• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni, nas taky trapi prdici. my mame kasi vajickovou.
8. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
holky jak dlouho jste teda přenášely?
8. dub 2010 v 15:57  • Odpověz
monin ja neprenasela

ahooj holky,jak jste se dnes meli?

my dnes byli v praze,dorazili jsme ted a vyjizdeli v devet..malej jsem koupila nadherny saticky na ted a pak jeste sukynku,dve tricka a puncochacky-to uz vetsi
jinak ko prebehla relativne v poho,jen mam naky globule..a taky jsme dali kavu s kamaradkou :grinning:
jo a mala se mi pokadila tak hrozne ze to mela na zadech a az u prstu u nozicek-pres puncosky az na dziny :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
dobre ranko devcata,

tak vychazka vcerejsi prvni paradni, foto v albu. anicka spinkala pekne. potom uz spinkala az do rana, samo s nekolika kojenima a koupanim (to jsme trosku plakaly). ja vstavala pred chvilkou a ona tedka vriska, musim jit kojit, pak se stavim a doctu.
9. dub 2010 v 09:13  • Odpověz
tak tady mame prababicku a chystame se ven. :slight_smile:
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem zpět z porodky. Malou už nemůžou moc změřit, tak neví, jestli má 3,40kg nebo až o půl kila víc. Má ještě dost plodovky a placenta je dobrá, tak není důvod k dřívějšímu vyvolání porodu, než 10.den přenášení - což je příští pátek :frowning2:
Otevřená jsem na špičku prstu :cry:
9. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky jsme zpět ze skoro dvouhodinové procházky. malej spí jak andílek v tom kočárku.ale jaksi se tu zatahuje a o víkendu má pršet. to je blbý páč malej miluje procházky, to je záchrana když nemůže usnout jdeme ven a je tuháč.

moninko teda malá vás pěkně napíná. jinak já jsem přenášela 3 dny a stačilo mě to. drž se je to o nervy.

mabe kubča v porodce na koupání v poho a doma vříská. asi to s ním ještě tak neumím, vadí mu když mu namočím vlásky. jinak potom už je v pohodě a řehtá se. mám pocit že se směje čím dál víc. a to je úžasnej pohled i když vím že to ještě není cílený smích ale je to super pohled.
9. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahoj suny, tak vidim, ze vam to pekne jde. co takhle se nekdy sejit na ten venek. ja byla dneska poprve sama 1,5h. kde jezdis? nekde u vas?
9. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
dobre ranko, no noc teda naprd. navsteva odesla o pulnoci a anicka nechtela spat az do 1:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . byla protivna, rvala a nic nechtela. nevim, jestli to bylo tou navstevou, sem tam v ruce pospavala nebo proste mela blbej vecer. takze jsem totalne rozhozena, uz se tesim az si s ni lehnu po o. jinak navecer prijde tatka, uz ji nevidel 14 dni kvuli nemoci a mamka chce dojit driv a vozit ji. rekla jsem ji, ze si zavolame v poledne, ze mozna s manzou pujdem odpo spolu na prochazku. pak tchyne se chce stavit tedka dopo, vubec na ni nemam naladu. vim, ze anicku videla naposled v pondeli, ale to je jeji problem. zitra k nim jdeme na obed. vcera me sprdla do telefonu, ze anicka nemela na prvni prochazce cepici. venku bylo 20C a ona byla zachumlana ve fusaku. mozna ji mela mit, ja nevim, ale jak me to rekla. :angry: nejradsi bych ji rekla, ze jsem moc unavena a ze se uvidime zitra, ale ja su mekon. :confounded:
10. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,

včera jsem měla horečky a dneska už je líp, tak snad se mi to už nevratí, je to děs. Ani jsem se nemohla postavit na nohy jak jsem byla slabá.Jinak se máme dobře, Kubík má pořát rymečku, ale už je to lepší.

mabe a nebyli jste na procházce ve čtvrtek??? My sice s přitelem byli ve škole a nevím jak bylo venku, ale mamka hlídala Kubíka a prý mu taky sundala čepku a nechala mu jen kapuci, protože bylo vedro. :wink:
10. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
moni, ahoj, jojo ve ctvrtek v 18h. svitilo slunicko a bylo hodne teplo.jeje, ta nemoc teda, to je nadeleni. :confounded:
10. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj,
Moni ať si brzo fit :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
autor
no snažím se doma něco dělat, ale pořát to není ono, citim se trošku ještě slabá :confounded:

Monin co ty tu ještě strašiš??? :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
to víš, já musím být u všeho a nic mi nemůže ujít :grinning: :grinning: :grinning:

přenáším třetí den, tak snad to přijde brzo.... zítra manža nejspíš na několik hodin večer pojede pryč, tak by to mohlo přijít dřív :slight_smile:
10. dub 2010 v 11:37  • Odpověz
moni-neboj uz coskoro holka :slight_smile:
caute kocky moje ako?
10. dub 2010 v 18:08  • Odpověz
Achoooj, tak co malej drobeček, jak to zvládáte? :slight_smile:
10. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Máte se?
U nás vše při starém...nějaký zaběhlý režim se vůbec nekoná...už to pomalu vypadalo nadějně, ale Borinek začal nějak stávkovat, takže stále žijeme nočním životem :pensive:

Jinak mám potíže s tím, co jíst (myslím, že už to tady psala i Mabe), mám dojem, že ho bolí břicho skoro ze všeho...Jeden den jsem byla na starých rohlících a šunce a na banánech a bylo ok, ale to se do nekonečna jíst nedá. Hlavně nemám žádnou energii a už nevím, co si dát....nějak mi začínají dochízet síly :frowning2:

Moninko, tak jak? Ještě jsi 2v1? :wink:
11. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Luci, jo jo pořád , jak jinak :frowning2:
Ale manža dneska jede k večeru tak na 5-6 hodin pryč, tak budu muset asi ještě vydržet....

Koukám Luci, že asni po porodu to není jednoduché, a pak že to je mateřská dovolená....
11. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky Moninko :dizzy_face: teda ta vaše princezna vás ale napíná...no, teď už to může přijít fakt kdykoliv, když už přenášíš...A jak se cítíš? Máš nějaké příznaky? A co ti říkali v porodce?

Je to někdy záhul, ale marné...musíme to nějak zvládnout. Manža je teď do pár dnů doma a vidí, že to fakt není nic s medem, že je třeba se starat 24h denně.
11. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
Říkali mi, že jsem otevřená na špičku prstu, že na ozvách byly nějaké malé kontrakce, ale že to chce víc. Jinak, že malá má dost plodovky a placenta je dobrá, takže nemají důvod mi porod vyvolat dříve, že se přenáší max. 10 dní. Takže v úterý kontrola a vyvolání 10. den, což je pátek. Břicho mě bolí jako při MS, ale spíš v kuse, takže nechápu, jak to mám stopovat :unamused: ale spíš mě hodně bolí spodek, jako by mě nekdo nakopl :frowning2: Jinak mi až teď břicho začíná praskat :angry: :frowning2:

To je dobře Luci, že manža vidí, co to opravdu obnáší, že se ženská doma neválí - myslím, že mají představu, že to mimčo ze začátku celé dny spinká, takže máš čas..... No nevím, jak budu zvládat práci o malou, vaření, uklízení...
11. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
Koupila jsem si ten eucerinový olej, myslím, že si kdysi o něm mluvila, tak jsem zvědavá, jestli to pomůže. Krásně voní
11. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
Je to na prd, když pořád čekáš a nic...ale neboj, při nejhorším máš maličkou v pátek u sebe a to už je za chviličku :slight_smile:

Ten olej jsem měla, no...a žádné strie se mi neudělaly, ale ono je to hodně i o pružnosti kůže. A mazala jsi se něčím i během těhu? Já se jím mažu i teďka :grinning:
11. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Luci mazala jsem se dvakrát denně , ale jiným olejíčkem. Myslela jsem, že to spíš nevydrží boky a popraskají mi ty, ale boky jsou ok, ale před pár dny mi začal praskat podbříšek :frowning2: kdybych nepřenášela, tak se mi nic moc nestihlo udělat.... nepopraskala si po porodu, hodně holek píše, že praskaly i potom :confounded:

Tys byla Luci vlastně taky na vyvolání že?
11. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Nepopraskala...ale bála jsem se, protože to bříško je bezprostředně po porodu hodně vytahané...Koupila jsem si v lékárně krém na stahování kůže po porodu, jmenuje se Bonela post natal a mazala jsem se tím celé šestinedělí ráno a večer.

Byla jsem na vyvolávačce, neměla jsem ale zavedenou žádnou tabletu, dr. mi rovnou píchl vodu a hned jsem měla konztrakce po třech minutách.
11. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak to si Luci měla super, no jestli vydržím do pátku vcelku, tak si říkám, jestli pak nebudu mít dlouho bolesti a dlouho rodit.
A tys myslím psala, že tě rodil primář?
Luci mám si vzít toaletní papír?
11. dub 2010 v 11:39  • Odpověz
ahojte
moni-tak ako?
no holky mi sme dneska spinkali ukazkove budili sme sa co 3-4 hodinky napapali a spinkali a dokonca ja bez toho aby musel k nam do postele :slight_smile:
proste je to taka pritulka mala :wink:
teras sa uz vrti tak bude stavat ideme von :wink: papa
11. dub 2010 v 11:55  • Odpověz
Moni furt stejně, akorát začínám plašit, že to nepoznám,kdy mám jet , pokud mi nepraskne plodovka....
11. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
poznas to sa neboj holka aj ja som si to myslela ale bolest aka je tato sa nepodoba ziadnej
11. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz
právě že když mám bolesti jako při MS, tak je mám pořád vkuse, tak co na tom chceš stopovat :grinning:
takže to není vono ... :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz
moni-aj ja som ich mala v kuse neboj to spoznas potom to nieje ako bolest na ms neboj spoznas to ked to pride aj ja som bola ako ty bala som sa ale spoznas je to nieco ine co si este nezazila ver mi :wink:
11. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.