• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
Marky díky, uklidnila si mě :slight_smile:
něco málo jsem teď o tom četla i stránkách porodnice....

no není možné, aby už o víkendu nebylo po :grinning:

Monako to se ptáš na ty puzzle mě? :slight_smile:
13. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
autor
anoooo :slight_smile:
13. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
aha, nepamatovala jsem si totiž, že bych tady o nich mluvila :slight_smile:

já je chci koupit, ale už je mám vyhlídnuté přes internet - protože většinou v obchodech mají jen ten malý formát, který má uprostřed nějaké zvířátka a jiné motivy, co se dají vytahovat a takové já nechci. Chci to totiž na zem jako podložku a tohohle bych potřebovala hodně a navíc jak se to rozpadá, tak to je na nic, to pořád dávat dokupy.
Pošlu ti do IP , jaké budu kupovat....

Ale záleží, na co to chceš ty....
13. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
Monin právě jsme se o tom bavily spolu, á už bych těla dát malého na zem a dát mu tam hračky, ale ten náš pes hrozně líná, takže ta hrací deka nepřipadá v uvahu a tak jsem myslela, že dám na zem taky to pěnové puzzle a na to mu dám deku a hračky, ale ještě jsem přemýšlela o ohrádce, tak nevím....
13. dub 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,ráda bych vás pozvala do svého bazárku,koukněte jedním očkem www.bazarky.cz/mamca
13. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
aha, mám sklerózu :grinning:
je to i lepší, ta deka je malá a ty děti prý pod ní většinou nechtějí ležet, že radši cestujou po větší ploše s hračkama,... aspoň co mi říkaly kamarádky. A hrazdičku kdyžtak můžeš koupit samotnou...

já nevím, já bych ohrádku třeba nechtěla - přijde mi,že si spíš může ublížit, ale je to můj názor...
Tak se psem, to máte blbé, náš nelíná, což jsem ráda.
Já zas právě řeším, že nemám křesílko, kde malá bude přes den, jak budu třeba v kuchyni - ze sedačky mám strach, že by později mohla spadnout, tak jí budu mít asi v kočárku a potom jí dám taky na zem...
13. dub 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
no musím to ještě nějak vykutit.....mamka, když měla segru, tak si jí davala do autosedačky, měla to místo křesílka. My ho dostali, ale využiváme ho maximálně teda, jsem moc spokojená...

no yorci prý nelinají, protože mají vlasy, ted bych už taky zvolila jiného psa, nevím co s ním mám dělat, už jsem z toho zoufalá, ty chlupy jsou opravdu všude :pensive:
13. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
to je fakt, tam by mohla taky být, ale kočárek bude asi lepší,.když tam bude moct ležet...

proto jsem chtěla jorka, manža má totiž i alergii a mě by vadilo ikdyž člověk pořád uklízí mít chlupy všude....

puzzle mi přijdou jako dobrej nápad...
13. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
no to my nevěděli, že bude línat, nějak jsem měla v hlavě, že kratkosrstí nelinají, nevím proč. Byla chyba to, že jsme ho narychlo kupovali místo toho, aby jsme si to promysleli :unamused:
13. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
ahojky, tak nakonec mala zaspala v 14:30, tak jsem si s ni lehla a jeste tedka spi a to jedla v poledne. :confused:
13. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
A jak ho máte dlouho? Spíš bude zajímavé, co bude dělat, když Kubík bude na zemi a bude ho třeba za něco tahat a tak...
13. dub 2010 v 16:41  • Odpověz
autor
máme ho 1rok a 4 měsíce, no taky jsem na to zvědavá, jak to všechno bude. Možná jsem hnusní, ale radši bych kdyby si ho někdo vzal na zahradu. prostě představa, že malý poleze po zemi a tam na tom chlupy a můžu vysavat kolik chci, tak mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
ahojky holky..

ty pen pucle chci tez

monin prosim taky ip :grinning:

holky dnes to cvico-mala se utahala jak kote a libilo se ji..ve ctvrtek bude plavco :grinning:
13. dub 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
carcul moment pošlu ti to ju???
13. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
dekujuuu,jsi zlato
13. dub 2010 v 17:30  • Odpověz
budes ho objednavat moni?
13. dub 2010 v 17:31  • Odpověz
autor
Asi ano, vypadá to dobře....myslela jsem, že by si na tom hrál
13. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
me se taky libi..a jaky vemes ty 8mm nebo 16mm?a jakej rozmer jedny pucle?

myslim ze je to lepsi nez normal koberecek kuli cistote a je to i vesely...chci to objednat behem 14dni at se muzem valet na tom a hrat
13. dub 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
já si ani nevšimla že to má různé rozměry....jinak nevím právě kolik mám objednat, jestli jedny budou stačit
13. dub 2010 v 17:52  • Odpověz
ja chci 180 na 120 nbo na 180 at to ma uprostre pokoje a hlavne velkej prostor na hraji,dle potreby odloupnu..ale nevim jak tlusty
13. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
ted koukám, že tam je i 24 dílná sana za lepší cenu než, kdybych to koupila 2x
13. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
Čaute ženy :dizzy_face:

Máte se?

Kočky, písněte mi taky tu adresu, mrknu na to :wink: díky....

My jsme dneska byli nakupovat a teď peru a žehlím...

Monin, takže pořád jsi celá...no, ale tento týden už budeš mít malou u sebe...to je jistotka :wink: :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
jojo..a jakou tloustku vemes?
13. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
luci mas to tam..

ty jsi ale pilna :wink:
13. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
co jak se mate vy?
13. dub 2010 v 18:10  • Odpověz
autor
Ahoj luci jak pak se máš?? my celekm dobře, jen ted jsou samé pisemky ve škole....

car ještě nevím jakou tlouštku, poradím se s přítelem až přijde :slight_smile:
13. dub 2010 v 18:12  • Odpověz
Car, díky :slight_smile:

Pilná nééééé :grinning: už jsem musela :grinning:
Máme se fajn, pořád kojím...ale na noc dávám ke kojení ještě dávku Nutrilonu a prcek někdy spí aspoň 5 hodin, což je paráda :slight_smile: Jinak dobrý, jen to počasí je na prd!!! Už by mohlo být líp...
A jaké bylo cvičení? Co jste tam s malou dělaly?

Moni, u nás houpátko taky vede :grinning: je to super :wink:
13. dub 2010 v 18:13  • Odpověz
Moni, a jak vám nakonec dopadla ta čeština? Už víte?
Učení ti nezávidím, já vůbec nevím, kdy bych to stíhala...
Moni, Kubík měl rýmu? A teklo mu z nosu nebo jen chrčel?
13. dub 2010 v 18:16  • Odpověz
autor
ojo křesilko je super:slight_smile:

ještě nevíme vysledky bohužel, ale už bych je vědět chtěla.....

Jinak malý spíš chrčel, nemohl bobek vůbec dýchat....
13. dub 2010 v 18:19  • Odpověz
Moni, Bori sem tam chrčí, ale jen občas...a já nevím, jestli použít i na tohle odsávačku. Já se toho docela bojím, když je to na ten vysavač. Ale pjie normálně, to by asi nemohl dýchat...sem tam mu čistím nost vatičkou na tyčince a má v nose docela binec :confused: :grinning:
13. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.