• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Car my to měli zatim jen pod krkem :wink: , na obličeji bych se bála ale vzala jsem to těma tyčinkama do uší a bylo to lepší, jenže když musí spát pod peřinou tak to má každou chvíli :unamused: . Fakt to nechci vidět v létě :unamused: . A s tchýní jsi to udělal dobře :slight_smile: , je lpší to říct hned a máš klid a jestli se urazila tak její problém ne :grinning:
6. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
market.no dnes se urazila ze si jeji rady neberu k srdci :grinning:
6. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
car, nemyslim, ze si neco zanedbala. zeptej se zitra dr.
6. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
autor
my máme taky zatím potničky jen pod krkem, tak uvidíme jak bude víc teplo venku, když máme všude faldíky jak panáček mišelin :grinning:

hodila jsem pár foteček do alba :grinning:
6. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
mona..krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fesak
6. dub 2010 ve 14:01  • Odpověz
my potnicky zatim nic, akorat vsechno to ostatni :confounded:
6. dub 2010 ve 14:02  • Odpověz
Moni, Kubík je krasavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, tak Boris má potnice na čele na tvářích a na bradě a za krkem jak má faldík pod hlavičkou :sweat_smile: Ale já si takhle potnice nepředstavovala, má to jako akné s bílou špičkou...
No, a kadí teda mockrát za den, ale zase ho nezlobí bříško....

Car, dobře jsi s tch udělala :grinning: ať ví, kde jsou hranice :wink:

A kdepak je Moninka? Že by už byla v porodce?
6. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
krasavec :wink:
6. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holky, ve čtvrtek máme konec šestinedělí :slight_smile: Ajsem objednaná k holiči...konečně...taťka se bude starat :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 14:04  • Odpověz
my kadime porad a brisko stejne zlobi. nebo si to aspon mamka mysli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . tedka pred kojenim jsme prebalily(1kg hoven :grinning: ) a po kojeni znova.
6. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz
Holky, jak dlouho necháváte prcky plakat? Jestli teda vůbec?
Mabe, a to je dobře :grinning: máme to podobně. Jámu dávám před každým kojením 10 kapek Baby calmu a máme klid :wink:
luci..kojeny kadi vic..a mame potnice jak vy -par plus jen maly a pod krcikem i oblicejicku..jinak ja malou nenechavam-treba breci chvili nez pribehnu,udelam ji jidlo ale nenecham ji brecet jako ze bych to nechala byt..uz kuli pupicku-mame trosku vystouplej a snad zaleze..pri rvani vystupuje jeste vic
6. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
luci, ja davam zatim 5 kapek, mozna to zvysim
6. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
luci, ja obcas musim nechat bibi brecet, ale snazim se aby to bylo co nejmin, ale ona nastesti brouka jen kdyz ma hlad :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
holky děkuji :slight_smile:

luci ty pupínky jakoby akné máme taky a to se nám to taky objevuje všude. Máme to už co jsme přišli z porodky, vždy mu to zmizne a někde jinde objeví....Jinak plakat ho nechávám jak kdy, většinou moc dlouho ne...nejdýl mi plakal, když usl tak jsem letěla do vany a nelepe, když jsem měla šampon na hlavě, tak začal řvát...no to byl křik než sem vylezla z vany chudák, až mi ho bylo líto :pensive:

Jinak já už nedávám týden žádné kapičky na prdíky, normálně se mi krásně rozprděl :grinning:, ale to jsou bomby jak od starého chlapa :grinning:....Jinak my kadíme, zatím taky často až 3x denně :wink:
6. dub 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky, mě nebrečí celý den...ale jakmile je večer, tak bez řvaní neusne :frowning2: Nejde ho nijak uspat...jepřabelený, vykaděný, najezený (obě prsa+100ml Nutrilonu) a řve a řve....jinak prakticky neusínáme a trvá to až do půlnoci a dýl....Už nevíme, co s tím?????
6. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
luci nevim,a nechce jen maminku?

mona..to mas jak my rve jen nez prijdu..se mi taky stalo ze spinkala ja ve sprse a slysela jsem az kdyz jsem vylezla..nebo jsem v kuchyni tak nez pribehnu,nebo s kosem apod
6. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Car, mám ho u sebe...leží se mnou nebo ho nosím, ale on prostě nechce být nikde ani u mě, ani v postýlce, houpátku ani v kočárku. Už jsem byla jeden večer v koncích, šoupla jsem ho o půlnoci do kočárku a houpala na zahradě....ani to nepomohlo. Ty večery jsou peklo :rolling_eyes:
A včera řval hodnu a pak usnul....
6. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsem se vrátila z porodky, no prohlídka nic moc :unamused: jinak čípek nemám, nebo možná na špičku prstu.... další kontrola v pátek.... Malá má prý 3,40kg, takže asi nebude takový obřík, ale prý má větší hlavičku , bojím se, co to znamená, vybavily se mi hned postižené děti :frowning2: ale prý to nic není .....
6. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
no ale že by se mi do porodky chtělo chodit co tři dny :unamused:
6. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Luci, tak to nevím s tím ti neporadím...

Já kubíka prstě dám do postylky, pustím mu kolotoč, on chvilku dělá blbosti a usíná sám. Takže já jsem spokojená a dneska jsem se obzvlášt super vyspala. včera jsem ho dala do postylky před 8 a usl, pak se vzbudil o pul 10 asi měl žízen a nechtěl moc spát. Pak jsem ho znovu dala do postylky a usl asi o pul 11 a normálně mi spal až do 6 rána :confused: a to se mi vždycky budí ve 3 na papani a ted nic. Možná je to tím, že je zvyklý spát odpoledne venku a včera jak pršelo, tak jsme byli doma a toho moc nenaspal, spíš tak podřimoval. No a to nemluvím, že jsme ještě leželi až do 11 dneska:grinning:

carcul, tak to máme taky tak :slight_smile:

Ahoj majo, jak pak se daří??? A co kuřátka tvoje??
6. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky, tak my obcas rveme, kdyz nechceme lezet v postylce pres den. kdyz se neda hnedka po kojeni, tak uz spatne usina. v noci usne hnedka, coz je super. a takovy pisteni a knoukani kratkodoby mame pres den porad. myslim, ze ji mam hodnou. tedka jsem ji zkusila dat do postylky. nespala od 1h, tak treba zase usne. ja bych sla taky.

moni, takze tedka porad chodit a cekat. snaz se nemyslet na takovy veci, bude urcite v poradku. :wink:
6. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
monako, to tos mela super. my pravidelne usiname mezi 23-24h a vstavame v 3,6 a pak kolem 8 nebo 9
6. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz
mabe..my v postylce pres den nejsme vubec-proste nechce..

ale vecer ji tam dam a spi-az rano chce k nam mezi 7-8

luci v tom pripade bych zkusila nechat vybrecet pry naky deti to potrebujou,jak nemuzou zabrat
6. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
mona, my v pohode, Tobik uz se uklidnil, Bibina je hodna, doma je docela nuda, uz jsem se prihlasila do knihovny a naucila se hackovat :grinning:
moniko hlavně klid, větší hlavička znamená jen že bude mít větší hlavu :grinning: . kdyby byl nějaký problém ta oni by tě to řekli a je mě jasný že Tě napadlo postižení hydrocefalus :frowning2: , ten se zjistí podtstatně dřív než n konci těhu. prostě budeš mít malou starostovou :slight_smile: a zse ty jejich odhady bych nebrala na 100%, ale rodit budeš dle nálezu každym dnem :slight_smile:

car dobře jsi udělala :wink: , my máme zase pupeční kýlu takže pupík má trošku vystouplej a tak přelepujeme ale prý by to mělo samo zmizet, když je jen malá ta kýla tak uvidíme :wink:

Lucko Tomík je taky celej den v klidu a večer se musí taky pěkně vyřvat, plenu má čistou, najeděnej a stejně řve i při chování až do usnutí. Ale každý den se mě zdá že to řvaní ustupuje :wink: . mě přijde že kdžy je víc hodin vzhůru tak pak brečí únavou jak nemůže usnout :unamused: . pak vytuhne po 22h a dneska spal až do 4.30 :wink:
Mabe díky, ale hned jsem si na ně vzpomněla - ale snad je všechno ok, NT bylo dobré a tripply taky.....

Akorát se mi ta hlavička bude hůř rodit.
No ale sedět tam 3 hoďky, to bylo šílené :confounded:
maji..bude teplo a najdete si lepsi program:slight_smile:

mala si hraje na dece,pinka do hracek a povida jim :grinning:
6. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
maji, teda ty ses aktivka :slight_smile:

holky, mimisci se musi sem tam vykricet, proste musi neco rict :slight_smile:
6. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.