• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
teras si uvedomujem ake je to super pisat ked uz mam po tom
uffffff :slight_smile:
11. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
mozno ked prenasas budes mat rychly porod lebo vsetko bude nachystane hlavne sa neboj a tes sa na malicku
11. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz
Moni díky, kéž by :slight_smile:
pak zas nastanou jiné starosti :wink:
11. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahojky holky,jak se mate?
11. dub 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahoj Car, pořád stejně :sweat_smile: co ty?
11. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
my docela fajn :grinning: a jak ti je?
11. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
já už ti vlastně ani nevím :slight_smile: bolesti jako při MS, které mi střílí do zad a dost mě bolí spodek, ale to je všechno a to je nejspíš málo :confused: :sweat_smile:
11. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
ale to je momentálně dobře, manža jel do Krakowa a vrátí se asi za 8 hodin.....
11. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak konečně doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jak pak se máte??? :dizzy_face:
11. dub 2010 v 19:37  • Odpověz
Ahoj Monako,kdepak jste byli?
11. dub 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
Ahoj Monči, tak ráno jsme vstali v 10, Kubík mi začal krásně v noci spinkat, normálně spíme někdy už 7 a půl hodin vkuse :confused: :grinning: a oblikli jsme se, kolem 12 jsme skočili do květinářství a jeli jsme ke švagrové na oběd, měla narozeniny. Tam jsem byla do 5 a pak jel přítel k hasičům a já s mamkou do shopinu. jenže jsem neměla na sedačku kolečka sebou a tak jsem ho měla na rukách a teda se pěkně pronesl, i když jsem byla jen mamce schválit to co si vybrala :grinning: . No jsem uplně kantare :grinning:
11. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
tak to jste se hezky provětrali, akorát škoda, že je venku tak škaredě...
to máš místo posilovny :grinning:
11. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
MONI-TAK TO KLUCINA KRAAAASNE SPINKA AJ JA SA NA TO TESIM HEHE :grinning:
11. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
monin tak venku sme moc nebyli, jen chvilinku:slight_smile:...no posilovná je to řádná :slight_smile:

mona neboj dočkáš se :grinning:
11. dub 2010 v 19:55  • Odpověz
chtěla jsem se tě zeptat, nemáš problém se spaním na břiše kvůli prsům?
11. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
no já jsem hned spala na břiše i v nemocnici, pak doma jsem některé dny to omezila, protože jsem měla bolavé bradavky, ale jinak spím už normálně na břichu. To je moje nejblibenější poloha :slight_smile:
11. dub 2010 v 19:59  • Odpověz
to moje taky, jinak jsem dřív nespala, ale říkala jsem si právě, jestli tě ty prsa víc nebolí nebo nějak moc netečou :grinning:
11. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
ono se asi líp i stáhne břicho...
11. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
TAK UZ MOZEM AJ JA NAPISAT SVOJ ZAZITOK Z PORODU
NA POROD SOM SA STRASNE MOC TESILA A BOLA SOM JEDNA Z TYCH CO SA VOBEC NEBALA
2 DNI PO PRENASANI MI VECER ZACALA ODCHADZAT ZATKA JA STASTNA ZE SA UZ KONECNE NIECO DEJE A POTOM SOM ZACITILA MOKRO ALE LEN KED SI CLOVEK CVRKNE TOTO SA MI STALO ASI 3 KRAT
NEBOLA SOM SI ISTA ALE POCIT ZE JE TO TU UZ SOM VERU MALA TAK SOM RADSEJ ZAVOLALA DO PORODKY A TAM MI POVEDALI ZE MAM PRIST ZE SKONTROLUJU CI JE TO OZAJ PLODOVKA A MAM SI PRE ISTOTU ZOBRAT VECI .TAK SOM SI VSETKO ZOBRALA VYSLA PRED DOM A RUP VODA ANI SOM NEMOHLA UJST DO AUTA AKY TO BOL ZVLASTNY POCIT KED TO NEMOZETE ZASTAVIT
ESTE TERAS MAM V SEBE TEN POCIT ZE TO UZ KONECNE PRISLO A MALICKEHO BUDEM MAT KONECNE PRI SEBE
BOLA SOM CELA VYSMIATA ZIADNE BOLESTI NO SUPER TROSKA MNA ZACALO POBOLIEVAT BRUSKO ALE INAK OK
V NEMOCNICI NAS SKONTROLOVALI NAPOJILI NA MONITORY A LEZAT ESTE SOM SA ASI USMIEVALA HODINU ALE TEN SMIECH ZMYZOL KED NASTALI KONTRAKCIE ALE TAKE ZE SOM MYSLELA ZE POSTEL VYTRHNEM
PYTALA SOM SA PA CI JE NORMALNE ZE MAM 2 KONTRAKCIE V 3 MINUTACH A POTOM 5 MINUT NIC POVEDALA ZE HEJ
PODOTYKAM ZE SOM RODILA V ANGLICKU TAK TROSKA INY SYSTEM AKO U NAS
DONIESLI MI PLYN ZE VRAJ MI TO TROSKA POMOZE NO NA ZACIATKU HEJ ALEPOTOM SOM TO MALA STALE V PUSE LEBO SA MI ZDALO ZE KONTRAKCIU MAM KAZDU SEKUNDU A BOLA SOM AKO NADROGOVANA
AJ MOJMU MARTINOVY SOM TO DALA VYSKUSAT NO ZAPACILO SA MU TO
ALE TO POMAHALO MOZNO JEDNU HODINKY
KED MNA PA VYSETRILA POVEDALA MI ZE SOM NA 4 CM OTVORENA TO BOLO 2 HODINY PO PRIJAZDE DO NEMOCNICE VRAJ BUDEM MAT RYCHLY POROD NO TESILA SOM SA ALE ESTE SOM NEVEDELA CO MNA CAKA
TAKTO V BOLESTIACH SOM BOLA 12 HODIN S TYM ZE SOM SA PRESTALA OTVARAT KED SOM BOLA NA 8 CM
MYSLELA SOM ZE SA ZBLAZNIM ALE NAJHORSIE BOLO TO ZE SOM MUSELA LEN LEZAT NA MONITORE NAKOLKO SOM MALA VYSOKY TLAK
NAKONIEC SOM ZVOLILA MOZNOST EPIDURALU
UZ SOM NEVLADALA BOLA SOM PEKNE VYCERPANA NAKOLKO MNE NEZACLI KONTRAKCIE PO 15 MINUTACH AKO NIEKTORYM ALE JA SOM ICH MALA HNED PO 5 MINUTACH
MARTIN BOL CELY CAS SOMNOU BEHAL OKOLO MNA CUDATKO MOJE
PA SA MNA SPYTALA CI JEJ MOZE ASISTOVAT STUDENTKA TAK SOMSI POVRDALA PRECO NIE SAK NIEKDE MUSI MAT PRAX
STALE SA U MNA STRIEDALI LEKARI S TYM ZE ZIADNA ZMENA KED SOM SA CHCELA NAPIT TAK SOM UZ ANI NEDOKAZAL UDRZAT POHARIK V RUKE NEMALA SOM ZIADNU SILU ALE STALE SOM SI HOVORILA ZE UZ TO NEMOZE DLHO TRVAT A MUSIM VYDRZAT HLAVNE KVOLY MALICKEMU
POTOM PRISIEL DALSI SOK MALICKEMU NEMOHLI NAJST SRDIECKO PA SA SNAZILA HLADAT PO BRUSKU ALE NIC JA SOM BOLA ZELENA FIALOVA VSELIJAKA A UZ SOM VYDELA PRED SEBOU NAJHORSIE SCENARE
PA POVEDALA STUDENTKE NECH ZOSILI HLAS NA PRISTROJI ALE ONA POCULA NECH HO VYPNE TAK HO VYPLA NO TO BOLA INA PANIKA PA ZACALA PO NEJ KRICAT CI JE NORMALNA VYPNUT PRISTROJ KED SA SNAZI NAJST SRDIECKO MALICKEHO JA SOM UZ REVALA ALE NAKONIEC MALINKEHO NASLA A TO BOLA TAKA ULEVA NA SRDIECKU TERAS KED TO PISEM MAM SLZY V OCIACH
ZASA PRISLO NIEKOLKO LEKAROV MNA SKONTROLOVAT A LEKAR ZAHLASIL CISARSKY
ANI NEVIEM AKO RYCHLO SA ZBEHLO TOLKO LEKAROV PRI MNE MARTIN HNED PREZLECENY DO LEKARSKEHO A UZ MNA VIEZLI NECHAPALA SOM ALE BOLA SOM VELMI RADA ZE UZ TO BUDEM MAT COSKORO ZA SEBOU A KEBY SOM MALA ESTE TLACIT TAK TO BY SOM UZ ASI NEDALA
LEKARY MNA POVZBUDZOVALI ZE ZA CHVILKU MAM MALICKEHO U SEBA SRANDOVALI NO DODAVALI MI ENERGIU BOLY VINIKAJUCI
AJ JA SOM SA USMIEVALA NO DOKYM SOM NELEZALA NA TOM STOLE A ONI BEHALI OKOLO MNA KVOLY MOJMU TLAKU KTORY BOL 220 NA 150 DALI MI KAPACKY NA ZBIZENIE TLAKU A RYCHLO NA CISARSKY
MARTIN MNA HLADKAL PO TVARI A NIC INE NEOPAKOVAL AKA SOM SILNA AKO TO ZVLADNEM A MALICKEHO BUDEME MAT U SEBA TERAS SA NEDOKAZEM UBRANIT SLZAM BOL FANTASTICKY AKO SEDEL VEDLA MNA DRZAL MNA ZA HLAVU A HLADKAL
NEBUDEM POPISOVAT POCITY AKE SU PRI EPIDURALY NECITITE BOLEST ALE CITITE VSETKO CO VAM ROBIA VO VNUTRY
JA SOM LEN CAKALA NA PLAC A NA SPRAVU ZE MOJ DAVIDKO JE V PORIADKU STRASNE SOM SA O NEHO BALA
KED SOM ZACULA PLAC UZ MI BOLO VSETKO JEDNO TEN POCIT ZE MALICKY JE S NAMI BOL NADHERNY
MARTIN HNED UTEKAL ZA NIM A DONIESOL MI HO JA SOM BOLA TAKA UNAVENA ZE SOM MINUTU NA NEHO POZERALA A MINUTU SPALA NORMALNE SOM ODPADAVALA
BOHUZIAL TU V ANGLICKU AJ PO CISARSKOM VAM DAJU MALICKEHO NA IZBU A STARAJTE SA JE TO KRASNE MAT MALICKEHO U SEBA ALE TAKTIEZ VELMI NAMAHAVE PRETOZE SI NEMATE KEDY ODPOCINUT A MUSITE SA STARAT PO 40 HODINACH MNA PREPUSTILI DOMOV BOLA SOM VELMI STASTNA LEBO DOMA SOM SI VIACEJ ODPOCINULA NAKOLKO V NEMOCNICI SOM MALA MAT VLASTNU IZBU ALE BOLO PLNO TAK SOM BOLA S 5TIMI DALSIMI MAMICKAMI TAK TO STE SA VOBEC NEVYSPALI
DOMA SOM CHYTLA DEPRESIE ZE TO NEZVLADNEM A MYSLIM ZE SOM BOLA AJ NEDALEKO ZRUTENIA MARTIN SA MI SNAZIL POMOCT S MALICKYM ALE AZ TERAS SOM DOHNALA VSETOK SPANOK A ENERGIU CO SOM STRATILA
MALICKY JE NADHERNY A DALA BY SOM ZA NEHO AJ ZIVOT
MAM VELMI ZLU SKUSENOST S PORODOM ALE KED VYDIM MALICKEHO AKO NA MNA POZERA S OCKAMI PO TATKOVY JE TO NAJKRAJSI POCIT AKY MOZE MATKA CITIT
ESTE STALE SOM SA Z TOHO ZAZITKU NESPAMATALA ALE UZ SOM NA TOM DOBRE A VDACIM ZA TO MOJMU MARTINOVY KTORY SA O MNA STARA UZ 2 TYZDNE A POMAHA MI ZO VSETKYM JE TO NAJLEPSI CHLAP AKEHO SOM SI MOHLA KEDY ZELAT A DODRZAL JEDNU KRASNU VETU KTORU MI DAL V NEMOCNICI-MILACIK ZA TAK NADHERNEHO SYNA A ZA TO AKO SI TRPELA TA BUDEM DO KONCA ZIVOTA NOSIT AJ NA RUKACH

PISALA SOM TO AKY BOL POROD TAK SOM VAM TO PREKOPIROVALA
11. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
juj, za chvilku si to přelouskám :slight_smile:
11. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
jejda mě šel až mráz po zádech a připomnělo mi to můj porod :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
moni-ty si to holka tiez nemala lahke :unamused:
11. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Moni, jde mi z toho mráz po zádech :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavně, že všechno dobře dopadlo
11. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
ahojte devcata,

tak vikend za nama. v patek jsme mely navstevu az do pulnoci a mala pak byla z toho nejaka rozhozena, i kdyz spala v naruci do 23h, ale pak se vztekala a nemohla usnout do 1:30h. v sobotu jsme byly doma a odpo na prochazku s manzou, to bylo v pohode. dneska dopo navsteva dedy myho, byly tam i nasi, jely jsme autem s autosedackou, mala spinkala, tam chvilku vzhuru. pak jsme prijely domu a jely tramvaji a trolejakem s kocarkem k tchanovcum na obed. tam jsem ji nakojila a nechtela usnout az po ceste domu, brecela tam a kricela, takze hojdani, ale nezaspala. doma jsem ji dala najest a zacel hysterak, nechtela ani jest, ani dudlik, nic nepomahalo, vztekala se. premyslim, jestli to na ni neni moc. jsou ji 3 tydny, jestli by takovyto navstevy nemely byt pozdeji, ze ji to narusuje klid a rezim, co rikate? pak me dostaly tchanovci. sly jsme pesky domu a oni kousek s nama, vozit kocarek. ja rikala manzovi, ze dneska objedna ty chuvicky a tchyne: on uz tatka ma vybrany a tchan na to: ja uz mam objednany pres net za 1500kc. tak jsem se jenom na manzu podivala a on nic. ja sem mlcela. pak jsem se s nim o tom bavila, ze nas se na to nikdo neptal. a on, ze mu to vadi, ale nejak se mu to nechtelo resit. sere me, ze se nezeptali. jako nechame si to od nich koupit, ale snad se maji zeptat!!!! jestli to takhle bude s tim barakem, tak nevim (mame od nich pozemek).

moni, teda to je pribeh. ja si nedokazu predstavit, ze bych mela malou hned po cisari u sebe. ja ji mela az treti den od cisare a i tak to bylo narocny. ta deprese, jestli to zvladnu a tak, jsem mela i ja jeste doma. to vis, hormony jsou hormony a to vycerpani. zvladla jsi to a tedka uz mas za to odmenu, i kdyz teda to byl mazec.
11. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Moni neměla no, ale stalo to za to :dizzy_face:
11. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky já snad ani tomu nevěřím, že malá někdy vyleze....
11. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
autor
monin neboj určitě vyleze, třeba i za pár hodin a ani to nemusíš tušit :slight_smile:

holky dneska ,,slavíme" s přítelem 5 a půl roku co jsme spolu, to je masakr jak to letí :sweat_smile:
11. dub 2010 ve 21:14  • Odpověz
už mě to unavuje, jak moc nespím, jsem unavená....

Monako mě to říkej, my jsme spolu letos byli 10 :dizzy_face: utíká to šíleně
11. dub 2010 ve 21:15  • Odpověz
gratuluju :slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
tak manža by měl být za 3 hoďky zpátky
11. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.