• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
moni-kedy sa ma;ickemu predlzoval spanok?
tak to gratuluju uz tiez pekna doba hlavne sa milujte :slight_smile:

moni-neboj malicka musi ist von ale uplne ta chapem holka
11. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
monin-konec je najhorsi uz to ma kazdu minutku neboj
11. dub 2010 ve 21:17  • Odpověz
já prostě vždycky musím mít něco extra, to je normální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
moni, vylezt musi
11. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz
logicky jo, ale já chci už vědět kdy!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
díky holky, snad ty roky budou jen přibývat :grinning:
monin-to som si hovorila aj ja neboj
s malým vám to bude utíkat ještě rychleji :slight_smile: já mám pocit, že se to nejrychleji rozjelo, jak jsme spolu začli bydlet a od svatby už úúúplně....
11. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
někdo mi říkal, že to je o mojí psychice, že malá nejde ven... tak nevím, co dělám špatně
ale člověka ubíjí to, že má bolesti, které nikam nevedou...
11. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Monin já sice nepřenášela, ale už sem se taky modlila at jde ven, když už mě říkal dr., že pujde ven dříve a to mi to říkal ve 36 týdnu a já stale čekala a nic, pak se narodil 1 den před termínem :slight_smile:
11. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz
mě taky říkala doktorka ve 36tt, ať tam malou ještě aspoň na týden zdržím a vidíš, teď se jí taky nechce

Moni myslíš, že si mám vzít do porodky i toaletní papír? A mělas tam jejich košile, nebo svoje?
11. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
monin toaleták si určitě vem, ten tam nedostaneš a košile jsem měla svoje, ani mi nenabídli jejich.....
11. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
aha, protože jsem dobalila tašku a nějak nemám místo, tak jsem si říkala, že bych ten toaleťák vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

župan strašně zabírá místo a i ty vložky :frowning2:
11. dub 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
tak župan nechej doma, ten mi přitel donesl až na druhý den.....třeba takové věci pro mimčo nechej sbalené doma a pak ti to doveze manža než půdete z porodky a to co už potřebovat nebudeš, např. špinavé prádlo, tak mu to dáš at to zase odveze. Musíš ho trošku využít :grinning:
11. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz
člověk aby táhl fakt všechno...
11. dub 2010 ve 22:39  • Odpověz
no asi jo, vložky jsem si vzala 2 balíky, zbytek mi kdyžtak donese.... a to jsem si říkala, že si vemu fén, ať tam nelítám s mokrou hlavou, normálně si ji myju ob den ...
11. dub 2010 ve 22:40  • Odpověz
a brala sis tam i pití?
11. dub 2010 ve 22:41  • Odpověz
autor
monin mě tam 2 balíky stačily a byla jsem tam 6 dní, ale asi zaleží jak moc kdo krvácí, ale já to měla ze začátku fest. fen mě teda ani nenapadl, nechala jsem to volně uschnout, tam budeš ráda, že se stihneš osprchovat, já mám pocit, že se tam furt něco dělo :grinning: a ještě se starat o mimi.
pití jsem si nebrala žádné, mají tam čaj, který se dá i celkem pít:grinning:...jinak mi tam všichni nosili džusy, ale na to se ty sestry moc nedívaly dobře :grinning:, ale maminy si tam třeba nechaly od manžu nosit neperlivou vodu, ale mě ten čaj docela chutnal, když byl teplý......
11. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz
tak si fakt vemu jen ty dva a uvidíme... právě nevím, jak hodně to bude téct....

vím, že budu ráda, že si třeba na chvilku zdřímnu nebo tak, ale teď to řeším, protože už mi hrabe :grinning: :grinning: :grinning:

já teda čaj nemusím :confounded: díky za rady :slight_smile:
11. dub 2010 ve 23:00  • Odpověz
utíkej spinkat, ať si zítra ok :slight_smile:
11. dub 2010 ve 23:03  • Odpověz
tak jsem jeste najukla..
predtim mi mala zacla pofnukavat a pak jsem vytirala,poklizela,jedla a sprcha..

monin..co nevidet pujde ven bud chte nebo nechte :wink:

mabe..je to mozny,naky deti v sestinedeli potrebuji fakt klid a byt doma

mona..tak to jste dneska meli nabity den :wink: koukala jsem na fc-Kubik je fesak..opravdu krasnej
a jak ti dnes je?
12. dub 2010 v 00:04  • Odpověz
dobre ranko,

tak my jsme sly spat v 1h. anicka spala do 21:30h a potom nechtela usnout az pri dalsim kojeni. uvidime dneska jak na tom budeme. nic naplanovany nemame, budeme doma. mozna pujdem kolem 10h ven na chvilku. tedka bojuje s prdikama.
12. dub 2010 v 08:17  • Odpověz
autor
Ahoj holký,

tak co dneska děláte??? my dneska máme samé navštěvy, tak uvidíme, jak to zvládneme :grinning:...měla bych začít uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

carcul děkuji :dizzy_face: ...jinak mě už je fajn, nevím co to bylo....a jak se vy máte???
12. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
monako, ahoj, mala tedka konecne spinka, tak jsem trosku uklidila. jinak budu odpocivat. my byly vcera od 10h do 17h po navstevach a malou to dost rozhodilo, takze dneska klid a zitra. st, ct doktori.
12. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
no já teprve taky uložila malého a chystám se uklízet, ale vůbec se mi nechce. nejraději bych taky zalezla do postele:slight_smile:
Tak my máme dneska 10 týdnu, toto letí :unamused: ....a k jakým doktorům jdete???
12. dub 2010 v 10:48  • Odpověz
ve stredu k ocnimu a ve ctvrtek na kozni
12. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
aha, tak at to všude dobře dopadne:slight_smile:
12. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
no ocicko vypada lepsi, a ten zadek taky trosicku. tak snad nas pochvali.
12. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
premyslim, ze zacnu chodit cvicit. samo po sestinedeli, zase do cenapu, to je to sdruzeni pod mou dr., kam jsem chodila cvicit a plavat. je to fajn. musim se tam ale prihlasit co nejdriv, je to zadarmo a maji tam plno. je to i s miminky, tak premyslim, jestli to s anickou zvladneme, ale snad jo. kdyztak me bude trosku plakat, no co.
12. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
ahojte babule moje
my sme mali tuto noc troska horsiu ale dalo sa :slight_smile:
ako vydim dnes sa tu neukazala monika tak mozno????
uz jej prajem aby to mala holka za sebou
12. dub 2010 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.