• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulinky až do konce

(Zamčená)
30. dubna 2010 
luci,cvico se maly libilo,rozne se cvicilo nozkama,letadylko,valeli sudy ,na balone a taaak..zatim jen jednoduchy vecicky

mona..tak pak pisni jaky-ja netusim..juuu
13. dub 2010 v 18:27  • Odpověz
autor
luci vůbec se té odsavačky neboj, já se jí taky bála. Je to o hodně lepší než ta ruční, u té ruční jsem ho trapila než jsem to vysála a u toho na vysavač je to běham pár vteřin :slight_smile:

carcul jj jasně dám ti vědět, ale já nikde tu tlouštku ani nevidím asi jsem slepá :grinning:
13. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
jen u té 24 dilné sady je napsané 8mm a u té 12 dílné to ani nevidím...
13. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
Moni, zkusím to...a to jsi mu ji k té dírce jen přiložila?
Já tam tu tloušťku taky nevidím :sweat_smile:
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
fakt to tam je...hledej prdka hledej

a jako ta normalni odsavacka je na hovno,vcera ji manzel dovezl protoze me dosly jednor.nastavce na nasi-nemame na vysavac ale na pusu a je dobra jde to s ni super..ale stoji kolem kila(na to ze je na pusu)ale ta klasicka je hrozna..jsem dnes valila proty nastavce a tamta leti do kose..
13. dub 2010 v 18:36  • Odpověz
http://www.spagetka.cz/detail.php?zbozi=1800045

tak mi pak napis jaky vemes rozmer ty jedny puzzle a jakou tloustku,ju
13. dub 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
jojo ted koukám, uvidím co řekne přítel, ale myslím, že těch 8mm by mělo stačit, ale uvidím co mi řekne on....
13. dub 2010 v 18:52  • Odpověz
koukám, že se to tady rozjelo s puzzlíkama :grinning:
prohledávala jsem celkem dost obchodů a právě málokde mají ten velký rozměr a tyhle navíc vypadají kvalitně-atest atd....
13. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
monin a ty beres jaky?
13. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Carcul mě stačí těch 12 kostek - že je z toho 90*120 - budu to mít v obýváku, tak nemám moc místa, mám tu i kočár :frowning2:
ale jsem ráda, že se vám to taky líbí :wink:
13. dub 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahojky holky :wink: Nikde nikdo?

Monin,nejsi už v porodnici? :wink:
14. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
Ahojky Cipísku, ne já jsem pořád tady.....
14. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jak se máte?
Moni co ty, už rodíš? :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
A jak teda budete postupovat v pátek jdeš na vyvolání?
14. dub 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Moni, nevím , jestli si četla o včerejší kontrole. Doktorka říkala, že má malá 3890g, má dost plodovky a i dobrou placentu. Mám přijít ještě zítra, aby mě prohlídl někdo další, malou zase změřil a uvidí se, jestli platí pátek.... to je tak, jak tě pokaždé vyšetřuje někdo jiný a má jiný názor :slight_smile:
14. dub 2010 ve 12:11  • Odpověz
ahojky...mala si hraje,prdelka moje

jak se mate?

monin-noooo,macicek :grinning:
14. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
Car tak to je malá šikovná kočička, že si hraje sama :slight_smile:

Ještě doufám, že se sekli a bude menší....
14. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jsem jen na skok, dítě už se budí :wink:

Máte se fajn?
14. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotečky, tak kdo chce...mrkněte :wink:
14. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
monin ted jsem to četla, ale neboj porod bude supér. Naše malá jak se narodila měla 3.90 a 52cm a jak lezla ven jem to ani necítila, jen takový fajn pocit, že už je konečně venku. Tak se neboj a já jsem prý podle dr. chvístek na to, že byla tak velká. Jinak odhad jsme měli 3.40 :grinning:
No jooo co dr. to jiný názor a náhled na věc, tak snad Tě nebudou trápit a bud malá půjde sama nebo si Tě tam už nechají. :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Jéé, čau Moni...tak tebe už jsem dlouho neviděla :wink:
Co doma? Všichni poslouchají? :slight_smile:
14. dub 2010 ve 14:34  • Odpověz
Luci ten jsem koukala na fotečky, moc krásné a ta první- takový malý uzlíček :dizzy_face:
No moc sem už nechodím. Není čas :frowning2: Vždycky si vše tady pozapínám počtu a jak chci něco někde napsat tak bud chce něco malý, nebo je malá vzhůru :sweat_smile: Jinak doma už v pohodě, jen včera malá plakala večer, asi nás poprvé zlobilo bříško, tak piju čaj kde je fenykl a musím si ještě koupit přímo fenyklový, jen až bude počasí lepší, je to na prd, pořád doma :confounded: A co vy?
14. dub 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
Moni, taky jsem k vám jukla...Nelinka je kočanda :dizzy_face: A jak má husté a dlouhé vlásky :dizzy_face:
Jéé, už nám tady někdo kříčí...takžese ukážu později...zatím.
14. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
Luci malý je opravdu moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: povedl se vám :grinning:

Tak koukám, že 3,40kg je jejich oblíbený odhad :grinning: no prostě dlouho už by to nemělo trvat, teď jen to vyvolání a aby to šlo rychle a bez komplikací :slight_smile: :slight_smile:

Luci - koupila jsem si ten eucerinový olej a je super, řekla bych, že viditelně pomáhá - ale plácám ho na sebe teda dost - 4xdenně a tak 2xdenně mléko :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je spotřeba :grinning:
14. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
Děkujeme :slight_smile:
Jo jo vlásků má dost. Taky jak bych to neříkala, slyším jak pobekává , zkusím jí nechat chvíli a jestli neusne tak za ní půjdu. Protože před chvíli usla napapaná a přebalená, tak at si nezvyká na ruce zase. :sweat_smile:
Zatím pá Luci.
14. dub 2010 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
No to jsem zvědavá, jak tohle budu zvládat já, nikdy jsem nevydržela miminko nechat plakat, ikdyž jsem věděla, že mu nic nechybí a už jsem ho vytahovala z postýlky :confused:
14. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
Holky, tak moc děkujeme...mám dojem, že se začíná docela měnit a nějak rychle roste :confused:
Takža kojím a píšu jednu rukou...

Monin, on je fajný a krásně voní...sice je to pálka, ale marné :sweat_smile:

Tak mi malého moc plakat nenecháváme, on totiž normálně nepláče...má hnedka záchvaty, přestává dýchat a modrá, takže s ním musíme třepat...on totiž úplně ztuhne, je to o nervy :frowning2:
14. dub 2010 ve 14:56  • Odpověz
No, a jdeme převlíkat...se mi celý zblil... :rolling_eyes:

Moni, u nás vše fajn...jen kdybychom se aspon trochu vyspali...Včera naspal Boris od 9 večera do 9 rána jen 5 hodin, což bylo peklo...
14. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
Malá naštěstí moc nepláče-až na včerejšek, to jsem málem bečela sní.
Ona usne v pohodě a sem tam jak se vzbudí pobekává-neřve, tak jí nechávám tak a za chvíli je ticho a spinká dál.
Jinak řvát bychomjí taky nenechali, to bychom jí hned brali, ale naštěstí nepláče často.
I u toho pobekávání jsme ju brali, jenže ona spala dál, tak jsme jí pak znova šoupli do postýlky, tak je zbytečné ju brát, když hned spinká :slight_smile:
Luci, musí to být hrozné to Ti věřím. Nám jak se na začátku dusila, tak jsme byli z toho oba na nervy a měla jsem pocit, že mě odvezou z ní do Opavy, že z toho strachu o ní se zblázním. A jaktože Vám tak pláče? :frowning2:
14. dub 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
monin-moj maly mal 4006kg nebooooooooooj :grinning:
ako sa mate
mnesa malicky vcera povracal v postielkeale tak som sa laklaaj nosikom mu to islo a nemohol sa nadychnut no plakala som :frowning2:
14. dub 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.