• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
autor
tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama:slight_smile:.....no musíme s tím něco udělat, jinak to nevidím :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
ahuj cipis :grinning:

mona,fakt nejsi..citim se hrozne kdyz se na sebe kouknu
6. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
Car nejsi sama. Já se do zrcadla raději ani nedívám. Stačí mi pohled na fotky kde jsem já a je mi špatně, jak jsem bledá, unavená a ty kruhy, blééé :confounded:
Cipi ahojky, tak hlavně, že se máte supér a malý je zdravý :dizzy_face:
Stím krvacením dej pak vědět, ale bude to nejspíš ta ms né? A ty nekojíš, většinou když se kojí tak ms není. :unamused:
6. dub 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
moni no pry s tim kojenim jak u koho
6. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
uff tak nakonec tuu odsávačku sehnal přítel v lékarně, ta jsem zvědavá :grinning:
6. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Car asi jo, já u malého neměla za celé kojení a ted zatím taky né, tak uvidíme :slight_smile:
Jo Moni, zapoměla jsem Ti odepsat, že se prodávají i v lékarně :sweat_smile: Tak hlavně, že jí máte :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
já ted měla MS týden i přes antikoncepci u které MS nebývá a to ještě koím :angry:

car no už se těším až budu ve své kůži
6. dub 2010 v 16:13  • Odpověz
mona,tak snad pomuze..my mame normalni,jelikoz mame centralni vysavac a ten je moc silnej..tak dej vedet jaka je
6. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
car, tak je to super, takhle jsem mu to nikdy nevysála, konečně může bobek dychat :slight_smile:...

Moni dokonce v té lékarně to měli levnější, za 280,-:grinning:
6. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
mona..supeeeeeeeeeeeeeeeer
6. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
autor
Hlavně je to rychlovka, že ani nestačil začít brečet :grinning:
6. dub 2010 v 16:46  • Odpověz
Moni no tak to teda přehnali :grinning:
Ale je supér ta odsávačka, že? Taky jsem sní spokojená, ještě , že jsme do ní šli, Luki chtěl koupit tu obyč. :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
Moni jojo je to luxus, běhěm chvily vysáte a netrápila jsem se ani já ani malý...ta obyč je hrozná, teda co jsem měla já byla na dvě věci, než jsem to vysála, tak to trvalo a stejně to nešlo celé....
6. dub 2010 v 17:03  • Odpověz
Já jsem měla u malého taky takovou na prd, byla to taková banka a mohla jsem stím odsávat jak chtěla, stejně to bylo na houby :confounded:
6. dub 2010 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz
Moni a Moni, máte mě v IP :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
tak nakonec jsem s malou spala, ale musela jsem si ji vzit do postele. trosku jsem ji dala jeste cucnout a usla. ja uz vstala a ona tedka jeste spinka. :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
my mame taky odsavacku na vysavac. nejdriv jsem se toho bala, ale je to parada. kdyz si ublinkne, tak to ma vetsinou i v nose a je to sup a zase muze pekne dychat. tou rucni odsavackou jsem nic neoddelala.
6. dub 2010 v 17:13  • Odpověz
holky pridala jsem fotecky,album sofinka :dizzy_face: heslo stejny:slight_smile:
6. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
jdu kouknout.....kluci šli nakonec na chvilku ven provětrat pejska, tak bych měla alespon douklízet ty hadry co jsem třídila po Kubíkovi, které už nám jsu malé :pensive:
6. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
autor
carcul, malá je moc krásná. :dizzy_face: :dizzy_face: ...taková hubenounká o proti kubíkovi :grinning:
6. dub 2010 v 17:53  • Odpověz
mona..a to sni o dost vic nez je na obalu a pije vodicku..dekujem,vy mate taky fesaka
6. dub 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
dáváte jen čistou vodu?? Čajík ne??? já mám doma čajík fenyklový na prdíky, ale ještě zatím jenom kojíme....
6. dub 2010 v 18:01  • Odpověz
Holky,já kojím a dr.říkala,že menses je i při kojení,tak snad je to ona a ne nic vážnýho.No bylo to něco,v noci to ze mě fakt teklo proudem.Prý bývá ms po porodu někdy silná :frowning2:

Car,malá je zlatíčko :wink: Kdo máte facebook,jukněte na Lukáška,dneska jsem tam přidala taky nové fotky.

Monako,taky mi už malý odrůstá z dupaček,to je hrůza jako to všechno letí.Budeme muset asi navštívit nějaký sekáč :grinning:

V sobotu jdeme na svatbu,tak musím malému koupit nějaké hezoučké oblečení :wink:
6. dub 2010 v 18:03  • Odpověz
Moni,já dávám od soboty fenyklový čajík na prdíky a můžu jen doporučit.Fakt to pomáhá a může se dávat miminkům.Já ho piju taky.
6. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
cipis jsem uz koukala :dizzy_face: :dizzy_face:

mona,jojo vodicku kojeneckou..cajik jsem minule dala a vodicka ma vetsi uspech a jsem rada ze ji bumba do budoucna je to plus..ted ji tim aspon trosku osidim a prodlouzim papani
6. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
cipis já taky koukala, je to šikula:slight_smile:....no já pořát ještě s čajíkem čekám :grinning:....Jinak já už byla taky u nás v sekáči, kde jsou jenom značkové oblečení a koupila jsem mu dvoje ryflíky a košili. Jedny ryflíky mám na fotce a všechno je to next :slight_smile:.....

holky, já už mám na boku ty malinké věci po Kubíkovi, ale vůbec nevím kam já to jen budu schovávat :grinning: ...chci si to schovat pro druhé, mám hodně neutrální věci :slight_smile:....některé oblečení měl jen jednou na sobě :sweat_smile:
6. dub 2010 v 18:20  • Odpověz
ja to dam do krabice na skrin co ma mala v satne
6. dub 2010 v 18:23  • Odpověz
tak buď špiním po tom vyšetření, ale to bych asi začla hned, nebo mi začíná odcházet zátka :slight_smile: ale "spodek" mě teda bolí děsně
6. dub 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
Moni že by??? No u mě to byla jen taková červená skvrna a pak už nic a tak jsem usoudila, že to byla zátka:slight_smile:, ale u každého se to projevuje jinak....no ono když příjdou kontrakce, tak mě to bolelo taky ve spodku jako kdybych měla dostat MS. však uvidíš, kdyby jsi chytla kontrakce, tak si to začni stopovat, pak zkus vanu jestli sse ti to rozjede a neb přejde :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
monin..treba se to rozjede :wink:
6. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.