• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
MArket díky, známí mají holčičku s downem a zjistili to až se narodila, tak jsem si na to hned vzpomněla :frowning2:
Nechápu proč měří hlavičku a bříško - jestli i podle hlavičky odhadujou váhu....

Kéž by to už bylo
6. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
monin my meli 3660 :sweat_smile: taky obrici..a mona mela taky Kubika nak tak

market..prave vystouply pupicek je pry ta kyla..
6. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
moni, ty poradny znam. ja sedela v nemocnici pokazde taky tak. :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude to dobry, uvidis.

to my holky, jak nevidime jeste, tak kolotoc dame pozdeji a na lehatko je jeste mala, nejak ji nemuzu prikurtovat.
6. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
mabe jojo, jsem uplně spokojená :grinning:

majo, tak to jsi akčí teda:slight_smile: já si už taky byla ted půjčit nějaké knížky, ale nějak jsem je ještě nechytla do ruky :grinning:....Jina já zatim nezažila nudu, pořát je co dělat, když je do toho ještě škola...zítra už máme písemné z ČJ, tak držte palce :slight_smile:

musíme udělat už nějaký ten sraz v OV, když né těhulek, tak alespon maminek :slight_smile:
ty jo, vy jedete jak fretky...nez se vzdycky rozkoukam, tak je milion dalsich prispevku :grinning:
car, jj, uz se tesim az budeme moct aspon na pisek nebo na delsi prochazku :slight_smile: takhle vzdycky decka nahazim do kocaru, objedem co zrovna potrebuju, stavime se nakoupit a zas dom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ikdyz dneska jsme byli v hernicce, tak zas byla trochu zmena :slight_smile:
moni, oni meri hlavicku, brisko a stehno a potom jim z toho vyjde vaha. potrebuji vsechno, tak jsem to pochopila aspon ja.
jsem si říkala, že se budu hlídat, ať už tolik netloustnu, ale teď tlačím na truc a na uklidněnou zákusek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
holky, ja mam pustenou telku, ale vubec nestiham nejak.

ja se tesim az budeme moct jit ven, to bude uz tento vikend, snad. doufam, ze to ocicko nam to neprekazi. :confounded:
6. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
moni, dej si. ja shodila porodem 8kg. zbyva me jeste 6kg.
6. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
Monin nemysli na takové věci, já si radši takové věci ani nepřipouštěla v těhu, to bych se asi zbláznila. A nestresuj se pak se to bude odvijet na malé.... :dizzy_face:

Kubík měl 3.65 :grinning:
6. dub 2010 ve 14:37  • Odpověz
tak jsem dala malou do postylky a uz zacina kricet, tak to nevyslo. budu ji muset jeste vic uspat.
6. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz
my 3,56kg
Ale je to v té porodce už taková pásovka, moc se mi ten přístup nelíbil....

Mně moje doktorka říkala, že bude větší protože má větší bříško - doktor v porodce mi zas říkal, že má menší bříško a větší hlavičku - tak aby si člověk vybral....
autor
car malý leží taky v lehátku a vykladá si s hračkama, je to docela sranda je poslouchat .-D
6. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
Monako a vydrží ti delší dobu v tom lehátku, že si můžeš i pouklízet?
6. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz
mona..jasny ze budem drzet palce..

holky pristi tyden v utery mame mimi cviceni,ve stredu kavicku s kamoskou,plavani ve ctvrtek :grinning: a zacnu pravidelne solarko nez chytnu barvicku :grinning: no a jeste naky den akce s kamoskou a jejim prckem :grinning:
6. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
tak malou uz to naba..ted si povidame :grinning:
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
No já bych potřebovala nechat v porodce tak 12kg :grinning:
6. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
monin já v té porodce nechala 11kg:grinning:...jinak my v těm malý leží už od mala a tak je zvyklý, je v tom už docela dlouho a mám klid, dám mu tam hračky a tak si s nima povídá a směje se na ně:slight_smile:

carcul já na solárku byla jen jednou, říkala jsem si, že ted budu chodit pravidelně, ale s malým to jde těžko, kdo mi ho pohlidá než se dosluním :unamused: , minule jsem tam byla s kamoškou. tatka říkal, že bude hlídat, ale to jde těžko když chodí ted domů pozdě :unamused: ....A na plavaní jdes s malou a nebo sama???
6. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak to bych potřebovala taky a i tak mi ještě dost zůstane.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si to vyčítám, že jsem to sežr.... to je tak, jak půl dne nejím a potom udělám nálet na ledničku :grinning:

Manža lehátko nechtěl, tak my budem mít na zemi ty pěnové puzzle, dám na to nějakou deku nebo peřinu a obložím jí taky hračkama, snad taky bude spokojená
6. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz
a může se na solárko, když člověk kojí - teď mě to tak napadlo, jestli to nemůže mít nějaký vliv na mlíko, ale asi to je blbost co? :grinning:
6. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
mona...s malou-maly deti chodi do vanicek..bazen az od pul roka...jinak to jsou manzelovo,takze malou pohlida obsluha :grinning:
6. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
carcul ahááá manža má solárka, tak to potom jooo :slight_smile: ....já si koupila krem s jemný tonem opalením a je to na prd i tak to dělá trochu fleky :unamused:
6. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Car, Moni, malá je už skoro v pohodě, už je to mnohem lepší, tuk, tuk, tuk :slight_smile: A s malým jsem dnes byla u dr. dostal 2x sirup na kašel, tak doufám, že brzy zabere....
Jinak dobrý, malá je trochu rozežraná, nechává se uspávat, jinak bečí :grinning:
Car, a ty kojíš? Chci taky začít chodit na solárko, protože v polovině měsíce jdu na trvalou a na konci měsíce se budem fotit, tak chci nějak vypadat a chci i do toho solárka, at mám barvu, protože jsem hrozně vybledlá, ale kojím, tak nevím zda můžu, ale když budu mít podprdu tak by to nemělo vadit né? :sweat_smile:
6. dub 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
monin mě to ani nenapadlo, ale myslím, že joo :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
Holky, já chci taky na solárkoóóó :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale na pravidelné chození čas nemám :frowning2: Car, to máš super :dizzy_face:

Moninko, ty jsi byla na ko tam dole na gyndě? Nebo nahořee na porodním?

Moni, já budu chodit s prckem na plavčo do Havířova, nechcete se přidat?

Holky, a už berete mimča všude s sebou?
6. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Moni tak si pak můžeme koupit permošku někde spolu a můžem tam chodit spolu a děcka si pohlídáme navzájem :grinning:
Já musím chodit potajnu i když to časem půjde vidět, ale Lukimu nic říkat nebudu, solárko mi zakazuje, má strach :sweat_smile:
6. dub 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak já zatím byla na solárku jednou na 2 minuty radši, bylo to jakési silné a nechtěla jsem se spálit a byla jsem normálně nahá, nějak mě nenapadlo, že kojím :slight_smile:

Moni kam se jdete fotit??
6. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Monako, já asi všechno moc řeším :slight_smile:

Moni je super, že malá už je lepší :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Taky bych pak chtěla s malou na plavčo, ale chtěla bych do Atomu, tam je to prý supér a mám to i kousek. Tak uvidíme, ale nejdřív jak ve 3 měsících se prý nechodí. :confused:
6. dub 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.