• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
mabe s fc a nebo fotkama?
6. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz
no chci videt nejaky fotky a uz sem samo zase zapomela adresu a heslo a tak. :astonished:
6. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
mabe..mas to tam:slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
diky. to uz je velka holka, jak pekne zveda hlavicku a ty fotky od fotografa jsou uzasny

anca, kdyz ji koupeme pod vodou v umyvadle, tak se uz opira o nozicky a pri grkani na ramenu zveda uz hlavicku, ale jasnacka ze neudrzi. pripada me, ze den ode dne je videt posun.
6. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky, co jite pri kojeni? potrebuju nejaky napady
6. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
mabe,jedla bych vsechno az na vylozene nezdravi jidla a nadymaci(cibul,lusteniny atd)..
hodne ryby a taak..jo a citrusy by se nemely kuli alergii
6. dub 2010 ve 20:58  • Odpověz
ryby musim zaradit, nejak tedka po porodu jsem nic takovyho nemela. zitra jak pujdeme od dr., tak nakoupime.
6. dub 2010 ve 21:01  • Odpověz
mabe..rybicky si dej at ma anicka
6. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
car, zitra si je kupuje.
6. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
6. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
car, tedka jsem cetla, ze mliko muze zpusobovat bolest bricha. ja piju mliko denne, sice dva salky, ale denne, ze by to anicce vadilo?
6. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
myslim ze ne
6. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz
dobre ranko devcata, tak my jsme tedka vstavaly. pekne v noci spinkame a budime se akorat na kojeni. k ranu si malou beru k sobe do postele a jeste dospavame. :wink: vim, ze asi postel neni ideal, ale ona uz po kojeni rannim cca kolem 5-6h nechce byt v postylce, ale s mamkou u prsu usne pekne. :grinning:
7. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Mabe je super, že už máte nějaký zajetý systém
7. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
mame. za chvilku jdeme k tem doktorum, chuderka

a jak je?
7. dub 2010 v 09:21  • Odpověz
žádná změna,pořád mi odchází akorát zátka
na stránkách porodnice je napsané, že když odejde zátka, porodní bolesti se obvykle dostaví do 24h..
7. dub 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky, já se omlouvám, ale fakt jaksi nestíhám. pomalu se stěhujeme vždycky po částech do toho malej takže je to fakt veselý. navíc u našich děláme zámkovou a upravy abych tam mohla s kočárkem a nebyla od bahna takže je toho fakt hodně.
jinak kubíček je zlatíčko občas si poplače a jinak moc hodný kluk to je. roste před očima.
7. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
suny, to jsem rada, ze je vse ok. jen tak dal. :wink:
7. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj, mabe tak pokud se tě malá kroutí tak to může být i kvůli mléčným výrobkům takže na to pozor. Jsou mimča kterym to vadí :unamused: . Místo mlíka zkus jen jogurty, nebo kysané výrobky, prý to čerstvé mlíko docela dělá problémy :unamused:
7. dub 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojte zlatka moje uplne vaszanedbavam ale potrebovala som nacerpat sily po tom strasnom porode :frowning2:
moni-nestras tu a utekaj uz rodit hehe
7. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
Tak já straším jo? :grinning: :grinning: že mi to říkáš zrovna ty :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj holky, tak uz mame dva dr. za sebou a zitra treti. na ocicko jsme dostaly jiny kapky silnejsi - za tyden kontrola na ocnim. pak zadek rozmokvalej, takze jsme byly poslani na kozni. tam jdeme zitra mezi 8-9h. po telefonu rikala dr. nicim nemazat, nechat volne, takze az se mala probudi, tak bude naholo a jedine hypermanganem, ze je treba susit. to mame teda doktoru. jinak nos uz je v poradku, dneska jeste dokapem a hotovo.
7. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak my dneska taky byli u dr. a Borinek přibral za 3 tdny přes 900g....jinak vše ok a další poradna až na konci května.

Mona, gratuluji dodatečně k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Moninko, tak jak dneska? Pořád nic?
7. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
luci, gratuluju, my viz nahore
7. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
ahojky holky

mabe..to teda mate doktoru,tak drzim palecky

sun..super ze je taky hodny :wink: a ukaz se casteji

luci..gratuluuujuuu..

my dnes u pani dr dostali obrovskou pochvalu,ocicka jsou v poradku,potnicky pry jen malinko a vite kolik merime?57cm a mame 5,05kg :sweat_smile:
7. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
ale pry jsme krasne akorat,vubec ne tlusti
7. dub 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahoj Luci, manžu jsem včera neukecala :unamused: a jak to včera vypadalo nadějně, tak dneska se nic neděje...akorát, že mě to břicho táhne a mám strach, že mi popraská :frowning2:

Borinek teda krásně roste :wink:

Carcul, až na FB jsem si všimla, jaká seš mlaďounká :grinning:
7. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahoj holky, gratulujém ke kontrolám :slight_smile:
My dnes byli taky a máme 4.24kg, jinak nás neměřila a taky jsme dostali pochvalu, byli jsme i na krev a vše ok :slight_smile:
Holky chci se zeptat dáváte někdo očkovat malé proti těm průjmům? Rotavirem nebo jak se to jmenuje? Mě o tom dnes dr. říkala, že jsou 3 dávky po měsíci a očkuje se myslím v 10 týdnech. Já pořád váhám jestli do toho jít nebo né, nejsem moc pro očkování když je tak malinká, mám z očkování strach. :sweat_smile:
7. dub 2010 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
car, moni, gratuluju ke kontrole. jinak mala byla uplne rozhozena. na nekolikrat jsem ji uspavala. vzdycky kdyz uz byla tuha, tak aji ze spanku zacla plakat, chuderka moje mala. takze nakonec pomohlo, kdyz jsem si ji zase vzala do postele. tedka jeste spi.
7. dub 2010 v 17:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak už jsme konečně doma. Písemná napsaná, byl to mazec, měla jsem strach, že to nestihnu, tak uvidíme co dostaneme:slight_smile:....a pak jsme lítali po úřadech a stejně nic vyřízené :angry: ....

Moni mě nic doktorka neříkala, tak ani o žádném očkovaní nevím :unamused:

jinak všem gratuluji ke kontrolám, krásně rostete...jak tak koukám, tak to my nějak rosteme rychleji :pensive:

ted se kubík kupká a tatínek hlídá a už mě volá :grinning:
7. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.