• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Monako a o čem si psala?
7. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
monin o porodu a Kubíkovi :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
mona,tak my pry rostem taky sakra rychle..

a pisemna urcite bude paradni :wink:

moninko...no jsem no :sweat_smile:

moni..o zadnem ocko nevim :confused:

mabe..chce byt u mamci vid :grinning:
7. dub 2010 v 18:45  • Odpověz
Monako tak to ti šlo určitě dobře :slight_smile: kolik stránek si popsala?

Car - to mě překvapilo :grinning:
7. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
monin popsala jsem 3 a čtvrt strany:slight_smile: to se psalo parádne....

carcul no rostou nám jako z vody....no snad jsem to nějak dala, alespon na 4 :grinning:
7. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
mělas dobré téma, já se kdysi nadřela , abych to co nejvíc roztáhla :grinning:

koupání proběhlo bez komplikací? :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
monin jasně bez komplikací a už spinká, ale nevidím to na dlouho :slight_smile:

A jak se cítíš?
7. dub 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
monin tak koukám, že máš dneska termín co?:slight_smile:
7. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
jo jo dneska mám termín a nějak se nic neděje... včera jsem měla pocit, že už to bude každou chvilku a dneska klid a je mi líp
7. dub 2010 v 19:41  • Odpověz
včera to vyšetření celkem bolelo, tak nevím, jestli mi doktor nedělal Hamiltona, k večeru mi potom začla odcházet i zátka.... tak se snad něco začne dít
7. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
tak to spinká brzo :slight_smile: to je fajn :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
holky, tak mala je jakasi protivna. asi vsichni ti doktori a ze toho moc nenaspala dneska. od rana jenom 2h a pospavani v aute. porad krici a nechce prestat ani spat. tak snad po kojeni v 22h. manza je na basketu a me boli desne hlava od zad, musim to vydrzet.
7. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj holky tak jsme přestěhovaní s kubíkem k našim, ale v bytě máme jeste hafo věcíl.

jinak malej dneska se posral komplet tak do ted jsem přepírala věci. už jsou mu malý nějaký věci to je hrozný jak rychle roste.
8. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
je holky poradte chci si tam dát 1 dítě ael mě tam nevyskakuje ta možnost to změnit abych nebyla doživotní snažilka
8. dub 2010 v 08:05  • Odpověz
autor
Ahj suny mment kouknu a řeknu ti.....

Jinak t je fajn, že už jste přestěhvaní, musíš nám tady hodit nějaké fotečky Kubíka :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
suny tak kdyš si klikneš na svůj fotoblog, tak na prav máš změn udae v profilu to se ti otevře tvůj proffil a nahoře na vyběr dáš těhotenství a rodina nebo tak nějak a tam si zadáš Kubíka :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
mam nějakou špatnou klavesnici, vynechává mi to písmena :angry:
8. dub 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj, tak jsem k ránu s Tomíkem usnula v posteli a spali jsme až do 9:30 :grinning: . teď čekam až dorazí manžel a jdu do tý školky, ale rdaši sama aby tam Viki hned neudělal nějakou ostudu :wink: a pak jedu k rosmanovi, mají do soboty v akci přesnídávky a příkrmy tak už něco nakoupim do zásoby, přece jenom my za 2 měsíce už začnem. jen tentokrát budu kupovat různý značky, u Vikína jsem chtěla začít s jinýma až po 6 měsíci a on už jiný než od Hippu nevzal do pusy :slight_smile: , tak uvidíme jestli tomík bude v tomhle jiný amusim koupit mlíko, tentokrát zkusim od Hippu, prý je super na trávení tak snad pomůže, včera se chudák pořádně vykadil po 5 dnech :unamused:
8. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
autor
Ahoj market, s příkrmy se začiná d 4 měsíce, když se nekojí že??? nebo kdy mi asi doporučí doktorka co??
8. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Jo od 4 měsíce, takže někdy začátkem června :slight_smile: a kojený děti až po 6 měsíci, většinou buď po 6 nebo když je vidět že dítě už nepřibývá na váze. znam dost dětí který začli třeba až v 7-8 měsíci a ok. Ale pak jsem znala dost těch který ženský kojili tak dlouho a odmítali jim dát první příkrmy že děti ještě ve 2 letech neuměli kousat :frowning2: . takže jsem nikdy jídlo nedávala do lahve a fakt všechno jed jak bylo na skleničkách a trošku mu kolem 8 měsíce dělali problémy kousky ale zvládnul to :slight_smile: . jen prostě nic co nebylo od hippu nechtěl :unamused: a na skleničkách byl až do roka a pak postupně přecházel na klasickou stravu :wink:
8. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
market no já bych asi chtěla kojit jen do těch 6 měsícu a pravě začít s těmi příkrmy, ale asi se ještě poradím s dr. :wink:
8. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska jsme byly na koznim. daly nam masticku na ty mokvajici mista, pak modrou tinkturu na ostatni a zasyp. za tyden na kontrolu. akorat pani dr. zapomela napsat tu mast, takze mamka se pro to stavi a doveze nam to odpoledne. jesteze nechodi do prace a ma takovy loudavy nohy. :grinning: mala zase vyvadela, tedka spi a knuci, asi prdici, ale nerve, tak je to zatim dobry. vcera vecer uz jsem myslela, ze umru. bolely me strasne zada a hlava od toho, mala nechtela spat a porad brecela. bylo me do breku. pak nastesti manza dosel ze zapasu a uz ju hojdal on. od dr. toho mame dost, takze mazat, kapat, ....po tydnu na kontrolu. ve stredu jde se mnou mamka a ve ctvrtek tatka. manza ma moc prace, uz dneska mel z toho problem. a ja sama jeste nejdu, k dr. do pater se nesmi s kocarkem a ja autosedacku jeste neutahnu a anicku na rukach nechci nosit tak daleko.
8. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Moni tak doktorka tě to pak sama řekne co kdy a kolik :wink: . viki teda místo první lžičky sněd hned celou skleničku a strašně dlouho miloval jen čistou mrkvičku od hippu, ale těch obarvených věcí co bylo :grinning:

mabe a co jí je :unamused: že jste toho tolik vyfasovali? Já po císaři taky sama chodit nechtěla, přece jenom to bolelo a malýho bych bez autosedačky taky nenosila :unamused:
8. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
marki, ma opruzenej zadek a dost. zaclo to v porodnici, daly nam pytiol - nepomohl, pak nam dr. dala imazol - nepomohlo. ma uz tedka rozmokvaly mista. takze na to masticku a na zbytek cervenejch opruzenin modrou tinkturu a prasek. s tou autosedackou je to jeste na me tezky, preci jenom je to 3tydny, takze rodice pomuzou. :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahojky,dneska už je zase krásně :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahoj moni, jak je?vidim, ze dobre, kdyz pises, jak je venku krasne. :wink:
8. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
právě jsem se byla kousek projít a je tam fakt hezky :slight_smile: ale lepší by to už bylo s kočárkem
8. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
mony já tam mám jen jako snažíme se, nechci říct , čekáme miminko ale jako kubíka nevím jak tam dát. tak to budu mít snažímese a kubíka k tomu to nejde chjo. fotky přidám.
8. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz
AHOJTE HOLKY AKO?
MY SME TUTO NOC KRASNE SPINKALI ALE NIAKO SA NAM ZACINA HNEVAT KED HO LEN POLOZIM DO POSTIELKY JAK HO DAM DO POSTELE HNED BY SPINKAL A POTOM HO PRENESIEM
CEZ DEN JE TO UZ HORSIE MOC SA MU NECHCE SPINKAT ULICNIK JEDEN A TRAPIA NAS PRDIKY
HOLKY JAKE MAJU VASE MIMINKA STOLICU?
DAVIDEK MA TVRDE HOVINKA PREDTYM TO MAL AKO KASU
MONI-HOLKA MYSLIM NA TEBA A ZELAM TI ABY SI TO UZ MALA ZA SEBOU
8. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
Moni díky, dneska už má malá nachystanou postýlku, tak by se jí mohlo začít chtít... Doufám, že nečeká na zbytek pokojíčku, protože s tím manža čeká, až budu v porodce :grinning:
8. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.