• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
já ty strie mám prozatím světlé,tak nevím
5. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Elidle, já neporadím, po malém mi popraskali hodně stehna a zadek, ale jsou už vybledlejší a za jak dlouho vybledli to už si nepamatuji. Ted mi nepopraskalo nic, jen trošičku kolem pupku, a nejde to ani vidět.
Monin, tak to Vás vyšlana dost teda :confused: Ale určitě to stálo za to jak si psala :dizzy_face:
A kde máš gyndu? Vím, že Švub dělá v Zábřehu u Zámečku a sestru tam dělá jeho maminka :slight_smile: Pak tam jsou ještě další 2 doktoři, ale už si nevzpomenu jména.
5. dub 2010 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
Jo jinak se tam rodí dost v těch Vítkovicích, malá byla k 15.3- ráno 333 dítě od ledna. Takže měsíčně přes 100 dětí :confused:
5. dub 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Já chodím na gyndu v Havířově, v Ostravě jsem jen pracovala...Takže tam.... a oni mívají službu ve Vítkách třeba jen dvakrát v měsíci a ta moje doktorka má zrovna službu ve středu, jak mám termín :slight_smile:

ono se to Moni fakt nezdá, ale sežere to všechno dost peněz.... a to jsme dost ušetřili na restauraci, autech, fotografovi.... jen to oblečení pro ženicha a nevěstu je nákladné :slight_smile:
ale zážitek potom opravdu stojí za to :dizzy_face: a každý má takovou svatbu jen tu první :slight_smile:

No na stránkách mají až 1500 porodů ročně, což fakt vychází na těch 5 denně a co teprve potom, jak zavřou fakultku...
Moni a tys měla nadstandart?
5. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz
Monin, né já neměla nastandart, příjde mi to drahé, byla jsem na normálním pokoji, mají je taky hezké :slight_smile:
Malá byla ted vzhůru, jí uspat je taky mění, potvůrka jedna. Přidala jsem nějaké foto, kdyžtak jukněte. :wink:
5. dub 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
A kolik vás bylo na pokoji?
Jdu mrknout :slight_smile:
5. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
Nelinka je krásná :slight_smile: a vleze se ti do vel. 56, když je takový kus ženské? :slight_smile:
5. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz
Byli sme tam 2, ale záleží na jaký pokoj Tě dají. Přednášku o kojení, přebalování atd. jsme měli třeba na pokoji, kde byli 3.
No pomalu ani né a to jsem si myslela, že bude malinkatá, tak jsem hooodně věcí nakupovala v 56 vel. a jak to tak vypadá, tak je má tak, tak, takže plno věcí ani nevynosí :confounded: Takže se budu brzy chystat na nákup ve vel. 62 a 68 :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
aha, měla jsem strach, jestli tam nejsou pokoje třeba po 6 nebo 8.

Tak to já radši nakupovala všechno v 62.... nám říkali, že malá bude větší....
Ty máš stejně dvoje povlečení jako máme my :slight_smile:
5. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
asi blbá otázka, ale je tam fén na vlasy? :confused: protože dýl jak 3 dny bez umytí vlasů to nevydržím , tak abych tam nelítala s mokrou hlavou :sweat_smile: to mám ale starosti, ale to neznámo mě děsí :unamused: :slight_smile:
5. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
Monin fakt? Jaké myslíš? Půa a to růžové?
Fén tam není :grinning:
No já měla před porodem odhad 3.40, takže se o půl kg spletli :grinning:
5. dub 2010 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
tak jestli si tam vemu fén, tak to budu asi vypadat jak magor :grinning: už bych asi měla jít rodit, protože vymýšlím kraviny :grinning:

Pů mám, ale žluté, ty máš myslím zelené a to růžové mám taky s mantinelem :slight_smile:

No mě říká vždycky doktorka + - 300 g....
5. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
ahoj holky, tak velikonoce za nama. mely jsme tady tchanovce a akorat nahore s babickou a dedou. takze klidnej den. anicka tedka lezi s tatkou. manza lezi na zadech a ma ji na holym pupku. :slight_smile: nechtelo se ji nejak spinkat v postylce, tak jsem ji dala manzovi na bricho a hnedka usla. nevadi to, ze lezi takhle na brise, ne? v postylce spi normlne na bokach. jinak v noci parada. usla kolem pulnoci a vstavaly jsme az v 9:30h, samo s 3x kojenim. zitra volam dr., co mela v tom nose, kdy muze ven(mela by uz ve ctvrtek), co s tim opruzenym zadkem(porad se me to nelibi)?

ja taky vsechny veci neunosim. no, mozna az budeme chodit ven, tak jich spotrebuju vic. tedka doma me staci dve kosilky a dvoje polodupacky.
5. dub 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska zase bez tatky. sly jsme spat v 23h, 3h, 6h krmeni, pak jsem si malou vzala do postele a spinkaly jsme spolu do 9h. akorat od 3-6h porad knourala, vzdychala - ty prdiky. zeptam se dr. co ty kapky, jestli je nemuzu zvysit. oko porad tece, ale uz vypada lip, nos dobrej, ten zadek ma chudak porad skaredej.
6. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
tak jdeme zitra k pani dr. na 13h na kontrolu. rikala jsem sestricce, ze se me ten zadek nelibi, s okem me poslou na ocni. tedka si tam zavolam a objednam se na ctvrtek, nos mame v poradku - staci ho proplachovat vincentkou.
6. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky..

mae my meli taky osklivou opruzeninu,vyzkouseli tunu masticek za mraky penez,vymeni pleny,,zasyp,hadrovy pleny,hermanek..az dr rekla ze mame prijit pokud to vse nezabere do konce tydne a predepsala nam krem a k tomu dala do zkumavky to zeleny jak se dava na jizvy,tim jsme mazali,pres to krem,krasne se zahojilo a od ty doby mame klid.tak k dr urcite jdete..jinak pempersky mit vubec nemuzem ani ty drahy,nej jsou huggies a happy vlceny ubrousky..pak bepanthen,sudocrem a dalsi drahy masticky nam nezabiraj-funguje nam obycejna rybilka,kterou jsem nechtela a nebo konopnej krem..
a kuzicku mame krasnouckou ted

jinak my jdem zitra tez na kontrolu,musim se zeptat na ty potnicky,na ocicka(myslela jsem si ze ospalky jsou normalni a jen jsem je vytrela semtam opthaloseptonexem)ale koukam jak vas posilaj na ocni tak ji to taky reknu..no a pristi tyden kyclicky
6. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
Car tak ještě že jsi si pampersek neděla velkou zásobu vi´d :wink: . Nám pampersky naštěstí vyhovujou a na opruzeniny taky netrpíme. Já ho maž mastičkou seba med ale jen po kakání a je to ok :wink: . S očičkama taky bojujeme :frowning2: , te´d po týdnu už to má celkem ok, nejvíc nám pomohlo otírat oči převařenou kojeneckou vodou. Až půjdeme do poradny tak to doktorce musim říct, mam podezření na ucpaný slzný kanálek :unamused: . my zase bojujeme se zácpu tak střídáme UM a zatim nic moc, sice neřve že ho bolí bříško ale mylsim že kadit 1za 3 dny je málo :unamused:
6. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Mabe, já používám na opruzeniny Pityol...doporučila mi ho ségra. Prckovi se udělala jedna hnusná během pár hodin a Bepanthen byl na ni krátký...na druhý dn po tom Pityolu ji měl pryč.

Car, my s potnicema těžce bojujeme...dostal na to Framikoinovou mastičku a zdá se mi, že je na prd. Zítra máme poradnu, tak jsem zvědavá, co na to dr.

Market, jednou za 3dny? :confused: To je fakt málo....Boris kadí 3x za odpoledne :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
ahoj holky, pytiol jsme mely z porodky a taky nic. zitra jdeme k dr. na kontrolu a predtim jeste na ocni (misto ctvrtka) kvuli tomu ocicku. nos mame v poradku. ten zadek uz mame moooc.

car, lepsi asi zkontrolovat na ocnim kvuli tem kanalkum.

marki, tak to my kadime furt, ale mame prdiky.
6. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz
market,tak to je malo...zkusila jsi ten nutr.comfort?
jinak my uz taky opruz nemame od ty doby :grinning:

holky my ty ocicka mame takhle od narozeni,akorat jeden cas minimalne a ted zas..myslela jsem ze jsou to normalni ospalky a nebyt toho ze to tu pisete bych to neresila..zitra to fakt dr musim rict...

nam pityol tez nepomohl...

luci,my je mame ne nejak hrozny ale uz nema ta cisty oblicejik jak mela a stve mi to a ma je i na jednom ousku-ale az dnes..stvou mi,snad nam na ne neco da..
6. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
mabe..no snad jseem neco nezanedbala ze jsem nesla driv :frowning2: zitra to reknu dr a kdyztak hned vyrazime
6. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Lucko no právě :unamused: , tak budu muset zkoušet i jiný mlíka a zjistit který mu bude po všech stránkách vyhovovat. on naštěstí vypije jakýkoliv kromě nutrilonu :wink: a díky kapičkám nebřečí že ho bříško bolí ale přijde mě to málo, dřív kadil alespoň 1x denně :wink:

Jo na potničky víceméně nic nepomáhá ale docela dobrý je potírat to lihem jak byl na pupík, vysuší to a je to lepší. já jen nevim v čem tomík bude spát v létě. už teď je jen v bodíčku a ponožkách. on je pravý opak Vikína :wink: . Zásedně spí na bříšku a včera jsem ho pozorovala a já ho přikryju peřinou jen do půlky zad a on normálně začne zadečkem pohybovat dokud neni celý pod peřinou, většinou koukají jen vlasy :grinning: a tak netušim v čem bude spát v létě aby nebyl celej zpocenej, bez peřiny prostě neusne :unamused:
6. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky :dizzy_face: ,

po dlouhé době se tu rozjela diskuse koukám :grinning:, no o venku je škaredě co?:slight_smile:.....

Dneska koupí přítel tu odsávačku na vysavač, tak jsem na to hrozně zvědavá a snad to Kubíkovi pomůže, nemůže ani dychat a když kojím tak už vůbec né. To je ted boj jak na začátku, když se u toho rozčiluje :sweat_smile: :grinning:

Jinak musím zaklepat, že my na opruzeniny, zatím netrpíme. občas měl červený zadeček, tak jsem to namazala bepanthenem a byl zzase klid. Navíc když se pokadí, tak mu radši prdelku umyju, protože většinou se trošku osypal z toho, že jsem ho čistila, těma vlhčenýma ubrouskama. Jinak kamoška mi doporučila taky borovou mast, ale nemám odskoušené....
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz
mona..nam nejvic vyhovujou ty vlh.ub. happy-zkus :grinning: a jsou i cenove dobry...

market-tim lihem se zatim teda neodvazim
6. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že jdem skoro všechny zítra na poradny, my taky :slight_smile:
Jinak my kadíme taky 2x denně a to jí ještě pomáhám , jinak má vždy trochu prcnuté v plínce.
Monin, tak jak si dopadla u dr.?
a Moni co ty? Jak se máte?
6. dub 2010 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
dnes se na me tch urazila :grinning: ze si nenecham nic rict a poradit ze ji vubec neposloucham a ze mi uz nic rikat nebude :grinning: dyt to ja chci celou dobu :grinning:

a v nedeli jsem ji rekla kdyz jsmetam byli na obede at na malou nesisla
6. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
my kadime jednou denne vetsinou
6. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
ahoj mini jak je maly?
teda moni
autor
carcul ty happy už jsme taky měli, mám tu doma ještě velkou zásobu těch ubrousků. Všichni jak chodili na navštěvu, tak je nosili:grinning:...docela jsou fajn i pamprs ubrousky :wink:

Moni máme se líp, i když rýmá trápí čím dál víc....dneska byl libor v tom mimistylu pro tu odsávačku a už je vyprodaná, prý až příští týden, ale to mi už bude na nic. Tak nevím kam ho ted vyslat :unamused: ....A co tvoje kuřátka? už je jim líp??
6. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.