dobu nebyli nikde na vyletě a ani na procházce, když nepočítám půl hodku kolem baráku...už to tu na mě všechno padá...

Monin nic preventivně nedělám, jen jsem mu kapala do očička, když ho měl bolavé, jak jsme přijeli z porodky, ale od té doby máme klid:slight_smile:
3. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz
Moni tak to se nedivím, že tě mrzí, že se vám nevěnuje, ale určitě to potom až sežene auto bude lepší....

Právě jsem nevěděla, jestli se to nemá právě dělat jako prevence
3. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
a dáváte prcky spát na boček?
3. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
monin, no snad se to zlepší, jen mě mrzí, že to krásné s malým zaživám sama :frowning2:

Jinak já nic o preventivním vytirání neslyšela, tak proto to nedělám :slight_smile:...ale pokud ti to někdo poradil, tak proč ne...
3. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
monin v nemocnici i doma většinou dávám na bok a už se mi to párkrát vyplatilo, když blinkal, tak mu t ošlo krásně ven...
3. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
a on pořád jezdí i pracovně na delší dobu pryč? A o víkendech bývá doma?
Chápu, že tě to mrzí, ale tohle bývá časté, že nebývaj doma a až potom si uvědomí o co přišli :frowning2:
3. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
a leží ti tak sám, nebo ho máš v zavinonačce?
3. dub 2010 ve 22:28  • Odpověz
autor
monin jojo jezdí po celé republice..no on mívá víkendy volné, ale ted se jejich firma stěhovala a tak tam musel být i 2 víkendy a když měl tento víkend volný tak jel do Šumperka pro auto a zase přijel s prazdnou, takže hezky den v dupě a zítra už má pršet :frowning2: ....někdy mám pocit, že je všechno důležitější než my :cry: ....jejda na mě to dneska fakt nějak padá, nechci vás taky vydepčit :grinning:
3. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
v pohodě, znám to , jaké to je... člověka to mrzí , ale pak zas bude líp.
Užívej si malého a na nic špatného nemysli :slight_smile:
3. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
autor
monin mám ho tak v zavinovačce, ale začiná nám být už nějaká malá, tak přesedláme na spací pytel. On už se ted někdy v té zavinovačce otočí na záda, ale už je větší, tak se tolik neboím. navíc už jsem začla trošku důvěřovat monitoru dechu :grinning:
3. dub 2010 ve 22:33  • Odpověz
a svazuješ mu do toho pořád i ručičky? Nebo on si je sám už asi vytáhne že?

A měli jste nějaký planý poplach?
3. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
monin no on už si je právě vytáhne a odkope se tak, že zavinovačku celou oddělá:grinning:

naštěstí jsme neměli žádný....
3. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
právě přemýšlím, jestli stačí ta zavinovačka, nebo jestli mám přikrývat i peřinou, nějak to nedokážu odhadnout :confused:
3. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
autor
monin já ho radši lehce přikryju peřinou. Právě, když se odkope, tak at mu není zimečka :slight_smile:....a ty se nechystáš rodit? :grinning:..á ti to normálně zavidím, že to máš před sebou. :grinning: Sice to není med, ale stojí to opravdu za to. Pro mě to byl silný zážitek a někdy se pořát vyptávám přítele co a jak bylo, když jsem to tak všechno nevnimala. Přece jen viděl všechno jinýma očima :slight_smile:
3. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz
asi je lepší ještě přikrýt, když budu dávat na spinkání jen overálek :slight_smile:

termín mám ve středu ale v úterý jdu do Vítkovic na kontrolu, jestli mě nechají přenášet, nebo mi vyvolají porod, tak uvidíme. Už bych to chtěla mít i za sebou, už to není vůbec příjemné, ale zase se toho trochu bojím, jestli to zvládnu :confused:
3. dub 2010 ve 22:46  • Odpověz
autor
jo, taky ten konec byl už pro mě ubijejíci a těšila jsem se až to budu mít za sebou....jinak se neboj, koukej kolik nás to tady zvládlo, tak to zvládneš taky :wink:
3. dub 2010 ve 22:48  • Odpověz
zvládnout to musím :slight_smile: doufám, že tam budou nějací příjemní doktoři aspoň v to úterý, co o tom budou rozhodovat a potom i asistentky :slight_smile:
ale nějak mi to nedochází, že tu už bude za chvilku malá s náma
3. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
autor
jojo, všechno si to uživej, ty první okamžiky, to je nepopsatelný pocit :dizzy_face:

fičím do hajan papa
3. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz
:dizzy_face: tak dobrou :wink: pa pa
3. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky.
Jd Vás jen pozdravit. Noc byla strašná, malý měl horečk přes 39, celou dobu v pohodě a chytil ho zas kašel a večer i horečka, navíc přijel tchán- nemocný :frowning2: Tak se bojím o malou a jsem z toho na nervy.
Dnes slavíme malého nározky a vůbec se mi nic nechce, jsem úplně hotová.
Monin tak zkuste sexík, my jsme ho zkoušeli v neděli a v pondělí jsme jelia rodila jsem :grinning:
4. dub 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, budu držet palce, ať to malá nechytí

Už jsem to doma navrhovala, ale manža je proti, prý jí nebudem vyhánět, když je jí u mě evidentně dobře a nechce jít ven..... tak nevím :sweat_smile:
Tak u vás to teda zabralo rychle :grinning:
4. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak dostala jsem se sem az tedka. mala sice usina vecer kolem pulnoci, vcera az kolem 2h, protoze spala od 7-12h. nejak dneska nechtela spat dopo a tedka odpoledne taky ne. tedka se me ji nejak podarilo uspat, tak snad bude chvilku spat. je nejaka rozmrzela, asi ty prdiky. nemuze byt nic ideal, ze by po kojeni vzdycky hnedka usla a spala. :grinning: jinak ji po 3h.
4. dub 2010 v 16:59  • Odpověz
autor
Všem přeji Veselé Velikonoce :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Moni super fotečka :slight_smile:
4. dub 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
děkuji Moni :dizzy_face: :grinning:
4. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
autor
Ahoj holky, mám dotaz...máte některá odsávačku na vysava?? Já se až ted doetla, že se to opravdu strká do vysavače, á myslela, že to má nějaký svůj vysaváček a ono se to dává na vysavač....jsem normálně v šoku :slight_smile:

malý je už taky nemocny, nejdřív sem byla já a dneska už leží přítel s Kubíkem.....a Kubík má takovou rýmu, že mu to tou obyč odsávačkou ani nemůžu vysát a pěkně mě bolí pusa teda :sweat_smile:
5. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Moni my tu odsávačku máme, koukala jsem na mmb tam je o tuto odsávačk dost zájem, tak jsme jí koupili malé jak jí začla rýmu tady v té Delvitě nahoře v mimistylu nebo jak se jmenuje ten obchod a je fakt dobrá. Obyč. odsávačka Ti tak snoplíky nevydlube jak tato odsávačka, malé se pak lépe dýchá a máme třeba až do večera klid kdy odsajeme znova.
O ní vím už dlouho, ale jak jsem tam poslala pro ní Lukiho tak ten taky hleděl? Co? Do vysavače? :grinning:
Jen my máme vysavač , kde si nastavíš tlak na maximum a minimum tak jí to odsávám vždy na minimum a supér, ani nepláče a to jsme si mysleli, že bude. :wink:
5. dub 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Moni, jo je na normální vysavač :wink: . Já do ní teda nešla ale jinak si jí dost chválí :wink: . Tak snad se malej brzo uzdraví, u těchle mrňousů je to docela problém hlavně tim že nemůžou ani pořádně pít mlíko :unamused:
5. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.