• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
no začnu to teď pozorovat, ale prozatím žádné kontrakce .... Ale ten spodek je jako by mě někdo nakopl :grinning:
že bysme to raději podpořili sexíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra má ve Vítkovicích službu moje doktorka, tak by to bylo super , ale musela bych to stihnout za zítřek :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
hlavně abych ty kontrakce poznala - protože bolesti jako při MS mám často a střílí mi to do kříží, a to jsem myslela, že to není ono
6. dub 2010 v 18:37  • Odpověz
moni jojo jen at manza postouchne :grinning:
6. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
ale abych se přiznala, tak jak mě všechno tak bolí, tak se mi moc do toho ani nechce :sweat_smile:
6. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
monin joo sexík by měl zabrat, zkuste a uvidíte :slight_smile:....jinak já jsem se taky bála že to nepoznám a vidíš to poznala a všechny jsme to poznaly, tak proč né ty:slight_smile:
6. dub 2010 v 18:46  • Odpověz
já vím, dřív nebo později to poznám, ještě že to trvá několik hodin , abych neporodila doma :grinning:
6. dub 2010 v 18:47  • Odpověz
Moni a jak dlouho jsi měla bolesti než si jela do porodky a jak dlouho to potom ještě trvalo,než si porodila?
6. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
holky ta moje beruska se najedla a zas chrni :sweat_smile:
6. dub 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Monin mě celou neděli pobolival spodek, ale bylo to nepravidelné, v 11 jsem šla spát a v 1 noci mě probudila bolest a byla co chvili, tak jsem to začla stopovat tak do 2 a bylo to tak co 8 minut. Tak jsem pořáát ještě čekala jestli to přejde asi do 3 a jak už jsem viděla že je to co 6 nebo 5 minut, tak jsem si dobalila tašku a vyjeli jsme přesně ve 3:40hod. a porodila jsem vlastně v 11:09 hod:slight_smile:...Ale ono ty první kontrakce jsou vklidu, spíš ty blížící se k porodu bolí víc....
6. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
Carcul kéž bych měla taky tak hodnou malou, ale jestli bude po mně :sweat_smile: tak se máme na co těšit :grinning:
6. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Pokud nebudeš mít kontrakce co 5 minut a nepraskne ti voda, tak radši bud doma...lepší si ty bolesti prožít doma než v nemocnici, ale v těch Vítkovicich je to vlastně jak nějaký pokojíček, tak i tam to bylo super....
6. dub 2010 v 18:54  • Odpověz
monin-ja v deseti mes.prokousla nakymu prckovi nos v jeslich jelikoz mi nastval a kdyz jsem sla do skolky museli nas s kamaradkou dat kazdou do jiny-spolu nas nechteli jak jsme zlobily :grinning:
6. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
taky záleží po jak dlouhé době to sexík případně rozjede :grinning:
souhlasim s moncou,taky jsem cekala
jsem rozežraná - dřív by mi stačilo, že se to blíží, ale teď bych byla ještě radši,kdyby to vyšlo zítra :slight_smile:
to je jasné, že to člověk líp zvládá doma , jen vydržet a čekat :slight_smile:

Carcul, ty si číslo :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 18:58  • Odpověz
monin..tak prcka dnes vystrkate a zitra je venku
6. dub 2010 v 19:14  • Odpověz
dobrý plán carcul :slight_smile:
proč tady nemáš fotečky?
6. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
jelikoz jsou jisti zly lide..poslu ti odkaz chces?
6. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
jasně, kují :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
tak prvně jsem koukala na tvoje těhu fotky - ty jsi teeeda kočka :wink: :wink:

Malá je krásňoučká, a ty vaše společné fotky jsou úžasné :slight_smile:
6. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
autor
holky já se vůbec nevyspím, vstavame už v 6 ráno :unamused: .....ted nakrmím a dám Kubíka do pyžamka a já musím honem do vany.... :confounded: ...bože mě zase bude zítra zle jak budu nervozní
6. dub 2010 v 19:32  • Odpověz
takze moninka nam bude rodit?

ja jsem se paradne vykoupala, manza tedka uklada nasu prcinu, sijou s ni prdiky, tak uvidime.jinak jde manza za chvilku na basketbal.
6. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
mona..vse zvladnes na jednicku :wink:

monin..dekuujeem :sweat_smile:
6. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
fakt úžasné fotky :wink:

Mabe, ještě nevím, že by :grinning:
6. dub 2010 v 19:38  • Odpověz
monin vy mate krasny ty ze svatby
6. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
děkujem :slight_smile: Carcul si na FB?
6. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
6. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
car a ja IP? :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
tak male jsem dala napapat a tedka spinka, uvidime jak dlouho. tatkovi se to predtim bez kojeni nepovedlo
6. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
holky, jak jite?jite dietne nebo normalka? ja se teda drzim, ale uz nevim, co bych jedla. jim: tvarohy, syry, maslo, stary nebo celozrnny pecivo, mleko, caro, jogurty, tot vse. rikam si, co jeste bych mohla jest, abych ten jidelnicek mela rozmanitejsi.bojim se, aby se jeste nezhorsily ty prdici
6. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.