• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
Moni vidíš to je dobrý nápad:grinning:....ted je akce, že zaplatíš 500,- a máš 1000,-....z čeho má Luki strach?? :grinning:

Luci do havířova??? No á to tam jen neznám, ale když budu mít auto, tak to nebude problém...a zištovala jsis už nějaké podrobnosti??
6. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
moni uz nekojim,bohuzel :frowning2:

jinak solarka nevadi u kojeni,jen si nechte podprdi jinak teplem bude strikat mliko prej...

luci..jojo uz vsude
6. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Holky já mám pocit, že pořát vypadám jako furie, chtěla bych zěnit barvu na hlavě, ale mám z toho strach, nikdy jsem než melír nic jiného neměla....Sice se vlezu už do všech ryflí, ale chtělo by to zpevnit, jsem taková celá ochabla. ted se mi uplně ničí i nehty a v těhu jsem je měla dlouhé a pevné, tak přemýšlím, že půjdu do gelovek. :unamused: ....já mám problémy co? :grinning:
6. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
Moni já jen jestli to záření nemá vliv na mlíčko :grinning:
Moni Luki má kamaráda, který je fotograf a fotí má ho fb v profilu a tak se sním domluvil na focení, ale stydím, stydím :grinning: Snad to přežijem, chtěla bych i akty, ale to nevím, jsem moooc stydlivá a je to jeho kámoš a ještě ho neznám, tak uvidíme :grinning:
Od Lukiho tetaa je taky fotografka, ale bydlí v Praze a cestu tam ted nemáme a fotky bych chtěla sní co nejdřív dokud je malá, tak půjdeme k němu a v létě jak pojedem do Prahy tak třeba i u ní :slight_smile:
Jo je to fajn, ten začátek kdy začla tak kuckat, tak to bylo strašné.
6. dub 2010 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz
Moni, pozjišťuju a písni ti :wink:
Jinak mám úplně stejné starosti :grinning: A jakou barvu by jsi chtěla?

Moni, na jakou tvalou chodíš? Nemáš z toho zničené vlasy?
6. dub 2010 v 15:16  • Odpověz
mona..mam stejny problem,prijdu si takova neforemna,a hnusna :stuck_out_tongue_closed_eyes: se chci dat nak do kupy
6. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
jinak nemuzu mit na hlave nic jinyho nez melir nebo blond barvu
6. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
já chodila před těhu taky na solárko do Havířova :slight_smile: a není špatné si koupit dražší permici, která se vyplatí a chodit s někým, taky jsem to tak praktikovala :slight_smile:

Luci šla jsem původně do pavilonu H4 na gyndu-do prvního patra, ale poslali mě do pavilonu I - do přízemí na porodní...

Monako - já nosila gelovky a teď jsem je sundala dolů a hrůůza :frowning2:
6. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Moni tak to bylo i u mě, libor má kamaráda co foti a chtěla jsem akty těhu a styděla jsem se a když fotil jen tak malého, tak jsem jen na akty přemluvila libora, ale á jsem se styděla....Ted mám mamka nějakou známou co fotí, tak jsem jí řekla at se zeptá co za to chce a před ženskou bych se tolik nestyděla:slight_smile:
6. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
Luci chtěla jsem nějakou světle hnedou, uplně světlou, protože já mám světlé i obočí atd. ale to mi prý asi nechytne, tak nevím, do tmavé jít nechci, nejsem na to typ :confounded:

monin já měla gelovky jednou, ale chvilku a nebylo to tak strašně, odrostlo mi to tenké a už jsem měla zase v pohodě nehty....
6. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Moninko, tam mě taky přijímali, ale pak při porodu jdeš nahoru...tam je to úplně o něčem jiném...holky určo potvrdí :wink:

Car, já bych chtěla melír, ale bohužel...ta tmavá dolu jen tak nejde :frowning2: nevím, co s tím....
6. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Car, tak to abychom si ty podprdy nechávali, už tak že si tak 2x denně musím měnit vložky do podprdy :grinning:
Luki má strach z rakoviny kůže a já chodila předtím dost tak 3x týdně, a on furt nadával, že to mám omezit, že jsem hnědá už dost a ták, ale víš jak jak sis udělala nějaký systém a chodila si pravidelně tak jsem nechtěla nic omezovat :grinning: No a ted má strach, že se stanu zas závislák :grinning:
Tak to má supér, já jsem před těhu vážila 49 kg :sweat_smile: Na konci těhu 72 kg a po porodu co jsem se vážila nedávno u známé tak 61, takže mám nahoře ještě 12kg :cry: A do ničeho se nevlezu.... :frowning2:
A kde mají tu akci? Já si permošku koupím až mi dojde rodičák.
6. dub 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
já mám svoje nehty ikdyž se o ně starám strašně měkké a třepí se mi.. takže jsem nosila gelovky, porcelánové , ale ty mi moc nedržely, tak nakonec byl nejlepší gel na moje nehty- nosila jsem to několik let a teď zas ty moje hnusné nehty
6. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
Aha, tak to jo Luci, snad máš pravdu :slight_smile:

příště už tam půjdu nekompromisně s taškou a domů už nejdu :grinning: :grinning: :grinning:
Manža už nechtěl jít nakupovat ani jídlo, si myslel, že se mě zbaví a nějak to nevyšlo :grinning:
6. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
Luci záleží, jak ti chytají barvy - já mám taky černý spodek vlasů a vrch blonďatý a různě to podbarvuju buď víc do tmava, nebo do světla..... a v pohodě- už vím, které barvy mi chytají
6. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
Luci já nevím jak se ta trvča jmenuje. Jdu na ní jen proto, že mi každý říká , že mi to moc slušelo, mám nějaké fotky sní na fb jestli ho máš.
Tak jsem se rozhodla , že do ní znova půjdu a vlasy jsem neměla zas tak zničené, musíš jen o ně více pečovat, dělat aspon 1x týdně masky proti vysušení, umývat je co duhý, třetí den, podle toho jak Ti to drží a jaké máš vlasy, používat přípravky, jako šampon nebo kondicionér na vlnité vlasy atd. a hlavně chodit aspon 1 za 2 měsíce trochu sestříhat konečky :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz
Moninko, nahoře mají úplně jiný přístup, když jdeš rodit :wink: Ale neboj...už to bude brzy :wink: třeba už žádná další prohlídka nebude třeba :grinning:

Moni, já chodila na solárko taky často a chybí mi to :pensive:
6. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
Holky, já jdu ve tvrtek k holiči...tak uvidím, co s tou svou hlavou podniknu...

Moninko, a ke komu chodíš? Chodíš někde v Havru? Mě každý holič řekn, že mi to na blond melír nechytne...a to už ani nemám černé vlasy, jen tmavě hnědé...
6. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
taky jsem byla zvyklá - nehty, solárko, spinnig a kupovat si hezké věci :slight_smile: teď budu ráda, jak se za nějakou dobu do něčeho narvu :grinning: a zvládnu se postarat o malou a domácnost s denním vařením....

Tak to bych tě Moni chtěla vidět, jak tě najdu na FB?
6. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Luci kéž bys měla pravdu, asi budu muset zpracovat večer manžu :grinning:

Luci já chodím k holiči jen na stříhání, barvím si vlasy sama
6. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky proč už se tak pozdě v těhu nesmí magnézko? Vadí když bych pila magnézii? Je v tom takové množství, co by vadilo?
6. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Holky, já FB nemám...jsem trapka, co? Já zatím nějak neměla potřebu ho zakládat, ale asi už budu muset...mají ho i mí rodiče :sweat_smile: :grinning:
6. dub 2010 v 15:39  • Odpověz
Moninko, já měla doporučeno brát 3x1 tbl magnesia až do porodu...
Fakt sama? Jsi dobrá :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:41  • Odpověz
Luci já mám FB asi týden, taky jsem to nepotřebovala , ale kámoška z práce, co je taky na mateřské mě ukecala, že tam dává fotky atd... tak ho mám kvůli tomu... ale ještě se úplně nechytám :slight_smile:

Díky, kdysi jsem byla u holiče, kde mi udělal šíleně drahý melír a oničem a s odrůstem, tak mi začal dělat melír manža a já si to podbarvuju :slight_smile:
6. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
holky tak my jsme dneska po 3 kadili a to ještě není konec dne :grinning:

tak já na solárko nebyla zavisla, zašla jsem si jen občas, jen pro barvičku. mě se nelíbí ti přesolarkovaní, oni už potom nejsou hnědí, ale žlutí. A když jim něco řekneš, tak ti na to odpoví, že jsou málo opalení:grinning:...dokonce mi bracha na to řekl, že mu prý zavidím :grinning:, nevím co bych měla zavidět, když chodil na web solárko, které je zadarmo :grinning:

Monin pod čím jsi na FB? přiám si tě :grinning:

já taky nevím co bych chtěla s hlavou udělat, ale já půjdu až za měsíc, byla jsem v březnu :unamused:
6. dub 2010 v 15:48  • Odpověz
ja byla taky v breznu,tak to vidim tak za mesic :grinning: a solarko se mi libi jen tak akorar-ze zacatku vickrat a pak jednou za cas na udrzeni..ted to chci i kuli pleti,jsem jak smrtka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a seskvareni lidi je bes-vypadaj o dvacet let starsi a umele
6. dub 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
carcul přesně, já jsem jak smrtka a dokonce mám pořát takové kruhy pod očima a vůbec nevím co s tím...nikdy jsem nepouživala make up, protože mám pocit, že mi pokožka nedychá :grinning: , ale ted si musim trochu maznout už kvůli těm očim :confounded: ...před tím mi stačilo trochu pudru.
6. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
Monin poslala jsem Ti do ip pod čím jsem na fb....
Moni, já zavislák byla :grinning: Chodila jsem se známou jak jsme bydleli v Hrabůvce, ona mě vždycky zbantovala a já šla, pak jsem chodila, že jsem byla už zvyklá, ale žlutá jsem nikdy nebyla :grinning:
Jinak Luci, já s nechávala do tmavých vlasů dělat bílí melír a chytl mi dobře. Mám taky fotku na fb, ale jde tam ten malír blbě vidět, protože to je foceno na večeři s drahou polovičkou, foceno mobilem a byla tam tma. Takže to nejde moc vidět, ale něco jo. A chytlo mi to hezky.
6. dub 2010 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
ja ho pouzivala ale lehkej nebo tonovaci krem ale v lete vubec,jen pudr..ted z pohledu do zrcadla mam deprese..fakt musim se sebou neco udelat
6. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Opět jsem tu dlouho nebyla a koukám,co jste toho zase probraly :grinning:

Mona,gratuluju k Davídkovi,taky jsem se trápila dost hodin (dvě noci na sále) a nakonec mi udělali císaře,takže uplně vím,o čem píšeš.

Dneska jsem musela na gyndu,začla jsem hrozně krvácet,asi mám prý menses,ale uvidíme ještě jak dopadnou výsledky z krve,jestli to nebude něco jiného.Ach jo,je to hrozně nepříjemný.

Teď mám doma pohodičku,přítel šel s malým na prochajdu,tak půjdu v klídku uvařit.
Jak se všechny máte?Pozdravujte drobečky :dizzy_face:
6. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.