• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Ahoj Moni,

no jen je blbé, že dneska je svátek no, tak to budeme muset vydržet do zítřka.Jinak my máme taky ten vysavač kde se dá nastavit ten tlak. Kolik tak stojí ta odsávačka???....malý má dokonce zvyšenou teplotu sice jen 37.1, ale radši zítra zajdu k dětské....
5. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Moni , hlavně se uzdravte. Mě už taky hrabe. Malý měl tedka dva dny po sobě 39 horečky, snad už nepříjde znova. A kašel má pořádný pořád :( A to měl včera nározky, tak já lítala , chystala, v noci sním vstávala no děs, fakt. Jsem nevyspaná, ale ještě vidím tak to je dobré :grinning:
Od malé ho pořád odháním, tak je mě to až líto, protože je pak uražený, nechci aby si myslel, že je přednější ona pro nás než on, tak se mu snažíme pořád vysvětlovat, že má kašel, že nemůže k ní aby to nechytla a ták. No už aby to bylo za námi a mohl si sestřičku užít :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Market no právě, má tak plný nosik, že se ani napít nemůže :unamused: ...asi mu dám už poprvé čajik, aby měl tekutiny, ale nekoupila jsem, ten dudlík do flašky na čaj:unamused: pořát jsem to odkládala....
5. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Moni, na netu jí mají v akci za 290,- tak jak tam Luki šel, tak jí to řekl a ona mu jí za těch 290,- prodala jinak stojí okolo 300,- 330,- nebo nějak tak.
Zítra jdeme taky k dr. musím jí asi zavolat nebo nevím. Jdeme tam na poradnu, ale půjdeme už ráno a vezmu i malého at mu něco dá na ten kašel. Ale nějak později nechci s malo do těch bacilů tam ráno.
5. dub 2010 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
Moni opravdu hodně lidí tu odsávačku chválí, chtěla jsem ji taky, ale my na vysavači nemůžem redukovat tlak, tak mám smůlu :frowning2:
brzo se uzdravte, hlavně, ať se bobišek dlouho netrápí
5. dub 2010 v 10:25  • Odpověz
autor
Moni no to je blbé, božatka :frowning2: ....nevím co to zase řádí, nejdřív to nějak chytlo mě, slabost a bolení v krku, bez teplot a dneska už mi je dobře, ted mě zase pro změnu dusí kašel. :unamused: ....Tak jsem začla brát tu vincentku s jitrocelem.....No snad to brzy přejde a vydáme se někde společně na prochajdu :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
Moni a máš kapky do nosu? Já mám otrivin baby care, nakapu jí vždy jednu kapku do nosánku , chvíli počkám a pak odsaju a jde to krásně a máme fakt pak klid celý den, ted už odsávám málo.
5. dub 2010 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Monin to je i na vysavače do 1800W tak se koukni, třeba to tak máte...

Moni toho se právě boím, chci ít s malým k dětské, ale mám strach aby tam ještě něco nechytil. Tak i asi neprv zavolám a uvidím.... :unamused:
5. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
No Moni ani nemluv, jsem doma už dlouho a podle malého a toho kašle budu ještě aspon tak týden určitě :frowning2:
Tak jsem se těšila na kočarkování a jsme doma. Tak snad brzy bude fit a vyrazíme :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni nemám žádné kapečky do nosu :frowning2:
5. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
no právě :unamused: Uvažuju, že bud bych jí cinkla nebo bych ráno poslala Lukiho s malým a odpol. bych jela já s malou. Ale ona je taky trochu nachlazená, tak se zase bojím, že mě zprdne, že jsme měli přijít ráno, není to sní tak strašné, ale sem tam zakašle. Asi jí cinknu at vím co a jak
5. dub 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
aha, tak to kouknu , ale nevím, my máme profi vysavač, co je i na čištění koberců, tak asi bude silnější
5. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
monin, tak jí to nebudeš dávat přímo do nosíku a třeba před nosní dírku :slight_smile: To Ti taky vysaje snoplíky. Já to tak dělala když jsem měla vysavač na maximum, jsem zapoměla, že se může dát na minimum :grinning:
5. dub 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni no je to naprd toto :angry: ...jak vidím jak se bobek trápí, tak mi je ho líto a ani si božatko nemůže postěžovat co ho bolí!!

Monin koukni :wink: ...zítra se dozvíš co bude s tebou dál co? :grinning:
5. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
jejda, mám strach, abych jí toho nevycucla víc :confused: :sweat_smile:

Jo zítra a trošku se toho bojím .....včera po ukecání manžílka proběhl sexík a nic se neděje :confused:
Akorát jsem včera zjistila, že mi začíná praskat břicho v podbříšku - 3 dny před termínem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
na vysavači to nemáme napsané, budu muset najít ty papíry k tomu a to se mi momentálně nechce :grinning:
5. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
No to věřím. Malá jak se nám davila tím kašlem, tak jsme byli z toho oba hotový. Já jsem jí měla na rukách ona až fialová, jsem nevěděla už jak jí mám vzít a otočit aby přestala, nohy se mi klepali, jsem byla spocená až na řiti a chtělo se mi úplně brečet jak jsem měla strach, Lukin ten byl úplně hotový, ten šel z ní až na záchod na velkou jak byl vyplašený :sweat_smile: Říkal, že třetí už nechce ani náhodou :grinning: a už at je trošku větší, že ten strach je hrozný, jak jsou tak malincí a nemůžeš jim nijak pomoct.
Uff, je to za náma a snad se to už nevratí :confounded:
Dneska to nějak vydržte a zítra si kup si kapečky do nosíku a tu odsávačku a uvidíš, že se mu hezky uleví a tím jak budeš odsávat, tak bude za chvíli fit :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
monin, né to neměj, já jsem měla taky strach, proto jsem jí to až přímo do nosánku nedávala, ale v pohodě :slight_smile:
Tak zkuste dneska znovu sexík :grinning: A uvidíš. Jinak se neboj, dozvíš se co a jak a budeš mít malou brzy u sebe :dizzy_face:
Jéé jak já si vzpomenu na ten okamžik, kdy mi jí dali do náruče, tak bych to chtěla zažít znova... Ten okamžik si fakt užíješ a na všechno v tu chvíli zapomeneš...
Já jsem byla z malé tak mimo, že jak jsem se koukala na fotky, máme jednu kde jí kojím, že si vůbec nepamatuju, že jsem jí tam kojila, ještě jsem se ptala Lukiho a on no, hned Ti jí dali k prsu, a já si to fakt nepamatuju :sweat_smile: byla jsem z ní úplně mimo :grinning:
5. dub 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
my právě máme jen tu balónkovou odsávačku, tak uvidíme, jak malá bude mít rýmu, tak asi bude fakt lepší koupit tu na vysavač...

Ale je to sranda , jak už se člověk nemotorně překuluje, na manžílka člověk pomalu přes pupek nedošáhne :grinning: :grinning:
Uvidíme, jestli ho ukecám :slight_smile: sem si právě už večer říkala, jestli něco přijde, nebo jak rychlý to má účinek :slight_smile:
Určitě ten pocit bude nazapomenutelný, ale ve mě prozatím převládá strach nad porodem a potom nad tím, jestli to všechno zvládnu.... Moni ty si vlastně taky rodila ve Vítkovicích, já tam chci taky.... Tvůj manža neměl chybu, jak tam pózoval, s kávou atd... :grinning: jsem to ukazovala mému manžovi, aby se nebál, jak to jiní tatínci zvládají :grinning:

Já si takhle některé okamžiky nepamatuju ze svatby :dizzy_face:
5. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Monin, jo no, taky jsem si připadal dost nemotorně, ve vaně jsem se nemohla otočit, z houpacího křesla jsem vstávala jak blb s podepřenýma rukama nebo mi pomáhal Luki...Ve Vítkovicích, hlavně na porodním budou na Tebe všichni hodní, já tam byla 2x , pokaždé tam byl někdo jiný a všichni moc milí, usměvavý, prostě z nich zářila pozitivní energie a i Tobě to dělalo fajn, že nebyli nějaké hnusné a protivné. Tam je to fakt k nezaplacení, aspon z naší stránky jsme byli moooc spokojeni.
Jo Luki ten to zvládl na jedničku, ještě si tam stěma sestřičkama dělali srandy, takže to bylo fajn, fakt tento porod byl supér i na ty bolesti jsem zapoměla a dali se zvládnout i když někdy .... :sweat_smile:
My ještě nejsme manželé, nás to teprve čeká, tak snad se dočkám př. rok, chceme velkou svatbu a nejso tolik peníze aby se udělala, tak snad nám to výjde a př. rok se vezmeme :slight_smile: Ale taky se na to mooc těším.
A z porodu se neboj, taky jsem se bála, všechny snad a všechny jsme to zvládli hezky tak určitě i ty :dizzy_face:
5. dub 2010 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
monin ze strii si nic nedělej mě nejdřív popraskali boky asi v 7 měsici a celou dobu mi zůstavalo je to, pak 14 dní před porodem stehna a 3 dny před porodem taky v podbřišku, takže mazec :rolling_eyes:

Jinak já jsem taky rodila nečekaně ve Vítkovicích a jenom doporučuji a přítel říkal, že to tam bylo supr. Hlavně ten přístup:slight_smile:

Moni tak to bych taky nevěděla co mám dělat, já bych se ale asi rozbrečela od strachu :sweat_smile:
5. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Aha a já jsem myslela, že jste manželé :slight_smile: tak to doženete později :slight_smile: je pravda, že co se týče peněz, je svatba celkem nákladná záležitost a to nemusíš mít to nejlepší... ale stojí to za to :dizzy_face:

tak snad nebudou mít plno a vemou mě :slight_smile:

ale ty máš výhodu, že už si věděla do čeho jdeš, já jsem zvědavá, jak to začne probíhat, abych to poznala :grinning: .... proto si říkám, že by možná bylo jednodušší , kdyby mi ho vyvolali
A kdo tě Moni rodil?
5. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
Monako a jaké ty strie máš teď, jak ti splasklo bříško, jde to hodně vidět a udělaly se ti taky dole? Mě to štve, že se mi to udělalo až na konci, člověk se patlá dvakrát denně drahýma krémama a olejema a myslela jsem, že mi spíš popraskají boky, to břicho mě štve ....
5. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
autor
Monin ani nemluv jak to štve pořát mě, zatím to jde pořát hodně vidět, protože je to pořát takové červené, ale je to rána, která taky potřebuje čas aby zesvětlala, ale nikdy to nezmizí :frowning2: ....Já jsem nadávala jak šlak, když se mi to udělalo na břiše...přišla jsem na to na stužkováku a měla jsem hned po náladě, dokonce jsem se i rozbrečela, ale to už byly i hormony :grinning:...to ani nemluvím co jsem do toho já dala peněz :angry:
5. dub 2010 v 11:22  • Odpověz
taky jsem se naštvala a právě jsem si říkala, že jestli mě nechají ještě přenášet, tak se mi to rozjede ještě víc :frowning2:

manža mi říká, že nechápe, proč to řeším, že to jsou malé věci, vím, že je důležitější, aby malá byla zdravá atd.. ale prostě mi záleží na tom, jak potom budu vypadat...

Koupím si potom ještě ten eucerinový olej a uvidíme, jak to bude vypadat, jak to v létě opálíme :slight_smile:
5. dub 2010 v 11:26  • Odpověz
Monin, je to fakt no. Od mamky známá dělala svatbu pro 33 lidí a vyšlo je to na 50tis. Ted přesně nevím tu částku, ale přes 50 to bylo. Takže je to celkem dost peněz a my když už svatbu tak pořádnou, nechci jen my dva a svědci, chci si jí užít, protože vím, že podruhé se vdávat nebudu- nechci. :grinning:
Jak jsem přijela do porodky já. Tak mi tam řekli, že mají plno, ale vyšetřit mě museli- no a jak mě vyšetřili, tak najedou plno neměli a vzali mě- byla jsem už na 7cm otevřená a bolesti byli už pořád, tak by mě asi ani nestačili převést jinam.
U porodu vím, že byli 2 PA- které mě odrodili sami, říkal Luki, že byli moooc šikovné a že čuměl, pak tam přišel mladý dr. Švub (mimochodem můj bývalý soused, tak jsem se pak po porodu pěkně styděla :D ) , ale ten mi jenom tlačil na bříško, protože malá byla velká tak mi tím pomáhali, jinak mě odrodili ty PA co se sněma vyfocený Luki, nevím jestli je mám v albu.
5. dub 2010 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
nemám tak přidám :grinning:
5. dub 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Přidáno :wink:
5. dub 2010 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,omlouvám se,že vám lezu do diskuze :slight_smile: ale chtěla jsem se zeptat na ty strie - já se v těhotenství mazala dost,ale stejně jsem popraskala a i na "ní" :frowning2: a to tak,že ty jizvičky jsou takové hluboké,jako kdybych napnula mikrotenový sáček,tak jak se to natáhne - neumím to popsat,ale vy to chápete :slight_smile: používáte teďkon něco na to? Mažete se něčím? Nebo se mám prostě smířit,že už mi zůstanou,jen vyblednou? Nebo kdybych cvičila,že by se ta kůže napnula časem? Ptám se jako blbec,ale některý ty jizvičky jsou jak hluboký rýhy v kůži :confounded:
A mamky,co mají už odrostlejší dítka - za jak dlouho ty strie vybledly? Já jsem po porodu 8 měsíců,ale jsou pořád takový červenější :confused: no u každý je to asi jinak
5. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Moni tak my měli asi 25 lidí a vyšlo to zhruba na 70tis., a to jsme na dost věcech ušetřili.....

Tak moje doktorka je v ordinaci se Švubem a ještě jedním doktorem, co je taky i ve Vítkovicích...oni tam ordinujou všichni tři...

No koukala jsem na statistiku a Vítkovice mají asi 5 porodů denně, což je dost.... tak mám strach, že bude plno

kuknu
5. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.