• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Mony to je fakt no.uvidíme ale už je mi to asi jedno no, tady to asi neprolomím, zatím to vypadá na samý kluky. to bude fakt zajímavý. :grinning:
Ale všechny mí kamošky mají holčičky tak aspon budou mít kluci v čem vybírat.

Tak na štouchanečky se těším no, to je fakt.

Už chci nakupovat. :grinning:
24. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Suny já mám taky všechny známe co se jim v roce 2007 narodily samé holky, asi nějaká náhoda:slight_smile:

suny neboj hned jak se dozvíš co to bude, tak to můžeš rozjet v plné parádě :grinning:
24. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky, mě holčička vycházela podle prstýnku vždy a taky podle toho čínského kalendáře...Podle toho, že jsem měla akné i na zadku, tak jsem si říkala, že by to mohla být a vidíte...fakt je to individuální :wink:
24. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
No teda holky to bude sranda fakt se na to těším až budeme na utz poprvé i s manželem. a řeknou nám třeba co to bude tak to bude fakt kouzelný.
24. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Luci tak to akné na zadku mám taky :grinning: :grinning: :grinning: ...

Suny jojo je to moc hezké, když jste u toho oba :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Mony vy máte jebáky i tam? jejda tak to já ne ale pusu jich mám někdy plnou a to jsem nikdy nemívala, puberta bez akné.. a ted a mám koutky už asi dva měsíce a nevím co s nima.

Co budete holky dneska dělat?
24. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Suny, já teď budu vařit a pak jedme za mamkou do nemocnice :wink: A ty?
24. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
suny já jdu dneska bohužel do školy a budu tam až do večera:frowning2:...A copak ty?
24. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
já asi ležet nevím no měla bych si něco uvařit asi rizoto jen se zeleninou. nevím no je mi slabo tak asi budu ležet no
nic moc ale co nadělám.
24. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Mony do školy? a to tam vydržíš já jsem asi nějaká srágorka protože jak je mi blbě tak radši ležím
24. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
suny no nejradši bych tam nešla, protože to je pakárna, ale musím alespon tento půl rok. Příští se tam už dostanu težko s mimiškem. Ale bude to už poslední tak to musím nějak dát. :unamused:
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
To tě docela obdivuju.

A co studuješ a kdy teda končíš???
24. zář 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, prý jsou zase velký slevy v tescu. nevíte do kdy? Že bych příští týden už koupila nějaký bodíčka :wink: , co se týče akné tak je to fakt individuální, záleží jaké to bylo před těhu. Já teď v těhu je měla tak do 13tt a teď občas nějaký vykoukne ale už je to lepší. podle toho se to fakt usuzovat nedá :wink:
24. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
já jsem bedar pořád hlavně když mám mít jakoby ms v tom termínu. ale jen kolem pusy jinak na čele a tak ne to mám jak dětskou prdýlku. o slevách jsem neslyšela market ale zkusím se podívat.
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
holky, tak jsem si koupila jedno tricko za 90Kc, kosilku 56 - za 59kc, dupacky s kacenkou - 90Kc. :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Mabe ty už jsi zpátky??? tak to byla rychlovka.

Tak to je super aspon něco-
24. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
suny já si dodělávám dalkově maturitu. A mám právě poslední rok a odkládat si to nechci, když zrušili ty státní maturyty:slight_smile: to musím nějak dodělat za každou cenu :slight_smile: .

market slevy? hned jdu na ně:grinning:

mabe tak nám ty věcičky ukaž:slight_smile: a jinak jsi opravdu rychlovka:slight_smile:
24. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Suny já právě mam v těle min hormonů a tak jsem vlastně neplodná :frowning2: a proto vždycky když chci otěhotnět tak musim brát koňský dávky hormonů a pak jsem teda naštěstí pokaždý otěhotněla a nemuseli jsme jít ani na umělý a tak u mě bedar nebyl ani v pubertě a jestli vyskočí 1 tak za 3 měsíce :slight_smile: a proto teď jsem vypadal hrozně ale už je to lepší. Dle čínskýho kalendáře, dle výměny krve a i dle 1 pohybů by to měla být holka ale vše je stejně tak na 50% takže jedině čekat do UTZ :slight_smile: . A navíc dle čínskýho měl být Viki taky holka :slight_smile: . mě ani tak nejde o to co to bude, ale spíš kvůli oblečení :wink: .
mabe tak to je super kup vi´d, já tentokrát dupačky nechci. jen nevim jestli po Vikínovi tam ještě nejsou 1 žlutý s žirafou ale nový nechci kupovat. Nějak nám nevyhovovali :unamused: a při výměně plen to bylo dost náročný. holky psaly že v Tescu víc než 50% slevy, jen je otázka do kdy :unamused: , ale jinak 100% je čekam po Vánocích jako každýý rok :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
Martkét to je fakt v lednu budou slevy hafo to jsme dobre naplánovaly akorát ty pupky to bude mazec se tam s nima prodírat. :grinning:

Jak to že dupačky nevyhovovaly? jejda tak já nevím co kupovat.
24. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Mony ajo já mylsela že děláš výšku. tak to jo.
24. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Suny ne v lednu, ale hned po svátcích. vždycky už vlastně i na svátky ale já jela až 27 a slevy bomba a pokud by byly slevy ještě příští týden tak bych nakoupila něco už teď. Mě prostě dupačky nevyhovovali vůbec. Když má dítě bodíčko aještě dupačky tak než ho přebalíš tak je to věčnost. Viki je lednovej a nakonec byl jen v bodíčku, ponožky a přes sebe deku. tentokrát ještě nevim kolik kusů chci bodíčka a pak zásobu overálků, ty jsou prostě super a těch jsem měla minimálně a pak už nedokupovávala :wink: , Viki stejně od 3 měsíců nesnes dupačky vůbec a tak už nosil tepláčky a ponožky :wink:, třeba tě to bude vYhovovat ale koupila bych míň, dokoupíš vždycky a jestli budeš mít blicí dítě :unamused: , Viki blil jen když se přepil a čím míň věcí na přebalování tím líp. Viki byl zajímavé mimino, už na JIPCE nesnes ani zavinovačku tak tam ležel jen v bodíčku a ponožkách a ostatní děti měli i dupačky, zavinovačku, deku a byli spokojený :slight_smile: a má to do dneska, v noci zásadně bez peřiny a manžel půl noci nedělá nic jinýho než přikrývá mě a malýho :grinning:, prý je to hrozný, jen co nás přikreje tak se hned odkrýváme a to i v zimě :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Holky, mě začíná škola příští týden...těším se jen na spolužáky, ale přednášky budu těžce bulat...jen na cvika musím, tak snad mě tam z toho sezení nebudou moc bolet záda...i když už s nima začínám mít potíže už teď :confused: :rolling_eyes:

Mabe, nákup se povedl :slight_smile:

Do Tesca dneska taky mrknu :wink:
24. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Markét aha tak dík za tip my máme asi troje dupačky takže spíš bodyčka no ale jakou velikost když malý ubde v březnu tak abych věděla i na květen a tak no.

Já pudu nakupovat asi až po tom velkým utz. a bude.

musím se krotit abysme toho neměli zbytečně moc.
24. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
suny já právě chci hlavně nakoupit overálky a pak bodíčka a pak až tak od 3 měsíců, jo a zásobu ponožek :grinning: . Záleží na značce, z tesca a nextu je to vetší tak tam vezmu i 50 a hlavně většinu v 56 tu užiješ dýl a pak 62. Ale já radši pak dokoupim, minule jsme plno věcí ani neměli na sobě. A počítej že můžeš i převlíkat několikrát za den tak počítam tak 10 overálků- 6x v 50 a 4x v 56 a bodíček taky dost, ty se dost užijou :wink:. já bych taky kupovala po 20tt ale když jdeme na UTZ už v útrý a pokud nám řeknou co to bude tak už pomalu asi začnu :wink: .
Luci to jseš takhle akční že ještě se vzděláváš
24. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ponožky jsou fakt potřeba??? to jsem taky nevěděla a furt nevím rozdíly overalky a bodyčka.

Tak jo poikud to bude v poho jako že jo tak už nakupujte příští týden to je jasný.
24. zář 2009 v 11:42  • Odpověz
Market, já jsem začal studovat vysokou, jelikož se miminko pořád nehlásilo...říkala jsem si řekla, že to nechám tak a že při studiu přijdu na jiné myšlenky :wink: Zatím budu chodit do školy, přerušit ji můžu vždycky :wink:

No holky, já fakt plánuju napsat si nějaký ten seznam, jelikož v tom začínám mít trochu zmatek...asi bude fakt nejlepší, jak píše Market....tolik toho, tolik toho a bude :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Ponožky nemusíš, ale viki byl nejradši jen v bodíčku a ponožkách, malý mimina neudrží teplo tak to chce mít nožičky v teple. pokud budeš používat dupačky tak ponožky nemusíš. Pak jsme používali i punčocháčky a ty byli taky ok, ale to až tak od 3 měsíce. Rozdíl mezi bodíčkem a overálkem je v tom že body končí pod plenou ale overálek je i s nohavicema. Víceméně jako když spojíš body a dupačky ale při svlíkání jen vyndáš nožičky a můžeš přebalit, je to jednodušší manipulace a kort u těch nejmenších to pak oceníš :slight_smile:. Právě že já fakt čekam jen na pohlaví :slight_smile: a blízko genetiky máme HM a CA tak tam kouknu. Tam chci ty zavinovací body, ty jsou prý super.
24. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Jako overálek je krátký bodyčko s krátkejma nohavičkama???

pak mo to kdyžtak ukaž na fotce jsem z toho jelen.

jejda to taky nevím uvidíme, markétko teda ty s nama budeš mít hokny. :grinning:
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ne :grinning: , overálek je s dlouhýma rukávama a i nohavicehttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26711496&tab=0. Tak na MMB píšou holky že hlavně bodíčka ve vel 62 a je fakt že to už vydrží a jedna píše že jich má 20 a je fakt že pokud nechceš prát každý den tak radši víc. A v 56 tak těch 10 :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo téén a ha to je jak pyžamko.

My prý budeme mít velký dítko tak 56 asi tak 5 bodyček a zbytek 62 a dál no. ale budeme mít zděděný kamoška má měsíc a půl starýho chlapečka tak odkládá.

takže i ponožky ju?
24. zář 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.