• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Jo jako pyžamko a myslim že pro ty nejmenší je o prostě nejlepší, zima jim neni a stejně většinu dne prospí, počítam že jich vezmu tak 6-8 a ponožky pokud budeš dávat jen bodíčko aby nemělo studený nožičky, ale i ponožky nám vydrželi :wink: . Bodíčka větší nevad, dáš plínu a bude to akorát. To se máš že máte po kom dědit, my nikoho v okolí nemáme takže musim vše nové :wink: , ale třeba dost věcí chci z tesca a to je za dobrou cenu a overálky z nextu :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
JJ tesco má dobrý věci cherokee se líbí i mě. tak jo overálky koupím ale asi ty větší 62 tu 56 tak 2krát ale uvidím co zdědím. no. jenže on je ještě malej tak envím jeslti mám počkat až mi ta kamoška něco dá uvidím.

Super Markét jsem ráda že je tady nějaká zkušená maminka co poradí. :grinning:
24. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
Každé z nás vyhovuje fakt něco jinýho a určitě je jich dost který zase nedají dopustit na dupačky. Já prostě chci jen overaly a bodíčka s dl rukávem a zbytek se dá dokoupit vždycky. Mě jde spíš o to aby v tom mimču bylo pohodlně a Viki trpěl na prdíky a u overalu nikde nic netlačí. Viki nebyl drobeček ale 56 měl docela dlouho, tak vezmu v 56 a pak víc v 62 a v 50 možná tesco- to je fakt větší :wink:. když máš možnost dědit tak bych taky počkala co vyřadí, ale já třeba co měla v 56 tak se furt oblíkalo takže jsem to ani už neschovávala a 1 overálek jsem měla v 50 a v tom jel Viki z porodnice a za 14 dní už se do toho nevešel :grinning:
24. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Aha no já nevím jak malý roste z těch velikostí. ale ty malý věcičky jsou uplně užasný.
24. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
To je individuální, záleží kolik bude mít po porodu a jak bude přibírat. proto kupuju jen 56+62 a větší pak budu dokupovávat dle potřeby :wink:
24. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jj větší taky ne no. tak do té 62 je to dobrý pak uvidím.

Dneska jsem jak na houpačce je to děsný ten stav.
a to jsem teda ráda že nechodím do práce to je fakt docela záhul.
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
NIc jdu si lehnout asi ale prostě to jinak nevydržím
24. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Já jsem se najedla a taky si půjdu lehnout, i když já nejspíš usnu ale malej ne :wink:
24. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak to by mělo být naopak ne???? :grinning:
24. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdu si lehnout zatím papa
24. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky, tak ja prvni vyspinkana??? :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:53  • Odpověz
ahoooj holky tak jak se mate??
24. zář 2009 v 16:00  • Odpověz
ahoj carcu, dobre, dobre. Ja jsem tedka u nasich. Nakoupila jsem mimiskovi dve dalsi veci - kosilku a overal - 150Kc dohromady. JInak porad papam a spinkaly jsme 2h.

Holky, jak je to s barvenim vlasu? Ja si je vzdycky barvila a tedka me to odrusta.
24. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: My jsme ted došli z venku a za chvíli příjde kamarádka s malou, konečně se po dlouhé době ozvala :grinning: Dopol.jsem byla u kámošky a její švagrová je těhotná a maká na stavbě , tak jsem čuměla jak blázen.
24. zář 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my nakonec tu školu vybulali :sweat_smile: , potřebovali jsme na nákup atd. protože zítra jede přítel do Prahy.
Jinak já si kupovala sprej do nosu a lekarnice mi ho nedoporučuje, sice tam není napsané nevhodné pro těhotné ale že na to ještě nebyly výskumy atd. a že to dokonce i zvedá tlak. Jsem na ní čuměla jako puk :confused: . Tak mi doporučila nějakou mořskou vodu, že to sice není na rychlou úlevu, ale na to aby se ti to nikde neusazovalo. Tak jsem si koupila to a uvidíme no.
24. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
ahoj moni, to ja se flakam u nasich. :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
mabe,ahuuj..ja chodim na meliry normalne...pry meliry jsou lepsi nez barva(ze to neni tolik naplacany na ty kuzi...

mona..ta morska voda pry je dobra,jsem slysela..

ahoj moni
24. zář 2009 v 16:30  • Odpověz
Tak jsem tu zpátky, teda holky jsem jak na cetrifuze je mě fakt ještě pořád blbě teda. chjo snad to bude zítra lepší.
24. zář 2009 v 16:31  • Odpověz
suny, to je me lito, ze je ti tak spatne. Snad to bude co nejdriv lepsi.
24. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
No nevím co to je ale už mě to nebaví, chvilu dobrý a pak hrozný tak nevím. srdíčko začne bušit a mžitky nevím no
24. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
sun,tak at je brzy lip :wink:
24. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
Děkuju moc snad to přejde.

dělala jsem vanilkový puding s piškoty a strouhanou čokoládou. mnam
24. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
sun,ja vcera taky delala,ale bez cokolady :grinning:
24. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
carcul opravdu? tak snad mi to pomůže..ale někdy mě opravdu bolí čelo jak se mi to tam usazuje tak mi to snad pomůže, i když říkala ta lekárnice, že vlastně žádné spreje neléčí rýmu, prý je to jen na vysmrkání a usazování.

suny ty mi teda děláš chutě, já si puding chystám už udělat dlouho, ale vždy zapomenu koupit piškoty a ovoce si do toho dávám a zase jsem si to dnes zapomněla koupit, když jsme byli v obchodě :angry:
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
suny, tak to teda mas stavy. Ja jak jsem dneska jela k nasim, tak uplne v poho. Zitra dopo se chystam na skok do prace. Odveze me tatka sluzebnim autem, mozna i odveze zpet, takzeto budu mit dobry.

holky, ja si udelam dneska tu krupicovou kasi. :wink:
24. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
mona,vim ze se to dava i detem-ze je to zdravi(nechemicky) a pomaha to pry...tak snad ti to pomuze :wink:
24. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
Mony pošlu ti jednu skleničku. :grinning:

Mabe ty jsi ju ještě neměla???? teda :wink:
24. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
carcul vidíš a já o tom dnes slyšela prvně:slight_smile:...tak co jinak u tebe nového? Nakupuješ něco? :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:52  • Odpověz
autor
suny no než by mi to došlo, tak by to už nemuselo být dobrý:grinning:, ale zkusit to můžeš:grinning:
24. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
mona,koupila jsem jen takovy dve body a jeden overalek-supeeer cena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak uz jsem chtela zacit,ale jeste vyckam do dalsi kontroly jestli se ukaze...a kdyz ne,nakoupim neutraly a v barvickach koupim az od 3mesice...
24. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.